jepet me qera 15000 rruga 5 maj  PRINT

 Online 159 lexues | 5 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
400 Euro

Jepet me qera super apartament 2 + 1 + 2 wc i pabanuar me pare (117 m2) tek liqeni (rr. peti) ne pallat te ri me ashensor me cip | mobilim shume ciles... (Premium 31.12.2019)

500 Euro

Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.17 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

jepet me qira super apartament tek shallvaret 2+1+2! apartamenti ka nje siperfaqe prej 115 m2 dhe ka nje strukture mjaft te mire pasi cdo dhome ka nj... (Premium 23.04.2020)

300 Euro

Me qera apartament 1 + 1 (86 m2) perball min. se drejtesis (blv. zogu i) zone e qete dhe e preferuar | hapesire e madhe me ndiricim perfekt | mobilim ... (Premium 31.12.2019)

300 Euro

Me qira apartament 2+1 i vecant -127 m2 ne zonen e e liqenit, ne fillim te rruges peti | me mobilim modern, cilesor | parket | super verande | 2 kondi... (Premium 09.02.2020)

700 Euro Ne zonen me te mire te Tiranes jepet apartament 2+1 me qira. Ne zonen me te mire te Tiranes jepet apartament 2+1 me qira. Apartamenti ndodhet

Ne Zonen Me Te Mire Te Tiranes Jepet Apartament 2+1 Me Qira.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

25.05.2019 (12:15): Ne zonen me te mire te tiranes jepet apartament 2+1 me qira. apartamenti ndodhet ne zonen e bllokut ne katin e 10 te nje pallati te ri 12 katesh dhe i miradministruar, apartamenti organizohet ne 1 sallon ndenje te bollshme + 1 kuzhine me te gjitha pa...

300 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 Jepet me qira apartament 2+1 ne Rezidencen MAGNET. Apartamenti eshte i ri, pjese

Jepet Me Qira Apartament 2+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

25.05.2019 (12:15): Jepet me qira apartament 2+1 ne rezidencen magnet. apartamenti eshte i ri, pjese e nje godine te re gjithashtu brenda kompleksit modern rezidencial, i shtruar teresisht me parket , me rifinitura teper cilesore. ndodhet ne katin e shtate te banimit. a...

250 Euro Apartament me qera 1+1 Zogu i Zi Jepet me qira apartament 1+1 me sip 50m² ne katin e 8 te nje pallati te ri me a

Apartament Me Qera 1+1 Zogu I Zi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

25.05.2019 (12:15): Jepet me qira apartament 1+1 me sip 50m² ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor ne pallatin prane ring center.ambienti organizohet nga 1 dhome gjumi,1 sallon me kuzhine te perbashket,tualet.ofrohet i mobiluar cmimi.250€...

300 Euro Jepet me qera apartament 2+1 Tek Myslym Shyri Okazion Jepet me qera apartament 2+1 Tek Myslym Shyri Okazion

Apartament 2+1 totalish

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Myslym Shyri Okazion

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

25.05.2019 (12:11): Jepet me qera apartament 2+1 tek myslym shyri okazion apartament 2+1 totalisht i mobiluar dhe mjaft mire i organizuar me ndricim natyral. apartamenti ofron ngrohje ftohje nepermjet kondicionerit inverter . elektroshtepiaket te gjitha te reja ...

370 Euro Super ap 2+1 te komuna parisit ( shkolla new york ) Apartament 2+1 ne zonen e komunes se parisit,perballe me ish new yorkun,(te kika

Super Ap 2+1 Te Komuna Parisit ( Shkolla New York )

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

25.05.2019 (12:09): Apartament 2+1 ne zonen e komunes se parisit,perballe me ish new yorkun,(te kika1)i mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 370 euro...

300 Euro Jepet me qera apartament 1+1 tek Bulevardi Zogu i Pare(tek Intesa San Paolo) Ne qender te Tiranes ,ne nje nga zonat me te mira,ne nje pallat te mireadministr

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Bulevardi Zogu I Pare(tek Intesa San Paolo)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.70 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

25.05.2019 (12:09): Ne qender te tiranes ,ne nje nga zonat me te mira,ne nje pallat te mireadministruar,jepet me qera apartament 1+1 ,i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket dhe i organizuar mjaft mire per me shume kontaktoni...

280 Euro Super apartament me qera tek kompleksi Bora Bora,Liqeni i Thate. Apartamenti eshte ne nje zone me ajer te paster dhe larg zhurmave dhe smokut te

Super Apartament Me Qera Tek Kompleksi Bora Bora,liqeni I Thate.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

25.05.2019 (12:09): Apartamenti eshte ne nje zone me ajer te paster dhe larg zhurmave dhe smokut te kryeqytetit. ka pamje clodhese dhe fantastike te liqenit. apartamenti eshte i arreduar me c'do gje te re dhe eshte i investuar me parket. pothuajse i pabanuar me pare. ...

170 Euro Jepet shtepi me qira Jepet shtepi me qira vil 4 kat ndertim i ri. Kati i par japet me qira 2 dhoma g

Jepet Shtepi Me Qira

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

25.05.2019 (12:09): Jepet shtepi me qira vil 4 kat ndertim i ri. kati i par japet me qira 2 dhoma guzhin dy banjo. tani per tani esht e pa mobilluar ...

350 Euro Tek Restorant Durresi ,super apartament 1+1 me qera+garazhd Tek Restorant Durresi , shume prane Stacionit te Trenit , jepet me qera super ap

Tek Restorant Durresi ,super Apartament 1+1 Me Qera+garazhd

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.45 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

25.05.2019 (12:08): Tek restorant durresi , shume prane stacionit te trenit , jepet me qera super apartament 1+1 i komoletuar deri ne detaje . i ndodhur ne katin e 2 te nje pallati te 2018 , me cilesi fantastike ndertimi dhe mireadministrimi , ky apartament eshte i orga...

240 Euro id:28548 - Apt 3+1+2WC+2Ballkone(135 m2) tek Eleonora (Kodra e Diellit)Pallat i Ri |Ashensor | Pamje Panoramike

Apt 3+1+2wc+2ballkone(135 M2) Tek Eleonora (kodra E Diellit)pallat I Ri |ashensor | Pamje Panoramike

Kodra e Diellit | Tirane (2.99 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

[youtubeid]jepet me qira apartament 3 + 1 + 2 wc + 2 ballkone (135 m2) tek eleonora (kodra e diellit) zone e preferuar | pallat i ri me ashensor | kol... (Premium 31.12.2019)

300 Euro id:115139 - Jepet me qera apartament 1+1 prane 15-Kateshit

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Prane 15-kateshit

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.70 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament me qera ne qender te tiranes ngjitur me 15 kateshin. apartamenti eshte mjaft mire i mobiluar, me te gjitha elektro shtepiaket dhe ... (Premium 04.09.2019)

650 Euro id:120287 - Ne Qender, jepet me Qira Apartament 3+1+2Tualete.

Ne Qender, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2tualete.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
148.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Ne qender, prane qendres galeria, ne katin e 8 te nje pallati te ri dhe shume cilesor jepet me qira apartament 3+1+2tualete. apartamenti eshte i organ... (Premium 06.05.2022)

160 Euro Jepet me qira gazonjere . Adresa : Pazari Ri . 200 mije leke . Jepet me qira gazonjere e mobiluar ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzist

Jepet Me Qira Gazonjere . Adresa : Pazari Ri . 200 Mije Leke .

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.83 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
32.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

25.05.2019 (12:03): Jepet me qira gazonjere e mobiluar ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues . adresa : ruga tefta tashko - koco. vendodhja pazari ri . cmimi : 200 mije leke i pa diskutueshem . tel : 069 35 87 581 ....

115,000 Euro Sheshi Willson shitet apartament 2+1 Shitet apartament 2+1 prane sheshit Willson nje zone shume e mire dhe e pelqyer.

Sheshi Willson Shitet Apartament 2+1

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.06 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

25.05.2019 (12:03): Shitet apartament 2+1 prane sheshit willson nje zone shume e mire dhe e pelqyer.apartamenti ndodhet ne pallat te ri me punime shume cilesore me ndricim natyral ne katin e 7 te pallatit eshte i mire organizuar ne dy dhoma gjumi living room dy tualete...

140,000 Euro Shitet apartament 2+1 tek Petro Nini Prane shkolles Petro NIni shitet apartament 2+1 imobiluar bashkekohore apartamen

Shitet Apartament 2+1 Tek Petro Nini

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

25.05.2019 (12:01): Prane shkolles petro nini shitet apartament 2+1 imobiluar bashkekohore apartamenti ka nje siperfaqe prej 130m2 hyrje e rregullt i mireorganizuar ne dy dhoma gjumi sallon ndenje ambient gatimi dy tualete dhe ballkon.zona shume e mire pasi ndodhet shum...

105,000 Euro Shitet apartament 2+1 tek Garda Shitet apartament 2+1 prane Gardes shume prane zones se Bllokut dhe Liqenit arti

Shitet Apartament 2+1 Tek Garda

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

25.05.2019 (12:01): Shitet apartament 2+1 prane gardes shume prane zones se bllokut dhe liqenit artificial.pallat i ri me punime shume te mira dhe cilesore hyrje e rregullt me nje siperfaqe prej 80m2 e organizuar ne dy dhoma gjumi living room ambinet gatimi me vete dy t...

51,000 Euro Apartament ne shitje 1+1 tek Misto Mame Ne Misto mame Shitet apartament 1+1 i mobiluar bashkekohore me te gjitha kushtet

Apartament Ne Shitje 1+1 Tek Misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

25.05.2019 (12:01): Ne misto mame shitet apartament 1+1 i mobiluar bashkekohore me te gjitha kushtet dhe elektroshtepiaket e nevojshem.me nje siperfaqe prej 90m2 i mire organizuar hyrje e regullt zona shume e mire dhe e qete.orientimi jug-lindje ,kati i 7 hipoteka ne p...

17,000 Leke 1+1 Kombinat 17000l Salmon guxhin e mobiluar vile private me fyrje me vete

1+1 Kombinat 17000l

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

25.05.2019 (12:01): Salmon guxhin e mobiluar vile private me fyrje me vete...

2,000 Euro Jepet me qera vile 2 kateshe ne zonen e Farkes. Jepet me qera vile 2 kateshe ne zonen e Farkes.
Vila organizohet nga: 2 soxhorn

Jepet Me Qera Vile 2 Kateshe Ne Zonen E Farkes.

Sauk | Tirane (5.72 Km nga qendra)
5+1 Dhoma | Kuzhine
1000.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

25.05.2019 (12:01): Jepet me qera vile 2 kateshe ne zonen e farkes. vila organizohet nga: 2 soxhorno, 5 dhoma, 5 banjo, dhome gatimi, lavanteri, gjelberim dhe peme frutore te ndryshme, me certifikate te rregullt. kati i nendheshem i banueshem, me ngrohje qendrore, dep...

1,400 Euro Apartament me qira 2+1+2 Super apartament modern per qira tek Ambasador 3 prane Stadiumit Qemal Stafa. Ap

Apartament Me Qira 2+1+2

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
127.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

25.05.2019 (12:01): Super apartament modern per qira tek ambasador 3 prane stadiumit qemal stafa. apartamenti ka nje sip. prej 127 m2. apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje me kuzhine dhe ballkon me nje pamje fantastike te tiranes. dhome matrimoniale me tualet ...

500 Euro APARTAMENT 3+1 NE HYRJE TE DON BOSKO Jepet me qira apartament per banim ose zyra, 133m2 ne hyrje te Don Bosko.
Apart

Apartament 3+1 Ne Hyrje Te Don Bosko

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
132.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

25.05.2019 (12:01): Jepet me qira apartament per banim ose zyra, 133m2 ne hyrje te don bosko. apartamenti ndodhet buze rruges kryesore ne katin e 2 banim , pallat ekzistues. shume i pershtatshem per zyra, qender kursesh , klinike mjekesore etj. kontakto 067 40 50165....

240 Euro id:54956 - Apt 1+1 (71 m2) ne Myslym Shyr (Super Vendodhje) Mobilim Cilesor | Kondicioner Inverter

Jepet me qera aparatament 1 + 1 (71 m2) ne myslym shyr (bkt-ja) zone shume e preferuar dhe e qete | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt | m... (Premium 31.12.2019)

320 Euro id:55511 - Jepet me Qira Apartament 2 + 1 + 2 WC (90 m2) ne QENDER - Pallat i Ri | Ashensor | Parket

Jepet me qira apartament 2 + 1 + 2 wc (90 m2) ne qender - piazza (super zone) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | shtruar me parket dhe pllake... (Premium 31.12.2019)

500 Euro Apartament 2+1 me Qera Rruga Barrikadave Rruga e Barrikadave, prane Shkolles Sami Frasheri, jepet me qera Apartament 2+1

Apartament 2+1 Me Qera Rruga Barrikadave

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.63 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

25.05.2019 (12:01): Rruga e barrikadave, prane shkolles sami frasheri, jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 70 m2 kati 10 (jo i fundit) me ashensore ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre bashkohore, apartamenti organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, korridor, ball...

420 Euro apartament 2+1 me qera Kompleksi Delijorgji Rruga e Kavajes, Kompleksi Delijorgji, jepet me qera Apartament 2+1, me siperfaq

Apartament 2+1 Me Qera Kompleksi Delijorgji

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

25.05.2019 (12:01): Rruga e kavajes, kompleksi delijorgji, jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 105 m2, kati 2 ne pallat i ri, me ashensor, apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, verand, apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashke...

250 Euro Jepet me qira 1+1 tek Ali Demi Jepet apartament me qira 1+1 perballe shkolles Ali Demi.
Ka pozicion shume te p

Jepet Me Qira 1+1 Tek Ali Demi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

25.05.2019 (12:01): Jepet apartament me qira 1+1 perballe shkolles ali demi. ka pozicion shume te pershtatshem vetem 10 min nga qendra ne nje zone te qete. apartamenti ka sip 57 m2 dhe me planimetri te rregullt. ndodhet ne nje pallat ekzistues ne katin e 5. 06740501...

250 Euro Apartament me Qera 76 m2 Jepet apartamenti me qera 1+1,i mobiluar dhe me ballkon,me ashensor edhe adminis

Apartament Me Qera 76 M2

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.02 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

25.05.2019 (12:01): Jepet apartamenti me qera 1+1,i mobiluar dhe me ballkon,me ashensor edhe administrim,kati 4. vendndodhja:bulevardi zogu i pare. cmimi;250 euro i padiskutueshem. per me teper informacion me kontaktoni ne celdheviberdhewhats app 0696727126....

700 Euro id:119558 - Apartament 2+1 me qera ne Bllok.

Apartament 2+1 Me Qera Ne Bllok.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.79 Km nga qendra) Rent24 Imobiliare
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Organizohet ne dy dhoma gjumi , sallon + kuzhine , dy tualete , tre ballkone . totalisht e mobiluar , pallati i ri me ashensor . cmimi i qerase eshte... (Premium 14.08.2019)

260 Euro id:38236 - 2+1 (100 m2) tek Shkolla e Baletit | Parkim | Mobilim Cilesor | PARKET | Kondicioner

2+1 (100 M2) Tek Shkolla E Baletit | Parkim | Mobilim Cilesor | Parket | Kondicioner

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.57 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 2 + 1 (100 m2) tek shkolla e baletit (rr. miihal grameno) lokacion perfekt | mundesi parkimi | i mobiluar | shtruar me parket... (Premium 31.12.2019)

550 Euro id:116943 - Apartament 2+1 cilesor, me Qera, afer Liceut dhe Radiotelevizionit, mobilim modern, 600 Euro

Rruga jan kukuzeli, afer qendres, ambasades amerikane dhe italiane, japim me qera apartament 2+1, ne ndertese te re, 80 m2, kati 2. i sapomobiluar ... (Premium 22.06.2019)

450 Euro id:124643 - Rruga Kavajes , apartament 3+1+2 me qera

Rruga Kavajes , Apartament 3+1+2 Me Qera

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra) Living In Tirana
3+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Ne rrugen e kavajes , fare prane qendres se tiranes , jepet me qera super apartament 3+1 +2 me hapesira te bollshme . me nje siperfaqe prej 135 m2 ky ... (Premium 22.06.2019)

400 Euro Komuna Parisit , apartament 2+1 +garazhd Komuna Parisit , super apartament me qera 2+1 me garazhd . Apartamenti ndodhet t

Komuna Parisit , Apartament 2+1 +garazhd

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

25.05.2019 (11:59): Komuna parisit , super apartament me qera 2+1 me garazhd . apartamenti ndodhet tek tirana bank . ka nje siperfaqe prej 110 m2 dhe eshte i organizuar ne koridor , sallon i bollshem , kuzhine me vete , 2 dhoma gjumi , 1 tualet . apartamenti ka mobilim ...

30,000 Leke Tek Shkolla Baletit , Apartament 1+1 me qera Prane Xhamise se Tabakve , jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar . Apartamenti

Tek Shkolla Baletit , Apartament 1+1 Me Qera

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
54.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

25.05.2019 (11:59): Prane xhamise se tabakve , jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar . apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe eshte i organizuar ne koridor , sallon+kuzhine , 1 dhome gjumi , 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon . zona eshte mjaft e qete , shume prane 7 xhu...

300 Euro Ish Ekspozita ,Apartament 1+1 me qera i mobiluar Tek Ish Ekspozita ,2 minuta nga Myslym Shyri ,jepet me qera apartament 1+1 i kom

Ish Ekspozita ,apartament 1+1 Me Qera I Mobiluar

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.86 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

25.05.2019 (11:59): Tek ish ekspozita ,2 minuta nga myslym shyri ,jepet me qera apartament 1+1 i kompletuar .apartamenti organizohet ne sallon ,aneks ,koridor ,dhome gjumi dhe tualet me dritare dhe ballkon .dhomat kane mobilim bashkekohor ,dhoma gjumit do pajiset me dys...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim