leter reference shqip 

 Online 148 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 148 lexues | 1 njoftime ne pritje
199 Euro

Apartament 1+1 perballe rezidences amerikane - afer rruges se elbasanit - ne pallat te ri | ndertime cilesore | hapesire e madhe, perfshire dhe nje ve... (Premium 31.12.2020)

255 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 tek xhamia e tabakeve (rr. ali demi mbas shkolles se baletit ) zone e preferuar | i mobiluar | parket tek dhoma e gjumit ... (Premium 31.12.2020)

195 Euro

Super cmim: apt 1+1 tek eleonora (kodra e diellit) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | muret e sapo lyera | dritare dopio xham... (Premium 31.12.2020)

550 Euro

Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Apartament 1+1!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.33 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

- ne zemer te tiranes, tek shallvaret, jepet me qira apartament shume i vecante. apartamenti eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e a... (Premium 23.04.2020)

350 Euro
Apartament 3+1 me qera ne Rrugen e Fortuzit, Prane Bar Kafe Patricias(ID 4231144 ) Property ID : 4231144

Rruga e Fortuzit, Prane Bar Kafe Patricias, jepet me qe

Apartament 3+1 Me Qera Ne Rrugen E Fortuzit, Prane Bar Kafe Patricias(id 4231144 )

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Property id : 4231144 rruga e fortuzit, prane bar kafe patricias, jepet me qera apartament 3+1 ne pallat te ri, bosh me kontrabufe, e pershtatshme per zyra dhe banim, siperfaqe 114 m², kati 2 me ashensor, 2 tualete, 2 ballkone, orientim me diell.... 08/04/2020 09:59... Lexo detajet..

1,500 Euro
Apartamente 2+1 me qera ne Bllok, prane Gardes (ID 4221715) Property ID :4221715

Bllok, prane Gardes, jepet me qera Apartament 2+1 ne pal

Apartamente 2+1 Me Qera Ne Bllok, Prane Gardes (id 4221715)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Property id :4221715 bllok, prane gardes, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, e mobiluar me te gjitha ne menyre moderne, mobilim i ri i pa perdorur, siperfaqe 115 m², kati 2 me ashensor, kondicioner, 2 tualete, ballkon, e gjithe shtepia... 08/04/2020 09:57... Lexo detajet..

500 Euro
Apartamente 1+1 me qera ne zonen e 21-Dhjetorit  (ID 4211410) Property ID : 4211410

21-Dhjetori, prane Inxhinierise se Ndertimit, jepet me

Apartamente 1+1 Me Qera Ne Zonen E 21-dhjetorit (id 4211410)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Property id : 4211410 21-dhjetori, prane inxhinierise se ndertimit, jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri, siperfaqe 77 m², i mobiluar me te gjitha ne menyre bashkohore, kati 8 me ashensor, kondicioner, tualete, ballkon, apartamenti eshte ... 08/04/2020 09:57... Lexo detajet..

500 Euro Apartamente 2+1 me qera ne zonen e Komunes se Parisit (ID 4221738 ) Property ID : 4221738

Komuna e Parisit, prane Lulishtes, Rruga Merdar Shtylla

Apartamente 2+1 Me Qera Ne Zonen E Komunes Se Parisit (id 4221738 )

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
185.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Property id : 4221738 komuna e parisit, prane lulishtes, rruga merdar shtylla, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, mobiluar shume mire, siperfaqe 185 m², kati i 3 me ashensore, kuzhina me vehte, tualet, 2 kondicioner, koridor, verande, ... 08/04/2020 09:56... Lexo detajet..

500 Euro Apartament 2+1 me qera ne Selite prane Bllokut te Vilave ne Tirane (ID 4221739 ) Property ID : 4221739

Selite, prane Bllokut te Vilave, jepet me qera Apartame

Apartament 2+1 Me Qera Ne Selite Prane Bllokut Te Vilave Ne Tirane (id 4221739 )

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Property id : 4221739 selite, prane bllokut te vilave, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 100 m², i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, mobilim i ri i pa perdorur, kati 5 me ashensor, kondicioner, tualet, ballkon, orient... 08/04/2020 09:56... Lexo detajet..

320 Euro Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes prane Spitalit Amerikan 3 (ID 4221741 ) Property ID : 4221741
Rruga e Kavajes, prane Spitalit Amerikan 3 , jepet me qer

Apartament 2+1 Me Qera Ne Rrugen E Kavajes Prane Spitalit Amerikan 3 (id 4221741 )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Property id : 4221741 rruga e kavajes, prane spitalit amerikan 3 , jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 77 m², i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, kati 2 me ashensor, kondicioner, tualet, ballkon, orientim me diell, jep... 08/04/2020 09:55... Lexo detajet..

330 Euro Apartament 2+1 me qera tek Kodra e Diellit Property ID : 4251078

Kodra e Diellit prane Rezidences nr 1, jepet me qera Ap

Apartament 2+1 Me Qera Tek Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Property id : 4251078 kodra e diellit prane rezidences nr 1, jepet me qera apartament 2+1 ne katin e 1 te nje vile , bosh me kbufe, siperfaqe 110 m², koridor qe lidhe gjithe dhomat, 2 tualete, ballkon, orientim me diell. jepet me qera bosh 33... 08/04/2020 09:55... Lexo detajet..

620 Euro Apartamente 2+1 me qera ne zonen e Bllokut Rruga Nikolla Tupe (ID 4221747 ) Property ID : 4221747

Bllok, Rruga Nikolla Tupe, prane AMA Kafe, jepet me qer

Apartamente 2+1 Me Qera Ne Zonen E Bllokut Rruga Nikolla Tupe (id 4221747 )

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Property id : 4221747 bllok, rruga nikolla tupe, prane ama kafe, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre moderne, siperfaqe 80 m², kati i 5 me ashensore, 2 kondicionere, tualet, ballkon, orientim me diell. jepet me q... 08/04/2020 09:55... Lexo detajet..

220 Euro Jepet me Qera Garsionere 60m2 Jepet Garsionere 60 m2,kat 2 i nje vile me apartamenta te vecanta,me kushte bash

Jepet Me Qera Garsionere 60m2

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet garsionere 60 m2,kat 2 i nje vile me apartamenta te vecanta,me kushte bashkekohore dhe cdo te gje ts teknologjisw me tw fundit,,siri kodra( 200 metra nga pall contakt). cmimi : 220 /€ ne muaj. cel dhe whatsapp dhe viber ... 08/04/2020 09:55... Lexo detajet..

800 Euro

Ne Rrugen Sami Frasheri, Jepet Apartament 3+1 Me Qira!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.62 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne zonen me strategjike ne tirane, prane drejtorise se policise, jepet me qira apartament 3+1 i mobiluar! apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pall... (Premium 06.05.2022)

500 Euro

Apartament 2+1 me qira pranë ‘’21 dhjetorit’’ jepet me qira apartament 2+1 në një nga zonat më të preferuara të tiranës, tek 21 dhjet... (Premium 08.04.2020)

335 Euro

1+1 (82 M2) Me 5 Yje ⭐(kompl. Panorama - Harry Fultz) I Pabanuar Me Pare * ( Ulet Cmimi Nga 400 Eu

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Super apartament 1+1 (82 m2) tek konplekso panorama - harry fultz - zone perfekte |rr. panorama - pallat i ri me 2 ashensora | mobilim cilesor | parke... (Premium 31.12.2020)

350 Euro Apartamente 1+1 me qera prane Zogut te Zi ne Tirane (ID 4211430) Property ID : 4211430

Zogu i Zi, afer Ring Center, jepet me qera apartament 1

Apartamente 1+1 Me Qera Prane Zogut Te Zi Ne Tirane (id 4211430)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Property id : 4211430 zogu i zi, afer ring center, jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha, siperfaqe 70 m², kati 2 me ashensor, kondicioner, tualete, ballkon, orientim me diell. jepet me qera 350 euro... 08/04/2020 09:55... Lexo detajet..

11,000 Leke Ndarje qeraje Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje. Ka dhomen e saj personale, te mobiluar. Cm

Ndarje Qeraje

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje. ka dhomen e saj personale, te mobiluar. cmimi 110 mij leke. ... 08/04/2020 09:51... Lexo detajet..

20,000 Leke JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1,LAGJJA "KONFERENCA E PEZËS" FIER Jepet me qira apartament 2+1 në lagjjen "Konferenca e Pezes" Fier. Ka

Jepet Me Qira Apartament 2+1,lagjja "konferenca E PezËs" Fier

Patos | Fier
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 në lagjjen "konferenca e pezes" fier. ka një sipërfaqe prej 100 m² dhe ndodhet në katin e 7-të të një pallati të ri me ashensor. organizohet në: 2 dhoma, kuzhinë + soxhorno, 2 banjo ,2 ballkon. jepet me qira to... 08/04/2020 09:51... Lexo detajet..

300 Euro Super 2+1 ne don bosko ( afer shkolles )  Apartament 2+1 ne don bosko (afer shkolles )e mobiluar ne menyre moderne me te g

Super 2+1 Ne Don Bosko ( Afer Shkolles )

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament 2+1 ne don bosko (afer shkolles )e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 300 euro... 08/04/2020 09:47... Lexo detajet..

350 Euro Apartament 1+1 tek Myslym Shyri Jepet per qira apartament 1+1 ne Myslym Shyr. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 t

Apartament 1+1 Tek Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet per qira apartament 1+1 ne myslym shyr. apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati me punime cilesore dhe me administrim shume te mire. ka organizim te rregullt me nje dhome ndenje, nje dhome gjumi, nje tualet dhe dy ballkone. apartamenti ... 08/04/2020 09:47... Lexo detajet..

350 Euro 1+1 per qira ne Zog te Zi Jepet apartament 1+1 ne zog te zi.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pall

1+1 Per Qira Ne Zog Te Zi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament 1+1 ne zog te zi. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te mireadministruar, eshte i mobiluar me te gjitha kushtet dhe ofron nje jetese komode. ... 08/04/2020 09:47... Lexo detajet..

500 Euro 1+1 ne Bllok Apartamenti ka nje siperfaqe prej 80m2 me kushte komode i shtruar me parket , i

1+1 Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 80m2 me kushte komode i shtruar me parket , i pajisur me sistem ngrohje ftohje chiller, dritate dopio xham termik etj. per nje vizite ne prone na kontaktoni... 08/04/2020 09:47... Lexo detajet..

25,000 Leke Kodra e Priftit Ambient Shume i kendeshem.
Tre dhoma gjumi. 
Verand perreth.
Mundesi parkimi.

Kodra E Priftit

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambient shume i kendeshem. tre dhoma gjumi. verand perreth. mundesi parkimi.... 08/04/2020 09:42... Lexo detajet..

22,000 Leke Jepet apartament me qera 1+1 i kompletuar totalisht Jepet me qera apartament 1+1 i kopmletuar te zona e Astirit buze rruge kryesor n

Jepet Apartament Me Qera 1+1 I Kompletuar Totalisht

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 i kopmletuar te zona e astirit buze rruge kryesor ne katin e 3 banimi me dy ashensore pallati,apartamenti eshte i kompletuar totalisht.... 08/04/2020 09:34... Lexo detajet..

370 Euro

Apartament Luksoz Me Qera!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.15 Km nga qendra) ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera nje apartament i madh me siperfaqe 110 m2, i organizuar nga nje sallon, ambienti i gatimit dhe ambienti i ngrenies, 2 dhoma gjumi, 2 tua... (Premium 14.04.2020)

300 Euro

Gjigand 3+1+2wc (laprake - Bar Alessio) Pallat I Ri, Ashensor | Mobilim Cilesor | Kondicioner

Laprake | Tirane (3.56 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament gjigand 3+1+2wc (laprake - bar alessio) pallat i ri, ashensor | mobilim cilesor | kondicioner q1795 te dhenat e ndarjes: - 3 dhom... (Premium 31.12.2020)

320 Euro

Jepet me qera vile e ndertuar me shume perkujdesje 3+1+3 tualete (vilat amerikane - rr. e elbasanit) e dizenjuar me arkitekt | oborr | mobilim me poro... (Premium 31.12.2020)

400 Euro Tiranë Apartament 2+1 Për Qira Ish Ekspozita Shqipëria sot Tiranë jepet me Qira 2+1+Ballkon+Tualet Myslym Shyri. Pranë Ekspozita Shqipër

Tiranë Apartament 2+1 Për Qira Ish Ekspozita Shqipëria Sot

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Tiranë jepet me qira 2+1+ballkon+tualet myslym shyri. pranë ekspozita shqipëria sot apartament sipërfaqe 108m2, i mobiluar në mënyrë bashkohore, kati 4. pallat i mirëadministruar me ashensor. cmimi 400€muaji. kontakt origjinal albania real ... 08/04/2020 09:15... Lexo detajet..

25,000 Leke Tiranë Apartament 1+1Për Qira Spitali Nën Tereza Tiranë jepet me Qira 1+1+Ballkon+Tualet Fakulteti Mjekësisë. Pranë Spitalit

Tiranë Apartament 1+1për Qira Spitali Nën Tereza

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tiranë jepet me qira 1+1+ballkon+tualet fakulteti mjekësisë. pranë spitalit nën tereza apartament sipërfaqe 70m2, i mobiluar në mënyrë bashkohore, kati 2. vilë private me hyrje më vete. cmimi 25.000lek/muaji. kontakt kodi 139... 08/04/2020 09:15... Lexo detajet..

330 Euro Super 2+1 tek selvia ( afer kompleksit halili )  Apartament 2+1 tek selvia(afer kompleksit Halili)e mobiluar me te gjitha kushtet

Super 2+1 Tek Selvia ( Afer Kompleksit Halili )

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Apartament 2+1 tek selvia(afer kompleksit halili)e mobiluar me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 330 euro... 08/04/2020 09:12... Lexo detajet..

270 Euro  1+1 Super Cilesor - Ali Dem  Apartament 1+1 Super Cilesor - Ali Dem " me Parket, Mobilim te Ri dhe Ndric

1+1 Super Cilesor - Ali Dem

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
52.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 1+1 super cilesor - ali dem " me parket, mobilim te ri dhe ndricim me spote led | kondicioner dhe cdo pajisje elektroshtepiake funksionale | hapesire me strukture shume te mire | dritare dopio xham me grila persiane | mundesi investimi per... 08/04/2020 09:11... Lexo detajet..

320 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 (75 m2) tek stadiumi qemal stafa (rr. elbasanit) zone perfekte | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner ... (Premium 31.12.2020)

370 Euro Super 3+1 ne don bosko ( perballe shkolles don bosko ) Apartament 3+1 ne don bosko(perballe shkolles Don Bosko)kati i 4-te me ashensor,

Super 3+1 Ne Don Bosko ( Perballe Shkolles Don Bosko )

Don Bosko | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament 3+1 ne don bosko(perballe shkolles don bosko)kati i 4-te me ashensor,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 370 euro... 08/04/2020 09:11... Lexo detajet..

270 Euro Super 1+1 afer qendres globe  Apartament 1+1 afer qendres globe,e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kush

Super 1+1 Afer Qendres Globe

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 1+1 afer qendres globe,e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 270 euro... 08/04/2020 09:11... Lexo detajet..

255 Euro 2+1 (Kompleksi Anna - QYT. Student) Pallat i Ri | Parket | Mobilim Cilesor Jepet me Qera Apartament te Kompleksi Ana 2+1 (Qytet Student) i Investuar | Pall

2+1 (kompleksi Anna - Qyt. Student) Pallat I Ri | Parket | Mobilim Cilesor

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament te kompleksi ana 2+1 (qytet student) i investuar | pallat i ri, ndertim me standart | parket | mobilim cilesor | hapesire e madhe me ndricim | tualet me hidrosanitare cilesore | instalimet te gjitha funksionale q1792 te... 08/04/2020 09:11... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim