jap shtepi me qera ne durres 

 Online 198 lexues | 11 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 198 lexues | 11 njoftime ne pritje
550 Euro

Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Apartament 1+1!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.33 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

- ne zemer te tiranes, tek shallvaret, jepet me qira apartament shume i vecante. apartamenti eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e a... (Premium 23.04.2020)

285 Euro

Apartament 2+1+2wc+2bllk, ( Pallat Shigjeta- Delijorgj) Ne rruge Kryesore | Mobilim Cilesor | Kond

Vasil Shanto | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1+2ballkone - te pallati me shigjeta, ne rruge kryesore**akses me tiranen e re ,rrugen e kavajes ,dalje nga tirana | apartament shume i ... (Premium 31.12.2020)

245 Euro

Perballe Fiore Di Bosko - 1+1 I Mobiluar ( Pallat Me Ashensorr Viti 2016) Dhoma E Gjumit E Re ( Tual

Don Bosko | Tirane (2.17 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apt 1+1 ne don bosko ( perballe fiore di bosko) | pallat i ri i vitit 2016 | pajisur me ashensor| shtepi komode| dyer dhe dritare me dopio xham i tem... (Premium 31.12.2020)

245 Euro

2+1 tek xhamlliku ( varri bamit) me shume hapesire | me nje verande gjigande me gjelberim| i mobiluar i gjithi | dyshemeja me parket druri | kondicion... (Premium 31.12.2020)

300 Euro
Jepet apartament me qera 1+1 tek Stacioni Trenit _ Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar ne menyre teper cilesore dhe bashkohore

Jepet Apartament Me Qera 1+1 Tek Stacioni Trenit _

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar ne menyre teper cilesore dhe bashkohore , ap ndodhte ne pallat ri , nese paguhen 6 muaj cash, cmimi shkon ne 300 euro, ... 17/02/2020 23:58... Lexo detajet..

240 Euro
Apartament 1+1 me qera Rruga e Dibres, Tirane Rruga e Dibres, prane Kompleksit Halili, jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqj

Apartament 1+1 Me Qera Rruga E Dibres, Tirane

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga e dibres, prane kompleksit halili, jepet me qera apartament 1+1, siperfaqja 50 m2, kati 2, apartameti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, ballkon, orientim me diell jepet me qera 240 euro ne muaj... 17/02/2020 23:52... Lexo detajet..

245 Euro
2+1 (112 m2) tek St. i Trenit (Rr. Jordan Misja) Pallat i Ri me Ashensor |Mobilim Cilesor | Kondicioner Q1738

Te dhenat e ndarjes:

- 2 dhoma gjumi
- 1 sallon + 1 kuzhine
- 2 tu

2+1 (112 M2) Tek St. I Trenit (rr. Jordan Misja) Pallat I Ri Me Ashensor |mobilim Cilesor

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Q1738 te dhenat e ndarjes: - 2 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine - 2 tualete - 1 korridor - hipoteke : po - sip totale:112m2 - sip neto (e brendhme) : 100m2 - kati:9 - katet e pallatit: 9 - pallat i ri - viti i ndertimit: - a... 17/02/2020 23:51... Lexo detajet..

25,000 Leke Ndarje qeraje 1+1 Jam nje vajze dhe kerkoj 2 te tjera per ndarje qeraje.Apartamenti eshte ne gjend

Ndarje Qeraje 1+1

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jam nje vajze dhe kerkoj 2 te tjera per ndarje qeraje.apartamenti eshte ne gjendje shume te mire 1+1 dhe ndodhet te oxhaku, afer fakultetit te mjekesise. qeraja eshte 25000 leke te reja . numri i kontaktit : 0699681696... 17/02/2020 23:36... Lexo detajet..

200 Euro jepet me qera apartamenti 1+1  tek zona liqenit thate  jepet me qera apartamenti , tek zona liqenit thate , rruga Hamdi Sina . apartame

Jepet Me Qera Apartamenti 1+1 Tek Zona Liqenit Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartamenti , tek zona liqenit thate , rruga hamdi sina . apartamenti i ri .numri +355 68 643 3532... 17/02/2020 23:24... Lexo detajet..

20,000 Leke Shtepi me qera Jepet shtepi me qera, prane hotel Ferrari ne gjendje te mire. Ne shtepi private.

Shtepi Me Qera

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet shtepi me qera, prane hotel ferrari ne gjendje te mire. ne shtepi private.... 17/02/2020 23:23... Lexo detajet..

20,000 Leke Kerkojme 1vajze per ndarje qeraje Pershendetje,
Kerkojme nje vajze per ndarje qeraje,
Hyrja eshte ne katin e 2te

Kerkojme 1vajze Per Ndarje Qeraje

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
54.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Pershendetje, kerkojme nje vajze per ndarje qeraje, hyrja eshte ne katin e 2te te nje shtepie private, 1+1, e mobiluar. aktualisht jetojme 2goca. cmimi total eshte 20000 l te reja. zona eshte shume e mire dhe ka afer te gjithe facilitetet e ne... 17/02/2020 23:19... Lexo detajet..

350 Euro Jepet Me Qira 2+1 Ne Laprake I Super Mobiluar Ne Laprake Te Kupola jepet me qira apartamenti 2+1 i super mobiluar ne menyre ba

Jepet Me Qira 2+1 Ne Laprake I Super Mobiluar

Laprake | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne laprake te kupola jepet me qira apartamenti 2+1 i super mobiluar ne menyre bashkekohore me parket . apartamenti organizohet si me poshte : sallon, dy dhoma gjumi, nje tualete. ndodhet ne katin e 5-te, te nje pallati te ri .orientimi eshte jug . pe... 17/02/2020 23:06... Lexo detajet..

600 Euro Apartamente 2+1 me qera tek 21 Dhjetori prane Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane (ID 4221684) Property ID : 4221684

21 Dhjetori prane Inxhinierise se Ndertimit, jepet me q

Apartamente 2+1 Me Qera Tek 21 Dhjetori Prane Inxhinierise Se Ndertimit Ne Tirane (id 4221

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Property id : 4221684 21 dhjetori prane inxhinierise se ndertimit, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre moderne, siperfaqe 89 m², kati 6 me ashensor, sistem chiller, tualet, ballkon, orientim me diell. ... 17/02/2020 22:45... Lexo detajet..

800 Euro

Ne Rrugen Sami Frasheri, Jepet Apartament 3+1 Me Qira!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.62 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne zonen me strategjike ne tirane, prane drejtorise se policise, jepet me qira apartament 3+1 i mobiluar! apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pall... (Premium 06.05.2022)

400 Euro

Apartament 2+1+2wc i pabanuar me pare (rruga e kosovareve - bllok - liq. artificial) zone perfekte - pallat i ri me ashensor - mobilim ne qese (i pape... (Premium 31.12.2020)

1,800 Euro

Ambjent mjaft mire i organizuar ne nje nga zonat me te mira te tiranes ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 10 katesh. ambjenti eshte open space me nje... (Premium 15.03.2020)

Mobilimi:Bosh

1,800 Euro

30,000 Leke

Pas ministrise se jashtme,tek rajoni nr 1 jepet me qera apartament 1+1,totalisht i mobiluar dhe i organizuar ne menyre mjaft komode apartamenti ndo... (Premium 04.03.2020)

1,000 Euro Ap 2+1 super luksoz te kopshti zologjik  apartament super lluksoz ne zonen e kopshtit zologjik,2+1 i pa banuar me pare me

Ap 2+1 Super Luksoz Te Kopshti Zologjik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.06 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament super lluksoz ne zonen e kopshtit zologjik,2+1 i pa banuar me pare me nje siperfaqe 130 m,me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 (afer xhamise)cmimi 1000 euro... 17/02/2020 22:39... Lexo detajet..

290 Euro Qera,Apartament 2+1,Kodra e Diellit, TiranePRI14068 ( FUTURE HOME PRIORITY +) Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Kodres se Diellit • Informacion

Qera,apartament 2+1,kodra E Diellit, Tiranepri14068 ( Future Home Priority +)

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

... 17/02/2020 22:37... Lexo detajet..

600 Euro JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1 TEK KOMPLEKSI KIKA, TIRANË Jepet me qira super apartament 2+1 tek Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Tiranë

Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Tek Kompleksi Kika, TiranË

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qira super apartament 2+1 tek kompleksi kika, komuna e parisit, tiranë. apartamenti ndodhet në një nga komplekset më prestigjoze të ndërtuar në tiranë, me hapsirë të gjelbërt dhe të gjitha facilitetet e nevojshme afër, si shkoll... 17/02/2020 22:37... Lexo detajet..

370 Euro Super apartament luksoz prane hotel Mondial......... Jepet me qera super apartament prane Mondial. Super mobilim bashkekohore. 
Idea

Super Apartament Luksoz Prane Hotel Mondial.........

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera super apartament prane mondial. super mobilim bashkekohore. ideal per jetese komode...... 17/02/2020 22:33... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet me qera apartamenti 1+1 tek Komuna e Parist(tek Lulishtja) Tek Komuna e Parisit,jepet me qera apartament 1+1,i organizuar ne sallon ndenje,

Jepet Me Qera Apartamenti 1+1 Tek Komuna E Parist(tek Lulishtja)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Tek komuna e parisit,jepet me qera apartament 1+1,i organizuar ne sallon ndenje,dhome gjumi me 3 krevate tek,banjo,me kondicioner apartamenti eshte i pershtatshem per studente ose per 2 deri ne 3 personi ndodhet ne katin e pare te nje vile per me ... 17/02/2020 22:31... Lexo detajet..

600 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT MODERN 1+1 PRANE STADIUMIT DINAMO!! Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 71m2 perballe ish ekspozites, prane st

Jepet Me Qira Apartament Modern 1+1 Prane Stadiumit Dinamo!!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 71m2 perballe ish ekspozites, prane stadiumit dinamo. eshte i organizuar nga nje ambient gatimi te vecante, nga nje ambient ndenjeje, nje dhome gjumi dhe dy tualete. jepet totalisht i mobiluar ne menyre moder... 17/02/2020 22:30... Lexo detajet..

350 Euro Super lux tek Mondiali... Jepet me qera super apartament 1+1 ne super zone. 
Arredim modern dhe bashkekoh

Super Lux Tek Mondiali...

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera super apartament 1+1 ne super zone. arredim modern dhe bashkekohore. ideal per jetese komode. ... 17/02/2020 22:29... Lexo detajet..

400 Euro Super 2+1 te diplomat 2 ( rruga irfan tomini )  Apartament 2+1 te irfan tomini(afer diplomat 2)e mobilaur je menyre moderne  e p

Super 2+1 Te Diplomat 2 ( Rruga Irfan Tomini )

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (2.11 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament 2+1 te irfan tomini(afer diplomat 2)e mobilaur je menyre moderne e pa banuar me pare me kontaktoni 355682567777 kati i 4 -te me ashensor,cmimi 400 euro(preferohen familjar)... 17/02/2020 22:27... Lexo detajet..

15,000 Leke shtepi me qera  jepet me qera shtepi 1+1 e mobiluar ne gjendje te mire kati 1 shtepi private

Shtepi Me Qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.85 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera shtepi 1+1 e mobiluar ne gjendje te mire kati 1 shtepi private ... 17/02/2020 22:25... Lexo detajet..

330 Euro

Jepet me qera 2+1+3bllk + 1 vend parkimi garant (21 dhjetor - inxhinieria) zone e preferuar | mobilim cilesor | i gjithi me parket | kondicioner dhe c... (Premium 31.12.2020)

285 Euro

Apartament ne super vendodhje (selvia-unv. aldent) 2+1+2 ballkone - mobilim cilesor, komod dhe estetik | pallat i ri me ashensor | kondicioner dhe paj... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Jepet Ap 1+1 Bllok

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.07 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor , i perbere nga 1 dhome gjumi , sallon i madh , kuzhine , tualet , ballkon i m... (Premium 24.02.2020)

300 Euro

Jap Me Qera Apartaent Modern 2+1+2 Tek Kopeshti Botanik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.15 Km nga qendra) ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jap me qera super apartament tek kopeshti botanik, ne katin e kater me ashensor te nje pallati te ri. apartamenti organizohet nga salloni, ambienti i ... (Premium 04.03.2020)

330 Euro Super 1+1 te rruga dibres ( spitali amerikan 2 )  Apartament 1+1 te rruga e dibres,(tek spitali amerikan 2)e mobiluar ne menyre mo

Super 1+1 Te Rruga Dibres ( Spitali Amerikan 2 )

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 1+1 te rruga e dibres,(tek spitali amerikan 2)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 ,e pa banuar me pare,cmimi 330 euro e perfshire dhe nje post parkingu... 17/02/2020 22:24... Lexo detajet..

15,000 Leke shtepi me qera shtepi me qera

Shtepi Me Qera

Brryli | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shtepi me qera... 17/02/2020 22:18... Lexo detajet..

16,000 Leke Ndarje qeraje Kerkohet nje djal per ndarje qeraje shtepia eshte e mobiluar me te gjitha kushte

Ndarje Qeraje

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Kerkohet nje djal per ndarje qeraje shtepia eshte e mobiluar me te gjitha kushtet qeraja eshte 160 mij lek aktualisht jemi dy djem dhe kerkojm nje te tret dhe i bie 53 mij lek personi ... 17/02/2020 22:07... Lexo detajet..

400 Euro Apartament me qera ,mobilim i ri ,2+1/ Vizion + Prane Vizion + , jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar . Apartamenti jepet per

Apartament Me Qera ,mobilim I Ri ,2+1/ Vizion +

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Prane vizion + , jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar . apartamenti jepet per here te pare me qera . ka mobilim bashkekohore dhe te mirembajtur . dhomat jane totalisht te mobiluara . apartamenti ndodhet ne katin e 4 , pallat me ashensor . orientim... 17/02/2020 22:04... Lexo detajet..

330 Euro

2+1+3bllk+verande(brryli- Materniteti) Ne Mes Te Gjelberimit Dhe Qetesi - Parkim 1 Vend

Brryli | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament shume komod 2+1+3bllk+verande ne katin e trete( brryli.- bulevardi zhandark) ne mes te gjelberimit dhe qetesi - ka oborr dhe parkim 1 vend ... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Jepet me qera, apartament 1+1 prane pazarit te ri, apartamenti ka pamje nga sheshi rekreativ. me orientim jug-perendim. apartamenti eshte i sapo rino... (Premium 18.02.2020)

400 Euro

Apartament Me Qera ,mobilim I Ri ,2+1/ Vizion +

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Prane vizion + , jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar . apartamenti jepet per here te pare me qera . ka mobilim bashkekohore dhe te mirembajtur . d... (Premium 14.03.2020)

28,000 Leke

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e brrylit, te ish rozafa. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • siperfaqja e apartamentit : 60 m2. apa... (Premium 22.02.2020)

330 Euro

Jepet me qera nje super apartament 2+1 tek komuna e parisit, fiks tek lulishtja, ne super pallat me ashensor. apartameni organizohet nga salloni, am... (Premium 07.03.2020)

250 Euro

Jepet garsoniere me qira, mbas casa italia. siperfaqja totale prej 58m² eshte e organizuar ne 1 dhome e cila ka te perfshire : 3 krevat tek 1 tav... (Premium 27.02.2020)

500 Euro

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobil... (Premium 07.08.2020)

600 Euro

Jepet Me Qira 2+1 Te Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qira super apartament 2+1te kompleksit kika 2. ndertim i ri, i perfunduar para 2 vitesh. ndodhet ne katin e 7 banim ( jo i fundit). ne hyrj... (Premium 04.03.2020)

500 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 tek ’’21 dhjetorit’’. apartamenti ndodhet ne katin e vi-te te nje pallati te ri me ashensor me nje siperfaqe prej... (Premium 18.02.2020)

400 Euro 2+1+2WC I Pabanuar me Pare (Rr. e Kosovareve- Liq. Artificial) Mobilim i Ri - PARKET | Ashensor | Cdo Gje e Re Apartament 2+1+2WC I Pabanuar me Pare (Rruga e Kosovareve - BLLOK - Liq. Artific

2+1+2wc I Pabanuar Me Pare (rr. E Kosovareve- Liq. Artificial) Mobilim I Ri - Parket | Ash

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1+2wc i pabanuar me pare (rruga e kosovareve - bllok - liq. artificial) zone perfekte - pallat i ri me ashensor - mobilim ne qese (i paperdorur) | parket super cilesor | kondicioner inverter | pamje panoramike | kuzhine me te gjitha paji... 17/02/2020 21:54... Lexo detajet..

300 Euro Apartament 2+1+2 me qera ne Astir, tek Unaza e Re! Apartament me qera 2+1+2 me vendodhje ne Astir tek Unaza e Re, perballe me Kastr

Apartament 2+1+2 Me Qera Ne Astir, Tek Unaza E Re!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartament me qera 2+1+2 me vendodhje ne astir tek unaza e re, perballe me kastratin. apartamenti ndodhet buze rruges kryesore ne vije te pare. ka nje organizim shume te mire dhe hapesira te bollshme, i ndare ne sallon ndenje bashke me kuzhinen, dy... 17/02/2020 21:49... Lexo detajet..

400 Euro Shtepi me qera te zona liqenit artificial e mobiluar totalisht 2+1 400€ Shtepi me qera te liqeni artificial 2+1 e mobiliar plotesisht 400 €

Shtepi Me Qera Te Zona Liqenit Artificial E Mobiluar Totalisht 2+1 400€

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shtepi me qera te liqeni artificial 2+1 e mobiliar plotesisht 400 €... 17/02/2020 21:47... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim