kerkoj shtepi me qera 2 plus 1 te mobiluar unaza e re  16204 njoftime

 Online 181 lexues | 7 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite imobiliare ne lidhje me interesimin tuaj!
1,500 Euro id:89494 - Ambjent Per Qera,Stacioni I Trenit

Ambjent Per Qera,stacioni I Trenit

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.02 Km nga qendra) Future Home - Info
5+1 Dhoma | Kuzhine
300.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Ambjenti ndodhet ne nje nder zonat me te preferuara te tiranes. ai eshte ne katin e 11 te nje pallati me pamje nga rruga dhe nje siperfaqe te bollshme 300 m2. ka punime cilesore dhe eshte i pershtatur ne menyre... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

1,500 Euro

300 Euro id:90800 - Tek Sheshi Willson Jepet Apartament 2+1 Me Qira!

Tek Sheshi Willson Jepet Apartament 2+1 Me Qira!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.96 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne nje zone shume te mire te tiranes perballe shkolles petronin luarasi jepet apartament 2+1 me qira. apartamenti ka nje siperfaqe 94 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues 6 katesh, apartamenti o... Lexo detajet..

260 Euro id:26565 - 1+1 tek Rr. e Kosovareve me Oborr ( PARKIM Perfshire) - 2 Dhoma PARKET

1+1 Tek Rr. E Kosovareve Me Oborr ( Parkim Perfshire) - 2 Dhoma Parket

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.47 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera 1 + 1 tek rr. e kosovareve (stadiumi dinamo) | parkim perfshire **| me oborr dhe hyrje me vete| kati i pare ne pallat me hyrje me vete | i mobiluar | apt i ngrohte | parket cilesor | oborr me gje... Lexo detajet..

320 Euro id:29722 - 2 + 1 ne Don Bosko (Brenda Kompleksit Vizion) | Mobilim Modern | Pallat i Ri | Ashensor | Mundesi Parkimi

2 + 1 Ne Don Bosko (brenda Kompleksit Vizion) | Mobilim Modern | Pallat I Ri | Ashensor | Mundesi Pa

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Jepet me qera apt 2 + 1 ne don bosko (brenda kompleksit vizion) | mobilim modern | pallat i ri | ashensor | mundesi parkimi | planimetri e rregullt | ndricim shume i mire natyral | dritare dopio xham | pajisj... Lexo detajet..

500 Euro Prane 21 Dhjetorit, Jepet Apartament 3+1 me Qira per Banim ose per Zyre! Ne nje zone shume te favorshme, prane 21 Dhjetorit, Jepet Apartament 3+1 me Qira

Prane 21 Dhjetorit, Jepet Apartament 3+1 Me Qira Per Banim Ose Per Zyre!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.19 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
156.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

18.01.2019 (16:41): Ne nje zone shume te favorshme, prane 21 dhjetorit, jepet apartament 3+1 me qira. apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor, dhe ka nje siperfaqe pre 156 m2, te organizuar ne nje ambjent... Lexo detajet..

300 Euro Prane 21 Dhjetorit, Jepet Apartament 2+1 me Qira! Ne nje zone shume te favorshme, prane 21 Dhjetorit Jepet Apartament 2+1 me Qira.

Prane 21 Dhjetorit, Jepet Apartament 2+1 Me Qira!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.19 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

18.01.2019 (16:41): Ne nje zone shume te favorshme, prane 21 dhjetorit jepet apartament 2+1 me qira. apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor, dhe ka nje siperfaqe pre 110 m2. eshte i organizuar ne nje amb... Lexo detajet..

420 Euro Pazari Ri, Jepet Apartament 2+1 Modern Me Qira Se Bashku Me 1 Post Parkimi! Ne zonen e Pazarit te Ri, ne te cilen eshte investuar kohet e fundit dhe eshte k

Pazari Ri, Jepet Apartament 2+1 Modern Me Qira Se Bashku Me 1 Post Parkimi!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.11 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.01.2019 (16:41): Ne zonen e pazarit te ri, ne te cilen eshte investuar kohet e fundit dhe eshte kthyer ne nje nga pikat kyce te kryeqyetit, ne fillim te rruges hoxha tahsim, jepet apartament me qira. apartamenti ndodhet ne nje ... Lexo detajet..

400 Euro Jepet apartament me qira ne kushte moderne 1+1 tek bulevardi Zogu i 1 Tek rr.Karl Gega prane maternitetit te vjeter jepet me qera apartamenten 1+1 ne

Jepet Apartament Me Qira Ne Kushte Moderne 1+1 Tek Bulevardi Zogu I 1

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.31 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.01.2019 (16:40): Tek rr.karl gega prane maternitetit te vjeter jepet me qera apartamenten 1+1 ne katin e 3te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambjent gatimi ... Lexo detajet..

500 Euro Apartament 2+1 per qira te kika 2 Super apartament per qira te kika 2.Per nje vzizite ne prone me kontaktoni 06740

Apartament 2+1 Per Qira Te Kika 2

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

18.01.2019 (16:38): Super apartament per qira te kika 2.per nje vzizite ne prone me kontaktoni 0674050141!... Lexo detajet..

550 Euro SUPER APARTAMENT 1+1 NE MYSLYM SHYR Super apartament 1+1 me qira tek Myslym Shyri.Ka nje siperfaqe prej 70 m2 i orga

Super Apartament 1+1 Ne Myslym Shyr

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

18.01.2019 (16:38): Super apartament 1+1 me qira tek myslym shyri.ka nje siperfaqe prej 70 m2 i organizuar ne nje sallon te madh dhe gatimi,nje dhome gjumi,nje garderob,nje tualet me dritare dhe jaccuzi.per nje vizite ne prone me ... Lexo detajet..

800 Euro apartament 3+1 me qira ne bllok Apartament 3+1 per qira ne zemer te bllokut.Ka nje siperfaqe prej 136m2 dhe esht

Apartament 3+1 Me Qira Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
136.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

18.01.2019 (16:38): Apartament 3+1 per qira ne zemer te bllokut.ka nje siperfaqe prej 136m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem dhe gatim,tre dhoma gjumi,dy tualete,nje koridor dhe nje ballkon.apartamenti mund te jepe... Lexo detajet..

118,000 Euro Apartament 3+1 tek Kopshti Botanik Super apartament per shitje me cmim okazion 800m2 /me nje siperfaqe prej 146m2 i

Apartament 3+1 Tek Kopshti Botanik

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.06 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
146.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

18.01.2019 (16:38): Super apartament per shitje me cmim okazion 800m2 /me nje siperfaqe prej 146m2 i organizuar ne tre dhoma gjumi, dy tualete,nje koridor,nje ballkon i madhe dhe nje sallon i bollshem dhe gatim.ndodhet ne katin e ... Lexo detajet..

600 Euro Bulevardi  Ne Bulevardin "Zogu I" jepet me qira apartament 2+1+2 per tu shfrytezu

Bulevardi

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.01.2019 (16:36): Ne bulevardin "zogu i" jepet me qira apartament 2+1+2 per tu shfrytezuar per zyra. aparatamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati shume cilesore dhe te sigurte me kamera sigurie me pamje spektakolare nga bule... Lexo detajet..

300 Euro 2+1 (90 m2) | Don Bosko - Pallat i Ri | Ashensor | Mobilim Cilesor | Parket | Kondicioner | Parkim

2+1 (90 M2) | Don Bosko - Pallat I Ri | Ashensor | Mobilim C

Don Bosko | Tirane (1.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apt 2+1 ne don bosko | pallat i ri | ashensor | hapesire e bollshme | parkim | mobilim cilesor | pajisie te reja cilesore | parket i ri i shtrenjte | tavane gipsi | kondicioner | pianure | aspirator | dritare d... Lexo detajet..

300 Euro Jepet super apartmanet 1+1 me qera ne Don Bosco (kompleksi vizion+)

Jepet Super Apartmanet 1+1 Me Qera Ne Don Bosco (kompleksi V

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra) Royal Property Albania
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet super apartmanet 1+1 me qera ne don bosco (kompleksi vizion+) apartamenti ndodhet ne nje kompleks mjaft mire te organizuar dhe permban : -tv 32 hd -dhome gatimi sobe+pianure dhe frigorifer -dh... Lexo detajet..

370 Euro  Super Apartament Me Qira Tek Ministria Jashtme (+ GARAZHD)

Super Apartament Me Qira Tek Ministria Jashtme (+ Garazhd)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.99 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament me qira 2+1 i areduar ne menyre moderne (me parket) ne nje nga zonat me te mira te tiranes. apartamenti ndodhet prane ministris se jashtme ne nje kompleks. ambjenti eshte i organizuar ne: ambjent nde... Lexo detajet..

25,000 Leke APARTAMENT 2+1 PER QIRA NE ASTIR Jepet me qira aprtament 2+1 ne zonen e Astirit. Apartamenti ndodhet ne katin e 4

Apartament 2+1 Per Qira Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.04 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

18.01.2019 (16:20): Jepet me qira aprtament 2+1 ne zonen e astirit. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor dhe te sapomobiluar. ka sallonin e perbashket me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje b... Lexo detajet..

300 Euro Apartament 1+1 Apartament 1+1 me qera prane “HARRY FULTZ”, Tirane. Jepet me qera apartament

Apartament 1+1

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

18.01.2019 (16:11): Apartament 1+1 me qera prane “harry fultz”, tirane. jepet me qera apartament me siperfaqe 74 m2. apartamenti eshtei mobiluar me ambjentin e ndenjes dhe kuzhinen , 1 dhome gjumi,1 tualet, korridor dhe 1 ball... Lexo detajet..

20,000 Leke Jepet shtepi me qera Jepet shtepi me qera. Hyrja ndodhet ne kat te trete ne shtepi private. Eshte e m

Jepet Shtepi Me Qera

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.01.2019 (16:10): Jepet shtepi me qera. hyrja ndodhet ne kat te trete ne shtepi private. eshte e mobiluar. pagesa mujore eshte 200 mije leke te vjetra. shtepia ndodhet prapa kafe artistit. ... Lexo detajet..

350 Euro Te Shallvaret Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 Me Pamje Fantastike !! Te Shallvaret jepet me qira super apartament 1+1 ne katin e 7 te nje pallati ekz

Te Shallvaret Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 Me Pamje Fantastike !!

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

18.01.2019 (16:08): Te shallvaret jepet me qira super apartament 1+1 ne katin e 7 te nje pallati ekzistues me pamje fantastike. apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje super te mobiluar me parket e me hapesire te bollshme... Lexo detajet..

350 Euro Apartament 2+1 me qera ne Myslym Shyri Jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar ne Myslym Shyr.
Ndodhet ne pallat ekzis

Apartament 2+1 Me Qera Ne Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

18.01.2019 (16:08): Jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar ne myslym shyr. ndodhet ne pallat ekzistues ne katin e 5. per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni 0697478916... Lexo detajet..

300 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE ALI DEM! jepet me qira apartament ne katin e 5-te te nje pallat te ri me ashensor ne zone

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Ne Ali Dem!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

18.01.2019 (15:48): Jepet me qira apartament ne katin e 5-te te nje pallat te ri me ashensor ne zonen e ali demit, prane poligrafikut. . organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, kuzhine e kompletuar, 1 ballkon dhe 1 tualet. apart... Lexo detajet..

800 Euro AMBJENT KOMERCIAL ME QIRA TE AMBASADA AMERIKANE Jepet me qira nje ambjent 170m2 ne katin e dyte te nje pallati ekzistues, ne rru

Ambjent Komercial Me Qira Te Ambasada Amerikane

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (0.94 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
170.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.01.2019 (15:47): Jepet me qira nje ambjent 170m2 ne katin e dyte te nje pallati ekzistues, ne rrugen "nasi pavllo." prona organizohet ne 3 dhoma, 1 kuzhine e vecuar, 1 soxhorno e madhe, 2 tualete dhe 1 ballkon qe e rrethon ap... Lexo detajet..

40,000 Leke Apartament 1+1 me qera Qender Aparatamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje ndertese me ashensore, buze rruge

Apartament 1+1 Me Qera Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (2.23 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

18.01.2019 (15:33): Aparatamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje ndertese me ashensore, buze rruges kryesore. zona ku ndodhet apartamenti ka te gjitha fasilitetet e mundshme per nje jetese te qete. apartamenti eshte i kompozuar ... Lexo detajet..

28,000 Leke Apartament 1+1 me qera Apartamenti ndodhet ne rrugen Naim Frasheri ne katin e pare te nje pallati ekzis

Apartament 1+1 Me Qera

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.15 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
61.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.01.2019 (15:33): Apartamenti ndodhet ne rrugen naim frasheri ne katin e pare te nje pallati ekzistues. ambjenti ka nje siperfaqe prej 61 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenje, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballko... Lexo detajet..

300 Euro 2 + 1 ( Mshyri- Ish Ekspozita) -i Mobiluar | Mundesi Parkimi ne Zone | Kondicioner

2 + 1 ( Mshyri- Ish Ekspozita) -i Mobiluar | Mundesi Parkimi Ne Zone | Kondicioner

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.84 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apt 2 + 1 mbrapa ish- ekspozites - prane me gjykaten e faktit (rr. vangjush furxhi) mbas ish ekspozites ose ne rrugen myslym shyri i mobiluar | pallat ekzistues | mundesi parkimi ne zone | kondici... Lexo detajet..

300 Euro Apartament 1+1 me qera prane shkolles se baletit Apartamenti ndodhet ne katin e 2te te nje pallati 5 katesh ( pallat ekzistues) p

Apartament 1+1 Me Qera Prane Shkolles Se Baletit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.23 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.01.2019 (15:33): Apartamenti ndodhet ne katin e 2te te nje pallati 5 katesh ( pallat ekzistues) prane shkolles se baletit. organizohet ne ambient ndenjieje dhe ambient i gatimit, 1 dhome gjumi, 1 korridor, 1 tualet si dhe 2 b... Lexo detajet..

250 Euro Apartament 2+1 me qera tek KOmpleksi Grand Apartamenti gjendet ne Rrugen "Bajram Allaraj" shume prane Kompleksit

Apartament 2+1 Me Qera Tek Kompleksi Grand

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.01.2019 (15:33): Apartamenti gjendet ne rrugen "bajram allaraj" shume prane kompleksit grand. ai pozicionohet ne katin 1 te nje vile 3-kateshe me hyrje me vete, oborr dhe post parkimi. siperfaqja totale e tij eshte 130 m2 dhe o... Lexo detajet..

30,000 Leke Apartament 1+1 me qera RRuga Siri Kodra Jepet me qira apartament 1+1 me një sipërfaqe 64,7 m2 .
Apartamenti është i

Apartament 1+1 Me Qera Rruga Siri Kodra

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.85 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.01.2019 (15:33): Jepet me qira apartament 1+1 me një sipërfaqe 64,7 m2 . apartamenti është i organizuar më nje dhomë gjumi një kuzhinë dhe një tualet . ka ballkon të bollshëm i cili ofron pamje nga rruga kryesore . ... Lexo detajet..

40,000 Leke Apartament 1+1 me qera Stacioni i trenit Super Apartament 1+1 per qera, totalisht i mobiluar,pranë ish Stacionit të Tre

Apartament 1+1 Me Qera Stacioni I Trenit

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.31 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.01.2019 (15:33): Super apartament 1+1 per qera, totalisht i mobiluar,pranë ish stacionit të trenit apartamenti me siperfaqe neto 55 m2 ( +5 m2 te perbashketa), ndodhet ne katin e parë të një pallati 6 katësh, pallat shum... Lexo detajet..

350 Euro Apt.1+1 - I RI - tek Kodra e Diellit 1 - Ndricim i Larte natyral ( Pamje fantastike Ballkoni- me Gjelberim)

Apt.1+1 - I Ri - Tek Kodra E Diellit 1 - Ndricim I Larte Natyral ( Pamje Fantastike Ballko

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apt.1+1 me qera tek kodra e diellit 1 | brenda rezidences| pallat i ri |me orientim perfekt| ndricim natyral| cdo gje brenda e re| kondicioner | mobilim i ri dhe dekoruar me stil | dritare dopio xham + grile ... Lexo detajet..

240 Euro  1+1  prane UET, (Rr. Irfan Tomini) - E RIKONSTRUKTUAR |Kondicioner |K 3 |  Mundesi Parkimi

1+1 Prane Uet, (rr. Irfan Tomini) - E Rikonstruktuar |kondicioner |k 3 | Mundesi Parkim

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.11 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apt 1 + 1 prane uet, (rr. irfan tomini) - pa vajtur te diplomat 2| totalisht e rikonstruktuar | kondicioner *| mundesi parkimi ne zone gjithmone| ** do shtohet kend i ri dhe tv dhe tavoline| dr... Lexo detajet..

320 Euro Bulevardi Zogu I, Stacioni Trenit, jepet me qera apartament 2+1

Bulevardi Zogu I, Stacioni Trenit, Jepet Me Qera Apartament 2+1

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.70 Km nga qendra) Dream Albania Real Estate & Tour
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Property id : 4229094 bulevardi zogu i, stacioni trenit, jepet me qera apartament 2+1, siperfaqe 95 m2, kati 2, i mobiluar ne menyre bashkekohore, mobilim i ri, i pa perdorur me pare, tualet, ballkon, kondic... Lexo detajet..

300 Euro Apartament 2+1 tek Brryli Jepet me qera apartament 2+1 tek Brryli.Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati t

Apartament 2+1 Tek Brryli

Brryli | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.01.2019 (15:33): Jepet me qera apartament 2+1 tek brryli.ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor.. i pozicionuar në një zonë shumë te mirë të tiranës , ku ofrohen të gjitha shërbimet e nevojshme per nj... Lexo detajet..

300 Euro Apartament 2+1 me qera tek Brryli Jepet me qira Apartament 2+1 , tek Brryli. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te n

Apartament 2+1 Me Qera Tek Brryli

Brryli | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.01.2019 (15:33): Jepet me qira apartament 2+1 , tek brryli. apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje ndertimi te ri me ashensor .apartamenti ka nje siperfaqe prej 103 m2.apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje ambjent gatimi... Lexo detajet..

150 Euro Apartament 1+1 me qera tek Unaza e Re Jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 69m2, ne Unazen e Re, prane Bar Artis

Apartament 1+1 Me Qera Tek Unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

18.01.2019 (15:32): Jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 69m2, ne unazen e re, prane bar artisti. apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri , dhe organizohet ne nje dhome ndenje dhe gatimi, nje dhome gjumi... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim