libra per juridik  PRINT

 Online 148 lexues | 5 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
400 Euro

Jepet me qera super apartament 2 + 1 + 2 wc i pabanuar me pare (117 m2) tek liqeni (rr. peti) ne pallat te ri me ashensor me cip | mobilim shume ciles... (Premium 31.12.2019)

500 Euro

Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.17 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

jepet me qira super apartament tek shallvaret 2+1+2! apartamenti ka nje siperfaqe prej 115 m2 dhe ka nje strukture mjaft te mire pasi cdo dhome ka nj... (Premium 23.04.2020)

320 Euro

Jepet me qera apartament 2 + 1 (85 m2) ne super zone (myslym shyri - rr. him kolli) pallat i ri | ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | pajisje e... (Premium 31.12.2019)

300 Euro

Me qira apartament 2+1 i vecant -127 m2 ne zonen e e liqenit, ne fillim te rruges peti | me mobilim modern, cilesor | parket | super verande | 2 kondi... (Premium 09.02.2020)

35,000 Leke Jepet me qera apartament me super hapesire tek Kika 1 Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te preferuara ne Tirane. Apartament

Jepet Me Qera Apartament Me Super Hapesire Tek Kika 1

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

27.05.2019 (11:57): Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te preferuara ne tirane. apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati me 9 kate me dy ashensore dhe me administrim te mire. apartamenti ka nje siperfaqe prej 105 m2 dhe eshte i organizuar ne disa ambj...

400 Euro Jepet me qera apartament 1+1 ne Rrugen e " Myslym Shyrit'. Jepet me qera apartament 1+1 ne Rrugen e " Myslym Shyrit'. Apartameni

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Rrugen E " Myslym Shyrit'.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

27.05.2019 (11:57): Jepet me qera apartament 1+1 ne rrugen e " myslym shyrit'. apartameni ndodhet ne katin e vi-të banim te nje ndertimi te ri dhe cilesor. apartamenti ka nje siperfaqe rreth 67.5 metra/2 te organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, nje...

350 Euro Myslym Shyri, jepet me qera super apartament modern. Apartament 2+1 tek Big Market Myslym Shyri. 
Apartamenti eshte i arreduar ne me

Myslym Shyri, Jepet Me Qera Super Apartament Modern.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

27.05.2019 (11:57): Apartament 2+1 tek big market myslym shyri. apartamenti eshte i arreduar ne menyre bashkekohore me c'do gje te re. apartamenti ndodhet ne nje palalt te ri me ashensor. orientuar nga drita. ...

330 Euro Qera, ID 229230, Ap 2+1, Tek Rruga Elbasanit, 330 Euro Tek Rruga Elbasanit, prane Ambasades Amerika, Ap 2+1 me qera me sip 70 m2, kati

Qera, Id 229230, Ap 2+1, Tek Rruga Elbasanit, 330 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

27.05.2019 (11:57): Tek rruga elbasanit, prane ambasades amerika, ap 2+1 me qera me sip 70 m2, kati 5 pa ashensor, i mobiluar ne menyre bashkekohore, kondicioner, tualet. cmimi 330 euro. id e prones 22923...

300 Euro Apartament 1+1 | Mobilim modern | Pallat i ri Jepet me qira 1+1, 58 M2, 4 ambjente, kati 5, totali i kateve 8, 1 banjo, ashens

Apartament 1+1 | Mobilim Modern | Pallat I Ri

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.76 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

27.05.2019 (11:57): Jepet me qira 1+1, 58 m2, 4 ambjente, kati 5, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re, teresisht i mobiluar, me ballkon te bollshem, pallati te ri. ideal per 1 cift...

250 Euro Apartament me qera,ne Qender Jepet apartamenti i mobiluar me qera 2+1 ne Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin

Apartament Me Qera,ne Qender

Qender | Vlore
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

27.05.2019 (11:57): Jepet apartamenti i mobiluar me qera 2+1 ne vlore. apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te mirembajtur, ka siperfaqe 120 m2,ndodhet ne shetitore te vlores....

250 Euro Jepet me qira kati i dyte i nje vile prane Ures se Shkozes! Jepet me qira kati i dyte i nje vile prane Ures se Shkozes! 
Apartamenti ka nje

Jepet Me Qira Kati I Dyte I Nje Vile Prane Ures Se Shkozes!

Tjeter zone | Tirane (1.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.05.2019 (11:57): Jepet me qira kati i dyte i nje vile prane ures se shkozes! apartamenti ka nje siperfaqe 150m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi: nje dhome matrimoniale dhe nje dhome per femije. salloni dhe kuzhina jane ne nje ambient te perbashket , gjithas...

20,000 Leke Apartament me Qera 1+1 55m2 Jepet Apartament me Qera 1+1 , 55m2, kati 2 , pallat ekzistues , i mobiluar.
I

Apartament Me Qera 1+1 55m2

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.75 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.05.2019 (11:56): Jepet apartament me qera 1+1 , 55m2, kati 2 , pallat ekzistues , i mobiluar. i organizuar : 1 dhome gjumi+ dhome ndenje+ guzhine + tualet. vendodhja : afer konviktit te mjeksis te femrave, shkolla bashkuar. cmimi : 200 mij / leke ne muaj . kerkoh...

330 Euro Apartament me Qera 1+1 62m2 Jepet Apartament me Qera 1+1, 62m2, kati 5, i mobiluar , kondicioner + parkim.

Apartament Me Qera 1+1 62m2

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.62 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

27.05.2019 (11:56): Jepet apartament me qera 1+1, 62m2, kati 5, i mobiluar , kondicioner + parkim. i organizuar : 1 dhome gjumi+ dhome ndenje+ guzhine + tualet(kabine dushi~dritare)+ koridor+ ballkon. vendodhja : bllok. cmimi : 330 / € (euro) ne muaj i diskutueshem...

240 Euro id:28548 - Apt 3+1+2WC+2Ballkone(135 m2) tek Eleonora (Kodra e Diellit)Pallat i Ri |Ashensor | Pamje Panoramike

Apt 3+1+2wc+2ballkone(135 M2) Tek Eleonora (kodra E Diellit)pallat I Ri |ashensor | Pamje Panoramike

Kodra e Diellit | Tirane (2.99 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

[youtubeid]jepet me qira apartament 3 + 1 + 2 wc + 2 ballkone (135 m2) tek eleonora (kodra e diellit) zone e preferuar | pallat i ri me ashensor | kol... (Premium 31.12.2019)

300 Euro id:115139 - Jepet me qera apartament 1+1 prane 15-Kateshit

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Prane 15-kateshit

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.70 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament me qera ne qender te tiranes ngjitur me 15 kateshin. apartamenti eshte mjaft mire i mobiluar, me te gjitha elektro shtepiaket dhe ... (Premium 04.09.2019)

650 Euro id:120287 -  Ne Qender, jepet me Qira Apartament 3+1+2Tualete.

Ne Qender, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2tualete.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
148.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Ne qender, prane qendres galeria, ne katin e 8 te nje pallati te ri dhe shume cilesor jepet me qira apartament 3+1+2tualete. apartamenti eshte i organ... (Premium 06.05.2022)

250 Euro Apartament 2+1 per qira ne Fresk! Apartament 2+1 per qira ne Fresk. Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar .Zona

Apartament 2+1 Per Qira Ne Fresk!

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.05.2019 (11:55): Apartament 2+1 per qira ne fresk. apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar .zona ku ndodhet apartamenti ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese te qete.pozicionohet ne katin e dyte banim me nje orientim jug-lindje dhe te ofron nje pamj...

300 Euro Apartament 1+1+post parkimi me qira tek Liqeni Thate Kompleksi FZ! Jepet per qira apartament 1+1, totalisht i mobiluar ne kompleksin FZ, te Liqenit

Apartament 1+1+post Parkimi Me Qira Tek Liqeni Thate Kompleksi Fz!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.70 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.05.2019 (11:54): Jepet per qira apartament 1+1, totalisht i mobiluar ne kompleksin fz, te liqenit te thate. apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor, me nje siperfaqe 65m2, i organizuar ne sallon dhe kuzhine ne nje ambient te perbashket, d...

1,500 Euro Apartament per qira 2+1 dhe nje post parkimi prane Park Gate! Apartamenti ka nje organizim shume te mire te brendshem me nje ambient ndenjieje

Apartament Per Qira 2+1 Dhe Nje Post Parkimi Prane Park Gate!

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
132.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

27.05.2019 (11:44): Apartamenti ka nje organizim shume te mire te brendshem me nje ambient ndenjieje dhe ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. apartamenti eshte i sapo mobiluar dhe totalisht i ri, i pa jetuar me pare dhe ndodhet ne nje nga pallate...

3,000 Euro Vile me qira tek Gjiri i Lalzit, ne kompleksin turistik Lura 3! Vile per qira tek Gjiri i Lalzit, ne Kompleksin Turistik Lura 3!
Kompleksi turi

Vile Me Qira Tek Gjiri I Lalzit, Ne Kompleksin Turistik Lura 3!

Gjiri i Lalzit | Durres
3+1 Dhoma | Kuzhine
625.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.05.2019 (11:44): Vile per qira tek gjiri i lalzit, ne kompleksin turistik lura 3! kompleksi turistik ndodhet buze detit, ne vijen e pare te detit adriatik, tek gjiri i lalzit. pozicioni gjeografik eshte nga me te miret ne te gjithe detin adriatik. kompleksi eshte nj...

400 Euro APARTAMENT 2+1 PER QIRA PRANE UET Jepet me qira apartament 2+1 prane UET. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dho

Apartament 2+1 Per Qira Prane Uet

Vasil Shanto | Tirane (2.11 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

27.05.2019 (11:41): Jepet me qira apartament 2+1 prane uet. apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, tualet , sallon me kend gatimi dhe 2 ballkone. apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te mireadministruar dhe ka orientim jug - perendim. per informaci...

400 Euro JEPET ME QERA AP 1+1 TEK RRUGA ''QEMAL STAFA'' Jepet me Qera Apartament 1+1 i mobiluar ne nje nga zonat me te kerkuara ne TIRAN

Jepet Me Qera Ap 1+1 Tek Rruga ''qemal Stafa''

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.85 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

27.05.2019 (11:33): Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar ne nje nga zonat me te kerkuara ne tirane,tek rruga qemal stafa prane pazarit te ri. apartamenti ndodhet ne katin 6 te nje pallati, te mireadminstruar dhe me ashensor. apartamenti eshte i organizuar ne 1 dho...

350 Euro Vile me qera te 21 dhjetori Jepet me qira kati i nje vile, pas Hotel Mondial.
Eshte e organizuar ne 1+1 dhe

Vile Me Qera Te 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
54.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.05.2019 (11:33): Jepet me qira kati i nje vile, pas hotel mondial. eshte e organizuar ne 1+1 dhe ndodhet ne katin e 2 te viles. hyrja ne katin e kesaj vile eshte e ndare nga hyrja kryesore.. disponon edhe nje post parkimi te perfshire ne cmim. 0674050165...

500 Euro APARTAMENT 3+1 NE HYRJE TE DON BOSKO Jepet me qira apartament per banim ose zyra, 133m2 ne hyrje te Don Bosko.
Apart

Apartament 3+1 Ne Hyrje Te Don Bosko

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
132.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.05.2019 (11:32): Jepet me qira apartament per banim ose zyra, 133m2 ne hyrje te don bosko. apartamenti ndodhet buze rruges kryesore ne katin e 2 banim , pallat ekzistues. shume i pershtatshem per zyra, qender kursesh , klinike mjekesore etj. kontakto 067 40 50165....

250 Euro Jepet me qira 1+1 tek Ali Demi Jepet apartament me qira 1+1 perballe shkolles Ali Demi.
Ka pozicion shume te p

Jepet Me Qira 1+1 Tek Ali Demi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

27.05.2019 (11:32): Jepet apartament me qira 1+1 perballe shkolles ali demi. ka pozicion shume te pershtatshem vetem 10 min nga qendra ne nje zone te qete. apartamenti ka sip 57 m2 dhe me planimetri te rregullt. ndodhet ne nje pallat ekzistues ne katin e 5. 06740501...

240 Euro id:54956 - Apt 2+1 (78 m2) ne Vasil Shanto | i Mobiluar | Kondicioner | Ambient i Madh | Ndricim Perfekt

Apt 2+1 (78 M2) Ne Vasil Shanto | I Mobiluar | Kondicioner | Ambient I Madh | Ndricim Perfekt

Vasil Shanto | Tirane (2.11 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira apartament 2 + 1 (78 m2) ne vasil shanto (rr. irfan tomini) zone e preferuar | apartamenti ka hapesire te bolleshme me planimetri te rre... (Premium 31.12.2019)

320 Euro id:55511 - Jepet me Qira Apartament 2 + 1 + 2 WC (90 m2) ne QENDER - Pallat i Ri | Ashensor | Parket

Jepet me qira apartament 2 + 1 + 2 wc (90 m2) ne qender - piazza (super zone) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | shtruar me parket dhe pllake... (Premium 31.12.2019)

800 Euro Jepet me qera 4+1 Jepet me qera apartament 4+1 te zemer te bllokut. Ambjenti eshte i pershtatshem

Jepet Me Qera 4+1

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
4+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.05.2019 (11:28): Jepet me qera apartament 4+1 te zemer te bllokut. ambjenti eshte i pershtatshem per zyra. ...

500 Euro Blloku, prane Sky Tower jepet me qera super apartament luksoz. Apartament 2+1+2tw ne zonen me te preferuar te Tiranes.
Apartamenti eshte super

Blloku, Prane Sky Tower Jepet Me Qera Super Apartament Luksoz.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

27.05.2019 (11:28): Apartament 2+1+2tw ne zonen me te preferuar te tiranes. apartamenti eshte super luksoz, me c'do gje te re, i investuar me parket. mobilimi i apartamentit eshte i kendshem dhe bashkekohore. ...

280 Euro Super apartament me qera tek kompleksi Bora Bora,Liqeni i Thate.  Apartamenti eshte ne nje zone me ajer te paster dhe larg zhurmave dhe smokut te

Super Apartament Me Qera Tek Kompleksi Bora Bora,liqeni I Thate.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.05.2019 (11:28): Apartamenti eshte ne nje zone me ajer te paster dhe larg zhurmave dhe smokut te kryeqytetit. ka pamje clodhese dhe fantastike te liqenit. apartamenti eshte i arreduar me c'do gje te re dhe eshte i investuar me parket. pothuajse i pabanuar me pare. ...

370 Euro Jepet me qera apartament bashkekohore tek Komuna e Parisit.  Apartament totalisht i arreduar ne menyre moderne. Apartamenti eshte i paisur me

Jepet Me Qera Apartament Bashkekohore Tek Komuna E Parisit.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

27.05.2019 (11:28): Apartament totalisht i arreduar ne menyre moderne. apartamenti eshte i paisur me elektroshtepiake cilesore dhe totalisht funksionale. ndodhet ne pallat te ri dhe ne zone shume te preferuar. ...

700 Euro id:119558 - Apartament 2+1 me qera ne Bllok.

Apartament 2+1 Me Qera Ne Bllok.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.79 Km nga qendra) Rent24 Imobiliare
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Organizohet ne dy dhoma gjumi , sallon + kuzhine , dy tualete , tre ballkone . totalisht e mobiluar , pallati i ri me ashensor . cmimi i qerase eshte... (Premium 14.08.2019)

260 Euro id:38236 - 2+1 (100 m2) tek Shkolla e Baletit | Parkim | Mobilim Cilesor | PARKET | Kondicioner

2+1 (100 M2) Tek Shkolla E Baletit | Parkim | Mobilim Cilesor | Parket | Kondicioner

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.57 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 2 + 1 (100 m2) tek shkolla e baletit (rr. miihal grameno) lokacion perfekt | mundesi parkimi | i mobiluar | shtruar me parket... (Premium 31.12.2019)

450 Euro id:118627 - 🏡 Apartament 2+1 me qera perfshire post parkimi Myslym Shyr 450 euro

🏡 Apartament 2+1 Me Qera Perfshire Post Parkimi Myslym Shyr 450 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

🏡 apartament 2+1 me qera eksluziv! 📍 vendondodhja- myslym shyri. 📐siperfqja 80 m2 💵 cmimi 450 euro i padiskutueshem ne myslym shyr, je... (Premium 06.06.2019)

550 Euro id:116943 - Apartament 2+1 cilesor, me Qera, afer Liceut dhe Radiotelevizionit, mobilim modern, 600 Euro

Rruga jan kukuzeli, afer qendres, ambasades amerikane dhe italiane, japim me qera apartament 2+1, ne ndertese te re, 80 m2, kati 2. i sapomobiluar ... (Premium 22.06.2019)

450 Euro id:124643 - Rruga Kavajes , apartament 3+1+2 me qera

Rruga Kavajes , Apartament 3+1+2 Me Qera

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra) Living In Tirana
3+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Ne rrugen e kavajes , fare prane qendres se tiranes , jepet me qera super apartament 3+1 +2 me hapesira te bollshme . me nje siperfaqe prej 135 m2 ky ... (Premium 22.06.2019)

300 Euro Kodra Diellit jepet me qira apartament 2+1 Jepet me qira super apartament 2+1 te Kodra e Diellit , eshte e mobiluar ne meny

Kodra Diellit Jepet Me Qira Apartament 2+1

Kodra e Diellit | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

27.05.2019 (11:26): Jepet me qira super apartament 2+1 te kodra e diellit , eshte e mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepike funksionale, apartamenti ndodhet ne pallat te ri , me ashensor , dhe ka ndricim natyral ne cdo moment te ...

35,000 Leke Jepet me qera apartament 2+1 siper Prokurorise se Tiranes Prane Prokurorise se Tiranes ,ne nje zone te qete dhe prane qendres se qytetit

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Siper Prokurorise Se Tiranes

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.93 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.05.2019 (11:25): Prane prokurorise se tiranes ,ne nje zone te qete dhe prane qendres se qytetit jepet me qera apartment 2+1 ,i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket,apartamenti ndodhet ne katin e 2 ,te nje pallati te ri me ashensor...

20,000 Leke Shtepi private 1+1 Shtepi private 1 katshe,1+1+ korridor , e vecuar , e kompletuar me te gjitha mob

Shtepi Private 1+1

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.05.2019 (11:25): Shtepi private 1 katshe,1+1+ korridor , e vecuar , e kompletuar me te gjitha mobiljet adresa: qyteti studenti, 150m lart godines 19...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim