kerkoj shtepi me qera ne tirane 21  12243 Njoftime

 Online 198 lexues | 2 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
450 Euro id:99188 - TEK KIKA 1 JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT I BOLLSHEM 2+1+2

Tek Kika 1 Jepet Me Qira Super Apartament I Bollshem 2+1+2

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Ne rrugen hasan alla, kika 1 jepet me qira super apartament 2+1+2 me siperfaqe 124,5 m2 ne katin e 9 te nje apallati te ri. apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje te kompletuar e me kondicioner, kuzhi...

300 Euro id:26565 - Apt 2 + 1 (117 m2) tek Rr. e Barrikadave | Ashensor | GARAZH PRIVAT | Mobilim Super Cilesor | Sistem Kapot

Apt 2 + 1 (117 M2) Tek Rr. E Barrikadave | Ashensor | Garazh Privat | Mobilim Super Cilesor | Sistem

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.91 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

2 + 1 apt ( zona barrikadat - rruga: " mahmut fortuzi" ) | ashensor | garazh privat | mobilim super cilesor | kondicioner | sistem kapot | sallon super i madh | pajisje elektronike shume cilesore | dritare do...

300 Euro id:97016 - Apt 1+1 (49 m2) ne Myslym Shyr - PARKET*** | Mobilim Cilesor | Ashensor | Kondicioner

Apt 1+1 (49 M2) Ne Myslym Shyr - Parket*** | Mobilim Cilesor | Ashensor | Kondicioner

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.69 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
49.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qera apt 1 + 1 (49 m2) ne myslym shyr, zone qe ofron parkim | mobilim cilesor + parket | pallat i ri me ashensor dhe survejim kamerash | kondicionera ekonomik | ndricim natyral perfekt | pamje paronami...

350 Euro id:29722 - 2+1+2WC (125 m2) - (Komuna e Parisit) i Mobiluar | Kondicioner dhe Ndricim Perfekt

2+1+2wc (125 M2) - (komuna E Parisit) I Mobiluar | Kondicioner Dhe Ndricim Perfekt

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apt 2 + 1 + 2 wc(125 m2) tek komuna e parisit, pallat i ri | i mobiluar | kondicioner | ndricim natyral shume i mire | kend i ri | dritare dopio xham + grila | izolim akustik | kuzhine e kompletua...

1,500 Euro Vile ( E Çertifikuar Per Sigurine) Jepet Me Qira Prane Shkolles Se Baletit! Prane " Shkolles se Balettit", ne nje zone private, te qete me nivel t

Vile ( E Çertifikuar Per Sigurine) Jepet Me Qira Prane Shkolles Se Baletit!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.27 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
190.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.03.2019 (11:04): Prane " shkolles se balettit", ne nje zone private, te qete me nivel te larte sigurie ( e certifikuar nga ambasadat ) jepet nje vile me qira. vila eshte e rrethuar me nje ambjent te qete me kopesht, ofrohet mundesi parkimi . vila eshte organizuar ne ...

25,000 Leke Shtepi me qera Jepet shtepi private me qera 2+1 e mobiluar vendparkim, oborr preferohen familja

Shtepi Me Qera

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.76 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.03.2019 (10:57): Jepet shtepi private me qera 2+1 e mobiluar vendparkim, oborr preferohen familjare ndat 1 prill lirohet tel 0685757800 ...

35,000 Leke Shtepi 2+1 prane 21 Dhjetorit Jepet me qera apartament 2 dhoma gjumi, kuzhine, ambient ngrenieje, korridor, tu

Shtepi 2+1 Prane 21 Dhjetorit

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.69 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

26.03.2019 (10:42): Jepet me qera apartament 2 dhoma gjumi, kuzhine, ambient ngrenieje, korridor, tualet. e pozicionuar ne nje nga zonat me preferenciale te qytetit, mbrapa hotel mondial. hyrje e kompletuar me gjithcka bashkekohore , cilesore dhe ne gjendje te shume te ...

30,000 Leke Jepet Ap 2+1 tek Medreseja Jepet Apartament 2+1 i mobiluar shume mire tek Medreseja pran Rruga Hamit Tropli

Jepet Ap 2+1 Tek Medreseja

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.40 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.03.2019 (10:42): Jepet apartament 2+1 i mobiluar shume mire tek medreseja pran rruga hamit troplini me organizim shume te mire kontakt: 0696685173...

400 Euro Kopshti Zologjik jepet me qira apartament 2+1 Zona prane Kopshtit Zologjik gjithmone e me shume po kthehet ne destinacionin me

Kopshti Zologjik Jepet Me Qira Apartament 2+1

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.13 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.03.2019 (10:42): Zona prane kopshtit zologjik gjithmone e me shume po kthehet ne destinacionin me te preferuar te qytetit per te jetuar . kjo si pasoje e qetesiese dhe sherbimeve komunitare qe ju ofrohen dhe banesat e rehatshme. pallate te rinj, me ndertime cilesore ...

450 Euro Apartament 2+1 me qira, ne Don Bosko Apartament me qira 2+1 =, me vendndodhje tek rruga Don Bosko, Tirane. Apartament

Apartament 2+1 Me Qira, Ne Don Bosko

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.03.2019 (10:42): Apartament me qira 2+1 =, me vendndodhje tek rruga don bosko, tirane. apartamenti organizohet ne 2+1 me siperfaqe totale 105 m2. apartamenti ndodhet ne katin e 2-te. mobilimi eshte modern. per te planifikuar nje vizite ne prone kontaktoni ne nr 06740...

15,000 Leke Apartament 1+1 Jepet me qera apartament   te fresku 1+1 bosh ,pallat i ri me ashensor.Apartamen

Apartament 1+1

Fresku/Linze | Tirane (3.53 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

26.03.2019 (10:34): Jepet me qera apartament te fresku 1+1 bosh ,pallat i ri me ashensor.apartamenti eshte ne kat te 4 dhe eshte me pamje nga rruga kryesore e dajtit. pallati ndodhet 50m mbi restorant freskun. per cdo informacion ju kutem kontaktoni ne numrin 06763...

Mobilimi:Bosh

15,000 Leke

450 Euro Qera, ID 221706, Ap 2+1, Tek Zogu i Zi, 450 Euro Tek Zogu i Zi, Ap 2+1 me qera, me sip 85 m2, kati 3 me ashensor, i mobiluar, kon

Qera, Id 221706, Ap 2+1, Tek Zogu I Zi, 450 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.03.2019 (10:34): Tek zogu i zi, ap 2+1 me qera, me sip 85 m2, kati 3 me ashensor, i mobiluar, kondicioner, ballkon, tualet, vendparkimi. cmimi 450 euro. id e prones 221706...

400 Euro tek Kopshti Zoologjik jepet me qera 2+1 tek Kopeshti Zoologjik (tek rrugica e Gamberos) ne nje zone shume te qete,jepet

Tek Kopshti Zoologjik Jepet Me Qera 2+1

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.03.2019 (10:34): Tek kopeshti zoologjik (tek rrugica e gamberos) ne nje zone shume te qete,jepet me qera apartament 2+1 me 2 tualete,i mobiluar ne menyre bashkohore.orientimi jug-lindje.kati i 3 me ashensor per me shume kontaktoni 0695777733...

240 Euro id:28548 - Duplex 2 + 1 (100 m2) afer QSUT-se | PARKET | Zone e Mire dhe e Qete | Mobilim Cilesor

Duplex 2 + 1 (100 M2) Afer Qsut-se | Parket | Zone E Mire Dhe E Qete | Mobilim Cilesor

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.50 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera duplex 2 + 1 (100 m2) afer qsut-se | zone e mire dhe e qete | mobilim cilesor | shtruar pjeserisht me parket | ndricim perfekt | set kolltuqesh | kend i ri | kuzhine e kompletuar | dhoma gjumi te...

30,000 Leke id:102113 - Jepet apartament 2+1 tek restorant Durresi

Jepet Apartament 2+1 Tek Restorant Durresi

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.45 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament 2+1 tek restorant durresi apartament totalisht i mobiluar me nje cmim mjaft te arsyeshem apartamenti ka nje mobilim mjaft cilsor me te githa elektroshtepiaket e nevojshme . i pajisur me...

500 Euro id:107766 - Super Apartament 1+1 me Qira!!!

Super Apartament 1+1 Me Qira!!!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Ne rr. "muhamet gjollesha" perball inxhinierise se ndertimit jepet me qira super apartament 1+1 i bollshem ne katin e 7 te nje pallati te ri. apartamenti ka nje siperfaqe prej 80m² dhe organizohet ne nje sallo...

30,000 Leke JEPET ME QIRA 1+1 KODRA E DIELLIT. Jepet me qira apartament 1+1 i mobiluar!
Ndodhet prane supermarket Aldi.

Cel

Jepet Me Qira 1+1 Kodra E Diellit.

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.03.2019 (10:24): Jepet me qira apartament 1+1 i mobiluar! ndodhet prane supermarket aldi. cel: 0693036009...

3,000 Euro Vile me qira tek Gjiri i Lalzit, ne kompleksin turistik Lura 3! Vile per qira tek Gjiri i Lalzit, ne Kompleksin Turistik Lura 3!
Kompleksi turi

Vile Me Qira Tek Gjiri I Lalzit, Ne Kompleksin Turistik Lura 3!

Gjiri i Lalzit | Durres
3+1 Dhoma | Kuzhine
625.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.03.2019 (10:24): Vile per qira tek gjiri i lalzit, ne kompleksin turistik lura 3! kompleksi turistik ndodhet buze detit, ne vijen e pare te detit adriatik, tek gjiri i lalzit. pozicioni gjeografik eshte nga me te miret ne te gjithe detin adriatik. kompleksi eshte nj...

500 Euro Apartament me qira 4+1+2 prane Liqenit! Prane Parkut te Liqenit te Tiranes, jepet me qira apartament 4+1+post parkimi, n

Apartament Me Qira 4+1+2 Prane Liqenit!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.32 Km nga qendra)
4+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.03.2019 (10:24): Prane parkut te liqenit te tiranes, jepet me qira apartament 4+1+post parkimi, ne nje zone shume e kerkuar nga te gjithe per te jetuar, ofrohet per qira apartament i mobiluar totalisht ne menyre bashkekohore. pallati ne te cilin ndodhet apartamenti e...

240 Euro OKAZION! Qera, ID 219146, Ap 1+1, Tek  Zogu I Zi, 240 Euro OKAZION! Tek Zogu I Zi, prane Ring Center, Ap 1+1 me qera, me sip 56 m2, kati 2

Okazion! Qera, Id 219146, Ap 1+1, Tek Zogu I Zi, 240 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.03.2019 (10:24): Okazion! tek zogu i zi, prane ring center, ap 1+1 me qera, me sip 56 m2, kati 2 ne pallat ekzistues, i rikonstruktuar, i mobiluar, kondicioner, tualet. cmimi 240 euro. id e prones 219146...

350 Euro  Tirane, jap me qera apartament 3+1+BLK Kati 4, 84 m² 350 Euro (Rruga Bardhyl) Jepet me qera apartament te Rruga Bardhyl. Informacion mbi apartamentin: • Kat

Tirane, Jap Me Qera Apartament 3+1+blk Kati 4, 84 M² 350 Euro (rruga Bardhyl)

Brryli | Tirane (1.50 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

26.03.2019 (10:22): Jepet me qera apartament te rruga bardhyl. informacion mbi apartamentin: • kati 4 banim • sipërfaqja e apartamentit : 84 m2 • orientimi : jug. apartamenti është i mobiluar dhe disponon: • salloni ndenjes • kuzhina • 3 dhoma gjumi • t...

1,200 Euro Dupleks me qira ne Tirane ! Jepet me qira dupleks luksoz 2+1+2+2 tualete+2 parkime dhe verande te Kodra e Di

Dupleks Me Qira Ne Tirane !

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.03.2019 (10:05): Jepet me qira dupleks luksoz 2+1+2+2 tualete+2 parkime dhe verande te kodra e diellit. ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te viteve te fundit,brenda residences kodra e diellit. ne cmim perfshihen dhe dy garazhde te mbyllur, taksat dhe admini...

450 Euro Apartament me Qera 2+1 93m2 Jepet Apartament me Qera 2+1 , 93m2, kati 5, i mobiluar, pallat i ri me ashensor

Apartament Me Qera 2+1 93m2

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

26.03.2019 (10:05): Jepet apartament me qera 2+1 , 93m2, kati 5, i mobiluar, pallat i ri me ashensor, 2 dhoma gjumi+ 1 dhome ndenje+ guzhine+ koridor + 2 tualete + ballkon. te gjitha paisjet jane fuksionale. vendodhja : ish - ekspozita. kerkohet : persona serioz dhe ...

330 Euro Rruga Fortuzi jepet me qira apartament 2+1  Jepet me qira apartament 2+1 ne rrugen Fortuzi , eshte i mobiluar ne menyre bash

Rruga Fortuzi Jepet Me Qira Apartament 2+1

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.69 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.03.2019 (10:05): Jepet me qira apartament 2+1 ne rrugen fortuzi , eshte i mobiluar ne menyre bashkohore me cdo paisje shtepiake funksionale , ndodhet ne pallat te ri , me ashensor, ndricim natyral , nje zone e qete dhe me banore familjare.....

300 Euro jepet me qera apartament 2+1  mbrapa Inxhinierise se Ndertimit jepet me qera apartment 2+1 ,i mobiluar ne menyre bashkohore dhe organizuar ne m

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Mbrapa Inxhinierise Se Ndertimit

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.78 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.03.2019 (10:05): Jepet me qera apartment 2+1 ,i mobiluar ne menyre bashkohore dhe organizuar ne menyre shume komode.apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri mbrapa inxhinierise se ndertimit ,ne nje zone te qete prane te gjitha llojeve te sherbimeve dhe f...

270 Euro id:104284 - hyrje me qera

Hyrje Me Qera

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.23 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Okazion! apartament me qera, 1+1 kt 2 hyrje me vete.67m2,ne nje zone te qete te tiranes,afer shkolles se "kuqe"rruga "qemal stafa".e mobiluar me te gjitha,kondicinim,parket,wireles.2 ballkone çmimi 270 euro i ...

370 Euro id:54956 - Apt 2+1 (85 m2) me GARAZH  (Pazari i Ri) Ashensor | Mobilim Cilesor dhe Pajisje te Reja

Apt 2+1 (85 M2) Me Garazh (pazari I Ri) Ashensor | Mobilim Cilesor Dhe Pajisje Te Reja

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.85 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera 2 + 1 (85 m2) tek shkolla e kuqe (pazari i ri) zone shume e preferuar | pallat i ri, ashensor dhe parkim me garazh | mobilimi cilesor dhe pajisjet elektroshtepiake te reja | ndricim natyral pefekt...

330 Euro id:55511 - Apartament 1+1 (58 m2) (BLLOK) | me Mobilim te RI ( Ndricim te Mire)

Apartament 1+1 (58 M2) (bllok) | Me Mobilim Te Ri ( Ndricim Te Mire)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 1 + 1 (58 m2) ne bllok (rr. sami frasheri) | mobilimi eshte i ri | kondicioner ekonomik | ndricimi natyral perfekt dhe pamja paronamike | pajisjet te reja | sallon i ri me kolltuqe te ...

240 Euro JEPET ME QIRA KATI I PARE I VILES Jepet me qira kati i pare i viles 3 kateshe te rruga Elbasanit,prane Vilave Gjer

Jepet Me Qira Kati I Pare I Viles

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.74 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.03.2019 (10:05): Jepet me qira kati i pare i viles 3 kateshe te rruga elbasanit,prane vilave gjermane te unt. vila ka sistem kamerash përreth saj. kati 1 ka një sipërfaqe 90 m2 , dhe është i organizuar në 1 dhoma gjumi, 1 sallon të madh, guzhina vec, 1 tualet...

220 Euro Tirane, jap me qera Vile 2+1+BLK Kati 3, 90 m² 220 Euro (Ali Demi) Vila është e pozicionuar në zonën e Ali Demit. Informacion mbi vilën: • K

Tirane, Jap Me Qera Vile 2+1+blk Kati 3, 90 M² 220 Euro (ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.03.2019 (10:03): Vila është e pozicionuar në zonën e ali demit. informacion mbi vilën: • kati 3 banim • sipërfaqja e vilës : 90 m2 • orientimi jug-perëndim. vila është pjesërisht e mobiluar dhe disponon: • salloni ndenjes • kuzhina • 2 dhoma gj...

550 Euro Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 3, 160 m² 550 Euro (Selvia) Apartamenti eshte i pozicionuar te zona e Selvise. Informacion mbi apartamentin:

Tirane, Jap Me Qera Apartament 2+1+blk Kati 3, 160 M² 550 Euro (selvia)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
160.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.03.2019 (10:02): Apartamenti eshte i pozicionuar te zona e selvise. informacion mbi apartamentin: • kati 3 banim • siperfaqa e apartamentit : 170 m2 •orientimi : jug-lindje • dokumentacioni: me hipoteke. apartamenti eshte i mobiluar dhe disponon: •salloni n...

550 Euro Ne Myslym Shyr, Jepet me Qira Super Apartament 1+1! Jepet me qira apartament 1+1 ne Myslym Shyri.Apartamenti eshte i mobiluar me nje

Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

26.03.2019 (09:57): Jepet me qira apartament 1+1 ne myslym shyri.apartamenti eshte i mobiluar me nje stil modern, ku ndodhen te gjitha pajisjet e nevojshme per nje jetese. apartamenti ndodhet ne katin e 5-te banimi, me siperfaqe 90m2.hapsira eshte e organizuar nga nje s...

240 Euro id:109388 - Okazion 2+1 e mobiluar 100 m2 240 euro

Okazion 2+1 E Mobiluar 100 M2 240 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.59 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 me dy ballkone dhe dy banjo. plotesisht i mobiluar me elektroshtepiake dhe mobilie. ne nje zone te qete, afer me cdo sherbim. mundesi parkimi me pagese ne garazhd nentokesor. adr...

235 Euro id:38236 - 1+1 (60 m2) ne Ali dem - Zone me Mundesi Parkimi | Mobilim Cilesor | Ndricim shume i Mire Natyral

1+1 (60 M2) Ne Ali Dem - Zone Me Mundesi Parkimi | Mobilim Cilesor | Ndricim Shume I Mire Natyral

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apt 1 + 1 (60 m2) ne ali dem - zone me mundesi parkimi | mobilim cilesor | ndricim shume i mire natyral | shtruar me pllake cilesore | set kolltuqesh | kundrabufe cilesore | dhome gjumi e kompletu...

400 Euro id:106344 - Jepet Ap 2+1 me Garazhd tek Tregu Elektrik

Jepet Ap 2+1 Me Garazhd Tek Tregu Elektrik

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.07 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor pas shkolles baletit ose pa shkuar tek tregu elektrik me pozicion shume te mire bashk me garazhd 400€, 2 dhoma gjumi , sallon i madh , ku...

350 Euro id:106346 - Jepet Ap 1+1 ne Myslym Shyri pll i ri

Jepet Ap 1+1 Ne Myslym Shyri Pll I Ri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor ne myslym shyri , 1 dhome gjumi , 1 sallon , kuzhine , 1 tualete dhe nje ballkon i madhe me orintim juge lindje dhe me nje pozicion shume t...

49,000 Euro id:108498 - Ali Dem ,Shitet apartament 1+1 ideal per investim

Ali Dem ,shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra) Living In Tirana
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne ali dem , fare prane rossmanit shitet nje super apartament 1+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri . apartamenti ka nje siperfaqje bruto prej 65.8 m2 dhe organizohet ne koridor , sallon +kuzhine , 1 dhome gjum...

350 Euro Në Rezidencën Kodra e Diellit 1, Jepet me Qira Apartament 1+1 me Pamje Fantastike !!! Brenda ne Rezidencen Kodra e Diellit 1 jepet me Qira Super Apartament 1+1, me Or

Në Rezidencën Kodra E Diellit 1, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Pamje Fantastike !!!

Kodra e Diellit | Tirane (2.99 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.03.2019 (09:57): Brenda ne rezidencen kodra e diellit 1 jepet me qira super apartament 1+1, me orientim nga jugu. apartamenti ndodhet në katin e 2 të një pallati 5 katësh me punime shume cilesore, dhe organizohet në një sallon të bollshëm me sëbashku me ambj...

600 Euro Ne Myslym Shyr Jepet me Qira Super Apartament 3+1 Ne Myslym Shyr, Prane restorant Tepelenes jepet me qira super Apartament 3+1 me

Ne Myslym Shyr Jepet Me Qira Super Apartament 3+1

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.86 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.03.2019 (09:57): Ne myslym shyr, prane restorant tepelenes jepet me qira super apartament 3+1 me nje super verande te madhe. ambienti ndodhet ne katin e trete te nje pallati 3 katesh. eshte i organizuar ne nje ambient ndenje i arreduar shume bukur, 1 kuzhine me vete ...

700 Euro Jepet me qira apartament 2+1+2 te ETC! Jepet me qira apartament 2+1+2 te ETC. Ka nje siperfaqe prej 118m2 te organizuar

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Te Etc!

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

26.03.2019 (09:56): Jepet me qira apartament 2+1+2 te etc. ka nje siperfaqe prej 118m2 te organizuar ne sallon te bollshem dhe kuzhine ne nje ambient te perbashket dhe me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi, 1 korridor dhe 2 tualete, njeri prej te cileve eshte i integruar t...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim