kerkoj banes me qera mitrovic 

 Online 240 lexues | 10 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 240 lexues | 10 njoftime ne pritje
240 Euro

3+1+2ballkone, Gjigand (150 M2) Ne Selite | Pallat I Ri | Mobilim Cilesor | Kondicioner

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (0.93 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament gjigand 3+1+2ballkone (150 m2) ne selite (rr. isuf elezi) pallat i ri me ndertime cilesore | mobilim cilesor | kondicioner | ... (Premium 31.12.2019)

400 Euro

Rruga robert zvarc, shume prane kristal center, jepet me qira super apartament 2+1+2 tualete me mobilim modern plus post parkimi. apartamenti ndodhet ... (Premium 23.04.2020)

240 Euro

1+1 (70 m2) tek rr. fortuzi (shk. jeronim de rada) zone e preferuar, afer qendres | mobilim cilesor | kondicioner | shtruar me pllake cilesore | ndric... (Premium 31.12.2019)

230 Euro

1+1+oborr (60m2+50m2 Oborri) Ne 21 Dhjetor (rr. Naim Frasheri) Mobilim Cilesor

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.18 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

1+1+ballkon+oborr (60 m2+50 m2 oborri) ne 21 dhjetor (rr. naim frasheri) zone e preferuar | mobilim cilesor | hapesire e bolleshme me ndricim perfekt ... (Premium 09.02.2020)

10,000 Leke Fier, Jepet apartament me qera 1+1+A+BLK Jepet me qera apartament 1+1 + ambient gatimi i veçuar. Apartamenti ka dritare

Fier, Jepet Apartament Me Qera 1+1+a+blk

Qender | Fier (70.04 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

19.07.2019 (16:59): Jepet me qera apartament 1+1 + ambient gatimi i veçuar. apartamenti ka dritare alumini ,derë të blinduar dhe hapësira të bollshme për banim. ndodhet ne lagjen 8 shkurti afër rrugës kryesore ,afër me shkollë dhe kopshte. i restauruar s...

Mobilimi:Bosh

10,000 Leke

350 Euro Apartament 1+1 me qera, Blloku, 350 Euro/Muaj! Apartamenti 1+1 ndodhet në bllok në katin e katërt,të një pallati ekzistues

Apartament 1+1 Me Qera, Blloku, 350 Euro/muaj!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.89 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.07.2019 (16:49): Apartamenti 1+1 ndodhet në bllok në katin e katërt,të një pallati ekzistues përballë njësisë bashkiake nr 5. apartamenti disponon 1 dhomë gjumi, sallon ndenjie i bollshëm, dy ballkone 1 tualet dhe është totalisht i mobiluar. cmimi 350 ...

750 Euro Apartament 3+1 me Qera tek Mondiali, 21 Dhjetori, 155 m2 Ne Zonen e 21 Dhjetorit, Rruga Kongresi i Lushnjes
Jepet me Qera Apartament 3+1

Apartament 3+1 Me Qera Tek Mondiali, 21 Dhjetori, 155 M2

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.69 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
155.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

19.07.2019 (16:45): Ne zonen e 21 dhjetorit, rruga kongresi i lushnjes jepet me qera apartament 3+1 + studio, + 2 tualete (njera me dritare) + ballkon, ne pallat cilesor me ashensor. apartamenti eshte i pamobiluar. siperfaqja: 155 m2 reale dhe 171 me te perbashketa...

35,000 Leke Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 6, 67 m² 35.000 Leke (Policia Bashkiake) Apartamenti ndodhet ne Rrugën e Kavajes pas Policise Bashkiake 
• Informacio

Tirane, Jap Me Qera Apartament 1+1+blk Kati 6, 67 M² 35.000 Leke (policia Bashkiake)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

19.07.2019 (16:42): ...

170 Euro Super ambjent+ kondicioner,e komplrtuar,5 min.large bulevardit te ri & hotel meridian Pallat,ambjent me kondicioner dhe e kompletuar+wifi,5min large hotel Meridian &a

Super Ambjent+ Kondicioner,e Komplrtuar,5 Min.large Bulevardit Te Ri & Hotel Meridian

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
39.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.07.2019 (15:59): Pallat,ambjent me kondicioner dhe e kompletuar+wifi,5min large hotel meridian dhe bukevardit te ri.adresa rruga gjon mili....

400 Euro Pranë Vilave Gjermane, Jepet me Qira Apartament 2+1+2 Plus Post Parkimi me arredim komod . Tek Rruga e Elbasanit, pranë Vilave Gjermane, Jepet me Qira Apartament 2+1+2 Tu

Pranë Vilave Gjermane, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Plus Post Parkimi Me Arredim Komod

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
162.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.07.2019 (15:59): Tek rruga e elbasanit, pranë vilave gjermane, jepet me qira apartament 2+1+2 tualete plus vend parkimi dhe ndodhet ne katin e 3 të një vile 3 katëshe me mobilim komod. apartamenti ka një sipërfaqe rreth 163m2 sëbashku me verandën dhe organizo...

330 Euro Ish Ekspozita , super apartament 2+1+2 me qera Tek Lulishtja 1 Maji,perball Ish Ekspozites ,jepet me qera apartament 2+1+2. Ap

Ish Ekspozita , Super Apartament 2+1+2 Me Qera

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (2.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

19.07.2019 (15:57): Tek lulishtja 1 maji,perball ish ekspozites ,jepet me qera apartament 2+1+2. apartamenti ka hapsira te bollshme dhe eshte i organizuar ne koridor , sallon+kuzhine me kondicioner ,2 dhoma gjumi ,2 tualete dhe 2 ballkone .mobilimi eshte i mirembajtur...

270 Euro Jepet me qira ap 3+1+2 tualete . Rruga Kavajes . 330 mije leke . Jepet me qira apartament 2+1+2 tualete ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane

Jepet Me Qira Ap 3+1+2 Tualete . Rruga Kavajes . 330 Mije Leke .

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

19.07.2019 (15:57): Jepet me qira apartament 2+1+2 tualete ne nje nga zonat me te kerkuara ne tirane dhe me te gjitha facolitetet pereth . apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor . apartamenti disponon vetem pjesen e guzhines dhe jepet bosh ....

2,500 Euro Jepet Vile Me Qira Tek Pazari I Ri! Kjo vile e bukur e stilit Italian ndodhet ne nje nga rruget me te bukura te Tira

Jepet Vile Me Qira Tek Pazari I Ri!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.85 Km nga qendra)
5+1 Dhoma | Kuzhine
280.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.07.2019 (15:56): Kjo vile e bukur e stilit italian ndodhet ne nje nga rruget me te bukura te tiranes dhe eshte e investuar kohet e fundit. ka vend per parkim dhe nje verande relaksi. ne katin 0 ndodhen dy dhoma. nje tualet dhe nje magazine. ne katin 1 gjenden tre dho...

350 Euro

Duplex 2+1+2wc+2ballkone (100 m2) ne qender (pas 15-kateshit) super lokacion | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | shtruar me pllake cilesore ... (Premium 31.12.2019)

350 Euro

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Selvia (mobilim I Ri)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 tek selvia (mobilim i ri) dhoma e ndenjes ofron : - smart tv 4k - k/bufe sobe (gaz korent) - tavoline ngrenie - k... (Premium 04.09.2019)

900 Euro

Apartament 2+1 Me Qira Prane Ring Center.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Prane ring center jepet me qira super apartamnt 2+1! apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati shume cilesor te 2 viteve te fundit, te mireadmin... (Premium 06.05.2022)

1,300 Euro Qera, Apartament 3+1, Ish Ekspozita, Tiranë. Apartamenti ndodhet në zonën e Ish Ekspozitës • Informacion mbi apartamenti

Qera, Apartament 3+1, Ish Ekspozita, Tiranë.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

19.07.2019 (15:46): Apartamenti ndodhet në zonën e ish ekspozitës • informacion mbi apartamentin: • kati 9 • sipërfaqja e apartamentit : 140 m2 • apartamenti disponon: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 3 dhoma gjumi • 2 tualete • 2 ballkon...

35,000 Leke Jepet apartament 1+1 me qera tek Kopshti Botanik , prane Xhamise. Jepet apartament 1+1 me qera tek Kopshti Botanik , prane Xhamise. Apartamenti es

Jepet Apartament 1+1 Me Qera Tek Kopshti Botanik , Prane Xhamise.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.07.2019 (15:43): Jepet apartament 1+1 me qera tek kopshti botanik , prane xhamise. apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi , 1 ambient gatimi + salle ndenje, 1 ballkon , 1 tualet. me pamje shume te bukur te liqenit.jepet me qera totalisht i mobiluar me mobili...

14,000 Leke Garsoniere me qira çmimi 14.000 e mobiluar uje internet 24 ore te kryqezimi i Laprakes. Shtepi private kati i pare zone e qete uje dhe internet 24 ore e mobiluar nr +35

Garsoniere Me Qira çmimi 14.000 E Mobiluar Uje Internet 24 Ore Te Kryqezimi I Laprakes.

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
28.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.07.2019 (15:43): Shtepi private kati i pare zone e qete uje dhe internet 24 ore e mobiluar nr +355676684216 te kryqezim i laprakes mbrapa pallateve blu garzoniera eshte e mobiluar ....

550 Euro Ne Myslym Shyr jepet Apartament 2+1 me qera me parking perfshire! 🏡 Apartament 2+1 me qera.
📍 Vendondodhja- Myslym Shyri.
📐Siperfqja 10

Ne Myslym Shyr Jepet Apartament 2+1 Me Qera Me Parking Perfshire!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.07.2019 (15:43): 🏡 apartament 2+1 me qera. 📍 vendondodhja- myslym shyri. 📐siperfqja 100 m2 💵 cmimi 550 euro. ne myslym shyr, jepet apartament 2+1 me qera ne nje pallat te ri me ashensor, shkalle me drit, administrim 24h perfshire post parkimi. apartam...

300 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT PER ZYRA TEK VASIL SHANTO Jepet me qira aprtament 1+1 tek Vasil Shanto. Apartamenti eshte i pershtatshem p

Jepet Me Qira Apartament Per Zyra Tek Vasil Shanto

Vasil Shanto | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.07.2019 (15:43): Jepet me qira aprtament 1+1 tek vasil shanto. apartamenti eshte i pershtatshem per zyra duke qene se ka dhe pozicion mjaft te favorshem. ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues. eshte i shtruar i gjithi me parket dhe ka kondicioner. cmimi es...

290 Euro Apartament me qera tek Shkolla Baletit Apartament i mire mobiluar, direkt ne rruge kryesore, 2+1 i organizuar ne dhome

Apartament Me Qera Tek Shkolla Baletit

Tjeter zone | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

19.07.2019 (15:43): Apartament i mire mobiluar, direkt ne rruge kryesore, 2+1 i organizuar ne dhome gjumi,sallon ndenje ,kuzhine gatimi....

17,000 Leke Pallatet deliorgji perballe pa shkuar te mbikalimi unazes se re Jepet me qera gazonjere kompletuar kati 2 buze rruges

Pallatet Deliorgji Perballe Pa Shkuar Te Mbikalimi Unazes Se Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.07.2019 (15:42): Jepet me qera gazonjere kompletuar kati 2 buze rruges...

400 Euro jepet me qera 2+1 te rruga him kolli Apartamenti ndodhet ne rrugen Him Kolli (midis myslym shyrit dhe rruges se kavaj

Jepet Me Qera 2+1 Te Rruga Him Kolli

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.07.2019 (15:42): Apartamenti ndodhet ne rrugen him kolli (midis myslym shyrit dhe rruges se kavajes). vendoset ne katin 1 banim, ne nje pozicion te qete dhe me diell. eshte i mobiluar shume mire. perbehet nga 1 ambient ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare dhe 1...

250 Euro Qera, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tiranë Apartamenti ndodhet në Zonen e Kopshtit Botanik. Informacion mbi apartamentin:

Qera, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tiranë

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.07.2019 (15:42): Apartamenti ndodhet në zonen e kopshtit botanik. informacion mbi apartamentin:• ndërtim i ri • kati i 3 banim • sipërfaqa e apartamentit: 110 m2 • orientim: veri-perendim • i pajisur me çertifikatë pronësie.apartamenti disponon • sa...

260 Euro

Jepet me qera apt 1+1+2wc+ballkon (80 m2) tek pazari i ri (rr. riza cerova) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | pllake cilesore ... (Premium 31.12.2019)

250 Euro

1+1 (45 m2) tek blv. zogu i (rr. hysen dalliu)- fshn | uji dhe interneti perfshire ne cmim| i mobiluar | ndricim perfekt | dhome gjumi e kompletuar | ... (Premium 31.12.2019)

330 Euro

Ish Ekspozita , Super Apartament 2+1+2 Me Qera

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (2.70 Km nga qendra) Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Tek lulishtja 1 maji,perball ish ekspozites ,jepet me qera apartament 2+1+2. apartamenti ka hapsira te bollshme dhe eshte i organizuar ne koridor , s... (Premium 12.08.2019)

400 Euro jepet me qira ap 2+1, ne bllok jepet me qira apa 2+1, kati 6 , i mobiluar , 2 dhoma gjumi, ne bllok , pallatet

Jepet Me Qira Ap 2+1, Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

19.07.2019 (15:31): Jepet me qira apa 2+1, kati 6 , i mobiluar , 2 dhoma gjumi, ne bllok , pallatet agimi...

600 Euro Apartament 2+1+2 per qira tek Kopeshti Botanik Jepet me qira apartament 2+1+2 me siperfaqe 98 m2 tek Kopeshti Botanik.Apartamen

Apartament 2+1+2 Per Qira Tek Kopeshti Botanik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.07.2019 (15:30): Jepet me qira apartament 2+1+2 me siperfaqe 98 m2 tek kopeshti botanik.apartamenti wshte i mobiluar ne menyre luxoze dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri....

380 Euro Apartament 1+1 per qira prane Kristal Center Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 65m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 3

Apartament 1+1 Per Qira Prane Kristal Center

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.07.2019 (15:30): Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 65m2. apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore....

400 Euro Jepet me qira apartament fantastik 1+1 ne Qender! Jepet me qira apartament fantastik 1+1 ne qender, ne katin e 4 te nje pallati te

Jepet Me Qira Apartament Fantastik 1+1 Ne Qender!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.70 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.07.2019 (15:27): Jepet me qira apartament fantastik 1+1 ne qender, ne katin e 4 te nje pallati te pajisur me ashensor, te mobiluar teper mire, me siperfaqe 65 m2 dhe orientim lindje-perendim. apartamenti organizohet ne: living room me ambient gatimi te vecuar dhe me ...

700 Euro

Apartament 2+1 Me Qera Ne Bllok.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.79 Km nga qendra) Rent24 Imobiliare
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Organizohet ne dy dhoma gjumi , sallon + kuzhine , dy tualete , tre ballkone . totalisht e mobiluar , pallati i ri me ashensor . cmimi i qerase eshte... (Premium 14.08.2019)

600 Euro

Apartament 3+1 Me Qera, Cilesor, 130 M2, Afer Liqenit - Kopeshti Zoologjik

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.06 Km nga qendra) Albprona
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 3+1 me qera, i mobiluar totalisht, ne menyre cilesoretek kopeshti zoologjik afer liqenit, me pamje nga kopeshti, ne rrugen shyqyri brari. ... (Premium 20.07.2019)

260 Euro

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon (60 m2) tek stacioni i trenit (rr. asim vokshi) zone e preferuar me mundesi parkimi | pallat i ri me ndertime cil... (Premium 31.12.2019)

400 Euro

Jepet Ap 1+1 Pran Gardes

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor pran gardes , i perber nga nje dhome gjumi , nje sallon , kuzhine , koridor , n... (Premium 25.07.2019)

20,000 Leke

Garsoniere Dhe 1+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane Bled
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera garsoniere dhe 1+1 e mobiluar ne rruges stavri themeli, mbrapa globe. kati i dyte. e mobiluar me cdo gje te nevojshme. ... (Premium 27.07.2019)

1,500 Euro

Apartament Luksoz 3+1 Me Qera - 160 M2 - Tek Hotel Hilton Ne Bulevard -

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.28 Km nga qendra) Albprona
3+1 Dhoma | Kuzhine
160.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Tirane, bulevardi gjergj fishta, pallati alpas ne te njejten godine ku ndodhet hotel hilton, (afer kompleksit residencial delijorgji), japim me ... (Premium 28.07.2019)

330 Euro

Jepet Ap 2+1 Pll I Ri Pran Rr Durresit

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.69 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor ,2 dhoma gjumi , sallon , kuzhine , me 2 tualete, 1 ballkon dhe 1 verand e boll... (Premium 08.08.2019)

250 Euro

Prane concord center jepet me qera super apartament 1+1 i kompletuar ne cdo detaj . apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje ndertese te 2019 me ashens... (Premium 26.07.2019)

350 Euro Tek Rruga E Kavajes, Kompleksi Delijorgji Jepet Me Qira Apartament 1+1!! Jepet me qira apartament 1+1 tek Rruga e Kavajes, Kompleksi Delijorgji. Apartame

Tek Rruga E Kavajes, Kompleksi Delijorgji Jepet Me Qira Apartament 1+1!!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.12 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.07.2019 (15:27): Jepet me qira apartament 1+1 tek rruga e kavajes, kompleksi delijorgji. apartamenti eshte i mobiluar me nje stil modern dhe mjaft komod, ku ndodhen te gjitha pajisjet e nevojshme per nje jetese familjare. apartamenti ndodhet ne katin e 2-te, me siper...

580 Euro Super apartament 3+1+2 me qira prane Liqenit ! Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes te liqeni jepet apartament 3+1 me qira. A

Super Apartament 3+1+2 Me Qira Prane Liqenit !

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
153.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

19.07.2019 (15:26): Ne nje nga zonat me te mira te tiranes te liqeni jepet apartament 3+1 me qira. apartamenti ka nje siperfaqe 155 m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri 10 katesh dhe i mire administruar, apartamenti organizohet ne 1 sallon ndenje me mobilje ...

270 Euro Jepet me Qira Apartament 1+1 me hapsira te bollshme dhe pamje fantastike. Rruga Hamdi Garunja, ne nje nga zonat me te preferuara dhe me te qeta per banim

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Hapsira Te Bollshme Dhe Pamje Fantastike.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.59 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.07.2019 (15:26): Rruga hamdi garunja, ne nje nga zonat me te preferuara dhe me te qeta per banim ne tirane, jepet me qira apartament 1+1 me hapsira te bollshme dhe pamje fantastike te liqenit te thate. apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem sebashku...

260 Euro 1+1+Ballkon (80 m2) tek Pazari i Ri | Pallat i Ri me Ashensor | Mobilim Cilesor | Kondicioner Jepet me Qera Apt 1+1+2WC+Ballkon (80 m2) tek Pazari i Ri (Rr. Riza Cerova) Pall

1+1+ballkon (80 M2) Tek Pazari I Ri | Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor | Kondicio

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.07.2019 (15:22): Jepet me qera apt 1+1+2wc+ballkon (80 m2) tek pazari i ri (rr. riza cerova) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | pllake cilesore | ndricim perfekt | dritare dopio xham | ballkon | tualet me hidorsanitare cilesore | instalimet te ...

400 Euro Tek Stadiumit Dinamo, Jepet me Qira Apartament 2+1+2 me pamje fantastike! Te Stadiumi Dinamo jepet me qira super apartament me pamje fantastike. Apartamen

Tek Stadiumit Dinamo, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Me Pamje Fantastike!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.08 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
128.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

19.07.2019 (15:05): Te stadiumi dinamo jepet me qira super apartament me pamje fantastike. apartamenti eshte organizuar ne 1 dhome ndenje me siperfaqe te bollshme me kondicioner bashk e kuzhinen, 1 dhome gjumi matrimoniale me ballkon me vehte dhe kondicioner, 1 dhome gj...

800 Euro Jepet me qira super apartament ! Ne Komunen e Parisit, ne nje objekt te ri jepet super aparament me qira i sapo a

Jepet Me Qira Super Apartament !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.07.2019 (15:02): Ne komunen e parisit, ne nje objekt te ri jepet super aparament me qira i sapo areduar me arkitekt. apartamenti organizohet ne koridor i cili ben shperndarjen ne ne soxhorno + zonen e gatimit te pajisur me elektroshtepiaket me te fundit, ne dhomat e ...

330 Euro Jepet Me Qira Apartament Fantastik 1+1! Ne qender te Bllokut, Rruga Brigada VIII, jepet me qira apartament 1+1 me hapesi

Jepet Me Qira Apartament Fantastik 1+1!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

19.07.2019 (15:01): Ne qender te bllokut, rruga brigada viii, jepet me qira apartament 1+1 me hapesire te bollshme, ne katin e peste te nje pallati ekzistues. apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje me aneks gatimi, nje dhome gjumi matrimoniale me dalje ne ballko...

500 Euro Jepet Apartament 2+1 me Qira. Tek Rruga Perlat Rexhepi ne katin e 5 te nje Pallati te Ri i pajisur me Ashensor

Jepet Apartament 2+1 Me Qira.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

19.07.2019 (14:57): Tek rruga perlat rexhepi ne katin e 5 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor, jepet apartament 2+1 me qira. apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem, ambjeti i gatimit i pajisur me te gjitha elektros...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim