gazeta shtepi me qera fier 

 Online 48 lexues | 20 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
240 Euro

1+1+ Ballkon Ne Vasil Shanto (rr. Kryesore) Strukture Shume E Rregullt Dhe Mobilim I Kompletuar + Ko

Vasil Shanto | Tirane (2.17 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 ne vasil shanto - zone shume e preferuar | strukture shume e rregullt dhe mobilim i kompletuar | kuzhine me te gjitha ore... (Premium 31.12.2020)

255 Euro

Duplex (21 Dhjetori) I Sapo Perfunduar | Cdo Gje E Re Ne Qese | Parket Smart Tv

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera duplex i sapo perfuduar (21 dhjetor - rr. frosina plaku) cdo gje e re | pallat i 2014 | parket | drita, uje dhe internet te perfshira ne... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Tek uet, jepet me qira apartament dupleks 1+1 me orientim perfekt. apartamenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati me 12 kate dhe organizohet nje sallon... (Premium 05.05.2021)

240 Euro

I pabanuar me pare, tek rruga e barrikadave, apartament 1+1 shume cilesor, me mobilim te kompletuar | kend i ri | kuzhine funksionale | dhome gjumi e ... (Premium 31.12.2020)

1,500 Euro
JEPET ME QIRA APARTAMENT PËR ZYRA,RRUGA E KAVAJËS Jepet me qira apartament 5+1 për zyra tek Rruga e Kavajës, pranë qendrës, Ti

Jepet Me Qira Apartament PËr Zyra,rruga E KavajËs

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
5+1 Dhoma | Kuzhine
270.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Jepet me qira apartament 5+1 për zyra tek rruga e kavajës, pranë qendrës, tiranë. ndodhet në katin e 9 dhe organizohet në 5 dhoma, 1 sallon i madh, 2 banjo, 2 ballkone. ka sipërfaqe totale 270 m², nga të cilat 250 m² janë sipërfaqe e bre... 01/06/2020 00:01... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

1,500 Euro

900 Euro
JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 PËR ZYRA, RR. DONIKA KASTRIOTI, Jepet me qira apartament 3+1 për zyra, tek rruga Donika Kastrioti, perball amba

Jepet Me Qira Apartament 3+1 PËr Zyra, Rr. Donika Kastrioti,

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
160.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Jepet me qira apartament 3+1 për zyra, tek rruga donika kastrioti, perball ambasadës kosovare, tiranë. apartamenti ndodhet në katin e 11-të, me ashensor, sistem administrimi dhe kamera sigurie. organizohet në korridor shpërndarës, sallon të ... 01/06/2020 00:01... Lexo detajet..

320 Euro
Ne Komune Te Parisit Jepet Me Qira Super Apartament 1+1! Ne zonen e Komunes se Parisit jepet me qira super apartament 1+1 me mobilim bash

Ne Komune Te Parisit Jepet Me Qira Super Apartament 1+1!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ne zonen e komunes se parisit jepet me qira super apartament 1+1 me mobilim bashkohor. ambienti ka nje siperfaqe prej 70 m2 dhe ndodhet ne katin e 1 banimi te nje vile. apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje me kondicioner te ri dhe kuzhine te per... 01/06/2020 00:01... Lexo detajet..

300 Euro Tek Komuna , prane lulishtes apartament 1+1 me qera Tek Komuna Parisit , shume prane lulishtes , jepet me qera apartament 1+1 i komp

Tek Komuna , Prane Lulishtes Apartament 1+1 Me Qera

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
51.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek komuna parisit , shume prane lulishtes , jepet me qera apartament 1+1 i kompletuar . apartamenti ndodhet shume prane lulishtes , ndodhet ne katin e 3 te nje vile me shkalle me vete . organizimi brendshem konsiston ne sallon+kuzhine , 1 dhome gjum... 01/06/2020 00:01... Lexo detajet..

320 Euro Jepet me qera apartament 1+1 / Rruga Bill Klinton Apartament me qera 1+1 , kati i 1-re, Siperfaqe 60m², cmimi 320 euro.
Per me s

Jepet Me Qera Apartament 1+1 / Rruga Bill Klinton

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartament me qera 1+1 , kati i 1-re, siperfaqe 60m², cmimi 320 euro. per me shume info kontaktoni ne nr 00355682000287... 31/05/2020 23:46... Lexo detajet..

350 Euro Jepet me qera apartament 1+1 / Tek Shallvaret Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e Shallvareve, kati i 5 pa ashensor , cmim

Jepet Me Qera Apartament 1+1 / Tek Shallvaret

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
52.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e shallvareve, kati i 5 pa ashensor , cmimi 350 euro, siperfaqe 52 m². per me shume info kontaktoni ne nr 00355682000287.... 31/05/2020 23:46... Lexo detajet..

255 Euro Duplex (21 Dhjetori) i Sapo Perfunduar | Cdo gje e Re ne qese | PARKET SMART TV Jepet Me Qera Duplex I Sapo Perfuduar (21 Dhjetor - Rr. Frosina Plaku) Cdo Gje E

Duplex (21 Dhjetori) I Sapo Perfunduar | Cdo Gje E Re Ne Qese | Parket Smart Tv

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera duplex i sapo perfuduar (21 dhjetor - rr. frosina plaku) cdo gje e re | pallat i 2014 | parket | drita, uje dhe internet te perfshira ne cmim | perfekt per banim | te gjitha instalimet e reja q2000 te dhenat e ndarjes: - 1 dhom... 31/05/2020 23:08... Lexo detajet..

220 Euro APARTAMENT ME QERA TEK SHKOLLA E BASHKUAR Jeper me qira apartament 1+1 tek Shkolla e Bashkuar, i ndodhur ne katin e peste

Apartament Me Qera Tek Shkolla E Bashkuar

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jeper me qira apartament 1+1 tek shkolla e bashkuar, i ndodhur ne katin e peste te nje pallati egzistuei organizuar ne nje sallon ndenje, ambienti i gatimit i vecuar, nje dhome gjumi si dhe nje tualet. jepet i mobiluar, i ndodhur ne rruge kryesore dh... 31/05/2020 23:07... Lexo detajet..

10,000 Leke KERKOJ 2 çuna per ndarje qeraje Kerkoj 2 cuna per ndarje qeraje. Shtepia ndodhet ne katin e 4 te pallatit, total

Kerkoj 2 çuna Per Ndarje Qeraje

Tjeter zone | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
170.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Kerkoj 2 cuna per ndarje qeraje. shtepia ndodhet ne katin e 4 te pallatit, totalisht e mobiluar, perbehet nga 3 dhoma gjumi, salloni dhe kuzhina, 1 tualet dhe 1 ballkon. pallati ndodhet ne qender te tiranes ne nje zone shume te qete. ... 31/05/2020 23:05... Lexo detajet..

250 Euro

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Astir(prane Bar Artistit)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne hyrje te astirit ,pas bar artistit jepet me qera apartament 1+1,i mobiluar dhe i organizuar ne sallon ndenje,ambjent gatimi,dhome gjumi me krevat d... (Premium 17.11.2020)

250 Euro

Ne Vasil Shanto (besnik Sykja) Apt 1+1 Shume I Kendshem, Me Mobilim Cilesor Dhe Me Ngjyra Te Kombinu

Vasil Shanto | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ne vasil shanto (besnik sykja) apt 1+1 shume i kendshem, me mobilim cilesor dhe me ngjyra te kombinuara | kondicioner + cdo pajisje elektroshtepiake |... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Jepet Super Ap 2+1 Te Garda

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ne bllok te garda - zone shume e preferuar | strukture shume e rregullt dhe mobilim i kompletuar | kuzhine me te gjitha ... (Premium 08.06.2020)

330 Euro

Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Apartament 1+1 ! -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.62 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

tek myslym shyri, perballe drejtorise se policise, jepet me qira apartament 1+1 me shume drite, ne katin e 5-te te nje pallati te ri te mireadministr... (Premium 06.05.2022)

22,000 Leke Ndarje Qeraje Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje ne nje garzoniere. Eshte pjese e nje vile t

Ndarje Qeraje

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje ne nje garzoniere. eshte pjese e nje vile te rruga e bogdaneve. pagesa per person 110 mije ne muaj drita dhe uje te perfshira ne cmim. ... 31/05/2020 23:04... Lexo detajet..

800 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 PËR ZYRA, RRUGA PASO VASHA, BLLOK Jepet me qira apartament 3+1 për zyra, tek rruga Paso Vasha, në ish-bllok, Tir

Jepet Me Qira Apartament 3+1 PËr Zyra, Rruga Paso Vasha, Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

... 31/05/2020 23:04... Lexo detajet..

320 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1, STACIONI I TRENIT, Jepet me qira apartament 1+1, tek Stacioni i Trenit, në rrugën Hysen Haxhi Dal

Jepet Me Qira Apartament 1+1, Stacioni I Trenit,

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

... 31/05/2020 23:04... Lexo detajet..

330 Euro Apartament me qira tek Komuna Parisit . 1+1 . Jepet me qira kati 1 i nje vile 2 katshe me hyrje ne vete . 1+1 e mobiluar .

Apartament Me Qira Tek Komuna Parisit . 1+1 .

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qira kati 1 i nje vile 2 katshe me hyrje ne vete . 1+1 e mobiluar . e shtruar me parket . adresa : komuna parisit prane lulishtes . cmimi : 330 euro i diskueshem si dhe 1 post parking i perfshire ne cmim .... 31/05/2020 23:04... Lexo detajet..

17,000 Leke Shtepi 2+1 JEPER ME QERA SHTEPI 2+1,KAT 1 I NJE PALLATI EKZISTUES,70M2,E PA MOBILUAR,
RRUG

Shtepi 2+1

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jeper me qera shtepi 2+1,kat 1 i nje pallati ekzistues,70m2,e pa mobiluar, rruga don bosco pas kompleksit fiori di bosco, cmimi 17.000 leke... 31/05/2020 23:03... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

17,000 Leke

20,000 Leke Jepet me qera gasoniere,20000 te reja Jepet nje gazonjere me qera 20000 te reja tek kodra e diellit e mobiluar

Jepet Me Qera Gasoniere,20000 Te Reja

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet nje gazonjere me qera 20000 te reja tek kodra e diellit e mobiluar ... 31/05/2020 23:03... Lexo detajet..

20,000 Leke OKAZION!!Jepet shtepi me qira te Astiri Jepet shtepi me qira te zona e Astirit.Hyrja 1+1 dhom e kuzhin + ballkoni.Guzhin

Okazion!!jepet Shtepi Me Qira Te Astiri

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet shtepi me qira te zona e astirit.hyrja 1+1 dhom e kuzhin + ballkoni.guzhina eshte e kompletuar.... 31/05/2020 23:03... Lexo detajet..

500 Euro apartament me qera rruga brigada VIII bllok Jepet me qera apartament 1+1, ndodhet ne bllok tek rruga Brigada VIII tek pizza

Apartament Me Qera Rruga Brigada Viii Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 1+1, ndodhet ne bllok tek rruga brigada viii tek pizza time. apartamenti eshte ne nje palalt egzistues ne kat te trete, eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkohore. whatsapp +355692075499... 31/05/2020 22:58... Lexo detajet..

350 Euro apartament me qera kopshti zoologjik Jepet me qera Apartament 2+1+blk+ashensor Kati 4 nga Lindja ngjtur me kopshtin z

Apartament Me Qera Kopshti Zoologjik

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+blk+ashensor kati 4 nga lindja ngjtur me kopshtin zoologjik , dhoma e femijeve nuk eshte e mobiluar. jo agjensi... 31/05/2020 22:35... Lexo detajet..

32,000 Leke

2+1+2 Tualete Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

2+1+2 tualete ne astir. pallati mesaplik-05 apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri buze rruge ne unaze. organizohet ne nje sallon ... (Premium 03.06.2020)

350 Euro

Apartament 2+1 Per Qira Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane BejdGroup1
2+1 Dhoma | Kuzhine
133.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2 me siperfaqe 133 m2 tek komuna e parisit.ndodhet ne katin e 7,pallat i ri me ashensor. apartamenti ofrohet i mobiluar ... (Premium 25.06.2020)

280 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 ne qender - i mobiluar, me kondicioner dhe cdo pajijsje | hapesire e bolleshme ndricim perfekt | pamje e paster dhe pano... (Premium 31.12.2020)

300 Euro

Kompleksi kontakt (nga me te miret ne qytet) - apartament 2+1 ne pallat te ri me ashensor | mobilim cilesor dhe i ri | dysheme me pllake dhe parket | ... (Premium 31.12.2020)

50,000 Leke

Apartament Me Qera 2+1 Per Zyre, 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane BEJD GROUP
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 per zyra, me siperfaqe 81 m2. ndodhet ne kryqezimin e 21 dhjetorit ne katin e dyte te nje pallati egzistues. organizohe... (Premium 25.06.2020)

Mobilimi:Bosh

50,000 Leke

480 Euro Bllok,  Jepet me Qera Apartament 2+1 prane Liqenit Artificial Midis Gardes dhe Xheko Imperial, Jepet me Qera Apartament 2+1 ne katin e 5 te n

Bllok, Jepet Me Qera Apartament 2+1 Prane Liqenit Artificial

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Midis gardes dhe xheko imperial, jepet me qera apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. apartamenti ofron komoditet, i organizuar ne nje sallon te bollshem (tv do vendoset nga pronari) + kuzhinen e gatimit, dhome g... 31/05/2020 22:03... Lexo detajet..

35,000 Leke Qera Apartament 2+1 te 21 Dhjetori Jepet me qera Apartament 2+1 me sip 90m ne katin e 2 ne nje pallat egzistues.Apa

Qera Apartament 2+1 Te 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 me sip 90m ne katin e 2 ne nje pallat egzistues.apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe i rikonstruktuar.ndodhet te 21 dhjetori afer neranxit. per me shume kontaktoni.... 31/05/2020 21:01... Lexo detajet..

20,000 Leke Shtepi me qera Jepet shtepi me qera me te gjitha kushtet totalisht e mobiluar tek BRRYLI , ne k

Shtepi Me Qera

Brryli | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet shtepi me qera me te gjitha kushtet totalisht e mobiluar tek brryli , ne kat te pare, dhe ne nje zone te qete.... 31/05/2020 21:01... Lexo detajet..

23,000 Leke Shtepi me qera Jepet shtepi me qera tek Brryli, Ngjitur me Iranianin, totalisht e kompletuar, n

Shtepi Me Qera

Brryli | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet shtepi me qera tek brryli, ngjitur me iranianin, totalisht e kompletuar, ne nje lagje te qete , ne kat te pare e pershtatshme per 2 -3 persona... 31/05/2020 20:23... Lexo detajet..

300 Euro

Pranë 21 dhjetorit, tek kompleksi kontakt, jepet me qera apartament 1+1 me arredim komod, ne katin e 6 te nje pallati te ri, i pajisur me 2 ashen... (Premium 05.06.2020)

32,000 Leke

Jepet apartament me qera buz rruges 5 maji,vendodhje shum e mir,ne nje kompleks te ri ku ka dhe nje shesh pushim,apartamenti eshte totalisht i mobilua... (Premium 10.06.2020)

350 Euro

Apartament 2+1 Me Qira Ne Vasil Shanto.

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

... (Premium 06.06.2020)

300 Euro

Apartament 1+1 me kuzhine me vete dhe soxhorno me vete+ballkon ne bllok (piceri era) zone perfekte | apartament shum i kendshem, me mobilim mjaft cile... (Premium 31.12.2020)

300 Euro

Apartament 1+1 Me Qira Ne Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... (Premium 06.06.2020)

20,000 Leke Shtepi me qera Jepet shtepi me qera tek brryli totalisht e mobiluar ne kat te pare dheme kushte

Shtepi Me Qera

Brryli | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet shtepi me qera tek brryli totalisht e mobiluar ne kat te pare dheme kushte bashkekohore... 31/05/2020 20:21... Lexo detajet..

3,000 Euro Jepet me qera Vile 3 kasheshe Rruga e Elbasanit 🏡Jepet me qera super vile 3 kateshe
E restauruar totalisht,e pershtatshme pe

Jepet Me Qera Vile 3 Kasheshe Rruga E Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
5+1 Dhoma | Kuzhine
400.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

🏡jepet me qera super vile 3 kateshe e restauruar totalisht,e pershtatshme per cdo lloj biznesi , zyrash te cdo lloj , eshte shum e pershtateshme dhe per ambasada dhe shum mundesi tjera . 🔷organizimi 🟠kati pare i cili ka nje siperfaqe pr... 31/05/2020 20:21... Lexo detajet..

22,000 Leke Jepet shtepi me qera 2+1 Jepet shtepi me qera 2+1

Jepet Shtepi Me Qera 2+1

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet shtepi me qera 2+1... 31/05/2020 20:21... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim