laprake shpi me qera

 Online 347 lexues | 13 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
E Mobiluar

400 Euro

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.10 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
130 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

2+1+2wc* totalisht 100% i ri i investuar ( ne qese) afer ekonomikut/ liqenit dhe universiteteve - per disa dite do te mobiliohet e tera mobilimi me shume shije nga bestseller | ka 2 vende parkimi | orientimi ideal: plot drite | ka panel diellor dhe p... 27/10/2020 06:53... Lexo detajet..

E Mobiluar
1+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

1+1+ballkon 94m2 super i madh, tek sheshi willson ( ka vendndodhjen me premium- fiks fiks te sheshi wilson me super pamje) | ka mundesi qe te shfrytezohet tarraca****- perfshire interneti ne cmim +++ dhe shume lehtesira te tjera - i kompletuar, pje... 26/10/2020 22:39... Lexo detajet..

E Mobiluar

350 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.17 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Apartament 1+1 me ballkon dhe verande ++++ oborr , qe leshohet per here te pare me qera (kristali - komuna e parisit) pallat i ri | banesa e shtruar me parket | kondicioner dhe cdo pajisje elektroshtepiake | mobiluar me shume shije dhe cilesi | dhome... 27/10/2020 10:01... Lexo detajet..

E Mobiluar

35,000 Leke

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek xhamlliku.apartamenti eshte i perbere nga 1 dhome gjumi,salle ngrenie ,salle gatimi,banjo ,post parking.ndodhet ne nje zone shumente mire dhe me plot facilitete.per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni n... 26/10/2020 07:06... Lexo detajet..

450 Euro
APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA NE FILLIM TE  DON BOSKO! Apartamenti organizohet ne 2+1+2 tualete dhe 1 ballkon,  me siperfaqe totale 105

450 Euro

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
105 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti organizohet ne 2+1+2 tualete dhe 1 ballkon, me siperfaqe totale 105 m2. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te. mobilimi eshte modern. zona ofron te gjitha kushtet dhe fasilitetet per nje jetes komode.... 27/10/2020 15:33... Lexo detajet..

230 Euro
super apatament 1+1 kati 3te,i kompletuar me te gjitha+ wifi.5 min.nga bulevardi i ri. pallat,apart.1+1 per te huaj,e mire kompletuar+ wifi.kati trete.5 min nga buleva

230 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.09 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
47 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Pallat,apart.1+1 per te huaj,e mire kompletuar+ wifi.kati trete.5 min nga bulevardi i ri dhe hotel meridian... 27/10/2020 15:32... Lexo detajet..

230 Euro
ambjet kati 3te,i kompletuar me te gjitha,prane qendres tregtare concord. pallat i ri,ambjent i kompletuar me te gjitha,kati i 3te,mundesi per wifi.prane

230 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
39 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Pallat i ri,ambjent i kompletuar me te gjitha,kati i 3te,mundesi per wifi.prane qendres tregtare concord.... 27/10/2020 15:32... Lexo detajet..

400 Euro Qera, Apartament 2+1  Jepet me qira apartament 2+1, i mobiluar mire, 2 tualete , verande. apartamenti

400 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (32.50 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
115 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qira apartament 2+1, i mobiluar mire, 2 tualete , verande. apartamenti disponon oxhak, dhe kondicioner ne cdo dhome. ... 27/10/2020 15:31... Lexo detajet..

450 Euro JEPET ME QERA 3+1 Apartamenti ndodhet në zonën e Komunës së Parisit.
Informacion mbi Apartame

450 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

... 27/10/2020 15:21... Lexo detajet..

400 Euro Jepet me qira apartament 2+1 Komuna e Parisit 400€  Apartament për qira 2+1+2 
Kati 5 pallat i ri ashensor 
Sipërfaqe:110m2 
Ad

400 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
92 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Apartament për qira 2+1+2 kati 5 pallat i ri ashensor sipërfaqe:110m2 adresa: komuna parisit apartamenti organizohet nga: salloni+kuzhina, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone dhe 2 tualete . Çmimi:400€ kontakto:0698838662👩🏼‍💻 a... 27/10/2020 15:20... Lexo detajet..

350 Euro JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE QENDRES !  Jepet me qera apartament 1+1 ne Rrugen e Kavajes( Rr Him Kolli). 
Apartamenti n

350 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.69 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
95 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 ne rrugen e kavajes( rr him kolli). apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar. organizohet nga nje sallon i bollshem, me nje dhome gjumi qe ka dalje ne ballkon dhe nje tualet qe ka ajrim natyral(me dri... 27/10/2020 15:16... Lexo detajet..

230 Euro ambjent i mire kompletuar me te  gjitha+ wifi,kati 2te,prane qendres tregtare concord. pallat i ri,kari 2te,ambjent i kompletuar me te gjitha+ wifi,prane qendres tregt

230 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
25 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Pallat i ri,kari 2te,ambjent i kompletuar me te gjitha+ wifi,prane qendres tregtare concord.... 27/10/2020 15:16... Lexo detajet..

250 Euro apartament 1+1 kati 2te,i kompletuar me te gjitha+ kondicioner+ wifi,prane qendres tregtare concord. apartament 1+1+kondicioner inverter+wifi,i kompletuar me  te gjtha,prane qendres

250 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
50 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartament 1+1+kondicioner inverter+wifi,i kompletuar me te gjtha,prane qendres tregte are concord... 27/10/2020 15:16... Lexo detajet..

450 Euro

Ultra apartament 3+1+2wc+2ballkone me shume shije ne mobilim bashkekohor tek liqeni - zologjiku | cdo gje e re dhe cilesore | pallat i ri me ashensor ... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Jepet Me Qera Apartament 3+1+2 Tek Ish Ekspozita (prane Gjykates) Okazion

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.28 Km nga qendra)
3+1 Dhoma|Sallon
155.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera 3+1+2 tek ish ekspozita prane gjykates. apartament shum mire i organizuar me hapsira te bollshme dhe mjaft mire i organizuar. ka 3 dho... (Premium 17.11.2020)

400 Euro

Apartament 1+1 Me Qira, Rezidenca Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra) Property Invest Albania
1+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 me qira ne zonen koda diellit ,brenda ne rezidences 1 ,nje nga rezidencat me luksoze ne tirane. apartamenti ka nje sip... (Premium 28.10.2020)

400 Euro Tirane, jap me qera apartament 2+1 Kati 4, 96 m² 400 Euro (Kompleksi Fiori Di Bosco) Jepet me qera apartament 2+1 te kompleksi Fiori di Bosco. Apartamenti ndodhet n
2+1
Dhoma|Sallon
96 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 te kompleksi fiori di bosco. apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensor dhe ka një sipërfaqe totale 96 m2. apartamenti është i mobiluar, i pabanuar më parë dhe përbëhet nga salloni sëbas... 27/10/2020 15:05... Lexo detajet..

1,200 Euro Jepet apartament me qera 2+1+2 super i arreduat te rruga e Elbasanit. Super Apartament tek Park Gate!!!!!!!!!
Jepet me qera apartament 2+1 i sapo arr

1,200 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Super apartament tek park gate!!!!!!!!! jepet me qera apartament 2+1 i sapo arreduar dhe investuar ne detaj, lokalizuar ne nje nga ndertimet me cilesore te tiranes, kompleksi "park gate", ne zonen e rruges se elbasanit. apartamenti ndodhet ne katin ... 27/10/2020 15:03... Lexo detajet..

2,100 Euro Jepet me qera apartament 3+1+2 super i mobiluar te rruga e Elbasanit. Super Apartament 3+1 tek Park Gate!!!!
Jepet me qera apartament eshte i tipolog

2,100 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
130 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
10
Kati

Super apartament 3+1 tek park gate!!!! jepet me qera apartament eshte i tipologjise 3+1 i sapo arreduar dhe investuar ne cilesi, ideuar nga arktitekt. apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 135 m2. gjendet ne nje prej ndertimeve me cilesore te qyt... 27/10/2020 15:02... Lexo detajet..

350 Euro ME QERA 1+1 APARTAMENT, ne pallat mbas Hotel Diplomat 1 ose Shkolles Vasil Shanto  ME QERA 1+1 APARTAMENT, ne zonen e Vasil Shantos, mbas ish Hotel Diplomat 1 si v
1+1
Dhoma|Sallon
61 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Me qera 1+1 apartament, ne zonen e vasil shantos, mbas ish hotel diplomat 1 si vendodhje te gjitha pajisjet elektro - shtepiake dhe mobiljet jane te reja • siperfaqe 61 m2 • kati 3 pallat ekzistues • 1 dhome gjumi • komple... 27/10/2020 15:02... Lexo detajet..

350 Euro Jepet apartament me qera 1+1 i mobiliar te Rruga e Kavajes.s Jepet apartament 1+1 me qera te rruga e Kavajes.
Apartamenti eshte i mobiluar d

350 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet apartament 1+1 me qera te rruga e kavajes. apartamenti eshte i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket. ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te mire administruar dhe ne nje zone qe i ploteson te gjitha facilitetet. cmimi 350€... 27/10/2020 15:02... Lexo detajet..

35,000 Leke Jepet apartament me qera 2+1 i mobiluar te Fusha e Aviacionit. Super Apartament me qira 2+1,tek Ish Fusha Aviacionit,prane Big Market.Pallat i

35,000 Leke

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (91.34 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Super apartament me qira 2+1,tek ish fusha aviacionit,prane big market.pallat i ri kati 2-te mobilim bashkekohor me te gjitha kushtet. cmimi 35000 leke... 27/10/2020 15:02... Lexo detajet..

500 Euro Jepet me qera 3+1+2 i mobiluar te rruga e Kavajes. Jepet apartament i mobiluar 3+1+2. Apartamenti eshte i mire organizuar dhe me mo

500 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Jepet apartament i mobiluar 3+1+2. apartamenti eshte i mire organizuar dhe me mobilim te kompletuar. i ndodhur ne katin e 8 ne nje zone qe ti mundeson te gjitha facilitetet. cmimi 500€... 27/10/2020 15:01... Lexo detajet..

500 Euro Jepet apartament me qera 2+1 ne Qender. Jepet apartament 2+1 i mobiluar ne qender te Tiranes. Me nje organizim te mire d

500 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.38 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet apartament 2+1 i mobiluar ne qender te tiranes. me nje organizim te mire dhe mobilim te kompletuar apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te tiranes. cmimi 500€... 27/10/2020 15:01... Lexo detajet..

450 Euro APARTAMENT 1+1 PER QIRA NE BLLOK, PRANE NOBIS jepet me qira apartamenti 2+1+2 ne Bllok, afer qendres Nobis.
Apartamenti ka nj

450 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
115 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Jepet me qira apartamenti 2+1+2 ne bllok, afer qendres nobis. apartamenti ka nje siperfaqe prej 115 m2 dhe ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me 1 sonxhorno me 1 kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. zona... 27/10/2020 14:58... Lexo detajet..

420 Euro

Jepet me qera kati iii i nje vile me hapsire 140m2 me strukture 3+1 me kuzhine me vete +1 studio + 1 tualet dhe me 2 ballkone te medha| nje mundesi e ... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon **totalisht i investuar | vendndodhje perfekte midis pazarit te ri dhe selvise| mobilim bashkekohor | pallat ultr... (Premium 31.12.2020)

30,000 Leke Apartament 2+1 me qira ne Astir tek alpha bank! Jepet apartament 2+1 me qira ne Astir, tek alpha bank.
Apartamenti organizohet

30,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
105 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet apartament 2+1 me qira ne astir, tek alpha bank. apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje, 2 dhome gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. ofrohet i mobiluar si ne foto. ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar. zona ofron ... 27/10/2020 14:58... Lexo detajet..

500 Euro Apartament 2+1+2 me qira tek Shkolla e Baletit Apartament 2+1+2 per qira te shkolla e Baletit.
Ka nje siperfaqe prej 135 m2 or

500 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
136 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartament 2+1+2 per qira te shkolla e baletit. ka nje siperfaqe prej 135 m2 organizuar ne nje sallon te bollshem dhe ambjent gatimi,dy dhoma gjumi ,dy tualete,nje koridor i madh i cili ben shperndarjen e ambienteve dh enje ballkon. ndodhet ne kati... 27/10/2020 14:57... Lexo detajet..

350 Euro Apartament 1+1 tek Kopeshti Botanik Jepet apartament 1+1 me qira tek Kopshti Botanik ne nje kompleks pallatesh te ri

350 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
62 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet apartament 1+1 me qira tek kopshti botanik ne nje kompleks pallatesh te ri dhe te mire-administruar, me sistem termoizolimi dhe dopio xham. apartamenti eshte ne katin e 3 me siperfaqje totale 60m2, me ashensor dhe i organizuar ne nje sallon i ... 27/10/2020 14:57... Lexo detajet..

1,200 Euro APARTAMENT 2+1+2+GARAZHD ME QIRA, NOBIS. Apartament 2+1 me qira , prane Liqenit Artificial.

Apartamenti eshte 114 m2 d

1,200 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.74 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
114 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Apartament 2+1 me qira , prane liqenit artificial. apartamenti eshte 114 m2 dhe ndodhet ne katin e 7 ne nje pallat te mireadministruar te pajisur me 2 ashensore. apartamenti eshte i mireorganizuar, korridori mjaft i bollshem dhe funksional lidh... 27/10/2020 14:54... Lexo detajet..

255 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon ne astir (ozoni) pallat i ri me ashensor | mobilim i kompletuar | kondicioner inverter | hapesire e bolleshme me ... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Jepet Apartament 1+1 Midis Myslym Shyrit Dhe Rruges Kavajes

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartamenta 1+1 totalisht i mobiluar mbrapa karburant kastrati tek rr myskyn shyri. ambjenti eshte i ndare ne nje korridor qe te con tek dhoma e... (Premium 04.11.2020)

300 Euro 1+1 me qera siper mbikalimit te Cristal Center Apartamenti eshte totalisht i mobiluar.

300 Euro

Kodra e Diellit | Tirane (2.19 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
67 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar.... 27/10/2020 14:53... Lexo detajet..

320 Euro 2+1 me qera te Stc Trenit Apartamenti eshte i mobiluar totalisht.

320 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.68 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
93 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti eshte i mobiluar totalisht.... 27/10/2020 14:50... Lexo detajet..

1,200 Euro Apartament 2+1 me qera, te Nobis Jepet me qera apartament 2+1 te Nobis, nje nga komplekset me te mire rezidencial

1,200 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
114 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 te nobis, nje nga komplekset me te mire rezidenciale te banimit, shume afer me liqenin artificial. hyrja ka siperfaqe totale 114m2 dhe eshte e strukturuar nga dy dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi te vecuar, 2... 27/10/2020 14:50... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim