i thati ne prapanice 

 Online 294 lexues | 19 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
240 Euro

1+1+ Ballkon Ne Vasil Shanto (rr. Kryesore) Strukture Shume E Rregullt Dhe Mobilim I Kompletuar + Ko

Vasil Shanto | Tirane (2.17 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 ne vasil shanto - zone shume e preferuar | strukture shume e rregullt dhe mobilim i kompletuar | kuzhine me te gjitha ore... (Premium 31.12.2020)

199 Euro

Super Cmim: 2+1+verande (165m2) (xhamllik- Brryl) Mobilim Cilesor | Parket | Kondicioner & Kaldaja

Brryli | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
165.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

2+1 tek vorri i bomit (brryl) me shume hapesire | i mobiluar i gjithi | dyshemeja me parket druri | kondicioner dhe kaldaja + oxhak ne dhomen e ndenje... (Premium 31.12.2020)

250 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 tek ish amb. jugosllave (rruga e durresit) zone perfekte | pallat i ri me ashensor | mobilim i kompletuar | kondicioner |... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Tek uet, jepet me qira apartament dupleks 1+1 me orientim perfekt. apartamenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati me 12 kate dhe organizohet nje sallon... (Premium 05.05.2021)

350 Euro
Apartament për qira 2+1  Kati i 4 Pallat ekzistues Tek Shallvaret 350€|muaj  Apartament për qira 2+1 
Kati i 4 Pallat ekzistues 
Adresa: Tek Shallvaret

Apartament Për Qira 2+1 Kati I 4 Pallat Ekzistues Tek Shallvaret 350€|muaj

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament për qira 2+1 kati i 4 pallat ekzistues adresa: tek shallvaret Çmimi:350€|muaj i mobiluar totalisht për një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 698838662... 30/05/2020 20:31... Lexo detajet..

300 Euro
Jepet me qira 2+1 21 Dhjetori kati i 4 ekzistues 300€  Jepet me qira 2+1 
Kati i 4 pallat ekzistues 
Cmimi 300€ ne muaj
I mobiluar

Jepet Me Qira 2+1 21 Dhjetori Kati I 4 Ekzistues 300€

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira 2+1 kati i 4 pallat ekzistues cmimi 300€ ne muaj i mobiluar totalisht adresa: 21 dhjetori ... 30/05/2020 20:31... Lexo detajet..

300 Euro
Jepet me qira apartament 1+1 Kati 4 300€ Prane  Tv Klan  Jepet me qira apartament 1+1 Kati 4 300€ Prane  Tv Klan

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Kati 4 300€ Prane Tv Klan

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 kati 4 300€ prane tv klan ... 30/05/2020 20:31... Lexo detajet..

350 Euro Apartament per qira 2+1+2 350€ Kati 2 Kompleksi Fiori Di Bosko Apartament per qira 2+1+2 350€ Kati 2 Kompleksi Fiori Di Bosko
Punime cilesor

Apartament Per Qira 2+1+2 350€ Kati 2 Kompleksi Fiori Di Bosko

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament per qira 2+1+2 350€ kati 2 kompleksi fiori di bosko punime cilesore sistem kondicionim ne cdo dhome parket 2 dhoma gjumi sallon +kuzhine 2 tualete ballkon Çmimi 350€ ne muaj ... 30/05/2020 20:31... Lexo detajet..

24,000 Leke APARTAMENT 1+1 ME QERA, SHKOLLA BASHKUAR Jepet me qira apartament 1+1 me sip 61m² ne katin e 5 te nje pallati egzistues

Apartament 1+1 Me Qera, Shkolla Bashkuar

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
61.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 me sip 61m² ne katin e 5 te nje pallati egzistues pa ashensor, rr. njazi meka, prane big market. ambienti organizohet ne sallon me kuzhine te perbashket, dhom gjumi, tualet. apartamenti eshte i mobiluar, me tarrace te t... 30/05/2020 20:29... Lexo detajet..

25,000 Leke Shtepi me qera Jepet shtepi me qera tek BRRYLI totalisht e mobiluar, ne kat te pare

Shtepi Me Qera

Brryli | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet shtepi me qera tek brryli totalisht e mobiluar, ne kat te pare... 30/05/2020 20:25... Lexo detajet..

400 Euro Apartament 2+1 per qira te liqeni i thate Apartament 2+1 per qira te liqeni i thate ,Rruga Peti.
i sapo mobiluar dhe i pa

Apartament 2+1 Per Qira Te Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartament 2+1 per qira te liqeni i thate ,rruga peti. i sapo mobiluar dhe i pajetuar me pare. ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri. per nje vizite ne prone me kontaktoni!... 30/05/2020 20:25... Lexo detajet..

400 Euro Apartament 2+1 te kontakti Apartament 2+1 per qira te kontakti.
Ndodhet ne katin e 6 .
Per nje vizite ne

Apartament 2+1 Te Kontakti

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartament 2+1 per qira te kontakti. ndodhet ne katin e 6 . per nje vizite ne prone me kontaktoni. ... 30/05/2020 20:24... Lexo detajet..

30,000 Leke Apartament 1+1 per qira perball hiltonit Apartament 1+1 per qira perball Hiltonit.
Ndodhet ne katin e 2 te nje palalti e

Apartament 1+1 Per Qira Perball Hiltonit

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 1+1 per qira perball hiltonit. ndodhet ne katin e 2 te nje palalti ekzistues. per nje vizite ne prone me kontaktoni!... 30/05/2020 20:24... Lexo detajet..

330 Euro

Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Apartament 1+1 ! -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.62 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

tek myslym shyri, perballe drejtorise se policise, jepet me qira apartament 1+1 me shume drite, ne katin e 5-te te nje pallati te ri te mireadministr... (Premium 06.05.2022)

250 Euro

Ne Vasil Shanto (besnik Sykja) Apt 1+1 Shume I Kendshem, Me Mobilim Cilesor Dhe Me Ngjyra Te Kombinu

Vasil Shanto | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ne vasil shanto (besnik sykja) apt 1+1 shume i kendshem, me mobilim cilesor dhe me ngjyra te kombinuara | kondicioner + cdo pajisje elektroshtepiake |... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Jepet Super Ap 2+1 Te Garda

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ne bllok te garda - zone shume e preferuar | strukture shume e rregullt dhe mobilim i kompletuar | kuzhine me te gjitha ... (Premium 08.06.2020)

250 Euro

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Astir(prane Bar Artistit)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne hyrje te astirit ,pas bar artistit jepet me qera apartament 1+1,i mobiluar dhe i organizuar ne sallon ndenje,ambjent gatimi,dhome gjumi me krevat d... (Premium 17.11.2020)

20,000 Leke Shtepi me qera Jepet shtepi me qera me te gjitha kushtet totalisht e mobiluar tek BRRYLI , ne k

Shtepi Me Qera

Brryli | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet shtepi me qera me te gjitha kushtet totalisht e mobiluar tek brryli , ne kat te pare, dhe ne nje zone te qete.... 30/05/2020 20:06... Lexo detajet..

25,000 Leke Jap me qera 1+1 rruga durresit blloku Ambasadave Jap me qera 1+1 rruga durresit blloku ambasadave 250 mije lek kontakt 0695125760

Jap Me Qera 1+1 Rruga Durresit Blloku Ambasadave

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jap me qera 1+1 rruga durresit blloku ambasadave 250 mije lek kontakt 0695125760... 30/05/2020 19:33... Lexo detajet..

18,000 Leke Jap 2 garzonier me qera 180 mi lek dhe 200 mi lek rruga durresit Blloku ambasadave rruga durresit. Jap dy garzonier me qera njera 180 mi lek tj 2

Jap 2 Garzonier Me Qera 180 Mi Lek Dhe 200 Mi Lek Rruga Durresit

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
46.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Blloku ambasadave rruga durresit. jap dy garzonier me qera njera 180 mi lek tj 200. kontakt 0695125760... 30/05/2020 19:33... Lexo detajet..

25,000 Leke Jap me qera 1+1 rruga durresit blloku ambasadave Jap me qera 1+1 rruga durresit blloki ambasadave 250 mi lek kontakt 0695125760

Jap Me Qera 1+1 Rruga Durresit Blloku Ambasadave

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
57.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jap me qera 1+1 rruga durresit blloki ambasadave 250 mi lek kontakt 0695125760... 30/05/2020 19:33... Lexo detajet..

370 Euro Apartament me qera - Brryli (Tirane) - 370 € (Privat) Apartament me siperfaqe 100,00 m2, me vendodhje strategjike ne territor, afer qe

Apartament Me Qera - Brryli (tirane) - 370 € (privat)

Brryli | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
99.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament me siperfaqe 100,00 m2, me vendodhje strategjike ne territor, afer qendres se tiranes (brryli), lidhet shume mire me arteriet e qytetit per sherbimin publik, apartamenti ndodhet ne katin e 3 te pallatit 7 katesh. pallati eshte me ash... 30/05/2020 19:04... Lexo detajet..

23,000 Leke Jepet shtepi me qera Jepet shtepi me qera 1+1 e mobiluar kati i pare shtepi private. Mbrapa qendres G

Jepet Shtepi Me Qera

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet shtepi me qera 1+1 e mobiluar kati i pare shtepi private. mbrapa qendres glob te ish parku i autobuzave.... 30/05/2020 18:51... Lexo detajet..

280 Euro Super apartament 1+1 Pazari i Ri Jepet me qera super apartament tek pazari i ri prane me tregun e biçikletave.

Super Apartament 1+1 Pazari I Ri

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera super apartament tek pazari i ri prane me tregun e biçikletave. apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te mireadministruar, restauruar dhe arredim totalisht i ri. sallon ndenje, aneks gatimi, dhome gjumi matrimoniale dhe bal... 30/05/2020 18:44... Lexo detajet..

30,000 Leke Super 1+1 zona e Astirit, prane bar Artisti 30.000 leke Jepet me qera apartament ne zonen e unazes se re. Ndodhet prane me bar Artisti.

Super 1+1 Zona E Astirit, Prane Bar Artisti 30.000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament ne zonen e unazes se re. ndodhet prane me bar artisti. kati 3 pallat i ri me ashensor, mobilim bashkekohore ne gjendje shume te mire. sallon ndenje me hapesire se bashku me kuzhinen e gatimit me te gjitha paisjet e nevojshme.... 30/05/2020 18:44... Lexo detajet..

400 Euro Apartament luksoz 2+1 tek 21 Dhjetori Jepet me qera apartament luksoz ne zonen e 21 dhjetorit, ndodhet ne katin e 2 te

Apartament Luksoz 2+1 Tek 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament luksoz ne zonen e 21 dhjetorit, ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te mireadministruar, me punime shume cilesore dhe cdo gje te re. sallon se bashku me kuzhine gatimi, dhome gjumi matrimoniale dhe dhome femijesh, 85m2.... 30/05/2020 18:43... Lexo detajet..

300 Euro

Kompleksi kontakt (nga me te miret ne qytet) - apartament 2+1 ne pallat te ri me ashensor | mobilim cilesor dhe i ri | dysheme me pllake dhe parket | ... (Premium 31.12.2020)

32,000 Leke

2+1+2 Tualete Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

2+1+2 tualete ne astir. pallati mesaplik-05 apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri buze rruge ne unaze. organizohet ne nje sallon ... (Premium 03.06.2020)

280 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 ne qender - i mobiluar, me kondicioner dhe cdo pajijsje | hapesire e bolleshme ndricim perfekt | pamje e paster dhe pano... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Apartament 2+1 Per Qira Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane BejdGroup1
2+1 Dhoma | Kuzhine
133.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2 me siperfaqe 133 m2 tek komuna e parisit.ndodhet ne katin e 7,pallat i ri me ashensor. apartamenti ofrohet i mobiluar ... (Premium 25.06.2020)

50,000 Leke

Apartament Me Qera 2+1 Per Zyre, 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane BEJD GROUP
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 per zyra, me siperfaqe 81 m2. ndodhet ne kryqezimin e 21 dhjetorit ne katin e dyte te nje pallati egzistues. organizohe... (Premium 25.06.2020)

Mobilimi:Bosh

50,000 Leke

30,000 Leke Jepet me Qera Apartament 2+1 Jepet  Apartament 2+1 me Qera, në Unazën e Re,pranë Bar "Bohem".
I

Jepet Me Qera Apartament 2+1

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet apartament 2+1 me qera, në unazën e re,pranë bar "bohem". informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 84m2 • kati 8. organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • tualeti • ballkoni... 30/05/2020 18:19... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet apartament me qera 1+1 Jepet me qera apartamenti 1+1 i nje vile 4 kateshe. plotesisht i mobiluar me te

Jepet Apartament Me Qera 1+1

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartamenti 1+1 i nje vile 4 kateshe. plotesisht i mobiluar me te gjitha pajisjet elektroshtepiake . ka dhe ballkon. rruga mine peza perballe shkolles harry fultz. 0696576741... 30/05/2020 18:19... Lexo detajet..

400 Euro Super apartament luksoz te myslym shyri, e pabanuar Jepet apartament me qera 1+1 67 m2 te myslym shyri mbrapa karburantit, apartamen

Super Apartament Luksoz Te Myslym Shyri, E Pabanuar

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet apartament me qera 1+1 67 m2 te myslym shyri mbrapa karburantit, apartamenti eshte plotesishte e mobiluar dhe luksoz ne menyre moserne e bashkohore cdo gje e re dhe e pabanuar me pare. pallat i ri kati i 1. cmimi 400€... 30/05/2020 18:19... Lexo detajet..

700 Euro Super 3+1 me qera ne Myslym Shyr. Puna ne proces dhe per shume pak kohe, por kemi kerkesa qe tani. 
Na shkruaj dh

Super 3+1 Me Qera Ne Myslym Shyr.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Puna ne proces dhe per shume pak kohe, por kemi kerkesa qe tani. na shkruaj dhe perfito i pari privilegjin per te banuar ne nje shtepi teresisht te re. mundesi zgjedhje 1+1/2+1/3+1 ndertese rezidenciale me standarte bashkekohore, inovative, supe... 30/05/2020 18:19... Lexo detajet..

350 Euro

Apartament 2+1 Me Qira Ne Vasil Shanto.

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

... (Premium 06.06.2020)

300 Euro

Pranë 21 dhjetorit, tek kompleksi kontakt, jepet me qera apartament 1+1 me arredim komod, ne katin e 6 te nje pallati te ri, i pajisur me 2 ashen... (Premium 05.06.2020)

240 Euro

Q2043 te dhenat e ndarjes: - 2 dhome gjumi - 1 sallon - 1 tualet - 1 kuzhine - 2 ballkon - sip totale: 87 m2 - sip neto (e brendshme) ... (Premium 31.12.2020)

300 Euro

Apartament 1+1 Me Qira Ne Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... (Premium 06.06.2020)

32,000 Leke

Jepet apartament me qera buz rruges 5 maji,vendodhje shum e mir,ne nje kompleks te ri ku ka dhe nje shesh pushim,apartamenti eshte totalisht i mobilua... (Premium 10.06.2020)

30,000 Leke APARTAMENT 1+1 PER QIRA RRUGA E DURRSIT Jepet me qera apartament 1+1 me sipërfaqe 62 m2, kati i 2, pallat ekzistues, pa

Apartament 1+1 Per Qira Rruga E Durrsit

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 me sipërfaqe 62 m2, kati i 2, pallat ekzistues, pa ashensor , ofrohet i mobiluar, në gjendje shume te mire dhe te rregullt. organizohet nga sallon ndenje + kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 tualet . Çmimi : 30.000 a... 30/05/2020 17:20... Lexo detajet..

400 Euro APARTAMENT 2+1 PER QIRA ,RRUGA E KAVAJES  Jepet me qira apartament 2+1,me siperfaqe 112 M2.Prane kompleksit Delijorgji,tek

Apartament 2+1 Per Qira ,rruga E Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qira apartament 2+1,me siperfaqe 112 m2.prane kompleksit delijorgji,tek rruga e kavajes. apartamenti ndodhet ne katin e 5 me ashensor.organizohet ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi,2 ballkone,1 tualet, i mobiluar me kushte bashk... 30/05/2020 17:20... Lexo detajet..

400 Euro APARTAMENT 2+1 PER QIRA ASTIR Jepet me qera hyrje apartamenti 2+1 + 2 me siperfaqe 122 m2, kati I 5  , pallati

Apartament 2+1 Per Qira Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
122.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera hyrje apartamenti 2+1 + 2 me siperfaqe 122 m2, kati i 5 , pallati i ri me ashensor. ofrohet e mobiluar me kushte bashkëkohore, moderne, në gjendje shume te mire dhe te rregullt. hyrja organizohet nga sallon ndenje + kuzhinë, 2 dhoma... 30/05/2020 17:20... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim