merr jep shpi me qera ne astir 

 Online 201 lexues | 14 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 201 lexues | 14 njoftime ne pritje
285 Euro

Apartament 2+1+2wc+2bllk, ( Pallat Shigjeta- Delijorgj) Ne rruge Kryesore | Mobilim Cilesor | Kond

Vasil Shanto | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1+2ballkone - te pallati me shigjeta, ne rruge kryesore**akses me tiranen e re ,rrugen e kavajes ,dalje nga tirana | apartament shume i ... (Premium 31.12.2020)

330 Euro

2+1+2wc I Ri - 120m2 (1/2 Garazhe ) K. Botanik , K Diellit 1

Kodra e Diellit | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

2+1+2 wc i sapo rikontruktuar, kati 2, + 1ose 2 garazhe , 120 m2 tek hyrja e rezidences kodra e diellit 1 ( kopeshti botanik) q1672 te dhenat e... (Premium 31.12.2020)

245 Euro

2+1+verande (165m2) (xhamllik- Brryl) Mobilim Cilesor | Parket | Kondicioner & Kaldaja

Brryli | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
165.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

2+1 tek vorri i bomit (brryl) me shume hapesire | i mobiluar i gjithi | dyshemeja me parket druri | kondicioner dhe kaldaja + oxhak ne dhomen e ndenje... (Premium 31.12.2020)

550 Euro

Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Apartament 1+1!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.33 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

- ne zemer te tiranes, tek shallvaret, jepet me qira apartament shume i vecante. apartamenti eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e a... (Premium 23.04.2020)

190 Euro
Apartament 1+1+ballkon e kompletuar.kati trete.5 min large bulevardit te ri Pallat.apart.1+1.  5 min large hotel Meridian dhe bulevardit te ri.e kompletua

Apartament 1+1+ballkon E Kompletuar.kati Trete.5 Min Large Bulevardit Te Ri

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Pallat.apart.1+1. 5 min large hotel meridian dhe bulevardit te ri.e kompletuar me te gjitha.... 23/02/2020 14:25... Lexo detajet..

400 Euro
Tek Sheshi Willson Jepet Apartament Me Qera 2+1 Tek Sheshi Willson Jepet Apartament Me Qera 2+1
Apartamenti ndodhet ne nje pall

Tek Sheshi Willson Jepet Apartament Me Qera 2+1

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.85 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Tek sheshi willson jepet apartament me qera 2+1 apartamenti ndodhet ne nje pallat te mire administruar dhe me ashensor apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi 1 sallon + kuzhine 1 tualet 1 ballkon per nje vizite ne prone kontakto top imobiliare.... 23/02/2020 14:20... Lexo detajet..

245 Euro
1+1 i Sapo Perfunduar (St. i Trenit) Pallat i Ri me Ashensor | Mobilim Cilesor | Kuzhine e Re Jepet me Qera Apartament i Sapo Perfunduar 1+1 tek Stacioni i Trenit (ish Rest.

1+1 I Sapo Perfunduar (st. I Trenit) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor | Kuzhine E

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament i sapo perfunduar 1+1 tek stacioni i trenit (ish rest. durresi) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | hapesire e bolleshme | ndricim perfekt | kuzhine e kompletuar | tualet | instalimet te gjitha funksionale q1755 ... 23/02/2020 14:20... Lexo detajet..

20,000 Leke Jepet 2+1 me qera te rr. Siri Kodra Jepet 2+1 me qera, shtepi me verande, cdo dhome eshte e kompletuar me te gjitha

Jepet 2+1 Me Qera Te Rr. Siri Kodra

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

jepet 2+1 me qera, shtepi me verande, cdo dhome eshte e kompletuar me te gjitha kushtet. ndodhet te rruga siri kodra prane hotel meridian. cmimi 20000 leke. ... 23/02/2020 14:20... Lexo detajet..

20,000 Leke Shtepi me qera Shtepi me qera 1+1 e mobiluar prane shkolles flabina ne rrugen haki gjici
E per

Shtepi Me Qera

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shtepi me qera 1+1 e mobiluar prane shkolles flabina ne rrugen haki gjici e pershtatshme per çift... 23/02/2020 14:19... Lexo detajet..

16,000 Leke Garsoniere me qera Tirane prane Qytetit Studet (Rruga Pjeter Budi) Jap garsoniere me qera kati 1 tek Qyteti Studenti Tirane, Rruga Pjeter Budi 200

Garsoniere Me Qera Tirane Prane Qytetit Studet (rruga Pjeter Budi)

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jap garsoniere me qera kati 1 tek qyteti studenti tirane, rruga pjeter budi 200 metra mbi ambasades amerikane. e mobiluar, e pershtatshem per 2 persona. vend parkimi. cmimi: 160 mije leke te vjetra. klientet qe do te ofrohen duhen te paguajn 1 muaj... 23/02/2020 14:18... Lexo detajet..

350 Euro Jepet Ap 1+1 tek Liqeni Jepet Apartament 1+1 i mobiluar shume mire tek Liqeni I perbere nga 1 dhome gjum

Jepet Ap 1+1 Tek Liqeni

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire tek liqeni i perbere nga 1 dhome gjumi , sallon , kuzhine , tualet me sistem ngrohje/ftohje dhe me pozicion shume te mire ... 23/02/2020 14:17... Lexo detajet..

350 Euro jepet 1+1 e mobiluar (me pamje nga liqeni) apartamenti eshte me pamje nga liqeni, ne zone te qete, pa malore. ndodhet te ko

Jepet 1+1 E Mobiluar (me Pamje Nga Liqeni)

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti eshte me pamje nga liqeni, ne zone te qete, pa malore. ndodhet te kopshti zoologjik prane nenekalimit te liqenit artificial, pallat i ri, kati 4 banim. zona ofron fasilitetet e nevojshme per jetese komode. eshte i organizuar me 1 ambient ... 23/02/2020 14:11... Lexo detajet..

400 Euro Jepet me qera apartamentin papafingo + parkim liqeni i that.400€ muaj Jepet me qera PAPAFINGO(apartament) 1+1 i sapo mobiluar dhe i pa banuar me pare.

Jepet Me Qera Apartamentin Papafingo + Parkim Liqeni I That.400€ Muaj

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera papafingo(apartament) 1+1 i sapo mobiluar dhe i pa banuar me pare. siperfaqja eshte 140m2. ai ka pamje te hapur nga liqeni artificial i tiranes. zona eshte e qete,e paster dhe shume relaksuese. apartamenti ka nje post parking ose gar... 23/02/2020 14:08... Lexo detajet..

245 Euro

Jepet me qera apartament i sapo perfunduar 1+1 tek stacioni i trenit (ish rest. durresi) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | hapesire e bolles... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Don Bosko(pas Kompleksit Vizion Plus)

Don Bosko | Tirane (2.25 Km nga qendra) Royal Property Albania
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne don bosko pas kompleksit vizion plus,prane te gjitha llojeve te sherbimeve dhe faciliteteve . jepet me qera apartament 2+1 totalisht i mobiluar ne... (Premium 04.03.2020)

1,800 Euro

Ambjent mjaft mire i organizuar ne nje nga zonat me te mira te tiranes ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 10 katesh. ambjenti eshte open space me nje... (Premium 15.03.2020)

Mobilimi:Bosh

1,800 Euro

800 Euro

Ne Rrugen Sami Frasheri, Jepet Apartament 3+1 Me Qira!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.62 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne zonen me strategjike ne tirane, prane drejtorise se policise, jepet me qira apartament 3+1 i mobiluar! apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pall... (Premium 06.05.2022)

26,000 Leke Ndarje qeraje Kërkohet një vajzë për të ndarë qeranë e një apartamenti 2+1. Vajza të

Ndarje Qeraje

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Kërkohet një vajzë për të ndarë qeranë e një apartamenti 2+1. vajza të jetë korrekte me pagesat dhe e përgjegjëshme në mardhënien me vajzat e tjera në shtëpi.... 23/02/2020 14:05... Lexo detajet..

600 Euro Super ap 2+1 tek stadiumi dinamo ( tek smeg ) Apartament 2+1 tek stadiumi dinamo(tek smeg)pallat i ri i sapo ndertuar,kati i 3

Super Ap 2+1 Tek Stadiumi Dinamo ( Tek Smeg )

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1 tek stadiumi dinamo(tek smeg)pallat i ri i sapo ndertuar,kati i 3te me ashensor,i mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 600 euro i diskutueshem... 23/02/2020 14:04... Lexo detajet..

5,300 Leke Ndarje qeraje Kerkoj vajze per ndarje qeraje. Aktualisht jemi dy vajza dhe kerkojme nje te tre

Ndarje Qeraje

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Kerkoj vajze per ndarje qeraje. aktualisht jemi dy vajza dhe kerkojme nje te trete per te ndare qerane. shtepia eshte kati i pare i nje pallati dhe ndodhet mbrapa ambasades amerikane. kushte komode per te jetuar. ... 23/02/2020 14:03... Lexo detajet..

15,000 Leke Garzoniere Gazoniere e kompletur e pershtatshme vetem per dy persona ka edhe vend parkim pe

Garzoniere

Laprake | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Gazoniere e kompletur e pershtatshme vetem per dy persona ka edhe vend parkim per makine... 23/02/2020 13:59... Lexo detajet..

20,000 Leke jepet apartament me qera te komuna e parisit, 200 mije leke mbikalimi i komunes, rruga e zallit, afer shkolles marlin barleti, mobiluar me t

Jepet Apartament Me Qera Te Komuna E Parisit, 200 Mije Leke

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Mbikalimi i komunes, rruga e zallit, afer shkolles marlin barleti, mobiluar me te gjitha... 23/02/2020 13:58... Lexo detajet..

10,000 Leke Ndarje qeraje Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje. Shtepia ndodhet tek rruga e durresit mbrapa

Ndarje Qeraje

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje. shtepia ndodhet tek rruga e durresit mbrapa ambasades kineze. hyrje 1+1 20'000 leke me kushte shume te mira per dy persona.te jete vajze e rregullt ne lidhje me qerane dhe bashkjetesen. ... 23/02/2020 13:55... Lexo detajet..

25,000 Leke Shtepi me qera 2+1 Jap shtepi me qera 2+1,kati2,shtepi private, vend parkimi per makina ne oborr,u

Shtepi Me Qera 2+1

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jap shtepi me qera 2+1,kati2,shtepi private, vend parkimi per makina ne oborr,uj dhe drita 24 ore. cmimi i diskutueshem... 23/02/2020 13:53... Lexo detajet..

650 Euro Jepet me qira apartament 3+1.Tek sheshi wilson kati i dyte.Per zyra dhe banim Jepet me qera apartament 3+1 tek sheshi wilson kati i dyte,pallat egzistues I ri

Jepet Me Qira Apartament 3+1.tek Sheshi Wilson Kati I Dyte.per Zyra Dhe Banim

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 3+1 tek sheshi wilson kati i dyte,pallat egzistues i rikonstruktuar me parket.apartamenti jepet per banim ose per zyra.siperfaqja150m2. cmimi 650 euro.... 23/02/2020 13:52... Lexo detajet..

22,000 Leke Jepet me qera gazonjere220 mije leke muaj ;zona 21 dhjetorit:tek Globe perball deliorgjit Jepet me qera gazonjere 
Zona e 21 dhjetorit 
Siperfaqja 39 m2
Cmimi 22000 le

Jepet Me Qera Gazonjere220 Mije Leke Muaj ;zona 21 Dhjetorit:tek Globe Perball Deliorgjit

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
39.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera gazonjere zona e 21 dhjetorit siperfaqja 39 m2 cmimi 22000 leke muaj pa diskutueshm kati 1 i pallat 3 katesh vendndodhja tek globe perball deliorgjit rruga e kavajës ... 23/02/2020 13:50... Lexo detajet..

400 Euro

Jepet Ap 1+1 Bllok

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.07 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor , i perbere nga 1 dhome gjumi , sallon i madh , kuzhine , tualet , ballkon i m... (Premium 24.02.2020)

380 Euro

Q1759 te dhenat e ndarjes: - 3 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine - 2 tualet - 1 ballkon - hipoteke : po - sip totale:105m2 - sip neto ... (Premium 31.12.2020)

500 Euro

Apartament 2+1+2wc (120 m2) perballe stadiumit dinamo, ne rruge kryesore (zone perfekte) pallat i ri me administrim korrekt, ashensor dhe banore te sh... (Premium 31.12.2020)

15,000 Leke ME shigjeta perballe jepet me qera gazonjere mobiluar buze rruges mbrapa karburant veliaj petrol

Me Shigjeta Perballe Jepet Me Qera Gazonjere Mobiluar

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Buze rruges mbrapa karburant veliaj petrol... 23/02/2020 13:49... Lexo detajet..

300 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1, PRANE SELVISE Jepet me qira apartament ne rrugen "4 Deshmoret" prane Selvise. Aparta

Jepet Me Qira Apartament 1+1, Prane Selvise

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qira apartament ne rrugen "4 deshmoret" prane selvise. apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri dhe te mire administruar. organizohet ne 1 sallon dhe kuzhine gatimi, 1 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. te interesuar... 23/02/2020 13:48... Lexo detajet..

15,000 Leke shtepi me qera jepet me qera shtepi 1+1 e mobiluar ne gjendje te mire kati 1 shtepi private

Shtepi Me Qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.85 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera shtepi 1+1 e mobiluar ne gjendje te mire kati 1 shtepi private ... 23/02/2020 13:47... Lexo detajet..

15,000 Leke shtepi me qera shtepi me qera

Shtepi Me Qera

Brryli | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shtepi me qera... 23/02/2020 13:44... Lexo detajet..

400 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri banimi te sapoperfunduar, i cili te ofron te gjitha facilitetet. apartamenti ka nje siperfaqe rreth 85 m2 d... (Premium 24.02.2020)

450 Euro

Prane Stadiumit Dinamo ,ambjent Per Zyre ,2+1 Me Qera

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.72 Km nga qendra) Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Prane stadiumit dinamo ,jepet me qera per ambjent zyrash ,apartament 2+1 . apartamenti eshte i organizuar ne koridor ,3 dhoma ,aneks dhe tualet . ndod... (Premium 14.03.2020)

500 Euro

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobil... (Premium 07.08.2020)

330 Euro

Jepet me qera nje super apartament 2+1 tek komuna e parisit, fiks tek lulishtja, ne super pallat me ashensor. apartameni organizohet nga salloni, am... (Premium 07.03.2020)

400 Euro

2+1+bllk, I Pabauar Me Pare (110 M2) Vasil Shanto* - Pallat I Ri | Ashensor | Kondicioner | Mobilim

Vasil Shanto | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qera apt i pabanuar me pare 2+1+ballkon (110 m2) (vasil shanto - rr. jusuf vrioni) pallat i ri me ashensor | ndertime dhe mobilim cilesor | k... (Premium 31.12.2020)

250 Euro

Jepet garsoniere me qira, mbas casa italia. siperfaqja totale prej 58m² eshte e organizuar ne 1 dhome e cila ka te perfshire : 3 krevat tek 1 tav... (Premium 27.02.2020)

270 Euro

Jepet Me Qera 1+1 Te Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qira apartamenti te liqeni i thate. apartamenti eshte 62 m2 ne katin e pare ne nje zone te qete dhe relaksuese. jepet e mobiluar. organizohet... (Premium 04.03.2020)

350 Euro

2+1 Me Qera Ne Don Bosko (vizion Plus)

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartamenti 2+1 totalisht i sapo mobiluar pervec njeres dhome e cila mobilohet sipas kerkeses se qeramarrsit... apartamenti ndodhet ne n... (Premium 28.02.2020)

500 Euro

Apartament 2+1+parking Per Qira Prane Kika 2.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
121.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet per qira apartament 2+1 prane kompleksit kika 2. hyrje e bollshme e arreduar totalisht ne menyre bashkekohore me te gjithe aksesoret e nevojshem... (Premium 03.03.2020)

285 Euro 3+1+Oborr (Globe - Rr. Stavri Themeli) Zone e Preferuar | e Mobiluar | Hapesire e Madhe me Ndricim Jepet me Qera 3+1+Oborr (Globe - Rr. Stavri Themeli) Zone e Preferuar | e Mobilu

3+1+oborr (globe - Rr. Stavri Themeli) Zone E Preferuar | E Mobiluar | Hapesire E Madhe Me

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.23 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera 3+1+oborr (globe - rr. stavri themeli) zone e preferuar | e mobiluar | hapesire e madhe me ndricim dhe e ngrohte | gjelberim | ambient i ngrohte | dritare me kanxhella | cdo gje e pershtatshme | tualet | te gjitha instalimet funksionale... 23/02/2020 13:28... Lexo detajet..

18,000 Leke garsonjere me qera tek rruga janaq paco tek ish parku jepet shtepi me qera e kompletuar

Garsonjere Me Qera Tek Rruga Janaq Paco Tek Ish Parku

Tjeter zone | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet shtepi me qera e kompletuar... 23/02/2020 13:21... Lexo detajet..

500 Euro Apt 2+1+2WC perballe Stadiumit Dinamo ne Pallat i Ri me Ashensor | Mobilim Bashkekohor | PARKET Apartament 2+1+2WC (120 m2) perballe Stadiumit Dinamo, ne Rruge Kryesore (Zone P

Apt 2+1+2wc Perballe Stadiumit Dinamo Ne Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Bashkekohor | P

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament 2+1+2wc (120 m2) perballe stadiumit dinamo, ne rruge kryesore (zone perfekte) pallat i ri me administrim korrekt, ashensor dhe banore te shtreses se larte | mobilimi i apartamentit eshte bashkekohor dhe cilesor | dyshemeja me parket | kond... 23/02/2020 13:11... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim