jap me qera ne durres apartament ne durres  13235 Njoftime

 Online 187 lexues | 3 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
340 Euro id:29722 - 2 + 1 i Rikonstruktuar (85 m2) Perball Ish Ekspozites,BLLOK (Zone Perfekte) | Mobilim Cilesor / i Ri

Jepet me qera apt 2 + 1 i rikonstruktuar (85 m2) perball ish ekspozites - lulishtja 1 maj (zone perfekte) | mobilim cilesor dhe i ri | kondicioner | h... (Premium 31.12.2019)

430 Euro id:26565 - 3+1 me Arkitekt * ne QENDER (Pazari i Ri) Mobilim Modern- Ashensor*

3+1 Me Arkitekt * Ne Qender (pazari I Ri) Mobilim Modern- Ashensor*

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.65 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Me qera super apt 3 + 1 i dizenjuar me arkitekt (90 m2) tek pazari i ri (qender) zone nder me te preferuarat | pallat i ri me ashensor | mobilim moder... (Premium 31.12.2019)

300 Euro id:97016 - Apt 2+1 (70 m2) tek Komuna e Parisit (Wisdom) Pallat i Ri me Ashensor |Mobilim Cilesor | Kondicioner

Jepet me qera apt 2 + 1 (70 m2) tek komuna e parisit (wisdom) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | hapesire e bolleshme me planim... (Premium 09.02.2020)

550 Euro 2+1 ME QERA PAS DY KULLAVE(blv Deshmoret e Kombit) Apartamenti ndodhet prane bulevardit deshmoret e kombit pas dy kullave ne katin

2+1 Me Qera Pas Dy Kullave(blv Deshmoret E Kombit)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.33 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
121.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.04.2019 (16:16): Apartamenti ndodhet prane bulevardit deshmoret e kombit pas dy kullave ne katin 4 pallat i ri. perbehet nga 1 ambient ndenje gatim, 2 dhoma gjumi 2 tualete dhe 1 ballkon. eshte i mobiluar. 0684230409...

450 Euro Rruga Elbasanit , apartament 2+1+2 me qera Tek rruga Elbasanit , jepet me qera super apartament ne nje pallat te ri ,me nde

Rruga Elbasanit , Apartament 2+1+2 Me Qera

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.04.2019 (16:16): Tek rruga elbasanit , jepet me qera super apartament ne nje pallat te ri ,me nderitm cilesor ,i mireadministruar dhe me siguri 24h . apartamenti ka nje siperfaqje prej 110 m2 dhe eshte i organizuar ne sallon+kuzhine , 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 1 ...

22,000 Leke Shtepi me qera Durres, Jepet me qera hyrjan 2+1 85 metra katror kati 3 me ballkon afer zones s

Shtepi Me Qera

Qender | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.04.2019 (15:49): Durres, jepet me qera hyrjan 2+1 85 metra katror kati 3 me ballkon afer zones se stadiumit, hyrjan eshte plototesisht e mobiluar me mobilje te reja dhe komode, per me shume informacione kontaktoni: 0696240472...

20,000 Leke Shtepi me qera durres Jepet shtepi me qera zona e plazhit durres
3+1 pjeserisht e mobiluar

Shtepi Me Qera Durres

Plepa | Durres
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.04.2019 (15:49): Jepet shtepi me qera zona e plazhit durres 3+1 pjeserisht e mobiluar...

20,000 Leke Shtepi me qera Jepet shtepia me qera 2+1 thoma 2 banjo ballkok zone e plashit perball me koplek

Shtepi Me Qera

Plepa | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.04.2019 (15:49): Jepet shtepia me qera 2+1 thoma 2 banjo ballkok zone e plashit perball me kopleks iliria. e mobiluar me te gjitha placka te rea. cmimi 200 milek...

20,000 Leke Jepet shtepi me qera per familjare ose studente . Shtepia esht e mobiluar me te gjitha kushtet ,kati 4 ne pallatin ku ndodhet

Jepet Shtepi Me Qera Per Familjare Ose Studente .

Plepa | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.04.2019 (15:49): Shtepia esht e mobiluar me te gjitha kushtet ,kati 4 ne pallatin ku ndodhet piceri cameria prane hotel vivas me pamje nga deti . jepe me qera per familjare ose studente cmimi 200000 lek ....

20,000 Leke Jap dy hyrje me qera. Jap hyrje me qera. 
Njera hyrje eshte 1+1 dhe tjetra esht gasoniere,te dyja pra

Jap Dy Hyrje Me Qera.

Plepa | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (15:49): Jap hyrje me qera. njera hyrje eshte 1+1 dhe tjetra esht gasoniere,te dyja prane njera-tjetres dhe me ballkone. shtepijat jane qe te dyja te pajisura me mobilje. e le me afat te gjate ose te shkurter. gjenden tek tropikali ne durres ,prane trans...

20,000 Leke Jap shtëpi me qira 3+1 komplet e mobiluar Shtepia eshte me kushte shume te mira , komplet e mobiluar nuk ka nevoj per asgj

Jap Shtëpi Me Qira 3+1 Komplet E Mobiluar

Zone Periferike | Durres
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.04.2019 (15:49): Shtepia eshte me kushte shume te mira , komplet e mobiluar nuk ka nevoj per asgje , ka vend per te parkuar makinen , oborr etj.....

20,000 Leke Jepet me qera shtepia 2+1 e mobiluar Jepet me qera shtepia 2+1 | 114 m2 | kati 1 | Rr.Teodor Keko , Ura e Dajlanit Du

Jepet Me Qera Shtepia 2+1 E Mobiluar

Zone Periferike | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.04.2019 (15:49): Jepet me qera shtepia 2+1 | 114 m2 | kati 1 | rr.teodor keko , ura e dajlanit durres | e gjithe shtepia e kompletuar | oborr | parkim | pajisje cilesore...

380 Euro id:114037 - Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 Ne NJe Nga Zonat Me Te Preferuara Te Tiranes!

Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 Ne Nje Nga Zonat Me Te Preferuara Te Tiranes!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.26 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira super apartament 1+1 tek stacioni i trenit. apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mire administruar me ashensor, termoizolim dhe iz... (Premium 16.05.2019)

280 Euro id:28548 - 1 + 1 (60 m2) i Pabanuar me Pare** te Xhamlliku (Rr. Hoxha Tahsim) Mobilim Cilesor (Kuzhine Moderne)

Jepet me qera apartament 1 + 1 (60 m2) i pabanuar me pare** te xhamlliku (rr. hoxha tahsim) mobilim cilesor (kuzhine e marre nga jashte) | hapesire e ... (Premium 31.12.2019)

300 Euro id:112814 - Jepet me qera apartament 2+1 Tek Myslym Shyri Okazion

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Myslym Shyri Okazion

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 tek myslym shyri okazion apartament 2+1 totalisht i mobiluar dhe mjaft mire i organizuar me ndricim natyral. aparta... (Premium 04.09.2019)

20,000 Leke Apartament perball kompleksit teuta ,plazh durres Apartament i koheve te fundit nga kushtet dhe jepet vetem per familjare qe din t

Apartament Perball Kompleksit Teuta ,plazh Durres

Zone Periferike | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.04.2019 (15:49): Apartament i koheve te fundit nga kushtet dhe jepet vetem per familjare qe din ta mirmbajne. ia vlen per cdo gje .jepet per afat mbi 1vjecar me kontrate. dhome ndenje+guzhine+ballkon, korridor i bollshem ,dhom gjumi, banjo+ballkon....

20,000 Leke Shtepi me qera 2+1 ne Durres Jepet shtepi me qera 2+1 ne Durres pjeserisht e mobiluar. Shtepia ka dy dhoma gj

Shtepi Me Qera 2+1 Ne Durres

Qender | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

21.04.2019 (15:49): Jepet shtepi me qera 2+1 ne durres pjeserisht e mobiluar. shtepia ka dy dhoma gjumi, ku njera eshte me banjo personale dhe dhoma tjeter me ballkon. dhoma e dites dhe kuzhina ndodhen ne te njejtin ambjent. gjithashtu shtepia ka dhe nje depo. pamje e l...

20,000 Leke Apartament Apartament me qera ose shitje, nuk eshte i mobiluar, 112m3 - 93m3 Neto, ka vetem

Apartament

Qender | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (15:49): Apartament me qera ose shitje, nuk eshte i mobiluar, 112m3 - 93m3 neto, ka vetem nje complet divanesh ka 2dhoma gjumi ,salla dhe soggiorno jane bashke me nje hapsire afersisht 30-35m3 ,apartamenti eshte i ri ndodhet ne zonen e ish kenetes posizion...

Mobilimi:Bosh

20,000 Leke

18,000 Leke Jap me qira shtepi plazhi Iliria Jap me qira shtepi 1+1 plazhi Iliria ngjitur me Hotel Adriatiku.
Shtepia ka sip

Jap Me Qira Shtepi Plazhi Iliria

Plepa | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.04.2019 (15:49): Jap me qira shtepi 1+1 plazhi iliria ngjitur me hotel adriatiku. shtepia ka siperfaqe 71 m2. jepet per periudhe jo me te vogel se 1 vit. cimimi 150 mije lek i padiskutueshem. ...

18,000 Leke Afer gjykates jepet apartament me qera Jepet 2+1 i kompletuar ose bosh

Afer Gjykates Jepet Apartament Me Qera

Qender | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

21.04.2019 (15:49): Jepet 2+1 i kompletuar ose bosh...

18,000 Leke SHTËPI ME QËRA E MOBILUAR 2 +1 - DURRËS Shtepi e re , me siperfaqe 130,00 m2, apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje vi

ShtËpi Me QËra E Mobiluar 2 +1 - DurrËs

Qender | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (15:49): Shtepi e re , me siperfaqe 130,00 m2, apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje vile 3 kateshe. mobilimi ka guzhin te re , 3 divane, 2 krevate teke dhe 1 dopio , 1 frigorifer, 2 garderoba . shtepia ka : - 2 dhoma gjumi -1 banjo -3 ballkone - guzh...

18,000 Leke Shtepi me qera Durres Jepet shtepi me qera, 1+1, e mobiluar , grarazh dhe hapsire parkimi. Shtepija es

Shtepi Me Qera Durres

Qender | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

21.04.2019 (15:49): Jepet shtepi me qera, 1+1, e mobiluar , grarazh dhe hapsire parkimi. shtepija eshte e pershtatshme per nje cift (familje) ose te jene vajza. kontakt: 0693771342...

17,500 Leke Shtepi me qera Leshohet me qera apartament 1+1 77m2 me pamje ballore nga deti per sezonin ver

Shtepi Me Qera

Plepa | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

21.04.2019 (15:49): Leshohet me qera apartament 1+1 77m2 me pamje ballore nga deti per sezonin veror 15 dite me 20 euro dita..apartamenti ndodhet te stacioni i rrotes se kuqe..kati i 8 ..pa ashensor.leshohet duke filluar nga dt 30 qershor...

17,000 Leke apartamente me qira Jepet apartament me qira 2+1 ne qender te dursit afer Gjykates

Apartamente Me Qira

Qender | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

21.04.2019 (15:49): Jepet apartament me qira 2+1 ne qender te dursit afer gjykates...

320 Euro id:54956 - 2+1 (87 m2) tek Mozaiku (te Ambasadat Rr. Kavaje) Pallat i Ri | Mobilim Cilesor | Kondicioner

Jepet me qera apt 2 + 1 (87 m2) tek mozaiku (rr. kavaje- te ambasadat pallat i ri | mobilim cilesor | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt ... (Premium 31.12.2019)

270 Euro id:55511 - Apt 2 + 1 (91 m2) tek Fusha e Aviacionit (Parku) Pallat i Ri me Ashensor | i Mobiluar

Apt 2 + 1 (91 M2) Tek Fusha E Aviacionit (parku) Pallat I Ri Me Ashensor | I Mobiluar

Tjeter zone | Tirane (1.95 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qera apt 2 + 1 (91 m2) tek fusha e aviacionit (parku) pallat i ri me ashensor | i mobiluar | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt d... (Premium 31.12.2019)

15,000 Leke Jepet me qera Jepet me qera 
Cmimi : 150 mij lek
Hyrja ndodhet ne zonen e plazhit Durres
Ko

Jepet Me Qera

Plepa | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.04.2019 (15:49): Jepet me qera cmimi : 150 mij lek hyrja ndodhet ne zonen e plazhit durres kontakt : 069 44 22 700...

15,000 Leke Shtepi me Qera per Studente te Universitetit te Durresit Shtepia ndodhet ne nje zone afer kampusit universitar te UAMD ,disa metra larg n

Shtepi Me Qera Per Studente Te Universitetit Te Durresit

Zone Periferike | Durres
3+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.04.2019 (15:49): Shtepia ndodhet ne nje zone afer kampusit universitar te uamd ,disa metra larg nga shtepia ndodhet stacioni i autobusit qe ju con direkt ne universitet. shtepia ka hapesire te mjaftueshme rreth 100 m katrore. paisjet dhe mobiljet jane te pranishme....

15,000 Leke Jepet Shtepi me Qera, lagja 13 Plazh, 150 mij leke te vjetra Apartamenti eshte 1+1, ne kat te 7 ne nje pallat te ri. Ashensori funksionon gji

Jepet Shtepi Me Qera, Lagja 13 Plazh, 150 Mij Leke Te Vjetra

Zone Periferike | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

21.04.2019 (15:49): Apartamenti eshte 1+1, ne kat te 7 ne nje pallat te ri. ashensori funksionon gjithmone. shtepia eshte e mobiluar me kundrabufe, sobe, frigorifer, divane, dhome gjumi e kompletuar. gjenden krevate portativ, ka nje ballkon ne dhomen e gjumit. korridori...

15,000 Leke Vile me Qera Jepet me qera kati i dyte i viles 3-katshe. Gjysem e mobiluar ,mbi Spitalin Rajo

Vile Me Qera

Qender | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (15:49): Jepet me qera kati i dyte i viles 3-katshe. gjysem e mobiluar ,mbi spitalin rajonal durres....

280 Euro id:38236 - 2+1 (120 m2) perball Vizion Plus (Don Bosko) Parkim | Mobilim Cilesor | Ndricim Perfekt

2+1 (120 M2) Perball Vizion Plus (don Bosko) Parkim | Mobilim Cilesor | Ndricim Perfekt

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Me qera 2 + 1 (120 m2) ne don bosko (perball vizion plus**) zone e preferuar | parkim i garatuar (3000 leke/muaj | mobilim cilesor | ambient me planim... (Premium 31.12.2019)

550 Euro id:114329 - Liqeni i Thate , Apartament 2+1 me qera me pamje fantastike

Liqeni I Thate , Apartament 2+1 Me Qera Me Pamje Fantastike

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.70 Km nga qendra) Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek hyrja e liqenit te thate , jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar modern dhe me pamje fantastike . apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallat... (Premium 25.04.2019)

15,000 Leke shtepi me qera prane stadiumit Durres. Jepet shtepi me qera prane stadiumit Durres:70m2,shtepi private me oborr,pjeseri

Shtepi Me Qera Prane Stadiumit Durres.

Qender | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.04.2019 (15:49): Jepet shtepi me qera prane stadiumit durres:70m2,shtepi private me oborr,pjeserisht e mobiluar,e riconstruktuar.cmimi 12.000 lek/muaj {leke te reja} ose full e mobiluar me cmim 15.000 lek/muaj,i diskutushem....

15,000 Leke Kerkoj shtepi me qera Kerkoj apartament 1+1 me qera ne durres pak rrndesi ka zona me cmim deri 150mij

Kerkoj Shtepi Me Qera

Qender | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.04.2019 (15:49): Kerkoj apartament 1+1 me qera ne durres pak rrndesi ka zona me cmim deri 150mij lek muaj 0682003530 ...

15,000 Leke Leshohet shtepi me qera Shtepi me qera 
E mobiluar
Me kushte normale 
15000 lek ne muaj 
Hyrje ne sh

Leshohet Shtepi Me Qera

Qender | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.04.2019 (15:49): Shtepi me qera e mobiluar me kushte normale 15000 lek ne muaj hyrje ne shtepi private...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim