grazionenre 1+1 tiran

 Online 164 lexues | 7 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
E Mobiluar
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Jepet me qera tek tregu elektrik - apt 2+1 i rikonstruktuar dhe i ri, ne pallat me ashensor | mobilim super cilesor | kondicioner dhe cdo pajisje elektroshtepiake funksionale | dhomat e gjumit te kompletuara | tualet me hidrosanitare cilesore | te gj... 26/11/2020 16:53... Lexo detajet..

E Mobiluar
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon tek rruga e kosovareve (intermedica) zone perfekte | pallat i ri me ashensor | banesa eshte e mobiluar | kondicioner | hapesire e bolleshme me ndricim shume te mire | orientim perfekt | dhome gjumi e bere me poros... 26/11/2020 20:17... Lexo detajet..

E Mobiluar
2+1
Dhoma|Sallon
109 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Me qera apt 2+1+2ballkone (109 m2) direkt me pamje nga parku i gjelberuar i eleonores ( kodra e diellit) | ka vetem 2 vite si shtepi ( investim i ri) | bere si per vete | kuzhina fantastike, pajisje marka "bosch" | dhomat e gjumit te bollshme te dyja... 26/11/2020 13:51... Lexo detajet..

800 Euro
Qera, Apartament 2+1, Komuna E Parisit, Tiranë PRI18035 Apartamenti ndodhet në zonën e komunës së parisit.
informacion mbi apartame

800 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
95 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e komunës së parisit. informacion mbi apartamentin • sipërfaqja 95.4 m2 • kati 6 banim • ndërtim i ri organizimi • sallon ndjenje • ambient gatimi • 2 dhoma gjumi • 1 tualet • 1 ballkon cilësime ... 27/11/2020 14:28... Lexo detajet..

250 Euro
Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thatë, Tiranë PRI18527 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e liqenit të thatë.
informacion

250 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
111 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e liqenit të thatë. informacion mbi apartamentin • sipërfaqja e apartamentit 111 m2 kati 2 • orientim lindje- perëndim organizimi • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma • 2 ... 27/11/2020 14:27... Lexo detajet..

380 Euro
Qera, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tiranë PRI18580 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e kopshtit botanik.
informacion mb

380 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e kopshtit botanik. informacion mbi apartamentin • sipërfaqe 90 m2 • ndërtim i ri • kati 2 banim • orientim: jug - lindje • dokumentacioni: me certifiktë pronësie organizimi • salloni i ... 27/11/2020 14:27... Lexo detajet..

480 Euro JEPET ME QERA 2+1 Informacion mbi apartamentin:
• kati i 9
• sallonin e ndenjes• ambjent g

480 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
84 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

Informacion mbi apartamentin: • kati i 9 • sallonin e ndenjes• ambjent gatimi• 2 dhoma gjumi• 1 tualet cilësime të tjera:• i mobiluar shumë mirë • pallat i ri,i mirë administruar• me ashensor•me parket... 27/11/2020 14:27... Lexo detajet..

250 Euro JEPET ME QERA 1+1 Jepet me qera apartamenti 1+1, te kristal center
apartamenti eshte shume mire i

250 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
89 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartamenti 1+1, te kristal center apartamenti eshte shume mire i mobilouar dhe preferohen familjar... 27/11/2020 14:27... Lexo detajet..

380 Euro Shitet apartamenti 2+1 Jepet apartamenti 2+1 me qera
apartamenti ka super mobilim dhe eshte ne nje zon

380 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (3.18 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet apartamenti 2+1 me qera apartamenti ka super mobilim dhe eshte ne nje zone shume te aksesueshme prane kodres se diellit preferohen familjar... 27/11/2020 14:26... Lexo detajet..

300 Euro Qera, Apartament 1+1, Kodra E Diellit, Tiranë PRI17949 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e kodrës së diellit, rruga “xho

300 Euro

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e kodrës së diellit, rruga “xhon kenedi”. informacion mbi apartamentin • sipërfaqja e apartamentit 70m2 •ndërtim i ri • kati 3 banim• orientim: jug-lindje • dokumentacioni: me certif... 27/11/2020 14:25... Lexo detajet..

390 Euro Qera, Apartament 1+1, Kika 2, Tiranë PRI18602 Apartamenti është i pozicionuar pranë zonës së komunës së parisit.
infor

390 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

Apartamenti është i pozicionuar pranë zonës së komunës së parisit. informacion mbi apartamentin • sipërfaqja e apartamentit 65 m2 • orientim: veri-lindje • kati 1 organizimi • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit •1 dhom... 27/11/2020 14:25... Lexo detajet..

350 Euro Qera, Apartament 2+1, Vasil Shanto PRI18543 Apartamenti ndodhet në zonën e vasil shantos, pranë kesh.
apartamenti ndodhe

350 Euro

Vasil Shanto | Tirane (3.77 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
94 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e vasil shantos, pranë kesh. apartamenti ndodhet në katin e 4 në pallat egzistues. infomacion mbi ambientin • sipërfaqja 94 m2 • kati i 4 organizimi • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma g... 27/11/2020 14:25... Lexo detajet..

420 Euro

Jepet me qera kati iii i nje vile me hapsire 140m2 me strukture 3+1 me kuzhine me vete +1 studio + 1 tualet dhe me 2 ballkone te medha| nje mundesi e ... (Premium 31.12.2020)

320 Euro

Jepet Ap 1+1 Ne Bllok Pran Librit Universitar

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

☑️jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne zonen e bllokut pran librit universitar me mundesi parkimi ... (Premium 20.12.2020)

400 Euro Ofrojme apartament me qira 2+1, tek Eleonora 400 euro Ofrojme apartament me qira 2+1, tek eleonora 400 euro. apartamenti ndodhet ne ka

400 Euro

Kodra e Diellit | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Ofrojme apartament me qira 2+1, tek eleonora 400 euro. apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor shperndares, nje sallon ndenje, ambjenti i gatimit, dy dhoma gjumi, nje tuale... 27/11/2020 14:23... Lexo detajet..

350 Euro Vile me qera ne rrugen Siri Kodra prane Hotel Meridian ne Tirane (ID 4251138) Property id : 4251138
rr. siri kodra, afer hotel meridian, jepet me qera kati i

350 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.85 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Property id : 4251138 rr. siri kodra, afer hotel meridian, jepet me qera kati i 1 i nje vile 1+1 , i mobiluar me te gjitha ne menyre moderne , siperfaqe 70 m², kati 1, 2 kondicioner, e gjithe shtepia me parket, 1 tualete, orientim me diell. jep... 27/11/2020 14:22... Lexo detajet..

350 Euro Qera, Apartament 2+1 tek rruga Peti". Qera, apartament 2+1 tek rruga "peti".
apartamenti ndodhet pr

350 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.48 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Qera, apartament 2+1 tek rruga "peti". apartamenti ndodhet pranë kopshtit zoologjik. sip: 120 m2 🛏 2 dhoma gjumi 🛋ambjent ndenjie 🛎ambjent gatimi 🛁 2 tualete 🖼 ballkon 📌totalisht i investuar. 🔺i mobiluar. 🔺sistem ... 27/11/2020 14:22... Lexo detajet..

25,000 Leke Apartament 1+1 me qira ne Astir 25,000 ALL Jepet apartament me qira 1+1 ne astir prane bar artistit!
apartamenti organizoh

25,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
64 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet apartament me qira 1+1 ne astir prane bar artistit! apartamenti organizohet nga 1 dhome ndenje, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri dhe te mireaadministruar, me ashensor. ... 27/11/2020 14:22... Lexo detajet..

350 Euro JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1, ASTIR! Jepet me qera apartament 1+1, astir. 
apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nj

350 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.17 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
62 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera apartament 1+1, astir. apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti eshte i mobiluar shume mire, disponon 1 dhome gjumi, tualet, dhe ballkon. per me shume informacion ose nje vizite ne prone mu... 27/11/2020 14:22... Lexo detajet..

400 Euro Apartament me qira 2+1+2 ne Don Bosko i mobiluar ne menyre bashkohore!  400 € Apartament me qira 2+1+2 i mobiluar ne menyre bashkohore ne don bosko!
ndodhet
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Apartament me qira 2+1+2 i mobiluar ne menyre bashkohore ne don bosko! ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri, pjese e nje kompleksi ndertim i viteve te fundit, ne zonen e don boskos. apartamenti ka nje siperfaqe prej 110m2, te organizuara ... 27/11/2020 14:22... Lexo detajet..

250 Euro ASTIR, JEPET APARTAMENT ME QERA  1+1! Jepet me qera apartament 1+1, astir. 
apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nj

250 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
58 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera apartament 1+1, astir. apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti eshte i mobiluar shume mire, disponon 1 dhome gjumi, tualet, dhe ballkon. per me shume informacion ose nje vizite ne prone mu... 27/11/2020 14:20... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet me qira apartament 1+1 te Ish- Ekspozita Jepet me qira apartament 1+1 te ish-ekspozita.
apartamenti ndodhet në katin e

30,000 Leke

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (2.46 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
62 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet me qira apartament 1+1 te ish-ekspozita. apartamenti ndodhet në katin e 1 të një pallati ekzistues. i kompletuar me të gjitha kushtet. për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni!... 27/11/2020 14:20... Lexo detajet..

17,000 Leke Shtepi me qera 1+1(shtepi private) Shtepi 1+1 , kati i pare, ambjent i qete, afer stacionit te autobusit.rr “lean

17,000 Leke

Zone Periferike | Tirane (2.59 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
1
Kati

Shtepi 1+1 , kati i pare, ambjent i qete, afer stacionit te autobusit.rr “leandro zoto”.shtepi e re pa lageshtir, me oborr.(0695528388)... 27/11/2020 14:20... Lexo detajet..

350 Euro

100% i ri i investuar ( ne qese) apartament 2+1+2wc+garderobe+lavanteri ideuar me arkitekt, me oborr, tek ekonomiku (rr, dajti) me 2 post parkime | do... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Cdo gje me perkujdesje dhe shume shije ne apartamentin 2+1+ballkon ne vasil shanto (keshi ri) zone perfekte | ** para 1 viti bere i gjithe mobilimi ... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Jepet Me Qera 1+1 Tek 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra) NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma|Sallon
85.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet shtepi me qera tek 21 dhjetori e mobiluar. ... (Premium 15.12.2020)

350 Euro

Apartament 1+1 Me Qera Tek Stadiumi Dinamo

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.10 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
55.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet apartament me qera 1+1 tek stadiumi dinamo me nje siperfaqe prej 55 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. apartamenti perbehe... (Premium 30.11.2020)

30,000 Leke Jepet apartament me qera 2+1 , 95 m2 prane spitalit Amerikan 3

30,000 Leke

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
95 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
6
Kati

... 27/11/2020 14:10... Lexo detajet..

380 Euro Ali Dem, jepet me qera apartament 2+1 ! Ne ali dem jepet me qera apartament 2+1+2wc.
apartamenti eshte i pozicionuar ne

380 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.18 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Ne ali dem jepet me qera apartament 2+1+2wc. apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e katert te nje pallati te ri. eshte i arreduar ne menyre moderne. ka ambjente shume te mirorganizuara dhe me hapesira te bollshme. duhen paguar 3 muaj parapag... 27/11/2020 14:06... Lexo detajet..

450 Euro Apartament 1+1 me qira te Kopshti Botanik Apartament 1+1 me qira, me vendodhje te kopshti botanik.
apartamenti eshte i or

450 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
78 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartament 1+1 me qira, me vendodhje te kopshti botanik. apartamenti eshte i organizuar nga sonxhorno bashke me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. ka nje siperfaqe prej 78 m2. jepet totalisht i mobiluar dhe i investuar ne detaje. ... 27/11/2020 14:05... Lexo detajet..

380 Euro Ali Dem, jepet me qera apartament 2+1+2WC! Ne ali dem jepet me qera apartament 2+1+2wc.
apartamenti eshte i pozicionuar ne

380 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
101 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Ne ali dem jepet me qera apartament 2+1+2wc. apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e trete te nje pallati te ri. eshte i arreduar ne menyre moderne. ka ambjente shume te mirorganizuara dhe me hapesira te bollshme. duhen paguar 3 muaj parapage... 27/11/2020 14:05... Lexo detajet..

300 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon me pamje komplet nga kopshti botanik (super lokacion) pallat i ri me ashensor | banese e mobiluar / kuzhine e re ... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Apartament 1+1 Me Qera Tek Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek myslym shyri. apartamenti ka nje siperfaqe prej 65m2, ku eshte i perbere nga 1 sallon, kuzhina, 1 dhome gjumi dhe 1 t... (Premium 30.11.2020)

400 Euro

Apartamet 2+1 Me Qira Tek Myslym Shyri!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
63.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamet 2+1 me qira tek rr myslym shyri! siperfaqja e apartamentit eshte 62 m2 . apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues, ne nje l... (Premium 30.11.2020)

35,000 Leke Jepet me qira apartament 2+1 🔑jepet me qira apartament 2+1
📍rruga hoxha tahsim
📌kati 3
🏢pallat

35,000 Leke

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.11 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

🔑jepet me qira apartament 2+1 📍rruga hoxha tahsim 📌kati 3 🏢pallat ekzistues ✅i mobiluar jepet me qira apartament 2+1 te pazari i ri. apartamenti eshte i mobiluar. eshte i pozicionuar ne katin e 3 te nje pallati ekzistues. ... 27/11/2020 14:05... Lexo detajet..

28,000 Leke Pranë Alpha Bank jepet me qira apartament 1+1 Jepet me qira apartament 1+1 ne astir.
pallat i ri me ashensor.
i mobiluar.
p

28,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
68 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qira apartament 1+1 ne astir. pallat i ri me ashensor. i mobiluar. per me shume informacion ju lutem na kontaktoni!... 27/11/2020 13:59... Lexo detajet..

400 Euro APARTAMENT 1+1 QERA Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e bllokut. ka siperfaqe 63m2. apartament i

400 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
63 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e bllokut. ka siperfaqe 63m2. apartament i ndodhet ne katin e 3. eshte i shtruar i gjithi me parket. me sistem kondicionimi. kontakt: 0692210668... 27/11/2020 13:57... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim