gazoniere me qera tirane 

 Online 191 lexues | 8 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
200 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+bllk ne fresk | pallat i ri me ashensor | hapesire shume e mire me ndricim dhe mobilim te kompletuar | pamje shume relak... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon tek ish ekspozita (e88) zone perfekte (akses i menjehershem me myslymin dhe bllokun) pallati eshte i ri dhe me as... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

tek ish-parku jepet me qira super apartament 2+1+2 tualete. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te teknik dhe te 2-te te banimit te nje pallati 8-katesh... (Premium 05.05.2021)

300 Euro

Apartament 2+1+ballkon ne bllok (piceri era) zone perfekte | me 1 dhome gjumi + kuzhine me vete+ dhome ndenje me vete| apartament shum i kendshem, me ... (Premium 31.12.2020)

600 Euro
Duplex, Qera, Rezidenca Kodra e Dielit 2, Tirane Duplexi është i pozicionuar tek Rezidenca Kodra e Diellit 2. • Informacion m

600 Euro Duplex, Qera, Rezidenca Kodra E Dielit 2, Tirane

Kodra e Diellit | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
123 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Duplexi është i pozicionuar tek rezidenca kodra e diellit 2. • informacion mbi apartamentin: • sipërfaqa e apartamentit : 123m2 • apartamenti është i organizuar shumë mirë ku ambjentet e brendëshme lidhen nëpërmjet shkallëve.• orga... 08/07/2020 23:26... Lexo detajet..

320 Euro
Qera,Apartament 2+1,Rruga E Kosovarëve,Tiranë. • Kati 6 • Sipërfaqja e apartamentit : 76 m • Orientim: Lindje

320 Euro Qera,apartament 2+1,rruga E Kosovarëve,tiranë.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
76 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

• kati 6 • sipërfaqja e apartamentit : 76 m • orientim: lindje ... 08/07/2020 23:23... Lexo detajet..

600 Euro
Qera,Apartament 2+1,Bllok,Tirane. 600 € /Muaj Apartamenti është i pozicionuar në Zonen e Bllokut • Informacion mbi aparta

600 Euro Qera,apartament 2+1,bllok,tirane. 600 € /muaj

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
10
Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonen e bllokut • informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati 10 • sipërfaqja e apartamentit: 120 m2 • orientim lindje perendim•me certifikate pronesie • organizimi : • sallonin e ndenje... 08/07/2020 23:23... Lexo detajet..

350 Euro Apartament 1+1 Deliorgji Apartamenti është i pozicionuar tek tek Ish Parku i Autobuzave.

Informacion

350 Euro Apartament 1+1 Deliorgji

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
57 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti është i pozicionuar tek tek ish parku i autobuzave. informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 3 banim • sipërfaqja e apartamentit : 57 m2 • dokumentacioni: me certifiktë pronësie organizimi : • salloni i n... 08/07/2020 23:22... Lexo detajet..

37,000 Leke Qera Apartament 1+1 ne Bllok Jepet apartament me qera ne bllok. Kati 4 banim pallat ekzistues. i mobiluar dhe

37,000 Leke Qera Apartament 1+1 Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet apartament me qera ne bllok. kati 4 banim pallat ekzistues. i mobiluar dhe ne gjendje shume te mire. ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes.... 08/07/2020 23:22... Lexo detajet..

450 Euro Qera, Apartament 2+1 Kopshti zoologjik, Tiranë. Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Kopshtit Zoologjik.
Informacion

450 Euro Qera, Apartament 2+1 Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.13 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
104 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e kopshtit zoologjik. informacion mbi apartamentin: • kati 6 banim • sipërfaqa e apartamentit:104 m2. apartamenti jepet me qera i mobiluar dhe disponon: • salloni ndenjes • ambjenti i gatimit •... 08/07/2020 23:22... Lexo detajet..

400 Euro Jepet me qira apartament 3+1+2 +1 ballkon, Zogu i Zi Jepet me qira apartament 3+1+2 + 1 ballkon , me siperfaqe 143 m2 ne katin e 10 n

400 Euro Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 +1 Ballkon, Zogu I Zi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
3+1
Dhoma|Sallon
143 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
10
Kati

Jepet me qira apartament 3+1+2 + 1 ballkon , me siperfaqe 143 m2 ne katin e 10 ne pallat te ri me ashensor. apartamenti eshte i organizuar ne nje koridor i cili ben shperndarjen ne 3 dhomat ,sallonin e ndenjes i cili ka dalje ne ballkon me pamje ng... 08/07/2020 23:06... Lexo detajet..

300 Euro Jepet me qira apartament 1+1 i mobiluar . ADRESA BULEVARDI ZOGU I . PRANE MINISTRISE DREJTESISE . Jepet me qira apartament 1+1 i mobiluar, me ballkon , apartamenti ndodhet ne kat

300 Euro Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar . Adresa Bulevardi Zogu I . Prane Ministrise Drejt

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.69 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qira apartament 1+1 i mobiluar, me ballkon , apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati egzis apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome gjumi , nje sallon + ambjent gatimi, koridor,1 tualet dhe nje ballkon .me parket super shpi . ... 08/07/2020 23:06... Lexo detajet..

40,000 Leke Jepet me qira apartament i mobiluar 2+1 , PRANE BULEVARDIT ZOGU I . Jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar, Kati i 5 i nje pallati egzistues.
Apar

40,000 Leke Jepet Me Qira Apartament I Mobiluar 2+1 , Prane Bulevardit Zogu I .

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
82 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar, kati i 5 i nje pallati egzistues. apartamenti eshte i organizuar me dy dhoma gjumi, sallon + ambjentin e kuzhines, nje koridor dhe nje tualet. adresa : rruga fortuzi prane blv zogu i1 cmimi: 400 mije leke ... 08/07/2020 23:04... Lexo detajet..

240 Euro

3+1 Te Tregu Elektrik - Hapesire E Madhe E Kompletuar | Mobilim Cilesor | Kondicioner

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.92 Km nga qendra)
3+1 Dhoma|Sallon
105.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

3+1 te tregu elektrik - hapesire e bolleshme, me 2 dhoma gjumi + 1 dhome ndenje | mobilim i kompletuar | kondicioner | ndricim perfekt | dritare dopio... (Premium 31.12.2020)

300 Euro

Jepet Super Ap 1+1 Ne Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

☑️jepet apartament 1+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne myslym shyri i mobiluar shume mire dhe me pozicion strategjik ☑️apart... (Premium 08.01.2021)

35,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Prane Kryqezimit Te Farmacise 10

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek medreseja (farmacia 10) apartamenti eshte totalisht i mobiluar i pa banuar me pare ndodhet ne 1 pallat te ri me ashe... (Premium 17.11.2020)

600 Euro

tek komuna e parisit jepet me qira super apartament 2+1+verande. apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara momentalisht ne tirane, ku mun... (Premium 06.05.2022)

10,000 Leke Ndarje qeraje djem Kerkoj nje djale per ndarje qeraje te jete ne marredhenie pune . Adresa qendra

10,000 Leke Ndarje Qeraje Djem

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
96 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Kerkoj nje djale per ndarje qeraje te jete ne marredhenie pune . adresa qendra globe ,rruga e kavajes . per me shume informacion kontaktoni ... 08/07/2020 22:42... Lexo detajet..

245 Euro Super ap 1+1 ne don bosko Apartament 1+1 ne don bosko(rruga egnatia )kati i 4-te,i mobiluar me te gjitha k

245 Euro Super Ap 1+1 Ne Don Bosko

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
76 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartament 1+1 ne don bosko(rruga egnatia )kati i 4-te,i mobiluar me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 245 euro... 08/07/2020 22:41... Lexo detajet..

245 Euro Super ap 1+1 ne don bosko ( egnatia ) Apartament 1+1 ne don bosko(rruga egnatia )kati i 4-te,i mobiluar me te gjitha k

245 Euro Super Ap 1+1 Ne Don Bosko ( Egnatia )

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartament 1+1 ne don bosko(rruga egnatia )kati i 4-te,i mobiluar me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 245 euro... 08/07/2020 22:41... Lexo detajet..

245 Euro Super ap 1+1 tek kodra e diellit ( bill klinton ) Apartament 1+1 tek kodra e diellit(te rruga :Bill Klinton)e mobiluar me te gjith

245 Euro Super Ap 1+1 Tek Kodra E Diellit ( Bill Klinton )

Kodra e Diellit | Tirane (2.17 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
71 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartament 1+1 tek kodra e diellit(te rruga :bill klinton)e mobiluar me te gjitha kushtet,kati i 4-te me ashenor,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 245 euro... 08/07/2020 22:41... Lexo detajet..

700 Euro Jepet me qira apartament 3+1+2 Qender Piazza 700€|muaj Tiranë jepet me qira super apartament 3+1+2Ballkone+2Tualete
 Qendër pas Piaz

700 Euro Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Qender Piazza 700€|muaj

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (103.30 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
125 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Tiranë jepet me qira super apartament 3+1+2ballkone+2tualete qendër pas piaza, apartamenti me sipërfaqe 125m2, kati 6, i restauruar dhe i mobiluar në mënyrë bashkohore. apartamenti me orientim jug-lindje, ndodhet në pallat me ashenso... 08/07/2020 22:08... Lexo detajet..

28,000 Leke Jepet me qira 2+1+1 Pazari i Ri Bosh 28,000 Lekë Jepet apartament me qira 2+1 
Kati 5 pallat ekzistues 6 katesh I restauruar 
A

28,000 Leke Jepet Me Qira 2+1+1 Pazari I Ri Bosh 28,000 Lekë

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
93 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Jepet apartament me qira 2+1 kati 5 pallat ekzistues 6 katesh i restauruar adresa: pazari i ri Çmimi: 28,000 lekë/muaj jepet bosh vetem me kundrabufe salon+kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet ballkon ... 08/07/2020 22:08... Lexo detajet..

250 Euro Jepet me qira 1+1 Kati 1 Kodra Diellit 250€|muaj Jepet me qira 1+1 
Kati 1 
Çmimi:250€|muaj
Adresa: Bill Klinton 
I mobilu

250 Euro Jepet Me Qira 1+1 Kati 1 Kodra Diellit 250€|muaj

Kodra e Diellit | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
68 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet me qira 1+1 kati 1 Çmimi:250€|muaj adresa: bill klinton i mobiluar totalisht bashkohor kondicioner preferohen cift ... 08/07/2020 22:08... Lexo detajet..

20,000 Leke Shtepi me qera Jepet shtepi me qera Kati I pare 1+1 shtepi private e mobiluar. Rruga Siri Kodra

20,000 Leke Shtepi Me Qera

Zone Periferike | Tirane (1.85 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet shtepi me qera kati i pare 1+1 shtepi private e mobiluar. rruga siri kodra poshte hotel meridianit. ju mirepresim. ... 08/07/2020 21:14... Lexo detajet..

350 Euro Super ap 2+1 tek ish ekspozita ( afer gjykates ) Apartament 2+1 tek ish ekspozita ,afer gjykates,e mobiluar me te gjitha kushtet,

350 Euro Super Ap 2+1 Tek Ish Ekspozita ( Afer Gjykates )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
11
Kati

Apartament 2+1 tek ish ekspozita ,afer gjykates,e mobiluar me te gjitha kushtet,kati i 11-te ,cmimi 350 euro per me teper na kontaktoni 355682567777... 08/07/2020 21:13... Lexo detajet..

320 Euro

2+1 Me Qera Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Rruga myslym shyri prane karburant kastrati jepet me qera apartament 2+1 totalisht i mobiluar super lukzoz. ka 3 kondicionere. mobilim i ri dhe modern... (Premium 26.07.2020)

330 Euro

Jepet me qera apt gjigand 2+1+2wc+2ballkone (105 m2) tek tregu elektrik (rr. petro n. luarasi) zone e preferuar | pallat i ri, ashensor | mobilim cile... (Premium 31.12.2020)

265 Euro

Jepet me qera apt 1+1 (blv. i ri - rr. jordan misja) mobilim i ri ne qese, me porosi - pallat i ri me ashensor - administrim perfekt | kondicioner dhe... (Premium 31.12.2020)

380 Euro Super ap 1+1 tek liqeni thate ( rruga peti ) Apartament 1+1 te liqeni i thate (rruga peti )kati i 1-re banim ,siperfaqe 68 m,

380 Euro Super Ap 1+1 Tek Liqeni Thate ( Rruga Peti )

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.48 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartament 1+1 te liqeni i thate (rruga peti )kati i 1-re banim ,siperfaqe 68 m,e pa banuar me pare,e mobiluar ne menyre moderne me te gjotha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 380 euro e negociueshme... 08/07/2020 21:13... Lexo detajet..

20,000 Leke Jepen 2 hyrje me qera 1+1 te mobiluara Jepen 2 hyrje me qera.kati i 1( 1+1)dhe kati i 3 (1+1) te mobiluara.Cmimi 200 mi

20,000 Leke Jepen 2 Hyrje Me Qera 1+1 Te Mobiluara

Laprake | Tirane (2.49 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
55 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepen 2 hyrje me qera.kati i 1( 1+1)dhe kati i 3 (1+1) te mobiluara.cmimi 200 mije leke secila... 08/07/2020 21:13... Lexo detajet..

280 Euro Super ap 1+1 tek kopshti zologjik ( xhamia ) Apartament 1+1 tek kopshti zologjik,(tek xhamia)e mobiluar ne menyre moderne,kat

280 Euro Super Ap 1+1 Tek Kopshti Zologjik ( Xhamia )

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Apartament 1+1 tek kopshti zologjik,(tek xhamia)e mobiluar ne menyre moderne,kati i 1-re banim,cmimi 280 euro per me teper na kontaktoni 355682567777... 08/07/2020 21:04... Lexo detajet..

365 Euro Super ap 2+1 tek 21-shi ( tatimet ) Apartament 2+1 tek 21dhjetori(tek tatimet)e mobiluar ne menyre moderne me te gji

365 Euro Super Ap 2+1 Tek 21-shi ( Tatimet )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
96 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartament 2+1 tek 21dhjetori(tek tatimet)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet kati i 3 me siperfaqe 90 m,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 365 euro... 08/07/2020 21:04... Lexo detajet..

25,000 Leke

Shtepi Me Qera

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.76 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
80.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet shtepi private 2+1 e mobiluar,vendparkim kontaktoni vetem ne whatsapp ... (Premium 18.07.2020)

26,000 Leke

1+1 Tek Ish Hotel Roland

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (0.88 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
66.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti per momentin nuk disponon ashensor pasi esht pallat i sapoperfunduar.esht i kompletuar me te gjitha elektroshtepiaket dhe hidrosanitaret t... (Premium 14.07.2020)

32,000 Leke

2+1+2 Tualete Astir Pran Par Oslo

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.10 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
115.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

2+1+2 tualete ne astir. apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri buze rruge ne unaze. organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ... (Premium 13.07.2020)

240 Euro

Apartament 1+1 tek rruga e durresit (kafe flora) - shume i mirembajtur, me mobilim te kompletuar | kondicione dhe cdo pajisje funksionale | kuzhine | ... (Premium 31.12.2020)

260 Euro Super ap 1+1 ne myslym shyr ( kafe rio ) Apartament 1+1 ne myslym shyre (tek kafe rio)e mobiluar me te gjitha kushtet,cmi

260 Euro Super Ap 1+1 Ne Myslym Shyr ( Kafe Rio )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartament 1+1 ne myslym shyre (tek kafe rio)e mobiluar me te gjitha kushtet,cmimi 260 euro per me teper na kontaktoni 355682567777... 08/07/2020 21:04... Lexo detajet..

400 Euro Super ap 2+1 tek stacioni trenit ( usluga ) Apartament 2+1 tek stacioni i trenit(tek kompleksi usluga)i mobiluar me te gjith

400 Euro Super Ap 2+1 Tek Stacioni Trenit ( Usluga )

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
95 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartament 2+1 tek stacioni i trenit(tek kompleksi usluga)i mobiluar me te gjitha kushtet,i pa banuar me pare,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 400 euro... 08/07/2020 21:04... Lexo detajet..

450 Euro Super ap 2+1 te 21-shi ( kompleksi magnet ) Apartament 2+1 tek 21shi (kompleksi magnet )e mobiluar ne menyre moderne me te g

450 Euro Super Ap 2+1 Te 21-shi ( Kompleksi Magnet )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

Apartament 2+1 tek 21shi (kompleksi magnet )e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,e pa banuar me pare,kati i 9-te banim,siperfaqe 100 m,cmimi 450 euro... 08/07/2020 21:04... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim