gazeta shtepi me qera yzberisht

 Online 331 lexues | 15 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
320 Euro

320 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Jepet me qera 2+1+2wc+ballkon tek concord center (rr. 5 maji) - pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | parket | cdo komoditet | dhomat e gjumit te kompletuara | tualetet me hidrosanitare cilesore | te gjitha instalimet funksionale ... 19/09/2020 22:38... Lexo detajet..

330 Euro

330 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet per here te pare me qera apt 1+1 tek gjimnazi partizani (afer qendres) zone perfete | pallat i ri me ashensor dhe adminsitrim perfekt | mobilim i ri + pajisje shume pak te perdorura | kondicioner invester | kuzhine e re | dhome gjumi e kompletu... 19/09/2020 21:50... Lexo detajet..

280 Euro

280 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
12
Kati

Jepet me qera apt 2+1 (70 m2) tek stacioni i trenit (rr. asim vokshi) pallat i ri | 2 ashensora | mobilim cilesor | kondicioner | pamje paronamike e paster | ndricim natyral shume i mire | izolim akustik dhe termik | dritare dopio xham | shtruar me ... 19/09/2020 21:53... Lexo detajet..

300 Euro

300 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
112 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek rruga e dibres(perball kompleks halili)) jepet me qera apartament 2+1+2 perball kompleks halili pallat i ri me ashensor. apartamenti ndodhet ne katin e 8 ka hapsira te bollshme dhome ndenje dhe gatimi 2 dhoma gjum... 18/09/2020 12:45... Lexo detajet..

30,000 Leke
apartament me qera shtepi me qera 2+1 kati perball oslos

30,000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
79 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Shtepi me qera 2+1 kati perball oslos ... 20/09/2020 09:05... Lexo detajet..

350 Euro
2+1 ME QERA TEK KOMPLEKSI KONTAKT 2+1 ne nje kompleks te ri, Kompleksi Kontakt.
Organizohet ne nje sallon me kuzh

350 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
93 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

2+1 ne nje kompleks te ri, kompleksi kontakt. organizohet ne nje sallon me kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi , dy tualete si dhe nje ballkon. apartamenti ofrohet i mobiluar ndodhet ne katin e 3.... 20/09/2020 09:04... Lexo detajet..

18,000 Leke
Jepet me qera Jepet shtepi me qera e mobiluar dhe e mirembajtur

18,000 Leke

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.25 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
38 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet shtepi me qera e mobiluar dhe e mirembajtur ... 20/09/2020 08:56... Lexo detajet..

20,000 Leke Shtepi 1+1 Japim shtepi me qera totalisht e kompletuar tek qyteti studenti tek big market m

20,000 Leke

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (0.74 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
59 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Japim shtepi me qera totalisht e kompletuar tek qyteti studenti tek big market mbi kompleksin ana ne kati e pare... 20/09/2020 08:55... Lexo detajet..

20,000 Leke Jepet me qera kati I 2 e mobiluar Jepet me qear kati I 2 
1+1 banjo dhe verant e madhe 
E mobiluar per me shum

20,000 Leke

Don Bosko | Tirane (1.82 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
50 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qear kati i 2 1+1 banjo dhe verant e madhe e mobiluar per me shum informacion kontaktoni ne numrin e celularit ... 20/09/2020 08:53... Lexo detajet..

300 Euro Tek 21-shi jepet 2+1 mobilim i ri 300€ Tek 21 Dhjetori jepet me qera super apartament 2+1 me arredim te ri. Soxhorno dh

300 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Tek 21 dhjetori jepet me qera super apartament 2+1 me arredim te ri. soxhorno dhe kuzhine gatimi me te gjitha elektroshtepiaket e reja. arredim dhe stil modern. e pershtatshme edhe per disa djem ose vajza. hapesire 80m2, me 2 dhoma gjumi. me parket d... 20/09/2020 08:50... Lexo detajet..

25,000 Leke shtepi me qera shtepi me qera 
e mobiluar me te gjitha paisjet elektro shtepiake kati dyt me a

25,000 Leke

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Shtepi me qera e mobiluar me te gjitha paisjet elektro shtepiake kati dyt me ashensor . 25.000 lek ... 20/09/2020 08:48... Lexo detajet..

20,000 Leke Jepet me qera apartament 1+1 totalisht e mobiluar 20.000 lek/muaj Jepet me qera apartament 1+1 totalisht e mobiluar .
E pershtatshme per 3 person

20,000 Leke

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.85 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
68 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 totalisht e mobiluar . e pershtatshme per 3 persona adresa:rruga siri kodra pran tv alsat (tek hotel meridian shikojeni ne google vend ndodhjen e hotelit qe te krijoni iden e vendndodhjes se ap) cmimi :20.000 lek/muaj ... 20/09/2020 08:48... Lexo detajet..

400 Euro Apartament 1+1 me qira tek komuna e parisit. Jepet apartament 1+1 per qira te Kika 2, komuna e parisit.
Ka nje siperfaqe pre

400 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet apartament 1+1 per qira te kika 2, komuna e parisit. ka nje siperfaqe prej 70m2 i organizuar ne nje sallon te bollshem dhe ambjent gatimi,nje dhome gjumi ,nje tualet dhe nje ballkon.... 20/09/2020 08:43... Lexo detajet..

300 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+2ballkone tek ekonomiku (rr. e elbasanit) me 2 vende parkimi i vetmi apartament ne kte kat | kuzhine totalisht e re | dh... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Te Selvia

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
105.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Tek selvia,jepet me qera apartament 2+1 me 2 banjo,totalisht i mobiluar dhe i organizuar ne sallon ndenje ,2 dhoma gjumi,2 banjo,ngrohje/ftohje apart... (Premium 17.11.2020)

350 Euro

Jepet Super Ap 1+1 Rr Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
75.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

☑️jepet super apartament 1+1 tek rruga e elbasanit perball 7 xhuxhave e mobiluar shume mire me verand, kondicioner per ngrohje/ftohje , me nje or... (Premium 08.01.2021)

700 Euro Qera,Apartament 2+1,Kopshti Zoologjik,Tirane PRI+16217 700 Euro Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Kopshtit Zoologjik. Informacion mbi a

700 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
105 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e kopshtit zoologjik. informacion mbi apartamentin: • papafingo• siperfaqa e apartamentit 105 m2 •apartamenti jepet me qera i mobiluar dhe disponon: • salloni ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma... 20/09/2020 08:40... Lexo detajet..

450 Euro Qera, Apartament 2+1, Rruga E Elbasanit, Tirane, AL16161 Apartamenti ndodhet tek Rruga e Elbasanit.
Informacion mbi apartamentin:
• S

450 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
96 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Apartamenti ndodhet tek rruga e elbasanit. informacion mbi apartamentin: • siperfaqja e apartamentit: 96 m2. • kati i 5 banim. organizimi : • ambient ndenje, • ambient gatimi. • 2 dhoma gjumi. • 1 tualet. • 1 ballkon. cilesime... 20/09/2020 08:40... Lexo detajet..

400 Euro Ultra 1+1 Tek 7 Xhuxhat (Rr. E Elbasanit) Lokacion Perfekt Ashtu Si Dhe Vete Apartamenti Super Apartament 1+1 Tek 7 Xhuxhat (Rruga E Elbasanit) Lokacion Perfekt Ashtu Si

400 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Super apartament 1+1 tek 7 xhuxhat (rruga e elbasanit) lokacion perfekt ashtu si dhe vete apartamenti | mobilim me shume shije, cdo gje e kombinuar, ne harmoni te plote dhe sigurisht cilesi absolute | dyshemeja me parket druri shume solid | kondicion... 20/09/2020 08:40... Lexo detajet..

400 Euro Super Apartament 2+1 tek Ekonomiku - Pallat i Ri me Ashensor me Cip | Mobilim i Ri | PARKET Me Qera Super Apartament 2+1 Tek Ekonomiku - Pallat I Ri Me Ashensor Me Cip | M

400 Euro

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.10 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Me qera super apartament 2+1 tek ekonomiku - pallat i ri me ashensor me cip | mobilim i ri dhe me shume shije | kondicioner | parket cilesor | dhomat e gjumit te kompletuara | te gjitha instalimet funksionale q2340 te dhenat e ndarjes - 2 ... 20/09/2020 08:40... Lexo detajet..

22,000 Leke Apartament 1+1 me qera ne Ali Dem! Jepet me qira apartament 1+1 ne Ali Dem! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te n

22,000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.15 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
57 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet me qira apartament 1+1 ne ali dem! apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues.eshte i orientuar nga perendimi. vendodhja dhe facilitetet perreth sigurojne nje jetese te qete. per nje vizite ne prone na kontaktoni!... 20/09/2020 08:40... Lexo detajet..

25,000 Leke Jepet me qera aprtamenti ne qender Jepet me qera apartamenti te nishgoma perball flegshipit. Apartamenti ndodhet ne

25,000 Leke

Currilat | Durres
1+1
Dhoma|Sallon
67 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Jepet me qera apartamenti te nishgoma perball flegshipit. apartamenti ndodhet ne katin e shtate ne nje pallat ri. apartamenti organizohet ne 1 dhome gjum 1 guzhin + sallon dhe 1 banjo, 250 mij leke ne muaj. per me shum informacion kontaktoni lenci re... 20/09/2020 08:40... Lexo detajet..

270 Euro Bllok, jap me qera apartament 270 Euro (Bllok, Pallati Tuborg) Tirane, jap me qera apartament 1+1 Kati 2, 50 m² 270 Euro (Bllok, Pallati Tubor

270 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.33 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
55 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Tirane, jap me qera apartament 1+1 kati 2, 50 m² 270 euro (bllok, pallati tuborg) ... 20/09/2020 08:39... Lexo detajet..

600 Euro APARTAMENT ME QIRA Jepet apartament me qira 3+1+2 ne rrugen "Besa" tek frigoriferi, kati

600 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.83 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
150 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet apartament me qira 3+1+2 ne rrugen "besa" tek frigoriferi, kati i nje vile private 4 kateshe, kati i trete jepet me qira dhe eshte rreth 150 m2. organizohet nga nje sallon i bollshem, me kuzhine te perbashket me dhomen e ndenjes, dy dhoma gjum... 20/09/2020 08:39... Lexo detajet..

350 Euro Jepet me qera Ap 1+1 ne pallat te ri Ashens Qender prane Lidhjes se Shkrimtareve Apartament 1+1 me qera ne fillim te rruges se Kavajes, duke ardhur nga qendra pe

350 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
64 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartament 1+1 me qera ne fillim te rruges se kavajes, duke ardhur nga qendra perball karburantit, si vendodhje te gjitha pajisjet elektro - shtepiake jane te reja • siperfaqe 64m2 • kati 2 pallat i ri ashensor • 1 dhome gjumi • sall... 20/09/2020 08:39... Lexo detajet..

300 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon tek rr. dritan hoxha (laprake) ne pallat te ri me ashensor | mobilim i ri | kondicioner | parket | cdo elektrosht... (Premium 31.12.2020)

300 Euro

1+1 (blv. zogu i) ne katin e dyte | shume komod | kondicioner | mobiilim cilesor | hapesire me ndricim q1760 te dhenat e ndarjes: - 1 dhoma g... (Premium 31.12.2020)

1,000 Euro

Jepet Me Qera Super Apartamentin 3+1 Me Pamje Nga Liqrni Artificjal I Tiranes

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra)
3+1 Dhoma|Sallon
150.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartamentin 3+1 + 1 parking me pamje nga liqeni artificjal i tiranes kati fundit me ashensor super pamje per me teper kontaktoni ... (Premium 29.09.2020)

600 Euro

Jepet Me Qera Apartamentin 3+1+2 Tualete Bllok Pallat I Ri

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.79 Km nga qendra)
3+1 Dhoma|Sallon
157.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament 3+1 i mobiluar kati 7 jo i fundit pallat i ri me ashensor dhomat e gjumit te reja gjith ambientet me kondiconer adresa:... (Premium 29.09.2020)

500 Euro Jepet me qera Super Ap 2+1 ne pallat te ri Ashen prane me qendren Toptani Jepet me qera MODERN Apartament 2+1 ne rrugen e Barrikadave prane me Qendren Top

500 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
81 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Jepet me qera modern apartament 2+1 ne rrugen e barrikadave prane me qendren toptani, si vendodhje te gjitha pajisjet elektro - shtepiake jane te reja • siperfaqe 81m2 • kati 7 pallat i ri ashensor • 2 dhoma gjumi • sallon + ambient ... 20/09/2020 08:39... Lexo detajet..

2,200 Euro Vile me qera , 21 Dhjetori Vila ndodhet tek Inxhinieria e Ndërtimit,  RrugaArtan Lenja.

Informacion mb

2,200 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
5+1
Dhoma|Sallon
660 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Vila ndodhet tek inxhinieria e ndërtimit,  rrugaartan lenja. informacion mbi vilën: strukture  3 katëshe  460 m2 ndërtim • 660 m2 truall  kati i 1  organizohet :  holli i madh,2 dhoma gjumi(zyra),dy tualete 1 ambient i vecante p... 20/09/2020 08:38... Lexo detajet..

200 Euro Jepet me qera apartament 2+1 ne Astir Jepet me qera apartament 2+1 ne Astir. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mire

200 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
79 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ne astir. apartamenti ndodhet ne nje pallat te mireadministruar me ashensor. organizohet ne nje sallon te bollshem, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. apartamenti jepet totalisht i mobiluar. cmimi 200€/muaj. p... 20/09/2020 08:38... Lexo detajet..

210 Euro Garsionere me qera Qera, Garzoniere, Rruga " 5 Maji", Tiranë.
Garzonieria ndodhet pran

210 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
55 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Qera, garzoniere, rruga " 5 maji", tiranë. garzonieria ndodhet pranë concord center. apartamenti disponon: ambjent gatimi dhe ambjent ndenje, dhomë gjumi, 1 tualet, investuar, i mobiluar, i pozicionuar në një zonë te aksesueshme dhe e preferu... 20/09/2020 08:38... Lexo detajet..

300 Euro

Jepet per here te pare me qera apartament 2+1+2ballkone + vend parkimi personal tek vilat amerikane, 1 minut nga luarasi | shtruar me parket | oborr |... (Premium 31.12.2020)

300 Euro

Garsoniere Me Qera ,ne Rrugen Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
35.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera garsoniere ne rrugen myslym shyri . garsonieria ka nje siperfaqe pre 35 m2 ,shum i mire organizuar dhe i pershtatshem per dy persona ... (Premium 02.10.2020)

350 Euro

⚜️apartament 2+1 me qera 🔸apartamenti ofron nje siperfaqe prej 70 m2. 🔸nodhet ne katin e katert te nje vile. 🔸apartamenti eshte ... (Premium 29.09.2020)

12,000 Leke 🏠Jepet garsoniere me qera / Ali Dem 📌Jepet me qera garsoniere 

Ka nje siperfaqe prej 40 m2.

Ndodhet ne kati

12,000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
40 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

📌jepet me qera garsoniere ka nje siperfaqe prej 40 m2. ndodhet ne katin e pare te nje pallati dy katesh. e pershtatshme per dy veta adresa: ali dem, prane shkolles kushtrimi ... 20/09/2020 08:35... Lexo detajet..

20,000 Leke Ndarje qeraje Kerkohen 2 vajza per ndarje qeraje 
Hyrja eshte 2+1 ,kati 5, Astir 
Qeraja 20

20,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Kerkohen 2 vajza per ndarje qeraje hyrja eshte 2+1 ,kati 5, astir qeraja 20 000 leke te reja , 5 000 leke te reja personi... 20/09/2020 08:34... Lexo detajet..

220 Euro Qera, Apartament 1+1 Tirana E Re, Tiranë. 220 € ID: PRI+17513 Apartamenti është i ndodhet tek Tirana e Re
. •Informacion mbi apartamentin

220 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.33 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti është i ndodhet tek tirana e re . •informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 3 • sipërfaqja e apartamentit : 80m2 •organizimi : • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit •dhoma e gjumit • tualeti •ballkon... 20/09/2020 08:33... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim