konvikte private tirane 

 Online 316 lexues | 12 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 316 lexues | 12 njoftime ne pritje
330 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon (92 m2) tek pazari i ri (neptuni/qender) zone perfekte | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicionera... (Premium 31.12.2019)

1,200 Euro

Jepet Super Penthouse 3+1+2 Me Qira

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
295.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Jepet me qira penthouse prane gjimnazit "petro nini". ambjneti ka nje siperfaqe prej 295 m2 e ndare ne dy zona kryesore: ambjenti i brendeshem dhe ver... (Premium 23.04.2020)

400 Euro

Jepet per here te pare me qera super apartament 2+1+verande (112 m2) tek kompleksi kontakt (21 dhjetori) zone perfekte, ne pallat te ri me ashensor dh... (Premium 31.12.2019)

285 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 tek stacioni i trenit (mundesi parkimi ne zone- pa pagese**) mobilim cilesor dhe i ri | kondicioner | pajisje te reja tot... (Premium 09.02.2020)

30,000 Leke
Jepet me qira apartament 3+1, Tregu Elektrik Jepet me qira apartament 3+1, Tregu Elektrik.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te

Jepet Me Qira Apartament 3+1, Tregu Elektrik

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira apartament 3+1, tregu elektrik.apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje shtepie private.ka hyrje te vecante. organizohet ne tre dhoma gjumi, nje sallon me gatim, tualet me dritare dhe korridor.jepet me qira e mobiluar.ndodhet ne nje zon... 16/10/2019 11:26... Lexo detajet..

400 Euro
Jepet me qira apartament 1+1 prapa Ring Center Jepet apartament 1+1 me qira pas Ring Center. Apartamenti eshte i mobiluar edhe

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Prapa Ring Center

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament 1+1 me qira pas ring center. apartamenti eshte i mobiluar edhe ofron kushtet e nje jetese mjaft komode. per me teper informacion na kontaktoni ne 0693175177... 16/10/2019 11:26... Lexo detajet..

600 Euro
JEPET ME QERA SUPER AP 3+1 TEK KODRA E DIELLIT 2 Jepet me Qera Super Apartament 3+1 i Mobiluar tek Kompleksi Rezidencial KODRA E

Jepet Me Qera Super Ap 3+1 Tek Kodra E Diellit 2

Kodra e Diellit | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera super apartament 3+1 i mobiluar tek kompleksi rezidencial kodra e diellit 2. kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti ka punime tejet cilesore. arkitektura e objekteve, peisazhi mbresëlënës, hapësirat e gjelbërta, veprat e artit... 16/10/2019 11:19... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet apartament me qera prane kompleksit Grand,tek qytet Studenti. Jepet apartament me qera prane kompleksit Grand,tek qytet Studenti.
Apartamenti

Jepet Apartament Me Qera Prane Kompleksit Grand,tek Qytet Studenti.

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament me qera prane kompleksit grand,tek qytet studenti. apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi,salle ngrenie,sallon ndenje,ballkon dhe 2 tualete. apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe eshte kati i4 i nje vile private. s... 16/10/2019 11:16... Lexo detajet..

650 Euro APARTAMENT ME QIRA 3+1 TE RRUGA BARIKADAVE Jepet apartament me qira 3+1+2 tualete. Apartament eshte 136m2 dhe sapo eshte mo

Apartament Me Qira 3+1 Te Rruga Barikadave

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
136.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet apartament me qira 3+1+2 tualete. apartament eshte 136m2 dhe sapo eshte mobiluar totalisht, 3 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine bashke, 2 tualete, 1 ballkon, si dhe nje post parkimi ne -1 ne rrugen e barrikadave ne qender te tiranes.pallati eshte... 16/10/2019 11:15... Lexo detajet..

700 Euro APARTAMENT ME QIRA 2+1 TE KOMPLEKSI DELIJORGJI Jepet apartament 2+1 me qira ne nje nga komplekset me te mira ne Tirane "Ko

Apartament Me Qira 2+1 Te Kompleksi Delijorgji

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet apartament 2+1 me qira ne nje nga komplekset me te mira ne tirane "kompleksi delijorgji". apartamenti disponon 2 dhoma gjumi, 1 sallon te bollshem, kuzhine te vecuar, 2 tualete si dhe nje ballkon, jepet i mobiluar totalisht. siperfaqja 115m2, n... 16/10/2019 11:15... Lexo detajet..

330 Euro PER QIRA 2+1 AFER ME KRISTALIN JEPET ME QIRA 2+1 NE PALLAT TE RI ME ASHENSOR,PRANE BIG MARKET,OSE KRISTAL CENT

Per Qira 2+1 Afer Me Kristalin

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira 2+1 ne pallat te ri me ashensor,prane big market,ose kristal center tek mbikalimi.... 16/10/2019 11:06... Lexo detajet..

330 Euro Apartament 1+1 me qira prane Pazari te Ri. Apartament me qira 1+1 i mobiluar ne pallat te ri me ashensor,rruga Tefta Tashko

Apartament 1+1 Me Qira Prane Pazari Te Ri.

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament me qira 1+1 i mobiluar ne pallat te ri me ashensor,rruga tefta tashko koco.... 16/10/2019 11:06... Lexo detajet..

350 Euro 2+1 Perfect ( LIQENI THATE- Peti) + GARAZHD personal - Drite gjithe kohes- Kuzhina Fare e Re- Me Ashensor Apt 2 + 1 ( LIQENI i THATE - 50 m Lart Conadit ) | I Mobiluar | GARAZHD Personal

2+1 Perfect ( Liqeni Thate- Peti) + Garazhd Personal - Drite Gjithe Kohes- Kuzhina Fare E

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apt 2 + 1 ( liqeni i thate - 50 m lart conadit ) | i mobiluar | garazhd personal ***| ashensor | 3 kondicioner ekonomik | super ballkon | pamje nga liqeni fantastike | pajisje funksionale- kuzhina fare e re gati ne qese | zone e qete | tavana me puni... 16/10/2019 11:04... Lexo detajet..

32,000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1tek rruga e elbasanit,pas shkolles se mesme te gjuheve te huaja asim vokshi apartament totalisht i mobiluar. apartam... (Premium 04.03.2020)

500 Euro

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Kompleksi Kontakt.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.40 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te kerkuara prane inxhinerise se ndertimit. apartamenti organizohet ne nje sallon pritje + ambie... (Premium 06.05.2022)

320 Euro

Me qera apartament 2+1+2wc (104 m2) xhamlliku - pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | parket | kondicioner | izolim akustik | termoizolim | hidr... (Premium 31.12.2019)

400 Euro Apartamente 1+1 me qera Rruga e Kavajes (ID 4211385 ) Property ID : 4211385

Rruga e Kavajes, prane Mullirit te Vjeter, jepet me qer

Apartamente 1+1 Me Qera Rruga E Kavajes (id 4211385 )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Property id : 4211385 rruga e kavajes, prane mullirit te vjeter, jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre moderne, siperfaqe 90 m², kati i 4 me ashensor, koridor, tualet, 2 kondicioner, fshese me korent, mikrovale, ballk... 16/10/2019 11:04... Lexo detajet..

1,500 Euro Apartamente 3+1 me qera tek Bulevardi “Gjergj Fishta”(ID 4231122) Property ID :4231122

Bulevardi “Gjergj Fishta”, prane Kompleksit Delijorg

Apartamente 3+1 Me Qera Tek Bulevardi “gjergj Fishta”(id 4231122)

Vasil Shanto | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
170.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Property id :4231122 bulevardi “gjergj fishta”, prane kompleksit delijorgji, jepet me qera apartament 3+1 ne pallat te ri, e mobiluar me te gjitha ne menyre moderne, siperfaqe 170 m², kati 5 me ashensor, kondicioner, 2 tualete, 2 ballkone, e ... 16/10/2019 11:04... Lexo detajet..

285 Euro 1+1 Modern ( Stacioni Trenit- Bulevardi RI ) shtruar me PARKET, Mundesi Parkimi pa pagese**( Kondicioner) Jepet me Qera Apartament 1+1 tek Stacioni i Trenit (Mundesi Parkimi ne Zone- PA

1+1 Modern ( Stacioni Trenit- Bulevardi Ri ) Shtruar Me Parket, Mundesi Parkimi Pa Pagese*

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.18 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek stacioni i trenit (mundesi parkimi ne zone- pa pagese**) mobilim cilesor dhe i ri | kondicioner | pajisje te reja totalisht | ndricim perfekt | termoizolim | hidroizolim | izolim akustik | muret e sapo lyera | divane ... 16/10/2019 11:03... Lexo detajet..

300 Euro Apartament Me Qera 2+1 Jepet Apartament me Qera 2+1 ,84m2📐 ,kati 5, pallat ekzistues,i mobiluar me t

Apartament Me Qera 2+1

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet apartament me qera 2+1 ,84m2📐 ,kati 5, pallat ekzistues,i mobiluar me te gjitha paisjet funksionale. i organizuar : 1 dhome ndenje+ guzhine+ 2 dhoma gjumi+ koridor+ tualet+ ballkon+ 2 kondioner.🔐 kerkohet : persona serioz dhe me afat te... 16/10/2019 11:03... Lexo detajet..

350 Euro Ne Komune Te Parisit Jepet Me Qira Apartament 2+1!! Ne Komunen e Parisit jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe te bollshme prej

Ne Komune Te Parisit Jepet Me Qira Apartament 2+1!!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne komunen e parisit jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe te bollshme prej 105 m2. ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar. apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje me kuzhine te prefshire, 2 dhome gjumi, 2... 16/10/2019 11:03... Lexo detajet..

450 Euro Tiranë Apartament Për Qira në Bllok Tiranë 2+1Për Qira në Bllok
Vendodhja Rruga Perlat Rexhepi.
Cmimi 450€ (n

Tiranë Apartament Për Qira Në Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Tiranë 2+1për qira në bllok vendodhja rruga perlat rexhepi. cmimi 450€ (neto pa taksa) organizuar:2+1+ballkon+2tualet. kati 5, me ashensor. sip90m2 apartament bosh zyra/banim. agjensi origjinal (real estate)... 16/10/2019 11:02... Lexo detajet..

350 Euro APARTAMENT ME QERA 2+1 TEK KOMPLEKSI KONTAKT 350€ Jepet me qera apartament 2+1 tek Kompleksi Kontakt ,nje nga zonat me te qeta dhe

Apartament Me Qera 2+1 Tek Kompleksi Kontakt 350€

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 tek kompleksi kontakt ,nje nga zonat me te qeta dhe te preferuara per te jetuar te tiranes . apartamenti ka nje siperfaqe 130 m2 i organizuar ne 1 sallon ndenje +kuzhine ,2 dhoma gjumi ,1 tualet dhe 3 ballkone .i pozicion... 16/10/2019 11:02... Lexo detajet..

300 Euro Apartament 2+1+2 me qira tek Ali Demi ! Jepet me qira apartament 2+1+2 tualete per 300€ ne Ali Dem!
Zona ku ndodhet a

Apartament 2+1+2 Me Qira Tek Ali Demi !

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qira apartament 2+1+2 tualete per 300€ ne ali dem! zona ku ndodhet apartamenti eshte nder me te preferuarat per banim per shkak te afersise me unazen, qendren dhe njesite e sherbimit si cerdhe,kopeshte,shkolla si dhe institucione te ndrys... 16/10/2019 11:02... Lexo detajet..

350 Euro 2+1 Perfekt ( LIQENI THATE- Peti) + GARAZHD personal - Drite gjithe kohes- Kuzhina Fare e Re- Me Ashensor Apt 2 + 1 ( LIQENI I THATE - 50 m Lart Conadit ) | I Mobiluar ne menyre Bashkeko

2+1 Perfekt ( Liqeni Thate- Peti) + Garazhd Personal - Drite Gjithe Kohes- Kuzhina Fare E

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apt 2 + 1 ( liqeni i thate - 50 m lart conadit ) | i mobiluar ne menyre bashkekohore | garazhd nentore personal| ashensor | 3 kondicionere ekonomik | super ballkon i madh | pamje fantastike nga liqeni | pajisje funksionale- kuzhina fare e re| zone e... 16/10/2019 11:01... Lexo detajet..

350 Euro

Apt 2 + 1 ( liqeni i thate - 50 m lart conadit ) | i mobiluar ne menyre bashkekohore | garazhd nentore personal| ashensor | 3 kondicionere ekonomik | ... (Premium 31.12.2019)

400 Euro

1+1 I Ri (78 M2) Tek Kmpl. Vizion (don Bosko) Ashensor | Parket | Mobilim Cilesor | Kondioner

Don Bosko | Tirane (0.93 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera super apartament 1+1 tek kompleksi vizion (don bosko) ne pallat te ri me ashensor dhe sistem sigurie | i banuar shume pak | mobilim tota... (Premium 31.12.2019)

500 Euro Tirane, jap me qera apartament 3+1+BLK Kati 7, 110 m² 500 Euro (Shkolla e Kuqe) Jepet me qera apartament 3+1 tek "Shkolla e Kuqe". Apartamenti ndodhet

Tirane, Jap Me Qera Apartament 3+1+blk Kati 7, 110 M² 500 Euro (shkolla E Kuqe)

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament 3+1 tek "shkolla e kuqe". apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje pallati te ri. apartamenti ka siperfaqe totale prej 110 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenjie, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 b... 16/10/2019 11:00... Lexo detajet..

500 Euro Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 6, 140 m² 500 Euro (Rruga Mine Peza) Jepet me qera apartament 2+1 duplex, tek rruga “Mine Peza" pranë gjimnaz

Tirane, Jap Me Qera Apartament 2+1+blk Kati 6, 140 M² 500 Euro (rruga Mine Peza)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 duplex, tek rruga “mine peza" pranë gjimnazit "qemal stafa". apartamenti ndodhet në katin e 6 me sipërfaqe 140 m2. apartamenti disponon: •2 dhoma •1 tualet • 1 ballkon •detaje të tjera: •i ndriçuar •pal... 16/10/2019 10:57... Lexo detajet..

15,000 Leke Jepet hyrje me qera Jepet hyrje me qera 1+1
Per 2 persona

Jepet Hyrje Me Qera

Tjeter zone | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
20.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet hyrje me qera 1+1 per 2 persona ... 16/10/2019 10:55... Lexo detajet..

350 Euro Tek Rruga E Kavajes Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek Palleti Me Shigjeta , Jepet me Qira Super Apartament 2+1.Apartamenti eshte

Tek Rruga E Kavajes Jepet Me Qira Apartament 2+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

tek palleti me shigjeta , jepet me qira super apartament 2+1.apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha kushtet e nevojshme per familjar ose cifte . apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri dhe i mirembajtur apart... 16/10/2019 10:55... Lexo detajet..

17,000 Leke

Shtepi 1+1 Me Qera Ne Lungomare

Lungomare | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepen 2 apartamente me hapsire apartament 1+1 ne zonen e lungomares me pamje nga deti. apartamentet jane te rinj, dhe te mobiluar me gjithcka bashkeko... (Premium 18.10.2019)

350 Euro

Apartament 3+1+ballkon tek ministria e drejtesise (qender - rr. fortuzi) zone perfekte | mundesi parkimi | mobilim cilesor | kondicioner | ndricim per... (Premium 31.12.2019)

500 Euro

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobil... (Premium 07.08.2020)

330 Euro

Qender , Apartament Me Qera I Mobiluar

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ne qender jepet super apartament 1+1 me kuzhine me vehte. ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri me ashensor dhe ka nje siperfaqe neto pre... (Premium 29.10.2019)

300 Euro Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 1, 140 m² 300 Euro (Rruga Siri Kodra) Jepet me qera kati i parë ose i dytë i një vile , tek “Bulevardi i Ri"

Tirane, Jap Me Qera Apartament 2+1+blk Kati 1, 140 M² 300 Euro (rruga Siri Kodra)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... 16/10/2019 10:55... Lexo detajet..

350 Euro Tirane, jap me qera apartament Kati 3, 100 m² 350 Euro (Don Bosko) Jepet me qera apartament 2+1 ,në "Don Bosko" . Apartamenti ndodhet n

Tirane, Jap Me Qera Apartament Kati 3, 100 M² 350 Euro (don Bosko)

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ,në "don bosko" . apartamenti ndodhet në katin e 3 të një pallati 7 katësh me sipërfaqe 100 m2. apartamenti disponon : • ambient ndenjie • ambient gatimi •2 dhoma •2 tualet •detaje të tjera: • me ashens... 16/10/2019 10:51... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet shtepi me qera 2+1 Jepet shtepi me qera 2+1 ne zone perfekte,mobilim bashkekohore ,ndricim.Ndodhet

Jepet Shtepi Me Qera 2+1

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet shtepi me qera 2+1 ne zone perfekte,mobilim bashkekohore ,ndricim.ndodhet perball universitetit new york.uje i paguar... 16/10/2019 10:50... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim