gazta njoftime falas  

 Online 100 lexues | 10 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
300 Euro

Apartament 2+1+ballkon ne bllok (piceri era) zone perfekte | me 1 dhome gjumi + kuzhine me vete+ dhome ndenje me vete| apartament shum i kendshem, me ... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

tek ish-parku jepet me qira super apartament 2+1+2 tualete. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te teknik dhe te 2-te te banimit te nje pallati 8-katesh... (Premium 05.05.2021)

350 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon tek ish ekspozita (e88) zone perfekte (akses i menjehershem me myslymin dhe bllokun) pallati eshte i ri dhe me as... (Premium 31.12.2020)

200 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+bllk ne fresk | pallat i ri me ashensor | hapesire shume e mire me ndricim dhe mobilim te kompletuar | pamje shume relak... (Premium 31.12.2020)

350 Euro
Per qira apartament 1+1 i mobiluar ,prane Qendres . Jepet apartament 1+1 i mobiluar , ne katin e 4 ne pallat te ri me ashensor.Apart

350 Euro Per Qira Apartament 1+1 I Mobiluar ,prane Qendres .

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
62 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet apartament 1+1 i mobiluar , ne katin e 4 ne pallat te ri me ashensor.apartamenti eshte ne gjendje shume te mire. me nje siperfaqe 62 m2 , i organizuar ne nje sallon ndenjeje+ kuzhinen. nje dhome gjumi me krevat dopio dhe nje tualet. adresa: rr... 09/07/2020 00:11... Lexo detajet..

270 Euro
Jepet me qera apartament sp 70 m2 KUBESI real estate jep me qera apartament sp 70 m2
Adresa: Komuna e PARISIT. Ti

270 Euro Jepet Me Qera Apartament Sp 70 M2

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Kubesi real estate jep me qera apartament sp 70 m2 adresa: komuna e parisit. tirane. cmimi 270 euro kontakt: kubesirealestate@gmail.com tel: 0682801479... 08/07/2020 23:47... Lexo detajet..

600 Euro
Duplex, Qera, Rezidenca Kodra e Dielit 2, Tirane Duplexi është i pozicionuar tek Rezidenca Kodra e Diellit 2. • Informacion m

600 Euro Duplex, Qera, Rezidenca Kodra E Dielit 2, Tirane

Kodra e Diellit | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
123 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Duplexi është i pozicionuar tek rezidenca kodra e diellit 2. • informacion mbi apartamentin: • sipërfaqa e apartamentit : 123m2 • apartamenti është i organizuar shumë mirë ku ambjentet e brendëshme lidhen nëpërmjet shkallëve.• orga... 08/07/2020 23:26... Lexo detajet..

320 Euro Qera,Apartament 2+1,Rruga E Kosovarëve,Tiranë. • Kati 6 • Sipërfaqja e apartamentit : 76 m • Orientim: Lindje

320 Euro Qera,apartament 2+1,rruga E Kosovarëve,tiranë.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
76 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

• kati 6 • sipërfaqja e apartamentit : 76 m • orientim: lindje ... 08/07/2020 23:23... Lexo detajet..

600 Euro Qera,Apartament 2+1,Bllok,Tirane. 600 € /Muaj Apartamenti është i pozicionuar në Zonen e Bllokut • Informacion mbi aparta

600 Euro Qera,apartament 2+1,bllok,tirane. 600 € /muaj

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
10
Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonen e bllokut • informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati 10 • sipërfaqja e apartamentit: 120 m2 • orientim lindje perendim•me certifikate pronesie • organizimi : • sallonin e ndenje... 08/07/2020 23:23... Lexo detajet..

350 Euro Apartament 1+1 Deliorgji Apartamenti është i pozicionuar tek tek Ish Parku i Autobuzave.

Informacion

350 Euro Apartament 1+1 Deliorgji

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
57 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti është i pozicionuar tek tek ish parku i autobuzave. informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 3 banim • sipërfaqja e apartamentit : 57 m2 • dokumentacioni: me certifiktë pronësie organizimi : • salloni i n... 08/07/2020 23:22... Lexo detajet..

37,000 Leke Qera Apartament 1+1 ne Bllok Jepet apartament me qera ne bllok. Kati 4 banim pallat ekzistues. i mobiluar dhe

37,000 Leke Qera Apartament 1+1 Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet apartament me qera ne bllok. kati 4 banim pallat ekzistues. i mobiluar dhe ne gjendje shume te mire. ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes.... 08/07/2020 23:22... Lexo detajet..

450 Euro Qera, Apartament 2+1 Kopshti zoologjik, Tiranë. Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Kopshtit Zoologjik.
Informacion

450 Euro Qera, Apartament 2+1 Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.13 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
104 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e kopshtit zoologjik. informacion mbi apartamentin: • kati 6 banim • sipërfaqa e apartamentit:104 m2. apartamenti jepet me qera i mobiluar dhe disponon: • salloni ndenjes • ambjenti i gatimit •... 08/07/2020 23:22... Lexo detajet..

400 Euro Jepet me qira apartament 3+1+2 +1 ballkon, Zogu i Zi Jepet me qira apartament 3+1+2 + 1 ballkon , me siperfaqe 143 m2 ne katin e 10 n

400 Euro Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 +1 Ballkon, Zogu I Zi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
3+1
Dhoma|Sallon
143 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
10
Kati

Jepet me qira apartament 3+1+2 + 1 ballkon , me siperfaqe 143 m2 ne katin e 10 ne pallat te ri me ashensor. apartamenti eshte i organizuar ne nje koridor i cili ben shperndarjen ne 3 dhomat ,sallonin e ndenjes i cili ka dalje ne ballkon me pamje ng... 08/07/2020 23:06... Lexo detajet..

240 Euro

3+1 Te Tregu Elektrik - Hapesire E Madhe E Kompletuar | Mobilim Cilesor | Kondicioner

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.92 Km nga qendra)
3+1 Dhoma|Sallon
105.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

3+1 te tregu elektrik - hapesire e bolleshme, me 2 dhoma gjumi + 1 dhome ndenje | mobilim i kompletuar | kondicioner | ndricim perfekt | dritare dopio... (Premium 31.12.2020)

35,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Prane Kryqezimit Te Farmacise 10

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek medreseja (farmacia 10) apartamenti eshte totalisht i mobiluar i pa banuar me pare ndodhet ne 1 pallat te ri me ashe... (Premium 17.11.2020)

300 Euro

Jepet Super Ap 1+1 Ne Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

☑️jepet apartament 1+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne myslym shyri i mobiluar shume mire dhe me pozicion strategjik ☑️apart... (Premium 08.01.2021)

600 Euro

tek komuna e parisit jepet me qira super apartament 2+1+verande. apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara momentalisht ne tirane, ku mun... (Premium 06.05.2022)

300 Euro Jepet me qira apartament 1+1 i mobiluar . ADRESA BULEVARDI ZOGU I . PRANE MINISTRISE DREJTESISE . Jepet me qira apartament 1+1 i mobiluar, me ballkon , apartamenti ndodhet ne kat

300 Euro Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar . Adresa Bulevardi Zogu I . Prane Ministrise Drejt

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.69 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qira apartament 1+1 i mobiluar, me ballkon , apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati egzis apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome gjumi , nje sallon + ambjent gatimi, koridor,1 tualet dhe nje ballkon .me parket super shpi . ... 08/07/2020 23:06... Lexo detajet..

40,000 Leke Jepet me qira apartament i mobiluar 2+1 , PRANE BULEVARDIT ZOGU I . Jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar, Kati i 5 i nje pallati egzistues.
Apar

40,000 Leke Jepet Me Qira Apartament I Mobiluar 2+1 , Prane Bulevardit Zogu I .

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
82 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar, kati i 5 i nje pallati egzistues. apartamenti eshte i organizuar me dy dhoma gjumi, sallon + ambjentin e kuzhines, nje koridor dhe nje tualet. adresa : rruga fortuzi prane blv zogu i1 cmimi: 400 mije leke ... 08/07/2020 23:04... Lexo detajet..

10,000 Leke Ndarje qeraje djem Kerkoj nje djale per ndarje qeraje te jete ne marredhenie pune . Adresa qendra

10,000 Leke Ndarje Qeraje Djem

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
96 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Kerkoj nje djale per ndarje qeraje te jete ne marredhenie pune . adresa qendra globe ,rruga e kavajes . per me shume informacion kontaktoni ... 08/07/2020 22:42... Lexo detajet..

245 Euro Super ap 1+1 ne don bosko Apartament 1+1 ne don bosko(rruga egnatia )kati i 4-te,i mobiluar me te gjitha k

245 Euro Super Ap 1+1 Ne Don Bosko

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
76 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartament 1+1 ne don bosko(rruga egnatia )kati i 4-te,i mobiluar me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 245 euro... 08/07/2020 22:41... Lexo detajet..

245 Euro Super ap 1+1 ne don bosko ( egnatia ) Apartament 1+1 ne don bosko(rruga egnatia )kati i 4-te,i mobiluar me te gjitha k

245 Euro Super Ap 1+1 Ne Don Bosko ( Egnatia )

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartament 1+1 ne don bosko(rruga egnatia )kati i 4-te,i mobiluar me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 245 euro... 08/07/2020 22:41... Lexo detajet..

245 Euro Super ap 1+1 tek kodra e diellit ( bill klinton ) Apartament 1+1 tek kodra e diellit(te rruga :Bill Klinton)e mobiluar me te gjith

245 Euro Super Ap 1+1 Tek Kodra E Diellit ( Bill Klinton )

Kodra e Diellit | Tirane (2.17 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
71 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartament 1+1 tek kodra e diellit(te rruga :bill klinton)e mobiluar me te gjitha kushtet,kati i 4-te me ashenor,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 245 euro... 08/07/2020 22:41... Lexo detajet..

700 Euro Jepet me qira apartament 3+1+2 Qender Piazza 700€|muaj Tiranë jepet me qira super apartament 3+1+2Ballkone+2Tualete
 Qendër pas Piaz

700 Euro Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Qender Piazza 700€|muaj

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (103.30 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
125 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Tiranë jepet me qira super apartament 3+1+2ballkone+2tualete qendër pas piaza, apartamenti me sipërfaqe 125m2, kati 6, i restauruar dhe i mobiluar në mënyrë bashkohore. apartamenti me orientim jug-lindje, ndodhet në pallat me ashenso... 08/07/2020 22:08... Lexo detajet..

28,000 Leke Jepet me qira 2+1+1 Pazari i Ri Bosh 28,000 Lekë Jepet apartament me qira 2+1 
Kati 5 pallat ekzistues 6 katesh I restauruar 
A

28,000 Leke Jepet Me Qira 2+1+1 Pazari I Ri Bosh 28,000 Lekë

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
93 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Jepet apartament me qira 2+1 kati 5 pallat ekzistues 6 katesh i restauruar adresa: pazari i ri Çmimi: 28,000 lekë/muaj jepet bosh vetem me kundrabufe salon+kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet ballkon ... 08/07/2020 22:08... Lexo detajet..

250 Euro Jepet me qira 1+1 Kati 1 Kodra Diellit 250€|muaj Jepet me qira 1+1 
Kati 1 
Çmimi:250€|muaj
Adresa: Bill Klinton 
I mobilu

250 Euro Jepet Me Qira 1+1 Kati 1 Kodra Diellit 250€|muaj

Kodra e Diellit | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
68 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet me qira 1+1 kati 1 Çmimi:250€|muaj adresa: bill klinton i mobiluar totalisht bashkohor kondicioner preferohen cift ... 08/07/2020 22:08... Lexo detajet..

330 Euro

Jepet me qera apt gjigand 2+1+2wc+2ballkone (105 m2) tek tregu elektrik (rr. petro n. luarasi) zone e preferuar | pallat i ri, ashensor | mobilim cile... (Premium 31.12.2020)

320 Euro

2+1 Me Qera Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Rruga myslym shyri prane karburant kastrati jepet me qera apartament 2+1 totalisht i mobiluar super lukzoz. ka 3 kondicionere. mobilim i ri dhe modern... (Premium 26.07.2020)

265 Euro

Jepet me qera apt 1+1 (blv. i ri - rr. jordan misja) mobilim i ri ne qese, me porosi - pallat i ri me ashensor - administrim perfekt | kondicioner dhe... (Premium 31.12.2020)

20,000 Leke Shtepi me qera Jepet shtepi me qera Kati I pare 1+1 shtepi private e mobiluar. Rruga Siri Kodra

20,000 Leke Shtepi Me Qera

Zone Periferike | Tirane (1.85 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet shtepi me qera kati i pare 1+1 shtepi private e mobiluar. rruga siri kodra poshte hotel meridianit. ju mirepresim. ... 08/07/2020 21:14... Lexo detajet..

350 Euro Super ap 2+1 tek ish ekspozita ( afer gjykates ) Apartament 2+1 tek ish ekspozita ,afer gjykates,e mobiluar me te gjitha kushtet,

350 Euro Super Ap 2+1 Tek Ish Ekspozita ( Afer Gjykates )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
11
Kati

Apartament 2+1 tek ish ekspozita ,afer gjykates,e mobiluar me te gjitha kushtet,kati i 11-te ,cmimi 350 euro per me teper na kontaktoni 355682567777... 08/07/2020 21:13... Lexo detajet..

380 Euro Super ap 1+1 tek liqeni thate ( rruga peti ) Apartament 1+1 te liqeni i thate (rruga peti )kati i 1-re banim ,siperfaqe 68 m,

380 Euro Super Ap 1+1 Tek Liqeni Thate ( Rruga Peti )

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.48 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartament 1+1 te liqeni i thate (rruga peti )kati i 1-re banim ,siperfaqe 68 m,e pa banuar me pare,e mobiluar ne menyre moderne me te gjotha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 380 euro e negociueshme... 08/07/2020 21:13... Lexo detajet..

20,000 Leke Jepen 2 hyrje me qera 1+1 te mobiluara Jepen 2 hyrje me qera.kati i 1( 1+1)dhe kati i 3 (1+1) te mobiluara.Cmimi 200 mi

20,000 Leke Jepen 2 Hyrje Me Qera 1+1 Te Mobiluara

Laprake | Tirane (2.49 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
55 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepen 2 hyrje me qera.kati i 1( 1+1)dhe kati i 3 (1+1) te mobiluara.cmimi 200 mije leke secila... 08/07/2020 21:13... Lexo detajet..

240 Euro

Apartament 1+1 tek rruga e durresit (kafe flora) - shume i mirembajtur, me mobilim te kompletuar | kondicione dhe cdo pajisje funksionale | kuzhine | ... (Premium 31.12.2020)

32,000 Leke

2+1+2 Tualete Astir Pran Par Oslo

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.10 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
115.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

2+1+2 tualete ne astir. apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri buze rruge ne unaze. organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ... (Premium 13.07.2020)

25,000 Leke

Shtepi Me Qera

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.76 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
80.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet shtepi private 2+1 e mobiluar,vendparkim kontaktoni vetem ne whatsapp ... (Premium 18.07.2020)

26,000 Leke

1+1 Tek Ish Hotel Roland

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (0.88 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
66.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti per momentin nuk disponon ashensor pasi esht pallat i sapoperfunduar.esht i kompletuar me te gjitha elektroshtepiaket dhe hidrosanitaret t... (Premium 14.07.2020)

280 Euro Super ap 1+1 tek kopshti zologjik ( xhamia ) Apartament 1+1 tek kopshti zologjik,(tek xhamia)e mobiluar ne menyre moderne,kat

280 Euro Super Ap 1+1 Tek Kopshti Zologjik ( Xhamia )

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Apartament 1+1 tek kopshti zologjik,(tek xhamia)e mobiluar ne menyre moderne,kati i 1-re banim,cmimi 280 euro per me teper na kontaktoni 355682567777... 08/07/2020 21:04... Lexo detajet..

365 Euro Super ap 2+1 tek 21-shi ( tatimet ) Apartament 2+1 tek 21dhjetori(tek tatimet)e mobiluar ne menyre moderne me te gji

365 Euro Super Ap 2+1 Tek 21-shi ( Tatimet )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
96 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartament 2+1 tek 21dhjetori(tek tatimet)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet kati i 3 me siperfaqe 90 m,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 365 euro... 08/07/2020 21:04... Lexo detajet..

260 Euro Super ap 1+1 ne myslym shyr ( kafe rio ) Apartament 1+1 ne myslym shyre (tek kafe rio)e mobiluar me te gjitha kushtet,cmi

260 Euro Super Ap 1+1 Ne Myslym Shyr ( Kafe Rio )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartament 1+1 ne myslym shyre (tek kafe rio)e mobiluar me te gjitha kushtet,cmimi 260 euro per me teper na kontaktoni 355682567777... 08/07/2020 21:04... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim