gazeta shtepi me qera ne laprake 

 Online 217 lexues | 6 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 217 lexues | 6 njoftime ne pritje
350 Euro

Apartament 2+1 tek rruga siri kodra - selvia | pallat i ri me ashensor | mobilim dhe cdo gje e re | kondicioner q1504 te dhenat e ndarjes: -... (Premium 09.02.2020)

600 Euro

- apartament 2+1 me 2 tualete ne rrugen "dervish hima" tek stadiumi qemal stafa. zona ne te cilen ndodhet ka facilitete te shumta dhe e aksesueshme ne... (Premium 23.04.2020)

395 Euro

Super Apartament 2+1+verande (185 M2) Tek Eleonora/kodra E Diellit, Me Pamje Fantastike

Kodra e Diellit | Tirane (0.93 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
185.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

•super apartament 2+1+ballkon+verande (185 m2) tek eleonora/kodra e diellit (rruga rrapo hekali) me pamje fantastike (kati 6 me ashensor) pallat i r... (Premium 31.12.2019)

300 Euro

2+1+2ballkone ne katin e dyte te nje vile (sofra e ariut - ekonomiku) parkim garant | cdo gje e re | mobilim super cilesor | kondicioner | qetesi abso... (Premium 31.12.2019)

20,000 Leke
1+1 me qera fresku Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 1 pl

1+1 Me Qera Fresku

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 1 plus 1 totalisht i mobiluar modern kati 2 uji dhe drita 24 ore mundesi parkimi falas para pallatit... 17/11/2019 18:22... Lexo detajet..

25,000 Leke
Jepet me qira apartament 2+1, Kinostudio Jepet me qira super apartament 2+1 ne zonen e Kinostudios, prane Ministrise se K

Jepet Me Qira Apartament 2+1, Kinostudio

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira super apartament 2+1 ne zonen e kinostudios, prane ministrise se kultures. apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. organizohet ne dy dhoma gjumi, nje sallon me gatim, tualet me dritare dhe ballkon. apartamenti eshte i ... 17/11/2019 18:21... Lexo detajet..

300 Euro
 Harry Fultz, Apartament 1+1 me qera mobilim i ri Perballe Harry Fultz jepet me qera apartement 1+1 me mobilim totalisht te ri dhe

Harry Fultz, Apartament 1+1 Me Qera Mobilim I Ri

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Perballe harry fultz jepet me qera apartement 1+1 me mobilim totalisht te ri dhe apartament i sapo rikonstruktuar. apartamenti eshte i organizuar ne koridor, sallon + kuzhine, dhome gjumi me kondicioner, tualet i madh. e gjithe siperfaqja e apartamen... 17/11/2019 18:12... Lexo detajet..

300 Euro Apartament me Qera 2+1 120m2. Jepet me qera apartamenti 2+1,kati 4,i mobiluar ne kushte bashkëkohore,pallat i

Apartament Me Qera 2+1 120m2.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartamenti 2+1,kati 4,i mobiluar ne kushte bashkëkohore,pallat i ri me ashensor dhe administrim,me vendparkimi dhe ambjent guzhinë ekstra dhe ballkon. vendndodhja:midis rruges se durrësit e ish stacionit trenit. Çmimi:250€ çdo... 17/11/2019 18:11... Lexo detajet..

34,000 Leke apartament me qera 1+1 jepet me qera apartament 1+1 tek rruga mine peza ne nje nga zonat me te preferua

Apartament Me Qera 1+1

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga mine peza ne nje nga zonat me te preferuara, ku vendndodhja e tij ka akses si me unazen ashtu dhe me qendren dhe zogun e zi .apartamenti eshte i mobiluar , ndodhet ne katin e 4 pallati eshte me ashensor, ... 17/11/2019 18:10... Lexo detajet..

30,000 Leke Apartament 1+1 te Mine Peza 30,000 Leke Jepet me qera apartament 1+1+ballkon. Kati i 2, i sapo mobiluar ne gjendje shume

Apartament 1+1 Te Mine Peza 30,000 Leke

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon. kati i 2, i sapo mobiluar ne gjendje shume te mire. perbehet nga 1 dhome gjumi, 1 kuzhine, 2 tualete, 1 korridor, 1 depo dhe 1 ballkon. parkimi eshte i lehte per tu gjetur ne zonen afer pallatit. pallat ekzistues... 17/11/2019 18:08... Lexo detajet..

450 Euro 2+1 (82 m2) Modern (Mozaiku/ Rruga Amasadave) Mobilim Cilesor + Pajisje te Reja | Ashensor | Investime te Reja Jepet me Qera Apartament 2 + 1 (82 m2) i Ri dhe me Mobilim Modern (* Te Mozaiku

2+1 (82 M2) Modern (mozaiku/ Rruga Amasadave) Mobilim Cilesor + Pajisje Te Reja | Ashensor

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 2 + 1 (82 m2) i ri dhe me mobilim modern (* te mozaiku tirane - paralel me rrugen e ambasadave *)+ ashensor dhe investjme te reja ( vetratar dopio xham - pajisjet elektroshtepiake te reja dhe te markave me cilesore | 3 kondic... 17/11/2019 17:58... Lexo detajet..

350 Euro 3+1+2WC+Bllk (Don Bosko) - Parkim ne Zone | Pallat i Ri me Ashensor | Mobilim Cilesor | Kondicioner ne Cdo Dhome Apartament 3+1+2WC+Ballkon, ne Don Bosko (Parkim ne Zone) Pallat i Ri me Ashenso

3+1+2wc+bllk (don Bosko) - Parkim Ne Zone | Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor | Ko

Don Bosko | Tirane (1.62 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartament 3+1+2wc+ballkon, ne don bosko (parkim ne zone) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner ne cdo dhome | hapesire e madhe, shtruar me pllake | ndricim perfekt | dritare dopio xham | izolim akustik | termoizolim | hidroizolim |... 17/11/2019 17:58... Lexo detajet..

300 Euro 2+1+2Ballkone (Rr Elbasanit - Ekonomiku) Parkim Garant | Cdo Gje e Re | Mobilim Super Cilesor | Kondicioner 2+1+2Ballkone ne Katin e dyte te Nje Vile (Sofra e Ariut - Ekonomiku) Parkim Gar

2+1+2ballkone (rr Elbasanit - Ekonomiku) Parkim Garant | Cdo Gje E Re | Mobilim Super Cile

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.69 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

2+1+2ballkone ne katin e dyte te nje vile (sofra e ariut - ekonomiku) parkim garant | cdo gje e re | mobilim super cilesor | kondicioner | qetesi absolute | hapesire e madhe | ndricim perfekt q1503 te dhenat e ndarjes: -1 soxhorno -1 kuzh... 17/11/2019 17:58... Lexo detajet..

330 Euro

Qender Jepet Me Qira Apartament 2+1, Okazion

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.40 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

ne qender te tiranes jepet me qira apartament 2+1, apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri 8-katesh me ashensor dhe te mireadministr... (Premium 06.05.2022)

450 Euro

Jepet Me Qera Apartament 3+1 Ne Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.03 Km nga qendra) Royal Property Albania
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne qender te tiranes,prane te gjitha llojeve te sherbimeve dhe faciliteteve jepet me qera apartament 3+1 ,i mobiluar me shije dhe i organizuar ne meny... (Premium 04.03.2020)

350 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon (75 m2) tek kopshti zoologjik * pallat i ri | mobilim modern | kondicioner | cdo pajisje elektroshtepiake e re | ... (Premium 31.12.2019)

300 Euro 2+1+2Ballkone (rr. Elbasanit - Ekonomiku) Parkim Garant | Cdo Gje e Re | Mobilim Super Cilesor | Kondicioner 2+1+2Ballkone ne Katin e dyte te Nje Vile (Rr. Elbasanit - Ekonomiku) Parkim Gar

2+1+2ballkone (rr. Elbasanit - Ekonomiku) Parkim Garant | Cdo Gje E Re | Mobilim Super Cil

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

2+1+2ballkone ne katin e dyte te nje vile (rr. elbasanit - ekonomiku) parkim garant | cdo gje e re | mobilim super cilesor | kondicioner | qetesi absolute | hapesire e madhe | ndricim perfekt q1503 te dhenat e ndarjes: -1 soxhorno -1 kuzh... 17/11/2019 17:58... Lexo detajet..

350 Euro 2+1+Ballkon, Modern (Selvia - QENDER) Pallat i Ri me Ashensor | Mobilim dhe Cdo Pajisje e Re | Kondicioner | Pamje Panoramike Apartament 2+1 tek Rruga Siri Kodra - Selvia | Pallat i Ri me Ashensor | Mobilim

2+1+ballkon, Modern (selvia - Qender) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Dhe Cdo Pajisje E

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.18 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartament 2+1 tek rruga siri kodra - selvia | pallat i ri me ashensor | mobilim dhe cdo gje e re | kondicioner q1504 te dhenat e ndarjes: -1 soxhorno -1 kuzhine -2 dhome gjumi -1 tualet -1 korridor - 2 ballkon - sip totale: 89 ... 17/11/2019 17:58... Lexo detajet..

400 Euro Super ap 2+1 tek ish expozita ( trendafili bardh ) Apartament 2+1 me te ish ekspozita (te trendafili i bardhe)kati i 2-te banim i m

Super Ap 2+1 Tek Ish Expozita ( Trendafili Bardh )

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 me te ish ekspozita (te trendafili i bardhe)kati i 2-te banim i mobiluar me te gjitha kushtet ne menyre moderne,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 400 euro... 17/11/2019 17:57... Lexo detajet..

14,000 Leke Siper Vilave Gjermane, afer depos se ujit jepet me qera garsioniere Jepet me qera ambienti i pershtatshem per dy persona E mobiluar.Ka edhe WI-FI

Siper Vilave Gjermane, Afer Depos Se Ujit Jepet Me Qera Garsioniere

Tjeter zone | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera ambienti i pershtatshem per dy persona e mobiluar.ka edhe wi-fi... 17/11/2019 17:57... Lexo detajet..

18,000 Leke shtepi me qera Jepet hyrje me qera 
eshte vetem nje dhome e mobiluar kati i 3
pagesa 180
kus

Shtepi Me Qera

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet hyrje me qera eshte vetem nje dhome e mobiluar kati i 3 pagesa 180 kush eshte i interesuar mund te kontaktoj per me shume ne numrat e meposhtem 0684417984 / 0684757653(wtp) / 0682536014... 17/11/2019 17:54... Lexo detajet..

25,000 Leke shtepi me qera shtepia eshte ne gjendje shume te mire shtepi shume e madhe me 2 dhoma, kuzhine,

Shtepi Me Qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.83 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shtepia eshte ne gjendje shume te mire shtepi shume e madhe me 2 dhoma, kuzhine, dhome pritjeje dhe ballkon... 17/11/2019 17:47... Lexo detajet..

550 Euro Super ap 2+1 te komuna parisit kompleksi kika Apartament 2+1 te komuna parisit(kika 2)me siperfaqe 100 m,me te gjitha kushtet

Super Ap 2+1 Te Komuna Parisit Kompleksi Kika

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1 te komuna parisit(kika 2)me siperfaqe 100 m,me te gjitha kushtet e re,e pa banuar me pare,me nje post parkingu !! per me teper kotaktoni 355682567777 cmimi 550 euro... 17/11/2019 17:44... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet me qera 1+1 tek Rruga Duresit. Jepet 1+1 tek Rruga Duresit.Apartamenti eshte I mobiluar,ka hapsira te bollshme,

Jepet Me Qera 1+1 Tek Rruga Duresit.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet 1+1 tek rruga duresit.apartamenti eshte i mobiluar,ka hapsira te bollshme,plot drite.ai i ndodhet ne katin e dyte te nje vile.ka mundesi parkimi.cmimi 30.000lek.... 17/11/2019 17:43... Lexo detajet..

300 Euro JEPET ME QeRA APARTAMENT 1+1 TEK 21 DHJETORI Jepet me qera apartament 1+1 ne Kompleksin Residencial Magnet, prane 21 Dhjetori

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 ne kompleksin residencial magnet, prane 21 dhjetorit. apartamenti ka siperfaqe prej 60m2 dhe organizohet ne ambient ndenje, ambient gatimi, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. ndodhet ne katin e 6-te te kompleksit, me ashens... 17/11/2019 17:28... Lexo detajet..

450 Euro

Jepet me qera apartament 2 + 1 (82 m2) i ri dhe me mobilim modern (* te mozaiku tirane - paralel me rrugen e ambasadave *)+ pajisjet elektroshtepiake ... (Premium 31.12.2019)

350 Euro

Jepet me qira apartament 2+1 ne rrugen bilal sina, te kopshti zoologjik. apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre moderne dhe teper komode. nd... (Premium 27.12.2019)

350 Euro

2+1+2wc+2ballkone (180 m2) rruga elbasanit - pas ekomomikut (rr. sotir kolea) zone e preferuar | mobilim cilesor | kondicioner ne cdo dhome | hapesi... (Premium 31.12.2019)

20,000 Leke Jepet me qera kati I 2 e mobiluar Jepet me qear kati I 2 
1+1 banjo dhe verant e madhe 
E mobiluar per me shum

Jepet Me Qera Kati I 2 E Mobiluar

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qear kati i 2 1+1 banjo dhe verant e madhe e mobiluar per me shum informacion kontaktoni ne numrin e celularit ... 17/11/2019 17:24... Lexo detajet..

395 Euro Super Apartament 2+1+Verande (185 m2) tek Eleonora/Kodra e Diellit, me Pamje Fantastike •SUPER APARTAMENT 2+1+BALLKON+VERANDE (185 M2) TEK ELEONORA/KODRA E DIELLIT (R

Super Apartament 2+1+verande (185 M2) Tek Eleonora/kodra E Diellit, Me Pamje Fantastike

Kodra e Diellit | Tirane (0.93 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
185.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

•super apartament 2+1+ballkon+verande (185 m2) tek eleonora/kodra e diellit (rruga rrapo hekali) me pamje fantastike (kati 6 me ashensor) pallat i ri | mobilim cilesor | parket tek dhomat e gjumit | kondicioner | pajisjet elektroshtepiake te markav... 17/11/2019 17:18... Lexo detajet..

30,000 Leke Apartament 1+1 per qira tek Parku. Jepet per qira apartament 1+1 prane qendres Globe tek ish-Parku i autobuzave. Ap

Apartament 1+1 Per Qira Tek Parku.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet per qira apartament 1+1 prane qendres globe tek ish-parku i autobuzave. apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar dhe mobiluar me te gjitha mobiljet e nevojshme per nje jetese sa me komode. vendosja e apartamentit ne kete zone ju krijon shum... 17/11/2019 17:16... Lexo detajet..

160 Euro Ambjent me kondicioner e kompletuar me te gjitha nga bulevardi i Ri 5 min.large Pallat,ambjent me kondicioner,garzonjer,e kompletuar me te gjitha,mundësi për

Ambjent Me Kondicioner E Kompletuar Me Te Gjitha Nga Bulevardi I Ri 5 Min.large

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
31.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Pallat,ambjent me kondicioner,garzonjer,e kompletuar me te gjitha,mundësi për wifi te shpejte.etj.... 17/11/2019 17:15... Lexo detajet..

450 Euro

Ne qender te tiranes , jepet me qera super apartament 2+1+2 ne katin e 2 te nje pallati te ri . apartamenti eshte totalisht i mobiluar , me nje siperf... (Premium 29.11.2019)

320 Euro

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Tek Birra Tirana

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane Rudina
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera nje super apartament tek rruga e kavajes, perballe birra tirana. siperfaqja e bollshme prej 115 m2, organizohet nga salloni, ambient i g... (Premium 16.12.2019)

300 Euro

3+1+2ballkon, gjigand (140 m2) rruga elbasanit ( perballe ekonomikut - parkim i sigurte | mobilim cilesor | shtruar me parket | kondicioner | ndricim... (Premium 31.12.2019)

500 Euro

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobil... (Premium 07.08.2020)

500 Euro

Tek xhamia e kopshtit botanik, jepet me qera super apartament 2+1+2 tualete me arredim modern, dhe me pamje fantastike nga tirana. apartamenti ofr... (Premium 11.12.2019)

18,000 Leke Rruga Siri Kodra prane bulevardit te ri.Ambient 70m2 ,1+1 Shtepi dykateshe ,kati i pare i saj jepet me qera.E mobiluar, uje 24ore ,kuzhine

Rruga Siri Kodra Prane Bulevardit Te Ri.ambient 70m2 ,1+1

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shtepi dykateshe ,kati i pare i saj jepet me qera.e mobiluar, uje 24ore ,kuzhine dhe koridor me sip te konsiderueshme.... 17/11/2019 17:15... Lexo detajet..

25,000 Leke Shtepi me qera Apartament i mobiluar te Tregu Came, te Posta Qendrore te mobiluar per cifte os

Shtepi Me Qera

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
28.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament i mobiluar te tregu came, te posta qendrore te mobiluar per cifte ose vajza .... 17/11/2019 17:13... Lexo detajet..

25,000 Leke Aparatament me Qera 2+1 93m2. 🏡Jepet me qera apartament 2+1+2+Bllk
💶Cmimi: 25.000 leke/muaj
📌Rr. St

Aparatament Me Qera 2+1 93m2.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

🏡jepet me qera apartament 2+1+2+bllk 💶cmimi: 25.000 leke/muaj 📌rr. stavri themeli pas qendres globe ⭕️apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banim ne nje pallati te ri 📐siperfaqe:94² 🛏 2 dhoma 🛋 sallon 🍽kuzhine 🛁... 17/11/2019 17:11... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim