gazeta shtepi me qera durres

 Online 235 lexues | 14 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
E Mobiluar

250 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.43 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Me qera apartament 2+1 tek shkolla e bashkuar (spitalet) i arreduar dhe me kondicioner ne cdo dhome - orientim qe i mundeson drite gjate gjithe dites- muret jane te sapo lyera - tualeti me hidrosanitare cilesore q2682 te dhenat e ndarjes: -... 21/04/2021 20:24... Lexo detajet..

E Mobiluar
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Mundesi e rralle ( shtepi private 2+1) me oborr te gjelberuar | rruga e durresit- shpresa. al | shtepi shume komode me privatesi te plote | kuzhina fantastike | apartament me plot drite dhe shume i larte 3.5m2 | pajisjet te gjitha funksionale q2... 21/04/2021 23:37... Lexo detajet..

E Mobiluar

300 Euro

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.06 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Me qera apartament 2+1+2ballkone + vend parkimi personal tek vilat amerikane, 1 minut nga luarasi | shtruar me parket | oborr | 3 kondicionera | i kompletuar | te gjitha instalimet funksionale | tualet me hidrosanitare cilesore q2666 te dhenat ... 22/04/2021 08:07... Lexo detajet..

E Mobiluar

350 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera zyre te piaca ne qender 70m2 350 euro! ambienti ndodhet ne zonen e qendres tek lokalet tek piaca, prane fillimit te rruges se durresit. ka nje hapesire prej 70m2 eshte i organizuar shume mire. eshte i arreduar per zyre dhe ka akses me... 22/04/2021 22:21... Lexo detajet..

Bosh

210 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 perball oslo 21 dhjetori kati i 4 siperfaqe 80 m2 jepet bosh vetem kend/bufe cmimi 210 € ... 23/04/2021 09:14... Lexo detajet..

550 Euro
Qera, Shtëpi Private, Bulevardi I Ri, Tiranë. 550 € /Muaj ID: PRO20107 Qera, shtëpi private, bulevardi i ri,tiranë.
informacion mbi apartamentin:

550 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.61 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Qera, shtëpi private, bulevardi i ri,tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja: 110 m2. • kati: 1 • orientimi: jug-veri organizimi : • ambient ndenjie. • ambient gatimi. • 2 dhoma . • 1 tualet. • oborr. • 2 ve... 23/04/2021 16:58... Lexo detajet..

330 Euro
Apartament 1+1 Me Qera Tek Liqeni Artificial (ID B21020) Tirane Tek liqeni artificial , prane hotel unik , jepet apartament me qera 1+1 , me sip

330 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.74 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Tek liqeni artificial , prane hotel unik , jepet apartament me qera 1+1 , me siperfaqe 60m2 , pallat te ri . apartamenti eshte i organizuar ne dhome gjumi , sallon ndenjeje , tualet , vendparkim. eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore. ... 23/04/2021 16:53... Lexo detajet..

350 Euro
Qera, Apartament 2+1, Fusha Aviacionit, Tiranë. 350 € /Muaj (PRO20098) Qera, apartament 2+1, fusha aviacionit, pallati ibn-s
informacion mbi apartamen

350 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (90.45 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
84 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Qera, apartament 2+1, fusha aviacionit, pallati ibn-s informacion mbi apartamentin: • kati 2 • sipërfaqe : 84.3m2 • orientim: jug-perendim • kubaturë e rregullt organizimi : • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhom... 23/04/2021 16:52... Lexo detajet..

500 Euro Qera, Apartament 3+1, Zogu I ZI, Tiranë 500 € /Muaj ID: PRO20138 Qera, apartament 3+1, zogu i zi , prane ring center.
informacion mbi apartament

500 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
11
Kati

Qera, apartament 3+1, zogu i zi , prane ring center. informacion mbi apartamentin: • kati 11 • sipërfaqe : 120 m2 • drite natyrale ne çdo ambient • kubaturë e rregullt orientimi : perendim organizimi : • salloni i ndenjes • ... 23/04/2021 16:52... Lexo detajet..

400 Euro Qera, Apartament 3+1, Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tiranë 400 € /Muaj ID: PRO20363 Apartamenti është i pozicionuar në rrugën haxhi hysen dalliu, tek prokuroria

400 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.93 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Apartamenti është i pozicionuar në rrugën haxhi hysen dalliu, tek prokuroria. informacion mbi apartamentin: • kati 6 • sipërfaqe : 100 m2 • dritë natyrale në çdo ambient • kubaturë e rregullt orientimi : lindje-jug-perendim... 23/04/2021 16:51... Lexo detajet..

350 Euro Komuna parisit jepet me qera apartament 2+1+2i mobiluar  Komuna parisit jepet me qera apartament 2+1+2i mobiluar ne menyre shumë te mire

350 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
98 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Komuna parisit jepet me qera apartament 2+1+2i mobiluar ne menyre shumë te mire dhe organizim te shkëlqyer ,apartamenti ndodhet ne katin e trete te një pallati me ashensor, sistem ngrohje dhe ftohje, parket ... 23/04/2021 16:50... Lexo detajet..

370 Euro Apartament 4+1+2 me qera te Rruga Mihal Grameno Apartament 4+1 me qera prane shkolles mihal grameno ne tirane. ndodhet ne katin

370 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.57 Km nga qendra)
4+1
Dhoma|Sallon
140 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartament 4+1 me qera prane shkolles mihal grameno ne tirane. ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues pa ashensor. benesa ka siperfaqe te brendshme prej 140 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 4 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ball... 23/04/2021 16:48... Lexo detajet..

300 Euro Qera, Apartament 2+1, 21 Dhjetori, Tiranë 300 € /Muaj ID: PRI 6728 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e 21 dhjetorit.
informacion mbi ap

300 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e 21 dhjetorit. informacion mbi apartamentin • sipërfaqja e apartamentit 90m2 •ndërtim i ri • kati 1 banim • orientim: perendim • dokumentacioni: me certifikatë pronësie organizim... 23/04/2021 16:48... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet me qira apartament 2+1 Astir 300 mije leke  Jepet me qera 2+1 astir prane bulevardit migjeni 
kati 8 ashensor 
i mire mobi

30,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
81 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Jepet me qera 2+1 astir prane bulevardit migjeni kati 8 ashensor i mire mobiluar kondicioner Çmimi:30,000 leke i padiskutueshem pagesa : 30,000 + 30,000 garanci komision agjensie:15,000 lekë per vizite ne prone kontakto:0698838... 23/04/2021 16:47... Lexo detajet..

800 Euro

Me qera në nje nga zonat më të kërkuara ne tirane "liceu artistik" - rtsh-ja / umami restorant - 2+1+2wc dhe ballkon i kompletuar me mobilim shume... (Premium 31.12.2021)

250 Euro

Jepet Me Qera Apartament Ne Astir 2+1 250 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
90.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartament ne astir 2+1 250 euro apartamenti ndodhet ne katin e gjashte jo te fundit, te nje pallati te ri me ashensor te astiri,afer... (Premium 13.05.2021)

330 Euro

Jepet Ap 2+1 Ne Qender Perball Ministris Drejtsise

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
105.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

☑️jepet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne qender perball ministris drejtsise bulevardi zogu i 1 ne nje pallate te ri shume... (Premium 23.04.2021)

350 Euro

Jepet Ap 2+1 Pran Zogut Te Zi Tek Karburant Gazheli

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
82.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

☑️jepet apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek zogu i zi pran karburant gazheli afer ring center ne palla... (Premium 24.04.2021)

400 Euro Qera, Apartament 1+1, Ish Parku I Autobusave 400 € /Muaj ID: Pro14231 Apartamenti ndodhet tek ish parku i autobusave,ne rrugen sali butka.
 informaci

400 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.70 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartamenti ndodhet tek ish parku i autobusave,ne rrugen sali butka. informacion mbi apartamentin: • kati 2 banim • sipërfaqja e apartamentit : 70 m2 • apartamenti është i mobiluar dhe disponon: • salloni ndenjes • kuzhina • 1 dhome ... 23/04/2021 16:47... Lexo detajet..

25,000 Leke Jepet me qira 1+1 21 Dhjetori 25,000 leke  Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 70m2 ne rrugen frosina plaku ne 21 dh

25,000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 70m2 ne rrugen frosina plaku ne 21 dhjetorin prane hotel mondialit ne nje zone shum te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, ... 23/04/2021 16:47... Lexo detajet..

270 Euro Qera, Apartament 2+1, Brryli, Tiranë, AL20352 Qera, apartament 2+1, brryli, tiranë.
informacion mbi apartamentin:
• sipë

270 Euro

Brryli | Tirane (1.24 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
79 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Qera, apartament 2+1, brryli, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 79 m2. • kati i 6. • ndërtim i ri. organizimi: • ambient ndenjie. • ambient gatimi. • 2 dhoma gjumi. • 1 tualet. • 1 ballkon... 23/04/2021 16:44... Lexo detajet..

300 Euro Qera, Apartament 2+1, Brryli, Tiranë, AL20349 Qera, apartament 2+1, brryli, tiranë.
informacion mbi apartamentin:
• sipë

300 Euro

Brryli | Tirane (1.24 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Qera, apartament 2+1, brryli, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 75 m2. • kati i 6. • ndërtim ekzistues. organizimi: • ambient ndenjie. • ambient gatimi. • 2 dhoma gjumi. • 1 tualete. • 1 b... 23/04/2021 16:44... Lexo detajet..

23,000 Leke APARTAMENT 1+1 ME QERA, FRESK Jepet apartament me qira 1+1 me siperfaqe 66 m2,ndodhet ne fresk rruga e dajtit,

23,000 Leke

Fresku/Linze | Tirane (3.72 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
66 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet apartament me qira 1+1 me siperfaqe 66 m2,ndodhet ne fresk rruga e dajtit, prane dizzy lounge . kati kater i nje pallati me ashensor. organizohet ne sallon ndenje+kuzhin, dhome gjumi,tualet ,ballkon. cmimi: 23,000 all ... 23/04/2021 16:44... Lexo detajet..

300 Euro Qera, Apartament 1+1, Laprakë, Tiranë, AL20206 Qera, apartament 1+1, laprakë, tiranë.
informacion mbi apartamentin:
• sip

300 Euro

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
72 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Qera, apartament 1+1, laprakë, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 45 m2. • kati i 9 banim. • ndërtim i ri. organizimi: • ambient ndenjie. • ambient gatimi. • 2 dhoma gjumi. • 1 tualet. cilë... 23/04/2021 16:44... Lexo detajet..

20,000 Leke Shtepi me qera Zona 5 Maj Hyrje 1+1 me qera kati 1 ne pallat te ri ne zonen 5 maj .
hyrja e mobiluar me t

20,000 Leke

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
45 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Hyrje 1+1 me qera kati 1 ne pallat te ri ne zonen 5 maj . hyrja e mobiluar me te gjitha orendite . ambjent familjar dhe zone e qete . pallati survejohet me kamera . •zona ofron facilitete te ndryshme si spitali nene tereza, market ushqimor, far... 23/04/2021 16:43... Lexo detajet..

400 Euro Qera, Apartament 2+1, Laprakë, Tiranë, AL20204 Qera, apartament 2+1, laprakë, tiranë.
informacion mbi apartamentin:
• sip

400 Euro

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Qera, apartament 2+1, laprakë, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 90 m2. • kati i 9 banim. • ndërtim i ri. organizimi: • ambient ndenjie. • ambient gatimi. • 2 dhoma gjumi. • 1 tualet. • 1... 23/04/2021 16:43... Lexo detajet..

300 Euro Qera, Apartament 1+1, Laprakë, Tiranë, AL20205 Qera, apartament 1+1, laprakë, tiranë.
informacion mbi apartamentin:
• sip

300 Euro

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
45 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Qera, apartament 1+1, laprakë, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 45 m2. • kati i 9 banim. • ndërtim i ri. organizimi: • ambient ndenjie. • ambient gatimi. • 2 dhoma gjumi. • 1 tualet. • b... 23/04/2021 16:39... Lexo detajet..

480 Euro

Apartament super harmoni me qera 2+1+2tualete dhe 2ballkone - te mulliri ne myslym shyri- rruga hime kolli.- l totalisht i rikonstruktuar me cdo gje t... (Premium 31.12.2021)

370 Euro

2+1+verande, i pabanuar me pare (205 m2) tek ekonomiku | parkim privat perfshire ne cmim | mobilim cilesor | kondicioner | shtruar me pllake cilesore ... (Premium 31.12.2021)

800 Euro Qera, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tirane Informacion mbi apartamentin:

• ndërtim i ri

• kati 2 banim

• ku

800 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.06 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
105 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati 2 banim • kubature e rregullt • sipërfaqe: 105 m2 • orientim: jug - lindje • ndriçim natyral në çdo ambient • parkim opsional organizimi: • korridor... 23/04/2021 16:37... Lexo detajet..

360 Euro QERA, APARTAMENT 2+1, KRISTAL CENTER • kati 4

• sipërfaqe :97 m2

• kubaturë e rregullt

• orientim:

360 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
97 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

• kati 4 • sipërfaqe :97 m2 • kubaturë e rregullt • orientim: lindje - perendim • dritë natyrale në çdo ambient organizimi: • korridor shperndares • salloni i ndenjes • ambienti i gatimit • 2 dhoma gj... 23/04/2021 16:37... Lexo detajet..

700 Euro QERA, APARTAMENT 3+1, BLLOK • apartamenti është i përshtatshëm edhe për banim edhe për zyra.

info

700 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.66 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

• apartamenti është i përshtatshëm edhe për banim edhe për zyra. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit 120 m2 • kati i 4 banim apartamenti disponon: • ambient ndenjie. • ambient gatimi me vete • 3 dho... 23/04/2021 16:37... Lexo detajet..

23,000 Leke APARTAMENT 1+1 PER QERA FRESK  Jepet apartament me qera 1+1 me siperfaqe 63 m2. ndodhet ne rrugen e dajtit pran

23,000 Leke

Fresku/Linze | Tirane (9.74 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
63 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet apartament me qera 1+1 me siperfaqe 63 m2. ndodhet ne rrugen e dajtit prane restorant qesarakes , fresk. organizohet ne sallon ndenje te perbashket me ambjentin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. ndodhet ne katin e 5 te n... 23/04/2021 16:34... Lexo detajet..

500 Euro

Jepet me qera per here te pare apartament gjigande - 3+1+2wc+2ballkone (143 m2) te kristal center (zone shume e preferuar) ne pallat te ri me ashensor... (Premium 31.12.2021)

450 Euro

Apartament Me Qira 2+1 Kompleksi Kontakt

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
92.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament me qira 2+1 me vendodhje tek kompleksi kontakt, tirane. apartamenti eshte i shtruar totalisht me parket. ndodhet ne nje nder komplekset m... (Premium 25.04.2021)

650 Euro

Ne Bllok Me Faturat E Perfshira Jepet Me Qira Apartament 1+1

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament ne zonen me te preferuar te bllokut, ne tirane. mund te jepet per qendrim afat shkurtër ose afat gjatë dhe është 650 euro... (Premium 03.05.2021)

300 Euro

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Banjo I Mobiluar

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.56 Km nga qendra) SPAZIO RealEstate
2+1 Dhoma|Sallon
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Me korridor shperndares pallat i ri me ashensor orientimi perendim me ballkon te madh cmimi 300 mije leke/muaj... (Premium 01.05.2021)

30,000 Leke Jepet apartament me QERA 1+1, i mobiluar, Vasil Shanto, 300 mije leke  Apartament 1+1 me qera;

ka siperfaqe 60m2;
i organizuar ne korridor shpernda

30,000 Leke

Vasil Shanto | Tirane (3.77 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Apartament 1+1 me qera; ka siperfaqe 60m2; i organizuar ne korridor shperndares, sallon ndenje+kuzhine, dhome gjumi dhe 2 ballkone; apartamenti ndodhet ne katin e 1 ,pallat ekzistues; cmimi: 30000 l/muaj; adresa: vasil shanto.... 23/04/2021 16:34... Lexo detajet..

25,000 Leke Hyrje me Qera  Hyrje me qera 1 +1 ne tirane , rruga 5 maj . 
hyrja ndodhet ne katin e dyte , p

25,000 Leke

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
55 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Hyrje me qera 1 +1 ne tirane , rruga 5 maj . hyrja ndodhet ne katin e dyte , pallat i ri ! zone e qete, ambjent familjar gjithashtu objekti survejohet me kamera . hyrja eshte e mobiluar me te gjitha orendite .ambjent i termoizoluar , me dhome g... 23/04/2021 16:30... Lexo detajet..

330 Euro Apartament 1+1 Me Qera Tek Liqeni Artificial (ID B21020) Tirane Tek liqeni artificial , prane hotel unik , jepet apartament me qera 1+1, kati 1

330 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Tek liqeni artificial , prane hotel unik , jepet apartament me qera 1+1, kati 1 , me siperfaqe 60m2 , pallat te ri . apartamenti eshte i organizuar ne dhome gjumi , sallon ndenjeje , tualet , vendparkim. eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkekoh... 23/04/2021 16:27... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim