kerkoj shpi me blejt 

 Online 409 lexues | 28 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 409 lexues | 28 njoftime ne pritje
370 Euro

2+1+2wc+2ballkone (180 m2) pas ekomomikut (rr. sotir kolea) zone e preferuar (parkim per 2 makina ne cmim) | mobilim cilesor | kondicioner ne cdo dho... (Premium 31.12.2019)

700 Euro

ne rrugen e kavajes, jepet me qira super apartament 2+1+2 i pershtatshem per zyra! apratamenti ndodhet ne katin e 2 te banimit te nje pallati te ri m... (Premium 23.04.2020)

350 Euro

Jepet me qera super apt 1 + 1 + ballkon (60 m2) tek kopshti zoologjik - gambero | i investuar | zone perfekte | dizenjuar me arkitekt | pallat i ri me... (Premium 31.12.2019)

450 Euro

2+1 Duplex ( Mozaiku Tiranes - Ambasadat) Panel Diellor- Chiller - Parket I Shtrenjte

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.18 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera 2 + 1 (108 m2) + 2 tualete - te mozaiku tirane - paralel me rrugen e ambasadave ne pallat te ri | mobilim cilesore dhe i ri | parket i s... (Premium 09.02.2020)

400 Euro
Super ap 2+1 te komuna parisit ( kika 1 ) Apartament 2+1 te komuna e parist,afer (kika 1)i mobiluar ne menyre moderne me t

Super Ap 2+1 Te Komuna Parisit ( Kika 1 )

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1 te komuna e parist,afer (kika 1)i mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,jepet per her te pare me qera,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 400 euro... 22/08/2019 15:41

400 Euro
Super ap 2+1 te kopshti zologjik Apartament 2+1 te kopshti zologjik(kompleksi mateo)i mobiluar ne menyre luksoze,

Super Ap 2+1 Te Kopshti Zologjik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1 te kopshti zologjik(kompleksi mateo)i mobiluar ne menyre luksoze,e pa banuar me pare,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 400 euro... 22/08/2019 15:41

400 Euro
Super ap te 2+1 tek vesa center ne bllok Apartament 2+1 ne bllok,afer (vesa center)e mobiluar me te gjitha kushtet,per me

Super Ap Te 2+1 Tek Vesa Center Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1 ne bllok,afer (vesa center)e mobiluar me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 400 euro pallat ekzistues kati i 2-te banim... 22/08/2019 15:41

1,200 Euro Ap 2+1 super luksoz te kopshti zologjik apartament super lluksoz ne zonen e kopshtit zologjik,2+1 i pa banuar me pare me

Ap 2+1 Super Luksoz Te Kopshti Zologjik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.06 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament super lluksoz ne zonen e kopshtit zologjik,2+1 i pa banuar me pare me nje siperfaqe 130 m,me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 (afer xhamise)cmimi 1200 euro... 22/08/2019 15:41

350 Euro Super ap 1+1 tek vizion plus Apartament 1+1 te zogu i zi(te kompleksi vizion plus+)i mobiluar ne menyre moder

Super Ap 1+1 Tek Vizion Plus

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 1+1 te zogu i zi(te kompleksi vizion plus+)i mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me shum informacion kontaktoni 355682567777 cmimi 350 euro... 22/08/2019 15:41

350 Euro Super ap 2+1 tek kodra diellit Apartament te kodra e diellit(rezidenca 2)e mobiluar ne menyre moderne,e pa banu

Super Ap 2+1 Tek Kodra Diellit

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament te kodra e diellit(rezidenca 2)e mobiluar ne menyre moderne,e pa banuar me pare,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 350 euro... 22/08/2019 15:41

360 Euro Super ap 2+1 tek kafe flora Apartament 2+1 te rruga durresit(te kafe florA)pallat ekzistues,i mobiluar me gj

Super Ap 2+1 Tek Kafe Flora

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 te rruga durresit(te kafe flora)pallat ekzistues,i mobiluar me gjithcka per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 360 euro... 22/08/2019 15:41

290 Euro Ap 2+1 tek pallati me shigjeta Apartament 2+1 te pallati me shigeta,(afer delijorgjit)i mobiluar me gjithcka,pe

Ap 2+1 Tek Pallati Me Shigjeta

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1 te pallati me shigeta,(afer delijorgjit)i mobiluar me gjithcka,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 290 euro... 22/08/2019 15:41

300 Euro Super ap 1+1 perball me kristal center (rruga bill klinton ) Apartament 1+1 perballe me kristal center(rruga bill klinton)i mobiluar me gjith

Super Ap 1+1 Perball Me Kristal Center (rruga Bill Klinton )

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 1+1 perballe me kristal center(rruga bill klinton)i mobiluar me gjithcka,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 300 euro... 22/08/2019 15:41

245 Euro

1+1 (70 M2) Tek Min. E Jashtme (zone E Preferuar) | Mobilim Cilesor

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (2.17 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apt 1+1 70 m2) i ri (min. e jashtme) zone me mundesi parkimi | mobilim cilesor dhe modern | kondicioner | shtruar me pllake te shtrenjte | ndricim per... (Premium 31.12.2019)

30,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Prane Gjimnazit Cajupi(tek Pediatria)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ,totalisht i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket.apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues prane gjim... (Premium 04.09.2019)

900 Euro

Apartament 2+1 Me Qira Prane Ring Center.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Prane ring center jepet me qira super apartamnt 2+1! apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati shume cilesor te 2 viteve te fundit, te mireadmin... (Premium 06.05.2022)

350 Euro Super ap 1+1 tek rruga kavajes Apartament 1+1 me te rruga kavajes(perballe me delijorgjin)i mobiluar ne menyre

Super Ap 1+1 Tek Rruga Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament 1+1 me te rruga kavajes(perballe me delijorgjin)i mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 350 euro... 22/08/2019 15:40

400 Euro Super ap 2+1 te deliorgji Apartament 2+1 perballe me delijorgjin i mobiluar ne menyre moderne,me gjithcka

Super Ap 2+1 Te Deliorgji

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1 perballe me delijorgjin i mobiluar ne menyre moderne,me gjithcka te re,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 400 euro... 22/08/2019 15:40

500 Euro Ap 2+1 te drejtoria policise Apartament 2+1 me siperfaqe 105 m,kati i 4 me ashensor,ndodhet mbrapa Drejtoris

Ap 2+1 Te Drejtoria Policise

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament 2+1 me siperfaqe 105 m,kati i 4 me ashensor,ndodhet mbrapa drejtorise se policise.tir pallat i ri me pamje nga lana por 40 metra larg rruges buze lanes!jepet per zyra ose banim,per me tepr na kontaktoni 355682567777 cmimi 500 euro pa pe... 22/08/2019 15:40

270 Euro Apartamenti 1+1 te rruga fortuzi Apartamenti 1+1 te rruga fortuzi,e mobiluar me gjithcka,per me teper na kontakto

Apartamenti 1+1 Te Rruga Fortuzi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti 1+1 te rruga fortuzi,e mobiluar me gjithcka,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 270 euro... 22/08/2019 15:40

350 Euro Ap 1+1 ne qender te tiranes Apartament 1+1 ne qender te tiranes,i mobiluar me te gjitha ne menyre moderne!pe

Ap 1+1 Ne Qender Te Tiranes

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 1+1 ne qender te tiranes,i mobiluar me te gjitha ne menyre moderne!per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 350 euro... 22/08/2019 15:40

350 Euro Super ap 2+1 te rezidenca 2 kodra diellit Apartament 2+1 te kodra diellit( rezidenca kodra e diellit 2 )e kompletuar ne me

Super Ap 2+1 Te Rezidenca 2 Kodra Diellit

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 te kodra diellit( rezidenca kodra e diellit 2 )e kompletuar ne menyre moderne me gjithcka,e pa banuar me pare,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 350 euri... 22/08/2019 15:40

550 Euro Super ap 2+1 te komuna parisit kompleksi kika Apartament 2+1 te komuna parisit(kika 2)me siperfaqe 100 m,me te gjitha kushtet

Super Ap 2+1 Te Komuna Parisit Kompleksi Kika

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1 te komuna parisit(kika 2)me siperfaqe 100 m,me te gjitha kushtet e re,e pa banuar me pare,me nje post parkingu !! per me teper kotaktoni 355682567777 cmimi 550 euro... 22/08/2019 15:40

300 Euro Super ap 2+1 tek vasil shanto Apartament 2+1 ne vasil shanto,afer( nisharakut)i mobiluar ne menyre moderne me

Super Ap 2+1 Tek Vasil Shanto

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1 ne vasil shanto,afer( nisharakut)i mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet per me teper na kontatoni 355682567777 cmimi 300 euro... 22/08/2019 15:40

380 Euro Super 2+1 te rruga 5 maji ( medreseja ) Apartament 2+1 te rruga 5 maji,ne nje kompleks shum te mire,afer spitalit amerik

Super 2+1 Te Rruga 5 Maji ( Medreseja )

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1 te rruga 5 maji,ne nje kompleks shum te mire,afer spitalit amerikan 2,e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,e pa banuar,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 380 euro te perfshire dhe nje post parkingu... 22/08/2019 15:40

350 Euro

1+1+kuzh+bllk (80 M2) Ne Qender* - Mobilim Cilesor | Kondicioner | Parket

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apt 1+1+kuzhine+ballkon (80 m2) ne qender (zone perfekte) mobilim cilesore | kondicioner | shtruar me parket dhe pllake | hapesire e bol... (Premium 31.12.2019)

330 Euro

Jepet me qera apt 2 + 1 (75 m2) i pabanuar me pare dhe i investuar (rr. irfan tomini - poshte vasil shantos ) zone e preferuar me mundesi parkimi | mo... (Premium 31.12.2019)

300 Euro Super ap 2+1 te vasil shanto Apartament 2+1 ne vasil shanto(rruga irfan tomini)ish stacioni i fundit e tiran

Super Ap 2+1 Te Vasil Shanto

Vasil Shanto | Tirane (3.77 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1 ne vasil shanto(rruga irfan tomini)ish stacioni i fundit e tiranes se re,e mobiluar me gjithcka,e pershtashme per familjare,dhe mundesi parkimi,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 300euro... 22/08/2019 15:40

350 Euro Super ap 2+1 te liqeni thate Apartament 2+1 te liqeni i thate i mobiluar ne menyre moderne,kati i 5-te me ash

Super Ap 2+1 Te Liqeni Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 te liqeni i thate i mobiluar ne menyre moderne,kati i 5-te me ashensor,me pamje nga liqeni.per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 350 eurro... 22/08/2019 15:40

300 Euro Super ap 1+1 tek vizion plus ( don bosko ) Apartament 1+1 ne Don Bosko (vizion plus) e mobiluar ne menyre moderne me gjithc

Super Ap 1+1 Tek Vizion Plus ( Don Bosko )

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 1+1 ne don bosko (vizion plus) e mobiluar ne menyre moderne me gjithcka te re,e pa banuar me pare ,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 300 euro... 22/08/2019 15:40

450 Euro Te Liqeni i Thate Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 !! Ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes, tek liqeni i thate jepet me qira super a

Te Liqeni I Thate Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 !!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne nje nga zonat me te qeta te tiranes, tek liqeni i thate jepet me qira super apartament 2+1+2. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te vitit 2016 dhe ka nje siperfaqe neto prej 100 m2. ambienti organizohet ne 1 dhome ndenje me kondicione... 22/08/2019 15:23

450 Euro

Apartament 2+1+2 Me Qira Te Uet

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament me qira prane uet, i ndodhur ne kati e 5 te nje pallati te ri te mireadministruar. organizohet ne 1 dhome ndenjie dhe kuzhine, 2 dhoma gjum... (Premium 24.08.2019)

320 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje zone mjaft te qete dhe te preferuar per banim, prane rruges se elbasanit, afer fakultetit ekonomik, pozicion qe... (Premium 24.08.2019)

800 Euro

Rruga reshit collaku, afer tajvanit dhe bllokut, japim me qera apartament 3+1, kati 5 me ashensor, siperfaqja 160 m2, perbehet nga sallon n... (Premium 20.09.2019)

280 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+bllk (85 m2) tek sheshi willson (rr. margarita tutualani) zone e preferuar | mobilim i kompletuar | shtruar me pllake cil... (Premium 31.12.2019)

400 Euro Apartament per qera te pazari Apartament per qera, te Pazari i Ri. 
Apartamenti 2+1+2 tualete+2 ballkone. 
N

Apartament Per Qera Te Pazari

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Apartament per qera, te pazari i ri. apartamenti 2+1+2 tualete+2 ballkone. ndodhet në katin e 9 të një pallati të ri me 2 ashensor. apartamenti ndodhet brenda pazarit te ri. totalisht i mobiluar dhe shume cilesore. nxitoni ta bëni tuaj... 22/08/2019 15:23

600 Euro Apartament per qera ne Myslym Shyri Apartament per qera 2+1+2 tualete, me siperfaqe 115m2. Me punime teper cilesore

Apartament Per Qera Ne Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament per qera 2+1+2 tualete, me siperfaqe 115m2. me punime teper cilesore i shtruar i gjithi me parket. apartamenti eshte i pershtatshem per zyra, ka hapesire te bollshme dhe akses direkt me rrugen kryesore. organizohet ne sallon shume te bolls... 22/08/2019 15:22

23,000 Leke Apartament te 5 Maji per qera Apartamente per qera 1+1, me siperfaqe 70m2. 
Apartamenti ndodhet ne katin e 4

Apartament Te 5 Maji Per Qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamente per qera 1+1, me siperfaqe 70m2. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti eshte ne perfundim te tij, ne daten 1 qershor behet gati per jetese. cmimi 23,000 leke. adresa rruga 5 maji, mbas conco... 22/08/2019 15:22

Mobilimi:Bosh

23,000 Leke

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim