jepet me qera gazoniere rruga 5 maj 

 Online 161 lexues | 32 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 161 lexues | 32 njoftime ne pritje
350 Euro

Jepet me qera super apt 1+1+ballkon (60 m2) tek kopshti zoologjik - gambero | i investuar | zone perfekte | dizenjuar me arkitekt | pallat i ri me sur... (Premium 31.12.2019)

350 Euro

1+1 super cilesor afer mondialit (21 dhjetori) zone perfekte | pallat i 2019-tes me ashensor | mobilim i ri | kondicioner | hapesire e bolleshme me nd... (Premium 09.02.2020)

500 Euro

Apartament 2+1 Me 2 Tualete Ne Rrugen

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.85 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

- apartament 2+1 me 2 tualete ne rrugen "dervish hima" tek stadiumi qemal stafa. zona ne te cilen ndodhet ka facilitete te shumta dhe e aksesueshme ne... (Premium 23.04.2020)

450 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 ne super vendodhje (myslym shyri - rr. him kolli) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | konidiconer | planimetri sh... (Premium 31.12.2019)

250 Euro
Tiranë, jap me qira apartament 2+1+BLK Kati 4, 75 m² 250 Euro (Rr. Ndre Mjeda tek Ish Parku) Jepet me qira apartament 2+1+2+Bllk
Çmim okazion: 250 Euro/muaj
Rr. Ndre Mjed

Tiranë, Jap Me Qira Apartament 2+1+blk Kati 4, 75 M² 250 Euro (rr. Ndre Mjeda Tek Ish Pa

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira apartament 2+1+2+bllk Çmim okazion: 250 euro/muaj rr. ndre mjeda tek ish parku apartamenti ndodhet në katin e 4-rt të një pallati ekzistues sipërfaqe 75 m² 2 dhoma sallon kuzhinë më vete 2 tualete ballkon • apartamen... 09/12/2019 08:43... Lexo detajet..

25,000 Leke
Fresk jepet me qera apartament 1+1  Jepet me qera super apartament 1+1 ne hyrje te restorant Freskut, apartamenti es

Fresk Jepet Me Qera Apartament 1+1

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera super apartament 1+1 ne hyrje te restorant freskut, apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore , me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepiake funksionale, apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me ashensor, pa vajtur te rest... 09/12/2019 08:42... Lexo detajet..

290 Euro
Jepet me qira apartament 1+1 ne Myslym Shyri Jepet me qira apartament 1+1 ne Myslym Shyri. Apartamenti eshet totalisht i arre

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Ne Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 ne myslym shyri. apartamenti eshet totalisht i arreduar ne menyre bashkohore dhe modern. apartamenti ndodhet ne katin e 4 pallat ekzistues. apartamenti ka nej lokacion fantastik ... 09/12/2019 08:40... Lexo detajet..

9,000 Leke Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje. Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje te nje apartamenti 2+1 . 9000 mije leke per

Kerkohet Nje Vajze Per Ndarje Qeraje.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje te nje apartamenti 2+1 . 9000 mije leke perfshire dritat dhe ujin. ... 09/12/2019 08:40... Lexo detajet..

9,500 Leke Ndarje Qeraje Kerkohet 1 vajze per ndarje qeraje te nje apartamenti modern ne Rrugen e Kavajes

Ndarje Qeraje

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Kerkohet 1 vajze per ndarje qeraje te nje apartamenti modern ne rrugen e kavajes ,bar xhaki. vajza te jete ne marredhenie pune. ... 09/12/2019 08:40... Lexo detajet..

500 Euro APARTAMENT 1+1 ME QIRA TE SHESHI WILLSON Apartament 1+1 me qira tek Sheshi Willson.
Organizohet ne nje sallon me kuzhine

Apartament 1+1 Me Qira Te Sheshi Willson

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 1+1 me qira tek sheshi willson. organizohet ne nje sallon me kuzhine te perbashket, nje dhome gjumi, nje tualet si dhe nje ballkon. apartamenti eshte i investuar dhe ofrohet totalisht i mobiluar, ndodhet ne nje pallat me ashensor ne ka... 09/12/2019 08:39... Lexo detajet..

3,000 Euro JEPET ME QIRA VILE 4 KATESHE TEK LIQENI ARTIFICIAL! Vila ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara pran Liqenit artificial te Tirane

Jepet Me Qira Vile 4 Kateshe Tek Liqeni Artificial!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
5+1 Dhoma | Kuzhine
565.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Vila ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara pran liqenit artificial te tiranes. ka siperfaqe trualli 1000 m2 dhe siperfaqe ndertim 565 m2. secili kat eshte i pajisur me oxhak te pavarur dhe sistem ngrohje me kaldaje me gaz. vila eshte ndertim i... 09/12/2019 08:39... Lexo detajet..

550 Euro JEPET ME QIRA APP 2+1 NE BLLOK! Jepet apartament 2+1+2 me qEra ne bllok
Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjum

Jepet Me Qira App 2+1 Ne Bllok!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet apartament 2+1+2 me qera ne bllok apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi 2 tualete ku njeri eshte me dritare dhe nje sallon gjigand me dalje ne ballkon ndodhet ne nje nga pallatet me te mire te zones. ... 09/12/2019 08:39... Lexo detajet..

400 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK KOMPLEKSI  DELIJORGJ ! Apartamenti ndodhet ne nje nder komplekset me me emer dhe me te kerkuarat ne Tir

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek Kompleksi Delijorgj !

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje nder komplekset me me emer dhe me te kerkuarat ne tirane.kompleksi delijorgj me nje investim shume cilesor dhe me nje organizim ndertimi shume te mire e cila ju krijon fasilitete te shumta si dyqane ,farmaci,lokale ,restora... 09/12/2019 08:39... Lexo detajet..

400 Euro

Jepet Me Qera Super Apartament 2+1+2 Ne Don Bosko(perballe Vizion Plus)

Don Bosko | Tirane (1.03 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
136.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne nje nga zonat me te mira te atiranes,ne nje kompleks pallates,prane te gjitha llojeve te sherbimeve dhe faciliteteve jepet me qera apartament 2+1... (Premium 04.03.2020)

1,500 Euro

te ish kompleksi dinamo, rruga liman kaba jepet me qira apartamenti premium lux 3+1+2, me siperfaqe 170 m2 ,ne nje nder zonat dhe ndertimet me te mir... (Premium 06.05.2022)

400 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+2ballkone (95 m2) tek ish ekspozita - zone perfekte | pallat i ri | ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | hapesire e... (Premium 31.12.2019)

700 Euro JEPET ME QIRA APP 3+1+ POST PARKIMI TEK KOMPLEKSI DELIJORGJI! Apartamenti ndodhet ne nje nder komplekset me te mira te zones te ndertuara se f

Jepet Me Qira App 3+1+ Post Parkimi Tek Kompleksi Delijorgji!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje nder komplekset me te mira te zones te ndertuara se fundmi dhe na mundeson te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode. ka nje organizim shume te mire dhe hapesira te bollshme, i ndare ne sallon ndenje ba... 09/12/2019 08:39... Lexo detajet..

3,000 Euro JEPET ME QIRA VILE 4 KATESHE TEK LIQENI ARTIFICIAL ! Vila ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara pran Liqenit artificial te Tirane

Jepet Me Qira Vile 4 Kateshe Tek Liqeni Artificial !

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
5+1 Dhoma | Kuzhine
565.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Vila ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara pran liqenit artificial te tiranes. ka siperfaqe trualli 1000 m2 dhe siperfaqe ndertim 565 m2. secili kat eshte i pajisur me oxhak te pavarur dhe sistem ngrohje me kaldaje me gaz. vila eshte ndertim i... 09/12/2019 08:39... Lexo detajet..

350 Euro Apartament - Me Qira - Myslym Shyri, Shqipëri Apartament me qira 2+1 me vendodhje ne Rrugen Myslym Shyri.
Apartamenti organiz

Apartament - Me Qira - Myslym Shyri, Shqipëri

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament me qira 2+1 me vendodhje ne rrugen myslym shyri. apartamenti organizohet nga nje ambient ndenje dhe ambienti i gatimit me vete, dy dhoma gjumi.1 tualet. ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 6 katesh. eshte totalisht i rikonstrukturuar, dh... 09/12/2019 08:34... Lexo detajet..

25,000 Leke Banese me qera Jepet Apartament me qera te rrethrrotullimi i i casa italia, pallat buze rruge,

Banese Me Qera

Zone Periferike | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament me qera te rrethrrotullimi i i casa italia, pallat buze rruge, i mobiluar, kati i 4, 1+1tualet, +ballkon, 25000 lek, per me shume informacion contactoni ↘️↘️↘️... 09/12/2019 08:34... Lexo detajet..

22,000 Leke 2+1 me qera fresku Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 2 pl

2+1 Me Qera Fresku

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 2 plus1 totalisht i mobiluar super modern kati 2. uji dhe drita 24 ore mundesi parkimi falas para pallatit.... 09/12/2019 08:08... Lexo detajet..

16,000 Leke Jap Gazoniere me qera.E mobiluar me te gjitha kushtet.  Uje, drita 24 ore. Garzionere e ngrohte me drejtim jugu, kati i pare i nje vile

Jap Gazoniere Me Qera.e Mobiluar Me Te Gjitha Kushtet.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Uje, drita 24 ore. garzionere e ngrohte me drejtim jugu, kati i pare i nje vile ,mbrapa shkolles sportive vojo kushi. ka 2 rruge, del ne unaze direkt dhe tek pallati sportit asllan rusi.... 09/12/2019 08:06... Lexo detajet..

25,000 Leke Banese me qera Jepet banese me qera te rruga jordan misja, 1+1+1 tualet, ballkon, kati i 4, i f

Banese Me Qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet banese me qera te rruga jordan misja, 1+1+1 tualet, ballkon, kati i 4, i fundit i nje ndertese 4 kateshe, 250 mije lek bashke me parkimin, pallat i ri, 1+1+tualet , ballkon, depo, per me shume informacion kontaktoni ... 09/12/2019 08:05... Lexo detajet..

20,000 Leke Jepet me qera kati I 2 e mobiluar  Jepet me qear kati I 2  
1+1 banjo dhe verant e madhe 
E mobiluar per me shum

Jepet Me Qera Kati I 2 E Mobiluar

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qear kati i 2 1+1 banjo dhe verant e madhe e mobiluar per me shum informacion kontaktoni ne numrin e celularit ... 09/12/2019 08:04... Lexo detajet..

350 Euro Ultra 1+1(60 m2)  tek Kopshti Zoologjik, i Dizenjuar me Arkitekt | Mobilim dhe Cdo Gje e Re Jepet me Qera Super Apt 1+1+Ballkon (60 m2) tek Kopshti Zoologjik - Gambero | i

Ultra 1+1(60 M2) Tek Kopshti Zoologjik, I Dizenjuar Me Arkitekt | Mobilim Dhe Cdo Gje E R

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (0.69 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera super apt 1+1+ballkon (60 m2) tek kopshti zoologjik - gambero | i investuar | zone perfekte | dizenjuar me arkitekt | pallat i ri me survejim kamerash | mobilim cilesor dhe cdo gje e re | kondicioner inverter | ndricim natyral gjate gji... 09/12/2019 07:45... Lexo detajet..

400 Euro

Jepet me qira apartament 2+1+2 ne rrugen e kosovareve. apartamenti ndodhet ne katin e trete me ashensor te nje pallati te ri dhe shume cilesor i cili ... (Premium 27.12.2019)

500 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+2wc+ballkon (100 m2) tek sheshi willson (bllok) lokacion perfekt | ashensor | mobilim i ri | kondicioner | hapesire e bol... (Premium 31.12.2019)

220 Euro

Apt 1+1 (67 M2) Mine Peza (qender) I Pershtatshem Per Banim Ose Si Ambient Biznesi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.93 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga mine peza (qender) per banim ose per ambient biznesi, i rikonstruktuar, me hapesire te bolleshme | planimetri t... (Premium 31.12.2019)

10,000 Leke Jepet dhome me qera Jepet dhoma me qera per studente vetem per 1 person

Jepet Dhome Me Qera

Laprake | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
12.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet dhoma me qera per studente vetem per 1 person... 09/12/2019 07:26... Lexo detajet..

22,000 Leke Tek Rruge e Kavajes,Jepet me Qera Gazoniere Jepet me Qera Gazoniere 45m2,e mobiluar shume mire,me te gjitha kushtet e nevojs

Tek Rruge E Kavajes,jepet Me Qera Gazoniere

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera gazoniere 45m2,e mobiluar shume mire,me te gjitha kushtet e nevojshme,kati 3 banesa ndodhet ne nje nder zonat me te kerkuara te tiranes... 09/12/2019 07:11... Lexo detajet..

220 Euro Garsoniere me qira prane kodres se diellit Jepet garsoniere me qira prane kodres se diellit sa kalon mbikalimin. Totalisht

Garsoniere Me Qira Prane Kodres Se Diellit

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
32.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet garsoniere me qira prane kodres se diellit sa kalon mbikalimin. totalisht e mobiluar dhe rikonstruktuar se fundmi dhe e pa jetuar me pare... 09/12/2019 06:59... Lexo detajet..

220 Euro Jepet Gazonjere me qira, Komuna e Prisit Jepet me qira gazonjere me vendodhje tek Komuna e Parisit. 
Siperfaqja totale 2

Jepet Gazonjere Me Qira, Komuna E Prisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
28.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira gazonjere me vendodhje tek komuna e parisit. siperfaqja totale 28 m2 kati 2 pallati i ri me ashensor.... 09/12/2019 06:54... Lexo detajet..

350 Euro

2+1+2wc+ballkon (kodra E Diellit) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor | Kondicioner | Qetesi

Kodra e Diellit | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2wc+ballkon (kodra e diellit) zone e preferuar dhe e qete | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | hap... (Premium 31.12.2019)

500 Euro

Super Apartament 2+1+2 Te Sheshi Willson, Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira apartament modern 2+1+2 tek sheshi willson ne zonen e bllokut. apartamenti ndodhet ne katin e 4-te, me ashensor. organizohet ne sallon n... (Premium 16.12.2019)

500 Euro

Prane sheshi wilson, jepet me qira apartament me arredim komod, i pershtatshem per familje ose cifte sepse ofron komoditet dhe te gjitha sherbimet. ... (Premium 25.12.2019)

500 Euro

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobil... (Premium 07.08.2020)

450 Euro

Mes rr. kavajes dhe myslym shyrit , jepet me qera apartament i bollshem 3+1+2 . apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri , me cilesi te ... (Premium 12.12.2019)

280 Euro Jepet apartament me qera mbas ambasades kineze Apartament me qera 100m2, 3+1, kati i pare, banjo e madhe, ballkon i madh i mobi

Jepet Apartament Me Qera Mbas Ambasades Kineze

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartament me qera 100m2, 3+1, kati i pare, banjo e madhe, ballkon i madh i mobiluar. jepet me qera 280euro/muaj. vendodhja mbas ambasades kineze, tek mozaiku rruga naim frasheri (afer zogut te zi). ... 09/12/2019 06:12... Lexo detajet..

20,000 Leke Shtepi me qera 1+1 Shtepi me qera 1+1 , e mobiluar , yzberisht,rr.Kadri Roshi , kati 7

Shtepi Me Qera 1+1

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shtepi me qera 1+1 , e mobiluar , yzberisht,rr.kadri roshi , kati 7 ... 09/12/2019 05:17... Lexo detajet..

6,000 Leke Ndaj shpine me qera  Ndaj shpi me qera per 1 djale 60 mije leke te vjetra te perfshire uje 24 ore dhe

Ndaj Shpine Me Qera

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
26.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ndaj shpi me qera per 1 djale 60 mije leke te vjetra te perfshire uje 24 ore dhe internet ne te njejtin cmim shpia ndodhet siper ekonomkut. e mobiluar te interesuarit te me kontaktojne ne whats app.... 09/12/2019 04:48... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim