jap me qera banesen ne lushnje

 Online 197 lexues | 21 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
320 Euro

320 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Jepet me qera 2+1+2wc+ballkon tek concord center (rr. 5 maji) - pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | parket | cdo komoditet | dhomat e gjumit te kompletuara | tualetet me hidrosanitare cilesore | te gjitha instalimet funksionale ... 18/09/2020 19:28... Lexo detajet..

330 Euro

330 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet per here te pare me qera apt 1+1 tek gjimnazi partizani (afer qendres) zone perfete | pallat i ri me ashensor dhe adminsitrim perfekt | mobilim i ri + pajisje shume pak te perdorura | kondicioner invester | kuzhine e re | dhome gjumi e kompletu... 18/09/2020 23:10... Lexo detajet..

280 Euro

280 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
12
Kati

Jepet me qera apt 2+1 (70 m2) tek stacioni i trenit (rr. asim vokshi) pallat i ri | 2 ashensora | mobilim cilesor | kondicioner | pamje paronamike e paster | ndricim natyral shume i mire | izolim akustik dhe termik | dritare dopio xham | shtruar me ... 18/09/2020 22:23... Lexo detajet..

300 Euro

300 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
112 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek rruga e dibres(perball kompleks halili)) jepet me qera apartament 2+1+2 perball kompleks halili pallat i ri me ashensor. apartamenti ndodhet ne katin e 8 ka hapsira te bollshme dhome ndenje dhe gatimi 2 dhoma gjum... 18/09/2020 12:45... Lexo detajet..

6,250 Leke
Njoftim per ndarje qeraje Jemi 3 vajza, kerkojme 1 vajze per ndarje qeraje.
Shtepi eshte 2+1, kati i tret

6,250 Leke

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.89 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jemi 3 vajza, kerkojme 1 vajze per ndarje qeraje. shtepi eshte 2+1, kati i trete i nje pallati. qeraja mujore 25000 leke qera per person 6250 leke. vajza duhet te jete e qete dhe serioze. nr kontakti: 0692233278... 19/09/2020 00:37... Lexo detajet..

270 Euro
1+1  PER QERA PERBALLE GJIMNAZIT ISMAIL QEMALI Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati ekzistues i rikonstruktuar.

270 Euro

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati ekzistues i rikonstruktuar. nje dhome ngrenjeje dhe ndenjeje te perbashket nje ambient gatimi nje dhome gjumi nje tualet me ndricim natyral dy ballkone ku njeri prej te cileve eshte ne funksion... 19/09/2020 00:34... Lexo detajet..

9,500 Leke
Kerkohen 2 vajza per ndarje qeraje te nje apartamenti 2+1. Rruga e Kavajes. Kerkohen 2 vajza per ndarje qeraje te nje apartamenti modern 2+1 tek Rruga e Kav

9,500 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
91 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Kerkohen 2 vajza per ndarje qeraje te nje apartamenti modern 2+1 tek rruga e kavajes , perballe delijorgjit. cmimi: 9500 leke /muaj.... 19/09/2020 00:17... Lexo detajet..

350 Euro  Jepet Super Ap 1+1 Rr Elbasanit    ☑️Jepet Super Apartament 1+1 tek Rruga e Elbasanit Perball 7 xhuxhave e mobi

350 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

☑️jepet super apartament 1+1 tek rruga e elbasanit perball 7 xhuxhave e mobiluar shume mire me verand, kondicioner per ngrohje/ftohje , me nje organizim perfekt dhe me pamje shume te mire ☑️apartamenti perbehet nga 🔹1dhoma g... 19/09/2020 00:09... Lexo detajet..

430 Euro Jepet Apartament 2+1 me qera Prane Toptanit! Jepet Apartament me Qera tek ura e tabakeve, shume afer toptanit!
2+1 +2 banja

430 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
103 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet apartament me qera tek ura e tabakeve, shume afer toptanit! 2+1 +2 banja dhe 2 ballkone ashensor! 100 m2 kati 4 pallat 6 katesh 400€ disponibel ne fund te shtatorit! kontakto per ta pare nga afer 0697320785... 19/09/2020 00:04... Lexo detajet..

500 Euro Jepet me qira Apartament 2+1 me qira tek kika 2!! Jepet Apartament me qira tek Komuna  parisit ,2+1
Pallat i ri,kati 3
Kompleksi

500 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet apartament me qira tek komuna parisit ,2+1 pallat i ri,kati 3 kompleksi kika cmimi 500 euro kontakto 0697320785... 18/09/2020 23:51... Lexo detajet..

450 Euro Jepet Super Apartament me qira tek 21 Dhjetori i Mobiluar! 🏡 Apartament 2+1 me qera.
📍 Vendondodhja- 21 Dhjetori!
📐Siperfqja 100

450 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
99 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

🏡 apartament 2+1 me qera. 📍 vendondodhja- 21 dhjetori! 📐siperfqja 100 💵 cmimi 450 euro, jepet apartament 2+1 me qera ne nje pallat te ri me ashensor ne katin e 2-te, administrim 24h.apartamenti organizohet ne sallon dhe kuzhine me hap... 18/09/2020 23:51... Lexo detajet..

500 Euro jepet Apartament 2+1 me parkim me qera i Mobiluar ne qendër tek 9 katshet!! Apartament 2+1 me qera.
📍 Vendondodhja- Qëndër , 9 Katshet
📐Siperfqja

500 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.08 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
115 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartament 2+1 me qera. 📍 vendondodhja- qëndër , 9 katshet 📐siperfqja 115m2 💵 cmimi 550 euro. jepet apartament 2+1 me qera ne nje pallat te ri me ashensor, shkalle me drit, administrim 24h.apartamenti organizohet ne sallon dhe kuzhine... 18/09/2020 23:51... Lexo detajet..

650 Euro Tek Liqeni Artificial jepet Apartament 3+1 me qera i Mobiluar!!  Apartament 3+1 me qera.
📍 Vendondodhja-Kopeshti zoologjik
💵 Cmimi 650 e

650 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.06 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
140 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

apartament 3+1 me qera. 📍 vendondodhja-kopeshti zoologjik 💵 cmimi 650 euro totalisht i arreduar! jepet apartament 3+1 me qera ne nje pallat te ri me ashensor, shkalle me drit, administrim 24h. apartamenti organizohet ne sallon dhe kuzhine m... 18/09/2020 23:50... Lexo detajet..

300 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+2ballkone tek ekonomiku (rr. e elbasanit) me 2 vende parkimi i vetmi apartament ne kte kat | kuzhine totalisht e re | dh... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Te Selvia

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
105.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Tek selvia,jepet me qera apartament 2+1 me 2 banjo,totalisht i mobiluar dhe i organizuar ne sallon ndenje ,2 dhoma gjumi,2 banjo,ngrohje/ftohje apart... (Premium 17.11.2020)

350 Euro

Jepet Super Ap 1+1 Rr Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
75.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

☑️jepet super apartament 1+1 tek rruga e elbasanit perball 7 xhuxhave e mobiluar shume mire me verand, kondicioner per ngrohje/ftohje , me nje or... (Premium 08.01.2021)

450 Euro Jepet Apartament 2+1 me qira tek kopështi zoologjik!! 🏡 Apartament 2+1 me qera.
📍 Vendondodhja-Kopeshti zoologjik
💵 Cmimi 4

450 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.06 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
108 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

🏡 apartament 2+1 me qera. 📍 vendondodhja-kopeshti zoologjik 💵 cmimi 450 euro. jepet apartament 2+1 me qera ne nje pallat te ri me ashensor, shkalle me drit, administrim 24h. apartamenti organizohet ne sallon dhe kuzhine me hapsire te boll... 18/09/2020 23:50... Lexo detajet..

430 Euro Jepet apartament me qira i Mobiluar 2+1 tek Xhamia Tabakeve! Jepet Apartament me Qira tek Xhamia Tabakeve
2+1 +2 banja dhe ballkone ashensor

430 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
111 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet apartament me qira tek xhamia tabakeve 2+1 +2 banja dhe ballkone ashensor! 100 m2 kati 5 pallat i ri me ashensor! 450€ jepet vetem për familje jo studentë! kontakto per ta pare nga afer 0697320785... 18/09/2020 23:50... Lexo detajet..

380 Euro Jepet Apartament 2+1 me qira ne myslym shyr!! Jepet Apartament 2+1 me qira ne myslym shyr!!
Eshte i organizuar ne sallon me k

380 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (88.56 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
98 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
11
Kati

Jepet apartament 2+1 me qira ne myslym shyr!! eshte i organizuar ne sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi,tualet dhe ballkon disponon kondicionim ne cdo ambjent.jepet per cmimim 380 euro! kontakto per ta pare nga afer 0697320785... 18/09/2020 23:50... Lexo detajet..

450 Euro Jepet Apartament me qira 2+1 perballe Delijorgji  i mobiluar Apartament 2+1 me qera.
📍 Vendondodhja-Rruga Kavajes perballe Delijorgji!!

450 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
116 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

Apartament 2+1 me qera. 📍 vendondodhja-rruga kavajes perballe delijorgji!! 📐siperfqja 116m2 💵 cmimi 450 euro. jepet apartament 2+1 me qera ne nje pallat te ri me ashensor, shkalle me drit, administrim 24h. apartamenti organizohet ne sall... 18/09/2020 23:50... Lexo detajet..

350 Euro Jepet Apartament me Qira tek Fakulteti gjuheve te huaja!! 🏡 Apartament 1+1 me qera.
📍 Vendondodhja+ Fakulteti gjuheve te huaja!!

350 Euro

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
77 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

🏡 apartament 1+1 me qera. 📍 vendondodhja+ fakulteti gjuheve te huaja!! 💵 cmimi 350 euro apartamenti organizohet ne sallon dhe kuzhine meme vete me hapsire te bollshme, 1 dhome gjumi dhe tualete ballkon.eshte i mobiluar me te gjitha el... 18/09/2020 23:50... Lexo detajet..

14,000 Leke Jepet garsoniere me qera Jepet garsoniere e mobiluar, prane pallatit Grand
 Dhome e pershtatshme per 3 p

14,000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.86 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
18 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet garsoniere e mobiluar, prane pallatit grand dhome e pershtatshme per 3 persona.... 18/09/2020 23:48... Lexo detajet..

16,000 Leke Garsoniere me qera Jepet garsoniere me qera e mobiluar , e
Pershtatshme per max 2 persona.
069 76

16,000 Leke

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.73 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
30 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet garsoniere me qera e mobiluar , e pershtatshme per max 2 persona. 069 76 75 768... 18/09/2020 23:48... Lexo detajet..

15,000 Leke Jepet shtepi me qera  Shtepi me qera

15,000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.63 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
32 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Shtepi me qera ... 18/09/2020 23:45... Lexo detajet..

25,000 Leke Jepet shtepi me qera per familjare! Jepet shtepi me qera vetem per familjare, 2 dhoma gjumi me dritare, dy tualete ,

25,000 Leke

Qender | Vlore (1.35 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
106 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet shtepi me qera vetem per familjare, 2 dhoma gjumi me dritare, dy tualete , sallon dhe guzhine me siperfaqe te madhe, 3 ballkone , me te gjitha kushtet , kondicioner, sistem kamerash !... 18/09/2020 23:37... Lexo detajet..

350 Euro

Jepet me qera apartament super cilesor 2+1+2wc+2ballkone tek selvia | pallat i pajisur me ashensor | mobilim shume cilesor | kondicioner | hapesire e ... (Premium 31.12.2020)

300 Euro

1+1 (blv. zogu i) ne katin e dyte | shume komod | kondicioner | mobiilim cilesor | hapesire me ndricim q1760 te dhenat e ndarjes: - 1 dhoma g... (Premium 31.12.2020)

23,000 Leke ** Shtepi me qera ** e saporikonstruktuar e mobiluar ne gjendje shume te mire drita uje 24 ore

23,000 Leke

Don Bosko | Tirane (1.91 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
74 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

E saporikonstruktuar e mobiluar ne gjendje shume te mire drita uje 24 ore... 18/09/2020 23:33... Lexo detajet..

330 Euro Per Here Te Pare Me Qera -1+1 (Afer Qendres - Gjim. Partizani) Mobilim I Ri | Pajisje Te Paperdorura Jepet Per Here Te Pare Me Qera Apt 1+1 Tek Gjimnazi Partizani (Afer Qendres) Zon

330 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet per here te pare me qera apt 1+1 tek gjimnazi partizani (afer qendres) zone perfete | pallat i ri me ashensor dhe adminsitrim perfekt | mobilim i ri + pajisje shume pak te perdorura | kondicioner invester | kuzhine e re | dhome gjumi e kompletu... 18/09/2020 23:10... Lexo detajet..

15,000 Leke Apartament 1+1, Lungomare, 15.000 ALL Jepet me qera apartament 1+1 tek Kompleksi OSLO ne Lungomare. Apartamenti ndodhe

15,000 Leke

Lungomare | Vlore (1.77 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek kompleksi oslo ne lungomare. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te banimit, me ashensor, i organizuar ne dhome ndenjie, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. ambienti eshte i mobiluar, teper i pershtatshem per studente.... 18/09/2020 23:09... Lexo detajet..

22,000 Leke Apartament 1+1 me qira pranë Fakultetit Ekonomik, Tiranë!  Jepet apartament 1+1 me qira tek Rezidencat Amerikane, rruga Oso Kuka, vetem 10

22,000 Leke

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.42 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
59 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet apartament 1+1 me qira tek rezidencat amerikane, rruga oso kuka, vetem 10 min. ne kembe nga fakulteti ekonomik. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje vile private me cilesi te larte ndertimi. organizohet ne dhome ndenje, kuzhine, dhome gju... 18/09/2020 23:09... Lexo detajet..

300 Euro

Jepet per here te pare me qera apartament 2+1+2ballkone + vend parkimi personal tek vilat amerikane, 1 minut nga luarasi | shtruar me parket | oborr |... (Premium 31.12.2020)

280 Euro

Apartament 1+1 Me Qera, Afer Petro Nini Luarasi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 afer shkolles petro nini luarasi, ne bllok. hyrja ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues. i ka te gjitha kushtet e... (Premium 02.10.2020)

400 Euro

Apartament Modern 2+1 Rr Elbasanit !!1

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra) Maria
2+1 Dhoma|Sallon
85.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Jepet me qera apartament 2+1, ne shkollen e baletit, afer me rrugen e elbasanit. hyrja eshte ne katin e 10 te nje pallati te ri me pamje nga mali i da... (Premium 17.10.2020)

350 Euro

⚜️apartament 2+1 me qera 🔸apartamenti ofron nje siperfaqe prej 70 m2. 🔸nodhet ne katin e katert te nje vile. 🔸apartamenti eshte ... (Premium 29.09.2020)

400 Euro Super ap 1+1 tek rruga myslym shyri ( bigmarket ) Apartmenti 1+1, tek Myslym Shyri( prane big market), kati i 3-te me ashensor, i

400 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
74 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartmenti 1+1, tek myslym shyri( prane big market), kati i 3-te me ashensor, i mobiluar me te gjithe kushtet, per ta pare kontaktoni +355 68 256 7777 cmimi 400€... 18/09/2020 23:09... Lexo detajet..

380 Euro Apartament me qera 1+1 Jepet super apartament me qera tek bulevardi i ri rruga karl gega.
Apartamenti

380 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.26 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
76 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet super apartament me qera tek bulevardi i ri rruga karl gega. apartamenti eshte 1+1, totalisht i mobiluar lux . pallat i ri kati i 3 ... 18/09/2020 23:09... Lexo detajet..

370 Euro JEPET ME QIRA SUPER APARTAMEN 3+1+2 TUALTE TEK KOMPLEKSI KONTAKT . 21 DHJETORI . Jepet me qira super apartament 3+1+2 tualete .
kati 3 pallati ri me ashensor .

370 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
126 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qira super apartament 3+1+2 tualete . kati 3 pallati ri me ashensor . cmimi 370 euro . adresa kompleksi kontakt . tek 21 dhjetori .... 18/09/2020 23:09... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim