jap 2 1 me qera 

 Online 229 lexues | 20 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 229 lexues | 20 njoftime ne pritje
800 Euro

Qender, Apartament 3+1+2 Me Qira, Mobilim Komod!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Ne qender te tiranes, ne nje zone te zhvilluar ne te gjitha aspektet, jepet me qira apartament 3+1. zona ploteson te gjitha standartet e jetes bashkek... (Premium 23.04.2020)

350 Euro

Q1525 te dhenat e ndarjes: - 2 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine - 1 tualet - 1 korridor - 1 ballkon - sip totale:90 - sip bruto: 85... (Premium 09.02.2020)

350 Euro

2+1+bllk, Super Cilesor (vizioni-don Bosko) Pallat I Ri Me Ashensor | I Mobiluar | Kondicioner

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qera super apartament 2+1+ballkon (85 m2) tek vizioni (don bosko) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | cdo dhome e kople... (Premium 31.12.2019)

225 Euro

Jepet me qera 1+1 (80 m2) tek rruga 5 maji (concord center) parkim | mobilim cilesor | kondicioner | veshje kapot | shtruar me pllake cilesore | punim... (Premium 31.12.2019)

250 Euro
Apartament 2+1 Liqeni i Thatë, PRI 4091 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë, pranë Rrugë

Apartament 2+1 Liqeni I Thatë, Pri 4091

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e liqenit të thatë, pranë rrugës peti. informacion mbi apartamentin: • kati4 banim • sipërfaqa e apartamentit 125 m2 apartamenti jepet me qera bosh dhe disponon: • salloni ndenjes • 2 dhoma gj... 15/12/2019 21:19... Lexo detajet..

30,000 Leke
QERA : APARTAMENT 2+1 ME SIP. 100 M2.NE RRUGA KAVAJES.(PRAPA QENRES TREGTARE GLOBE) Jap.Ap.me QERA. Apartament 2+1 i kompletuar.
Lexoje deri ne fund pastaj Telefo

Qera : Apartament 2+1 Me Sip. 100 M2.ne Rruga Kavajes.(prapa Qenres Tregtare Globe)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.14 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jap.ap.me qera. apartament 2+1 i kompletuar. lexoje deri ne fund pastaj telefono. eshte ne pallat te ri por pa ashensor. eshte ne katin e 6. eshte i kompletuar.jepet per familjar, cifte dhe persona te punesuar. jepet me afat kohor mbi nje vit. ... 15/12/2019 21:15... Lexo detajet..

500 Euro
Apartament 2+1+2WC+Bllk (Sheshi Willson - Bllok) ne Pallat te Ri me Ashensor | Mobilim Cilesor | Kondicioner Jepet me Qera Apartament 2+1+2WC+Ballkon (100 m2) tek Sheshi Willson (Bllok) Lok

Apartament 2+1+2wc+bllk (sheshi Willson - Bllok) Ne Pallat Te Ri Me Ashensor | Mobilim Cil

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2wc+ballkon (100 m2) tek sheshi willson (bllok) lokacion perfekt | ashensor | mobilim i ri | kondicioner | hapesire e bolleshme me ndricim perfekt dhe planimetri te rregullt | shtruar me pllake super cilesore | pajisje el... 15/12/2019 21:13... Lexo detajet..

13,000 Leke Jepet shtepi me qera Jepet hyrje garsonere me qera

Jepet Shtepi Me Qera

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
20.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet hyrje garsonere me qera ... 15/12/2019 21:12... Lexo detajet..

15,000 Leke gazoniere gazoniere e kompletuar dhe arreduar

Gazoniere

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Gazoniere e kompletuar dhe arreduar... 15/12/2019 21:11... Lexo detajet..

20,000 Leke Jepet me qera kati I 2 e mobiluar Jepet me qear kati I 2 
1+1 banjo dhe verant e madhe 
E mobiluar per me shum

Jepet Me Qera Kati I 2 E Mobiluar

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qear kati i 2 1+1 banjo dhe verant e madhe e mobiluar per me shum informacion kontaktoni ne numrin e celularit ... 15/12/2019 21:11... Lexo detajet..

300 Euro Tirane jap me qera Apartament 2+1, Cmimi 300 Euro, ( OKAZION! Komuna Parisit) 
OKAZION! Komuna Parisit, afer ish New Yorkut
jepet me qera Apartament 2+1, pa

Tirane Jap Me Qera Apartament 2+1, Cmimi 300 Euro, ( Okazion! Komuna Parisit)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

okazion! komuna parisit, afer ish new yorkut jepet me qera apartament 2+1, pallat i ri me ashensor, i mobiluar ne menyre bashkohore, 2 tualete, kondicioner, ballkon. cmimi 300 euro, i diskutueshem.... ... 15/12/2019 21:10... Lexo detajet..

30,000 Leke OKAZION apartament 2+1 i ri i mobiluar 30.000/muaj Apartament i ri 2+1+2 Tualete dhe verande. Plotesisht i mobiluar me dy dhoma gju

Okazion Apartament 2+1 I Ri I Mobiluar 30.000/muaj

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.59 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament i ri 2+1+2 tualete dhe verande. plotesisht i mobiluar me dy dhoma gjumi sallon, gatim elektroshtepiake dhe kondicioner. i pershtatshem per familjare. ne kompleks pallatesh me administrim, ashensor, hapesira te perbashketa dhe mundesi parki... 15/12/2019 21:08... Lexo detajet..

25,000 Leke Qera, Apartament 2+1 Yzberisht, Tiranë. Cmimi 25.000 Lek Qera, Apartament 2+1 Yzberisht, Tiranë.
Apartamenti disponon: Ambjent gatimi,

Qera, Apartament 2+1 Yzberisht, Tiranë. Cmimi 25.000 Lek

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Qera, apartament 2+1 yzberisht, tiranë. apartamenti disponon: ambjent gatimi, ambjent ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon, apartamenti është i investuar, i mobiluar, pallat i ri, i pozicionuar në një zonë te aksesueshme dhe e preferuar ... 15/12/2019 21:06... Lexo detajet..

1,500 Euro

te ish kompleksi dinamo, rruga liman kaba jepet me qira apartamenti premium lux 3+1+2, me siperfaqe 170 m2 ,ne nje nder zonat dhe ndertimet me te mir... (Premium 06.05.2022)

480 Euro

Super 2+1+2wc+2ballkone, tek rruga fortuzi | zone e preferuar | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | hapesire e madhe me planimet... (Premium 31.12.2019)

30,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Prane Spitalit Nene Tereza

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.15 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 2+1,totalisht i mobiluar dhe i organizuar ne menyre mjaft komode,sallon ndenje,2 dhoma gjumi,banjo,ngrohje/ftohje apartament... (Premium 04.03.2020)

200 Euro Aparament 1+1+garazh per qira te NEWS24 200euro Apartament 74 m2 i mobiluar me cdo gje te re. kati 5. Perendim. Ne cmim pefrshih

Aparament 1+1+garazh Per Qira Te News24 200euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartament 74 m2 i mobiluar me cdo gje te re. kati 5. perendim. ne cmim pefrshihet edhe nje garazh. objekti eshte i ri i sapoperfunduar, prane news 24 ne shkoze. fare prane objektit po kalon unaza e madhe e tiranes. ... 15/12/2019 21:01... Lexo detajet..

350 Euro 2+1+Bllk (90 m2) Kodra e Diellit - Pallat i Ri me Ashensor | PARKET | Mobilim Cilesor | Kondicioner Q1525

Te dhenat e ndarjes:

- 2 dhoma gjumi
- 1 sallon + 1 kuzhine
- 1 tu

2+1+bllk (90 M2) Kodra E Diellit - Pallat I Ri Me Ashensor | Parket | Mobilim Cilesor | Ko

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Q1525 te dhenat e ndarjes: - 2 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine - 1 tualet - 1 korridor - 1 ballkon - sip totale:90 - sip bruto: 85 - kati:3 - katet e pallatit :10 - viti i ndertimit: 2015 - ashensor: po karakteristika: ... 15/12/2019 21:01... Lexo detajet..

300 Euro Tirane, jepet 2+1 i mobiluar don bosko apartamenti ndodhet ne rrugen don bosko, eshte ne katin 4 pallat i ri me ashenso

Tirane, Jepet 2+1 I Mobiluar Don Bosko

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet ne rrugen don bosko, eshte ne katin 4 pallat i ri me ashensor prane hotel ferrarit. perbehet nga nje dhome ndenje me ambient gatim ngrenie me vete, 2 dhoma gjumi, 2 tualete. eshte totalish i mobiluar. jepet per afat te gjate... 15/12/2019 20:59... Lexo detajet..

250 Euro Jepet me qira apartament 2+1 tek Kopshti Botanik Jepet me qira apartament 2+1 tek Kopshti Botanik afer tek xhamia , pallat i ri

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek Kopshti Botanik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 tek kopshti botanik afer tek xhamia , pallat i ri me ashensor, apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore elektroshtepiake cilesore dhe funksionale. hyrja perfshin dy dhomat e gjumit , dhome ndenje , dhome gatimi... 15/12/2019 20:43... Lexo detajet..

230 Euro Ali Dem Jepet Me Qera 1+1 Prane fushes se Ali Demit Jepet me qera apartament 1+1.
 Apartamenti ndodhet ne

Ali Dem Jepet Me Qera 1+1

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
57.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Prane fushes se ali demit jepet me qera apartament 1+1. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistus,organizohet ne:1 dhome gjumi 1 sallon + kuzhine 1 tualet.... 15/12/2019 20:03... Lexo detajet..

300 Euro Jepet me qera apartament sp 90 m2 KUBESI real estate jep me qera apartament sp 90 m2
Adresa: Afer Tregut Elektrik

Jepet Me Qera Apartament Sp 90 M2

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Kubesi real estate jep me qera apartament sp 90 m2 adresa: afer tregut elektrik. tirane. cmimi 300 euro kontakt: kubesairealestate@gmail.com tel: 0682801479... 15/12/2019 19:52... Lexo detajet..

32,000 Leke Jepet me qera 3+1 ,tek Dipllomat 1. Jepet me qera 3+1 mbrapa Dipllomati 1.Apartamenti eshte I mobiluar,ndodhet ne pa

Jepet Me Qera 3+1 ,tek Dipllomat 1.

Vasil Shanto | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera 3+1 mbrapa dipllomati 1.apartamenti eshte i mobiluar,ndodhet ne pallat ekzistues, ne kat 5,ka hapsira te bollshme. cmimi 32.000l... 15/12/2019 19:38... Lexo detajet..

200 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 MBRAPA Casa Italias Apartamenti eshte 1+1/200€ i mobiluar totalisht ndodhet ne kat te 2te me ashen

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Mbrapa Casa Italias

Kamez/Paskuqan | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti eshte 1+1/200€ i mobiluar totalisht ndodhet ne kat te 2te me ashensor.... 15/12/2019 19:38... Lexo detajet..

18,000 Leke Jepet gazioniere me qera e mobiluar Jepet me qera gazoniere e mobiluar

Jepet Gazioniere Me Qera E Mobiluar

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera gazoniere e mobiluar ... 15/12/2019 19:35... Lexo detajet..

500 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+2wc+ballkon (100 m2) tek sheshi willson (bllok) lokacion perfekt | ashensor | mobilim i ri | kondicioner | hapesire e bol... (Premium 31.12.2019)

35,000 Leke

Jepet me qera super apartament gjigant ne astir me siperfaqe 160 m2 ku perfshihet veranda. apartamenti eshte i organizuar nga salloni, ambienti i ga... (Premium 27.12.2019)

245 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga 5 maji (concord center) i mobiluar | hapesire e bolleshme | pllake cilesore | kundrabufe me te gjitha pajisjet ... (Premium 31.12.2019)

16,000 Leke Jap Gazoniere me qera.E mobiluar me te gjitha kushtet. Uje, drita 24 ore. Garzionere e ngrohte me drejtim jugu, kati i pare i nje vile

Jap Gazoniere Me Qera.e Mobiluar Me Te Gjitha Kushtet.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Uje, drita 24 ore. garzionere e ngrohte me drejtim jugu, kati i pare i nje vile ,mbrapa shkolles sportive vojo kushi. ka 2 rruge, del ne unaze direkt dhe tek pallati sportit asllan rusi.... 15/12/2019 19:32... Lexo detajet..

6,000 Leke Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje

Kerkohet Nje Vajze Per Ndarje Qeraje

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje ... 15/12/2019 19:30... Lexo detajet..

1,200 Euro Jepet me qira apartament 2+1+post parkimi tek Drejtoria Policise ! Jepet me qira apartament 2+1 perballe Drejtorise se policise tek rruga Sami Fras

Jepet Me Qira Apartament 2+1+post Parkimi Tek Drejtoria Policise !

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 perballe drejtorise se policise tek rruga sami frasheri . organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen , dy dhoma gjumi , nje tualet dhe dy ballkone . ne cmim perfshihet edhe nje post parkimi + taksat ! na kontak... 15/12/2019 19:29... Lexo detajet..

1,500 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK LIQENI I THATE Apartament i mrekullueshëm me qira 1 + 1 + 2 poste parkimi, te “liqeni i that

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Tek Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.59 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament i mrekullueshëm me qira 1 + 1 + 2 poste parkimi, te “liqeni i thate”, tirane. apartamenti ndodhet në zonën më të preferuar në tiranë, afër ‘liqenit te thate”, i cili ka një pamje të mrekullueshme. hapësira totale e apart... 15/12/2019 19:29... Lexo detajet..

550 Euro

Prane ish ekspozites ,jepet me qera super apartament 2+1 i arreduar ne menyre bashkekohore dhe pjesa me e madhe e mobilimit eshte totalisht i ri .apar... (Premium 25.12.2019)

350 Euro

Super Apartament 2+1+2 Ne Komune Te Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra) ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Apartament 2+1+2 me qira ne komune te parisit. apartamenti ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri me ashensor. as pallati, as apartamenti nuk k... (Premium 12.01.2020)

350 Euro

Petro Nini ,super Apartament 1+1 Me Qera

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.32 Km nga qendra) Living In Tirana
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne petro nin ,ne pallat te ri shume cilesore ,jepet me qera apartament 1+1 i kompletuar . apartamenti ka mobilim bashkekohor . siperfaqja e brendshme ... (Premium 09.01.2020)

500 Euro

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobil... (Premium 07.08.2020)

500 Euro Jepet me Qera Apartament 2+1+ 2 poste parkimi per Zyra tek Selvia Jepet me Qera Apartament 2+1 per Zyra tek Selvia.
Apartamenti ndodhet ne kat te

Jepet Me Qera Apartament 2+1+ 2 Poste Parkimi Per Zyra Tek Selvia

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.84 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 per zyra tek selvia. apartamenti ndodhet ne kat te dyte te nje pallati te ri me ashensor. ka siperfaqe te brendshme 120m2 dhe siperfaqe verande 80m2. ne cmim jane te perfshire taksat edhe 2 poste parkimi. ndodhet fare... 15/12/2019 19:28... Lexo detajet..

250 Euro Super apartaament ne Myslym Shyr Jepet me qera super apartament ,i perbere nga 1 paradhome dhe 1 dhome gjumi. Apa

Super Apartaament Ne Myslym Shyr

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.57 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera super apartament ,i perbere nga 1 paradhome dhe 1 dhome gjumi. apartamenti eshte i kompletuar dhe ndodhet ne katin e 2,ne nje pallat te ri dhe te mire administruar. ... 15/12/2019 19:20... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet Ap 2+1 Tek Astiri Jepet Apartament 2+1 I mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor me 2 dhom

Jepet Ap 2+1 Tek Astiri

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor me 2 dhoma gjumi , 2 tualete , sallon i madh ,kuzhine , kondicioner, dhe me pozicion shume te mire ... 15/12/2019 19:20... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim