kerkoj shpi me qera ne tiran 

 Online 415 lexues | 3 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 415 lexues | 3 njoftime ne pritje
370 Euro

2+1+2wc+2ballkone (180 m2) pas ekomomikut (rr. sotir kolea) zone e preferuar (parkim per 2 makina ne cmim) | mobilim cilesor | kondicioner ne cdo dho... (Premium 31.12.2019)

700 Euro

ne rrugen e kavajes, jepet me qira super apartament 2+1+2 i pershtatshem per zyra! apratamenti ndodhet ne katin e 2 te banimit te nje pallati te ri m... (Premium 23.04.2020)

350 Euro

Jepet me qera super apt 1 + 1 + ballkon (60 m2) tek kopshti zoologjik - gambero | i investuar | zone perfekte | dizenjuar me arkitekt | pallat i ri me... (Premium 31.12.2019)

450 Euro

2+1 Duplex ( Mozaiku Tiranes - Ambasadat) Panel Diellor- Chiller - Parket I Shtrenjte

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.18 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera 2 + 1 (108 m2) + 2 tualete - te mozaiku tirane - paralel me rrugen e ambasadave ne pallat te ri | mobilim cilesore dhe i ri | parket i s... (Premium 09.02.2020)

350 Euro
Jepet me qera apartament 1+1 tek Rr. Dibres perball Viles Gold 
Apartamenti eshte 1+1 i organizuar mjafte mire, me ballkon dhe totalisht i mob

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Rr. Dibres Perball Viles Gold

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

apartamenti eshte 1+1 i organizuar mjafte mire, me ballkon dhe totalisht i mobiluar. ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te mire administruar me ashensor. zona ku ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet dhe sherbimet e nevojshme. d... 22/08/2019 16:02

300 Euro
Apartament 1+1 vasil shanto 300€ JEPET APARTAMENT ME QERA
➡️1+1+1 banjo
➡️ Vendodhja: perball hotel dip

Apartament 1+1 Vasil Shanto 300€

Vasil Shanto | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet apartament me qera ➡️1+1+1 banjo ➡️ vendodhja: perball hotel diplomat, tek kryqezimi i vasil shantos ➡️siperfaqja: 55 m² + 30m² veranda ➡️kati : 6 banim , pallat i ri pa ashensor ➡️ e mobiluar me te gjitha ➡️orie... 22/08/2019 16:02

20,000 Leke
Kerkoj shtepi me qera 1+1 rr Elb, prane fakultetit te gjuheve te huaja Kerkoj shtepi me qera 1+1 per cift. Koha afatgjate
Kryesisht pallat, dhe pjes v

Kerkoj Shtepi Me Qera 1+1 Rr Elb, Prane Fakultetit Te Gjuheve Te Huaja

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Kerkoj shtepi me qera 1+1 per cift. koha afatgjate kryesisht pallat, dhe pjes vile por te jet e vecuar. e mobiluar me te gjitha divane , dhome gjumi, kuzhine. cmimi 200-230 i diskutueshem ne varesi te kushteve. zonat perkatese : rruga e elbasa... 22/08/2019 16:01

800 Euro Apartament 4+1+2 ME QERA 🏡Jepet me Qera Apartament 4+1+2...
📍Vendodhja ne Komunen e Parisit...

Apartament 4+1+2 Me Qera

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
4+1 Dhoma | Kuzhine
202.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

🏡jepet me qera apartament 4+1+2... 📍vendodhja ne komunen e parisit... 📐siperfaqe 202 m2-kati 2... 💸cmimi 800-euro!... 22/08/2019 16:00

35,000 Leke Jepet me qira apartament 2+1+2 tek Pallati me Shigjeta. Jepet me qira apartament 2+1+2 tek Pallati me Shigjeta. Apartamenti ndodhet ne k

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Tek Pallati Me Shigjeta.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira apartament 2+1+2 tek pallati me shigjeta. apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri, ne nje vend mjaft te mire. apartamenti ka nje siperfaqe prej 110 m2 te organizuar ne nje ambinet ndenje, nje ambjent gatimi te vecante... 22/08/2019 16:00

30,000 Leke Jepet me qira kati I 3-te I nje vile ne  Rr. “Don Bosko” Jepet me qira kati I 3-te I nje vile ne  Rr. “Don Bosko”
 Apartamenti ndodh

Jepet Me Qira Kati I 3-te I Nje Vile Ne Rr. “don Bosko”

Don Bosko | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira kati i 3-te i nje vile ne rr. “don bosko” apartamenti ndodhet ne katin e iii-te te nje vile, prane “gjeli vizion” organizohet ne nje ambient te perbashket ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete, korridor dhe dy ball... 22/08/2019 15:59

28,000 Leke Jepet me qira apartament 1+1 tek Brryli, prane Martenitetit te ri.  Jepet me qira apartament 1+1 tek Brryli, prane Martenitetit te ri. Apartamenti n

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Tek Brryli, Prane Martenitetit Te Ri.

Brryli | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 tek brryli, prane martenitetit te ri. apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile, ne nje vend mjaft te qete. apartamenti ka nje siperfaqe prej 60 m2 te organizuar ne nje ambinet ndenje, nje ambjent gatimi te vecante,... 22/08/2019 15:58

35,000 Leke Apartament 2+1 me qira tek Liqeni Artificial Apartament 2+1  me dy tualete me qira te Liqeni i Tiranes (shume prane Gambero R

Apartament 2+1 Me Qira Tek Liqeni Artificial

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament 2+1 me dy tualete me qira te liqeni i tiranes (shume prane gambero rosso). apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar dhe me punime cilesore. ndodhet ne katin e 4 me ashensor. prane rruges kryesore... 22/08/2019 15:53

35,000 Leke Apartament 1+1 me qera Rruga e Barrikadave afer Shkolles Lidhja e Prizrenit ne Tirane  Rruga e Barrikadave, perball Shkolles Lidhja e Prizerenit, jepet me qera Apartam

Apartament 1+1 Me Qera Rruga E Barrikadave Afer Shkolles Lidhja E Prizrenit Ne Tirane

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga e barrikadave, perball shkolles lidhja e prizerenit, jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 75 m2, kati 2 me ashensor. apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkon, apartamenti eshte i mobiluar, kon... 22/08/2019 15:53

245 Euro

1+1 (70 M2) Tek Min. E Jashtme (zone E Preferuar) | Mobilim Cilesor

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (2.17 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apt 1+1 70 m2) i ri (min. e jashtme) zone me mundesi parkimi | mobilim cilesor dhe modern | kondicioner | shtruar me pllake te shtrenjte | ndricim per... (Premium 31.12.2019)

30,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Prane Gjimnazit Cajupi(tek Pediatria)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ,totalisht i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket.apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues prane gjim... (Premium 04.09.2019)

900 Euro

Apartament 2+1 Me Qira Prane Ring Center.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Prane ring center jepet me qira super apartamnt 2+1! apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati shume cilesor te 2 viteve te fundit, te mireadmin... (Premium 06.05.2022)

850 Euro Dupleks me qira ne Selite! Jepet me qira Duplex prane stacionit te fundit te Tiranes se Re, Selite. Kati i

Dupleks Me Qira Ne Selite!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
220.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira duplex prane stacionit te fundit te tiranes se re, selite. kati i pare me siperfaqe 110m2 organizohet me 1 dhome ndenje e bollshme, nje ambient gatimi dhe ngrenieje, nje dhome gjumi, nje tualet, dhe nje verande.. kati i dyte me siperfaq... 22/08/2019 15:53

300 Euro Ap 2+1 me qera te Pall.me Shigjeta Ne Rrugen e Kavajes tek pallati me shigjeta jepet apartament me qira 2+1 i mobil

Ap 2+1 Me Qera Te Pall.me Shigjeta

Tjeter zone | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne rrugen e kavajes tek pallati me shigjeta jepet apartament me qira 2+1 i mobiliuar kati 4, çmimi 300 euro neto... 22/08/2019 15:53

300 Euro Jepet me qera apartament 1+1 te Kompleksi Kika 1 Jepet me qera apartament 1+1 te Kompleksi Kika 1 . Apartamenti eshte i mobiluar

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Te Kompleksi Kika 1

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 te kompleksi kika 1 . apartamenti eshte i mobiluar dhe i kompletuar totalisht me te gjitha paisjet e nevojshme . per me shume informacion , na kontaktoni !... 22/08/2019 15:53

290 Euro ofrojme 2+1 me qera tek don bosko ofrohet 2+1 me qera i mobiluar ne nje apartament te ri me ashensor ne katin e 6

Ofrojme 2+1 Me Qera Tek Don Bosko

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ofrohet 2+1 me qera i mobiluar ne nje apartament te ri me ashensor ne katin e 6 mobilim shum i mire ajer i kondicionuar ne dhomen e ndenjes... 22/08/2019 15:53

250 Euro Jepet me qera apartament 1+1 te Bulevardi i ri Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar prane maternitetit te Bulevardi Zogu I .

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Te Bulevardi I Ri

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
15 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar prane maternitetit te bulevardi zogu i . apartamenti ndodhet ne katin e 15 te banimit ne nje pallat me ashensor dhe eshte i kompletuar totalisht me te gjitha paisjet elektroshtepiake . per me shume info... 22/08/2019 15:53

250 Euro Jepet me qera ambient per zyre pas UET Jepet me qera ambient per zyra pas UET . Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje

Jepet Me Qera Ambient Per Zyre Pas Uet

Vasil Shanto | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera ambient per zyra pas uet . apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri dhe eshte i kompletuar me te gjitha mobiliet e pershtatshme per zyra . per me shume informacion , na kontaktoni !... 22/08/2019 15:53

250 Euro Jepet me qera apartament 1+1 te Kodra e Diellit Jepet me qera apartament 1+1 brenda rezidences se kodres se diellit . Apartament

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Te Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 brenda rezidences se kodres se diellit . apartamenti eshte i mobiluar totalisht dhe ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri . per me shume informacione na kontaktoni !... 22/08/2019 15:53

350 Euro Jepet me qera Ap . 2+1 ne kryqezim tek Stacioni trenit Jepet me qera ap. 2+1 
Perbehet nga :
Sallon+ kuzhine
2 dhoma gjumi 
Tualet

Jepet Me Qera Ap . 2+1 Ne Kryqezim Tek Stacioni Trenit

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera ap. 2+1 perbehet nga : sallon+ kuzhine 2 dhoma gjumi tualet ballkon kati 3 , pallat i ri i ndertuar ne 2009 pa ashensor , i mobiluar totalisht ,1 kondisioner ne sallon , i shtruar me parket salloni, kuzhina dhe njera dhome gjum... 22/08/2019 15:51

35,000 Leke shtepi 1+1 apartament i mobiluar me cdo gje te te dhe bashkohore, ndodhet ne nje nga zonat

Shtepi 1+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament i mobiluar me cdo gje te te dhe bashkohore, ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe te qeta te tiranes.... 22/08/2019 15:49

350 Euro

1+1+kuzh+bllk (80 M2) Ne Qender* - Mobilim Cilesor | Kondicioner | Parket

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apt 1+1+kuzhine+ballkon (80 m2) ne qender (zone perfekte) mobilim cilesore | kondicioner | shtruar me parket dhe pllake | hapesire e bol... (Premium 31.12.2019)

330 Euro

Jepet me qera apt 2 + 1 (75 m2) i pabanuar me pare dhe i investuar (rr. irfan tomini - poshte vasil shantos ) zone e preferuar me mundesi parkimi | mo... (Premium 31.12.2019)

35,000 Leke Ne Rrugen Margarita Tutulani Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Pershtatshem Per Studente !! Ne zonen e Bllokut jepet me qira apartament 2+1 i pershtatshem per studente. Apa

Ne Rrugen Margarita Tutulani Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Pershtatshem Per Studente !!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ne zonen e bllokut jepet me qira apartament 2+1 i pershtatshem per studente. apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter,me siperfaqe prej 85 m2 dhe organizohet ne 1 dhome ndenje, 1 dhom gjumi matrimoniale dhe 1 dhome gjumime 2 kreva... 22/08/2019 15:49

10,000 Leke Kerkoj shtepi me qera ne Laprake 2+1 Kerkoj shtepi me qera ne Laprake ose Fushe Aviacionit 2+1.Gjendja mund te jete e

Kerkoj Shtepi Me Qera Ne Laprake 2+1

Laprake | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Kerkoj shtepi me qera ne laprake ose fushe aviacionit 2+1.gjendja mund te jete e mobiluar ose e pa mobiluar.cfaredo kati te jete.me cmim te arsyeshem.... 22/08/2019 15:49

Mobilimi:Bosh

10,000 Leke

1,000 Euro Shtepi me qera Jepet apartament me qera. Rr.Mine Peza pas pasticeri Flores, pallati nr.11, kati

Shtepi Me Qera

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet apartament me qera. rr.mine peza pas pasticeri flores, pallati nr.11, kati.7. apartamenti eshte 140m2, i sapo mobiluar, me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme te firmes miele. ka 3 dhoma, 2 banjo ( njera prej tyre eshte e paisur me vaske),... 22/08/2019 15:49

990 Euro Në Qendër, Jepet me Qira Super Apartament 3+1+2 pranë La Voglia  Rruga Reshit Çollaku prane Komleksit Taiwan, Jepet me Qira Super Apartament 3+1

Në Qendër, Jepet Me Qira Super Apartament 3+1+2 Pranë La Voglia

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
162.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Rruga reshit Çollaku prane komleksit taiwan, jepet me qira super apartament 3+1+2 tualete ne katin e 5 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. apartamenti i ofron te gjitha komoditetet per familjet e medha me 2 ose 3 femije dhe qe duan hapsira t... 22/08/2019 15:49

450 Euro

Apartament 2+1+2 Me Qira Te Uet

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament me qira prane uet, i ndodhur ne kati e 5 te nje pallati te ri te mireadministruar. organizohet ne 1 dhome ndenjie dhe kuzhine, 2 dhoma gjum... (Premium 24.08.2019)

320 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje zone mjaft te qete dhe te preferuar per banim, prane rruges se elbasanit, afer fakultetit ekonomik, pozicion qe... (Premium 24.08.2019)

800 Euro

Rruga reshit collaku, afer tajvanit dhe bllokut, japim me qera apartament 3+1, kati 5 me ashensor, siperfaqja 160 m2, perbehet nga sallon n... (Premium 20.09.2019)

280 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+bllk (85 m2) tek sheshi willson (rr. margarita tutualani) zone e preferuar | mobilim i kompletuar | shtruar me pllake cil... (Premium 31.12.2019)

500 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1+2 PRANE SHESHIT AVNI RUSTEMI per 500 Euro/Muaj !!! Te Pazari i Ri ne rrugen Xhorxhi Martini jepet me qira apartamenti 2+1+2+lavante

Jepet Me Qira Apartamenti 2+1+2 Prane Sheshit Avni Rustemi Per 500 Euro/muaj !!!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Te pazari i ri ne rrugen xhorxhi martini jepet me qira apartamenti 2+1+2+lavanteri. apartamenti ndodhet fare prane qendres se qytetit dhe eshte ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ashensor dhe me roje, 96 m2. aprtamenti eshte i orgnazuar ne sallo... 22/08/2019 15:49

400 Euro Ne 21 Dhjetor Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 !! Tek 21 Dhjetori, prane rruges se Kavajes jepet me qira super apartament 2+1+2 me

Ne 21 Dhjetor Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 !!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Tek 21 dhjetori, prane rruges se kavajes jepet me qira super apartament 2+1+2 me mobilim bashkohor. ambienti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor dhe ka nje siperfaqe prej 102 m2. apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje e pa... 22/08/2019 15:49

350 Euro Apartament 2+1 me qira tek Liqeni i Thate! Apartamenti eshte pjese e nje godine te re dhe te mireadministruar.
Ndodhet ne

Apartament 2+1 Me Qira Tek Liqeni I Thate!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti eshte pjese e nje godine te re dhe te mireadministruar. ndodhet ne katin e 3 banim dhe organizohet ne nje sallon ndenje me ambjent gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet, korridor dhe ballkon. orientohet ne veri lindje dhe ka nje mobilim ci... 22/08/2019 15:49

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim