kerkoj shtepi me qera ne prizren  18710 Njoftime

 Online 88 lexues | 3 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite imobiliare ne lidhje me interesimin tuaj!
330 Euro id:100109 - Tek Rruga e Kavajes Mbrapa Policise Bashkiake Jepet Me Qira Apartament 2+1+2

Tek Rruga E Kavajes Mbrapa Policise Bashkiake Jepet Me Qira Apartament 2+1+2

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.70 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Tek rruga e kavajes , mbrapa policise bashkiake jepet me qira apartament 2+1+2 ne katin e 6 te nje pallati te ri 11 katesh , shume punime cilesor me ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me poshte : 1 sal... Lexo detajet..

240 Euro id:26565 - 1+1 (60 m2) teresisht i Ri dhe i Investuar mbrapa Fakultetit te Mjeksise - Mobilim Cilesor + PARKET

1+1 (60 M2) Teresisht I Ri Dhe I Investuar Mbrapa Fakultetit Te Mjeksise - Mobilim Cilesor + Parket

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera 1 + 1 (60 m2) i ri dhe i pabanuar me pare mbrapa fakultetit te mjeksise - apartamenti eshte i investuar me mobilim cilesor | shtruar me parket | zona ofron mundesi parkimi | ndricimi natyral perfe... Lexo detajet..

280 Euro id:97016 - 2 + 1 (90 m2) Komuna e Parisit, ne Pallat te Ri me Ashensor | i Mobiluar | Parkim | Kapot**

2 + 1 (90 M2) Komuna E Parisit, Ne Pallat Te Ri Me Ashensor | I Mobiluar | Parkim | Kapot**

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (5.06 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Jepet me qera apt 2 + 1 (90 m2) tek komuna e parisit (rr. tish daija) ne pallat te ri me ashensor | i mobiluar | parkimi pa pages ne zone | veshje kapot | dritare dopio xham/izolim akustik | termoizolim | set k... Lexo detajet..

350 Euro id:29722 - Apt 2+1 ( Rr.Kavajes , prane Kishes Katolike ) - Mobilim Cilesor

Apt 2+1 ( Rr.kavajes , Prane Kishes Katolike ) - Mobilim Cilesor

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.69 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

2 + 1 apt. ( rr.kavajes ) , prane kishes katolike , lagje e sigurte dhe lehtesisht e aksesueshme | e mobiluar | kondicioner | ballkone te medhenj | ndricim natyral q793 te dhenat e ndarjes: - 2 dhoma... Lexo detajet..

40,000 Leke Qera perballe Mondial, prane market Joena | 90 M2 Jepet me qera 2+1, 90 M2, 3 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjen

Qera Perballe Mondial, Prane Market Joena | 90 M2

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

23.02.2019 (21:58): Jepet me qera 2+1, 90 m2, 3 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar... Lexo detajet..

25,000 Leke Ndarje qeraje Kerkoj vajze per ndarje qeraje ne nje apartament 2+1, cmimi 250 mije leke. Adr r

Ndarje Qeraje

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

23.02.2019 (21:58): Kerkoj vajze per ndarje qeraje ne nje apartament 2+1, cmimi 250 mije leke. adr rruga dritan hoxha laprake afer pallateve huawei. vajza te jete korrekte edhe serioze mundsisht ne marrdhenie pune. 0699736313... Lexo detajet..

9,000 Leke Shtepi me qera Ndarje qeraje kerkohet nj goce per ndarje qeraje shtepia e mobiluar garzoniere c

Shtepi Me Qera

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.69 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

23.02.2019 (21:58): Ndarje qeraje kerkohet nj goce per ndarje qeraje shtepia e mobiluar garzoniere cmimi 9000 lek t gjitha t perfshira n cmim... Lexo detajet..

180 Euro Super ambjent me kondicioner,rruga gjon mili,5min nga bulevatdi i ri,e kompletuar. Pallat,ambjent per te huaj,per dy persona,e kompletuar me te gjitha,me bulevardi

Super Ambjent Me Kondicioner,rruga Gjon Mili,5min Nga Bulevatdi I Ri,e Kompletuar.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

23.02.2019 (18:49): Pallat,ambjent per te huaj,per dy persona,e kompletuar me te gjitha,me bulevardin e ri ku bashkohet me siri rrugen siri kodra 5min large.5min large hotel meridian.... Lexo detajet..

400 Euro Jepet apartament me qera 1+1 ne Myslym Shyr ne rrugen Islam Alla Jepet apartament me qera 1+1 ne Myslym Shyr ne rrugen Islam Alla.Apartamenti esh

Jepet Apartament Me Qera 1+1 Ne Myslym Shyr Ne Rrugen Islam Alla

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.61 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

23.02.2019 (17:55): Jepet apartament me qera 1+1 ne myslym shyr ne rrugen islam alla.apartamenti eshte i organizuar ne 1dhome gjumi,sallon ndenje,ambient gatimi,1tualet dhe 2ballkone.apartamenti jepet me qera totalisht i mobiluar ... Lexo detajet..

320 Euro Jepet apartament 2+1 me qera tek rruga e Kavajes ne kryqezimin e 21 Dhjetorit Jepet apartament 2+1 me qera tek rruga e Kavajes ne kryqezimin e 21 Dhjetorit.Ap

Jepet Apartament 2+1 Me Qera Tek Rruga E Kavajes Ne Kryqezimin E 21 Dhjetorit

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

23.02.2019 (17:55): Jepet apartament 2+1 me qera tek rruga e kavajes ne kryqezimin e 21 dhjetorit.apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,sallon ndenje(me kondicioner),ambient gatimi,1tualet dhe 2 ballkone. apartamenti jep... Lexo detajet..

700 Euro Jepet apartament 2+1 me qera ne Bllok, prane Librit Universitar . Jepet apartament 2+1 me qera ne Bllok, prane Librit Universitar .
Apartamenti e

Jepet Apartament 2+1 Me Qera Ne Bllok, Prane Librit Universitar .

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.02.2019 (17:55): Jepet apartament 2+1 me qera ne bllok, prane librit universitar . apartamenti eshte i organizuar ne 2dhoma gjumi,sallon ndenje,ambient gatimi+lavastovilje dhe 1tualet.apartamenti jepet totalisht i mobiluar me ... Lexo detajet..

35,000 Leke Jepet apartament 1+1 ne Bllok, prane Fakultetit te Juridikut. Jepet apartament me qera 1+1 ne Bllok,rruga Vaso Pasha,prane Fakultetit te Jur

Jepet Apartament 1+1 Ne Bllok, Prane Fakultetit Te Juridikut.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.76 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.02.2019 (17:55): Jepet apartament me qera 1+1 ne bllok,rruga vaso pasha,prane fakultetit te juridikut..apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi,sallon ndenje,ambient gatimi,1tualet dhe 1 ballkon.apartamenti jepet me qe... Lexo detajet..

250 Euro Jepet me qera apartament 2+1 ne Unazen e Re,prane dyqanit Ozone Jepet me qera apartament 2+1 ne Unazen e Re,prane dyqanit Ozone.Apartamenti esht

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Unazen E Re,prane Dyqanit Ozone

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

23.02.2019 (17:51): Jepet me qera apartament 2+1 ne unazen e re,prane dyqanit ozone.apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,sallon ndenje,ambient gatimi,2tualete dhe 2 ballkone jepet me qera totalisht i mobiluar.apartament... Lexo detajet..

700 Euro Prane Stadiumit Qemal Stafa, Jepet super Apartament 1+1 me Qira + Post Parkimi!

Prane Stadiumit Qemal Stafa, Jepet Super Apartament 1+1 Me Q

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.98 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Prane stadiumit qemal stafa, jepet me qira apartament 1+1! apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri super cilesor, dhe ka nje siperfaqe prej 94 m2. eshte i organizuar ne nje ambjent ndenje+kuzhine,... Lexo detajet..

320 Euro Jepet apartament 1+1 me qera tek Zogu i Zi

Jepet Apartament 1+1 Me Qera Tek Zogu I Zi

Don Bosko | Tirane (1.15 Km nga qendra) Royal Property Albania
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet super apartament 1+1 me qera tek zogu i zi apartament teresisht i mobiluar tek zogu i zi apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te tiranes ku ofron 1 ser facilitesh. me mobilim mjaft te mi... Lexo detajet..

240 Euro 1+1 i Ri ( ZOOLOGJIKU)- Mobilimin e Ri- Pallat Cilesor - Mundesi Parkimi

1+1 I Ri ( Zoologjiku)- Mobilimin E Ri- Pallat Cilesor - Mun

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.13 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apt 1 + 1 (60 m2) tek kopshti zoologjik, ne pallat te ri me ashensor | i mobiluar, kend i ri dhe cdo gje e re | zona ofron parkim | kondicioner | ambient i sapo lyer | izolim akustik/dritare dop... Lexo detajet..

1,200 Euro Jepet me qera apartament Duplex 2+1 tek Rezidenca Kodra e Diellit Jepet me qera apartament Duplex 2+1 tek Rezidenca Kodra e Diellit .Apartamenti e

Jepet Me Qera Apartament Duplex 2+1 Tek Rezidenca Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane (16.64 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

23.02.2019 (17:51): Jepet me qera apartament duplex 2+1 tek rezidenca kodra e diellit .apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,sallon ndenje ,ambient gatimi,2tualete,ballkon,oxhak,sistem ngrohje-ftohje,sistem chiller,panel... Lexo detajet..

400 Euro Jepet apartament 2+1 te nje vile ne rrugen Rasim Kalakula tek blloku i vilave. Jepet apartament 2+1 te nje vile ne rrugen Rasim Kalakula tek blloku i vilave.Ap

Jepet Apartament 2+1 Te Nje Vile Ne Rrugen Rasim Kalakula Tek Blloku I Vilave.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

23.02.2019 (17:41): Jepet apartament 2+1 te nje vile ne rrugen rasim kalakula tek blloku i vilave.apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,sallon ndenje,ambient gatimi ,2tualete ,2ballkone dhe parkim .apartamenti jepet me q... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen Androkli Kostallari ,ne Don Bosko. Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen Androkli Kostallari ,ne Don Bosko.Apartam

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Rrugen Androkli Kostallari ,ne Don Bosko.

Don Bosko | Tirane (1.56 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

23.02.2019 (17:40): Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen androkli kostallari ,ne don bosko.apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,sallon ndenje,ambient gatimi,1tualet dhe 1 ballkon,jepet bosh.apartamenti jepet me qera p... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

30,000 Leke

300 Euro Qera,Apartament 1+1,Don Bosko Jepet me qera,apartament 1+1,te zona e Don Boskos,prane Vizion +.Apartamenti ndo

Qera,apartament 1+1,don Bosko

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

23.02.2019 (16:30): Jepet me qera,apartament 1+1,te zona e don boskos,prane vizion +.apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri dhe mjaft te mire-administruar ne kete zone.ambjenti ka nje siperfaqe prej 70 m2 dhe ... Lexo detajet..

35,000 Leke Jepet apartament me qera 2+1(mobiluar) Astir Jepet apartament me qera 2+1(i mobiluar) kati 5 pallat i ri me ashensor.
Adresa

Jepet Apartament Me Qera 2+1(mobiluar) Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

23.02.2019 (16:30): Jepet apartament me qera 2+1(i mobiluar) kati 5 pallat i ri me ashensor. adresa astir cmimi 35000 leke(e diskutueshme) nr. 0699959841... Lexo detajet..

400 Euro Qera, Apartament 3+1, Liqeni Artificial. Tiranë Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit Artificial, pranë Farit

Qera, Apartament 3+1, Liqeni Artificial. Tiranë

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.74 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.02.2019 (16:13): Apartamenti është i pozicionuar në zonën e liqenit artificial, pranë farit •ndërtim i ri • kati 2 • sipërfaqe: 150 m2 organizimi • salloni ndenjes • ambjenti i gatimit • 3 dhoma gjumi • 2 t... Lexo detajet..

350 Euro Jepet me qira 2+1 , perballe shkolles "Siri Kodra" ! Jepet me qira apartament 2+1 me nje siperfaqe prej 81 m2. Ndodhet ne katin e 1-r

Jepet Me Qira 2+1 , Perballe Shkolles "siri Kodra" !

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.40 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

23.02.2019 (16:09): Jepet me qira apartament 2+1 me nje siperfaqe prej 81 m2. ndodhet ne katin e 1-re dhe eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon i madh ndenje, vend gatimi, nje korid... Lexo detajet..

350 Euro Apartament me Qera 1+1 77m2 Jepet Apartament me Qera 1+1, 77m2 , kati 11, pallat i ri me ashensor, i mobilua

Apartament Me Qera 1+1 77m2

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

23.02.2019 (16:09): Jepet apartament me qera 1+1, 77m2 , kati 11, pallat i ri me ashensor, i mobiluar dhe arreduar ne menyre perfekte me arkitekt, 1 dhome gjumi+ dhome ndenje+ guzhine+ koridor+ tualet+ ballkon. tavani i varur var... Lexo detajet..

250 Euro Jepet me qera apartament 1+1 Unaza e Re Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe ndodhet perball kastratit

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

23.02.2019 (16:09): Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe ndodhet perball kastratit... Lexo detajet..

600 Euro Ultra Modern 2+1 (90 m2) me Pamje nga Liqeni - Dizenjuar me Arkitekt

Ultra Modern 2+1 (90 M2) Me Pamje Nga Liqeni - Dizenjuar Me Arkitekt

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Super apartament me qera 2 + 1 (90 m2) tek liqeni i thate - rr. hamdi sina, ne pallat te ri | ashensor me cip | apartament i dizenjuar me arkitekt | super mobilim i investuar 15,000 euro | dyshemeja me parket t... Lexo detajet..

16,000 Leke Kerkoje nje vajze per ndarje qiraje Kerkoj nje vajze per ndarje qiraje .Shtepi ndodhet ne zonen e Astirit mbrapa Art

Kerkoje Nje Vajze Per Ndarje Qiraje

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (0.07 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
10.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

23.02.2019 (15:52): Kerkoj nje vajze per ndarje qiraje .shtepi ndodhet ne zonen e astirit mbrapa artistit .per me shume informacjone kontaktoni ne 0692457593... Lexo detajet..

50,000 Leke JEPET ME QERA AMBIENT PER BIZNES TE QYTETI I STUDENTIT Sapo doli me qera godine 3 kateshe ne hyrje te Qytetit te Studentit ne Rr "

Jepet Me Qera Ambient Per Biznes Te Qyteti I Studentit

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.63 Km nga qendra)
4+1 Dhoma | Kuzhine
180.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

23.02.2019 (15:47): Sapo doli me qera godine 3 kateshe ne hyrje te qytetit te studentit ne rr "todi shkurti" me nje siperfaqe totale 180m2. godina eshte e pershtatshme per biznese te ndryshme klinike, depo farmaceutike, call cente... Lexo detajet..

200 Euro Jepet me qera apartament 1+1 prane Kompleksi Cabej         
Jepet me qera apartament 1+1 prane Kompleksi Cabej
Ka siperf

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Prane Kompleksi Cabej

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (3.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

23.02.2019 (15:44): jepet me qera apartament 1+1 prane kompleksi cabej ka siperfaqe 60 m2 ndodhet ne nje nga komplekset me te bukura me gjelberim , administrim mjaft i organizuar ndodhet ne katin e 7 pallat... Lexo detajet..

450 Euro Apartament 1+1 per qira ne Myslym Shyri ! Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes te Myslym Shyri jepet me qira apartament

Apartament 1+1 Per Qira Ne Myslym Shyri !

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

23.02.2019 (15:42): Ne nje nga zonat me te mira te tiranes te myslym shyri jepet me qira apartament 1+1 totalisht i mobiluar. apartamenti ndodhet ne pallat ekzistues ne katin e 3-te tek albtelecom. ne cmimin 450 euro ne muaj per... Lexo detajet..

300 Euro 1+1 Cilesor (70 m2) ne Myslym Shyr | Parket HD TV | Kondicioner

1+1 Cilesor (70 M2) Ne Myslym Shyr | Parket Hd Tv | Kondicioner

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Me qera apt 1 + 1 (70 m2) ne myslym shyr - bar sanremo | mobilim me porosi nga greqia | zone qe ofron parkim | 2 kondicioner | shtruar me pllake cilesore | pajisjet elektroshtepiake te kompletuara | ndricim nat... Lexo detajet..

22,000 Leke Jepet Shtepi me Qera E mobiluar 
Pagesa:22000 te reja

Jepet Shtepi Me Qera

Laprake | Tirane (2.66 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.02.2019 (15:41): E mobiluar pagesa:22000 te reja ... Lexo detajet..

540 Euro APARTAMENT 2+1 PER QIRA TE MYSLYM SHYRI ! Jepet me qira apartament totalisht i mobiluar tek Myslym Shyri.
Apartamenti ndo

Apartament 2+1 Per Qira Te Myslym Shyri !

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.02.2019 (15:41): Jepet me qira apartament totalisht i mobiluar tek myslym shyri. apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor ne katin e 2. organizohet nga nje ambjent ndenje me kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, n... Lexo detajet..

350 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1 TEK KOMUNA PARISIT! Jepet me qira apartamenti 2+1 afer lulishtes tek Komuna Parisit. Apartamenti ka

Jepet Me Qira Apartamenti 2+1 Tek Komuna Parisit!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.02.2019 (15:41): Jepet me qira apartamenti 2+1 afer lulishtes tek komuna parisit. apartamenti ka nje siperfaqe prej 100m2 dhe ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me pos... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim