mir lir shtepi me qera ne lezhe 

 Online 145 lexues | 18 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 145 lexues | 18 njoftime ne pritje
550 Euro

Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Apartament 1+1!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.33 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

- ne zemer te tiranes, tek shallvaret, jepet me qira apartament shume i vecante. apartamenti eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e a... (Premium 23.04.2020)

199 Euro

Apartament 1+1 perballe rezidences amerikane - afer rruges se elbasanit - ne pallat te ri | ndertime cilesore | hapesire e madhe, perfshire dhe nje ve... (Premium 31.12.2020)

255 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 tek xhamia e tabakeve (rr. ali demi mbas shkolles se baletit ) zone e preferuar | i mobiluar | parket tek dhoma e gjumit ... (Premium 31.12.2020)

195 Euro

Super cmim: apt 1+1 tek eleonora (kodra e diellit) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | muret e sapo lyera | dritare dopio xham... (Premium 31.12.2020)

15,000 Leke
veliaj petrol perballe pallatit me shigjeta  jepet me qera gazonjere mobiluar buze rruges

Veliaj Petrol Perballe Pallatit Me Shigjeta

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
31.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera gazonjere mobiluar buze rruges... 07/04/2020 23:52... Lexo detajet..

45,000 Leke
Jepet me qera apartamentin 2+1 i mobiluar: tek 21 dhjetori:450 mije leke Jepet me qera apartamentin 2+1 
Tek qendra globe perball Deliorgjit tek Rruga e

Jepet Me Qera Apartamentin 2+1 I Mobiluar: Tek 21 Dhjetori:450 Mije Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartamentin 2+1 tek qendra globe perball deliorgjit tek rruga e kavajës pallat i ri me ashensor cmimi 450 mije leke muaj ... 07/04/2020 23:22... Lexo detajet..

25,000 Leke
Kodra e Priftit Ambient Shume i kendeshem.
Tre dhoma gjumi. 
Verand perreth.
Mundesi parkimi.

Kodra E Priftit

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambient shume i kendeshem. tre dhoma gjumi. verand perreth. mundesi parkimi.... 07/04/2020 23:22... Lexo detajet..

25,000 Leke Jap me qera 1+1 bosh vetem me bufe, 25.000 leke Prane Myslym Shyrit #FORRENT #QIRA #APARTAMENT
🏡Jepet me qira apartament 1+1+Bllk
💶Çmimi: 2

Jap Me Qera 1+1 Bosh Vetem Me Bufe, 25.000 Leke Prane Myslym Shyrit

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

#forrent #qira #apartament 🏡jepet me qira apartament 1+1+bllk 💶Çmimi: 25.000 leke/ muaj 📌rr. mujom ulqinaku pas big market ⭕️apartamenti ndodhet në katin e 3-te,te nje pallati te ri me ashensor 📐sipërfaqe 70m² 🛏dhomë... 07/04/2020 23:22... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

25,000 Leke

450 Euro jap me qira apartament modern 2+1, 95 m² 450 Euro Myslym Shyri Jepet me qira apartament për banim 2+1+Bllk,
📍Rr. Myslym Shyri pranë unaze

Jap Me Qira Apartament Modern 2+1, 95 M² 450 Euro Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Jepet me qira apartament për banim 2+1+bllk, 📍rr. myslym shyri pranë unazes 📐sipërfaqe 95 m², kati i 9-të ashensor, administrim. mobiluar totalisht modern, 2 kondicioner. dy muaj parapagim. Çmimi: 450 euro/muaj i lire ne qershor... 07/04/2020 23:22... Lexo detajet..

32,000 Leke  jap me qira apartament 2+1, Kati 2, 98 m² 32.000 Leke (Rr. 5 Maji perballe shkolla Tirane Jone) Jepet me qira apartament 2+1+Bllk
💶Çmimi: 32,000 Leke/ muaj
📍Rruga 5 Ma

Jap Me Qira Apartament 2+1, Kati 2, 98 M² 32.000 Leke (rr. 5 Maji Perballe Shkolla Tiran

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira apartament 2+1+bllk 💶Çmimi: 32,000 leke/ muaj 📍rruga 5 maji ⭕️apartamenti ndodhet në katin e 2-te 📐sipërfaqe 98m² 🛏2 dhomë gjumi 🛋sallon 🍽kuzhinë ▫️tualet 🔹koridor • apartamenti ësht... 07/04/2020 23:22... Lexo detajet..

350 Euro Super apartament me qera tek Myslym Shyri... Jepet me qera super apartament 1+1, i ekspozuar ne diell fale orientimit. 
I ar

Super Apartament Me Qera Tek Myslym Shyri...

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Jepet me qera super apartament 1+1, i ekspozuar ne diell fale orientimit. i arreduar ne menyre bashkekohore. ideal per jetese komode. ... 07/04/2020 23:22... Lexo detajet..

450 Euro Super apartament modern prane Mondial. Jepet me qera apartament 1+1, i arreduar ne menyre bashkekohore, me arkitekt.

Super Apartament Modern Prane Mondial.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 1+1, i arreduar ne menyre bashkekohore, me arkitekt. apartamenti eshte shume pak i banuar. i ekspozuar ndaj drites natyrale, ne nje zone te qete dhe te sigurt. apartamenti eshte ideal per jetese komode. ... 07/04/2020 23:22... Lexo detajet..

25,000 Leke Jepet me qira apartament bosh Kati 2 25,000 Leke  Jepet aprtament me qira kati i 2 
Pallati i ri ashensor 
Yzberisht prane Big M

Jepet Me Qira Apartament Bosh Kati 2 25,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet aprtament me qira kati i 2 pallati i ri ashensor yzberisht prane big market cmimi 25,000 leke/muaj jepet bosh vetm me kundrabufe per me shume kontakto ne nr ... 07/04/2020 23:22... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

25,000 Leke

500 Euro

Apartament 2+1 me qira pranë ‘’21 dhjetorit’’ jepet me qira apartament 2+1 në një nga zonat më të preferuara të tiranës, tek 21 dhjet... (Premium 08.04.2020)

800 Euro

Ne Rrugen Sami Frasheri, Jepet Apartament 3+1 Me Qira!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.62 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne zonen me strategjike ne tirane, prane drejtorise se policise, jepet me qira apartament 3+1 i mobiluar! apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pall... (Premium 06.05.2022)

335 Euro

1+1 (82 M2) Me 5 Yje ⭐(kompl. Panorama - Harry Fultz) I Pabanuar Me Pare * ( Ulet Cmimi Nga 400 Eu

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Super apartament 1+1 (82 m2) tek konplekso panorama - harry fultz - zone perfekte |rr. panorama - pallat i ri me 2 ashensora | mobilim cilesor | parke... (Premium 31.12.2020)

490 Euro Jepet me qera apartamentin dubleks 2+1 i mobiluar :tek zogu i zi tiran Jepet me qera apartamentin bubleks 
2+1 I mobiluar 
Vendndodhja tek zoku i zi

Jepet Me Qera Apartamentin Dubleks 2+1 I Mobiluar :tek Zogu I Zi Tiran

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartamentin bubleks 2+1 i mobiluar vendndodhja tek zoku i zi rruga mine peza kati 4 dhe i 5 cmimi 500€ muaj diskutueshm ... 07/04/2020 23:22... Lexo detajet..

15,000 Leke JEPET ME QIRA APARTAMENT NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, LUSHNJE Jepet me qira apartament 1+1 në lagjen Skënder Libohova, Lushnje.
Sipërfaqa

Jepet Me Qira Apartament NË Lagjen SkËnder Libohova, Lushnje

Qender | Lushnje
1+1 Dhoma | Kuzhine
54.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

... 07/04/2020 23:22... Lexo detajet..

35,000 Leke Tiranë Apartament 2+1Për Qira Don Bosko Tiranë jepet me Qira 2+1+Ballkon+Tualet në Don Bosko. Pranë Bar Artisti, Apar

Tiranë Apartament 2+1për Qira Don Bosko

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tiranë jepet me qira 2+1+ballkon+tualet në don bosko. pranë bar artisti, apartament i mobiluar në mënyrë bashkohore, kati 2, sipërfaqe 120m2, vilë private me oborr. cmimi 35.000lek/muaji. kontakt origjinal albania real estate kodi 136... 07/04/2020 23:22... Lexo detajet..

350 Euro APARTAMENT 1+1 PER QERA PRANE UET! Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes me te gjitha fasilite

Apartament 1+1 Per Qera Prane Uet!

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te tiranes me te gjitha fasilitet e nevojshme. organizohet ne nje ambjent te perbashket ndenje dhe ngrenie, nje dhome gjumi dhe nje tualet. apartamenti eshte i investuar me rifinitura shume cilesore, i ... 07/04/2020 23:22... Lexo detajet..

11,000 Leke Ndarje qeraje Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje. Ka dhomen e saj personale, te mobiluar. Cm

Ndarje Qeraje

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje. ka dhomen e saj personale, te mobiluar. cmimi 110 mij leke. ... 07/04/2020 23:14... Lexo detajet..

400 Euro Jepet me qira apartamen modern 1+1 Jepet me qira apartament 1+1 ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes.
Aparta

Jepet Me Qira Apartamen Modern 1+1

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
500.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes. apartamenti pozicionohet ne nje pallat te ri me ashensor, ne zonen e liceut artistik. banesa eshte e ideuar me arkitekt dhe e detajuar ne hollesi permes nje stili modern e bash... 07/04/2020 23:08... Lexo detajet..

220 Euro Jepet me Qera Garsionere 60m2 Jepet Garsionere 60 m2,kat 2 i nje vile me apartamenta te vecanta,me kushte bash

Jepet Me Qera Garsionere 60m2

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet garsionere 60 m2,kat 2 i nje vile me apartamenta te vecanta,me kushte bashkekohore dhe cdo te gje ts teknologjisw me tw fundit,,siri kodra( 200 metra nga pall contakt). cmimi : 220 /€ ne muaj. cel dhe whatsapp dhe viber ... 07/04/2020 22:59... Lexo detajet..

22,000 Leke Jepet apartament me qera 1+1 i kompletuar totalisht Jepet me qera apartament 1+1 i kopmletuar te zona e Astirit buze rruge kryesor n

Jepet Apartament Me Qera 1+1 I Kompletuar Totalisht

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 i kopmletuar te zona e astirit buze rruge kryesor ne katin e 3 banimi me dy ashensore pallati,apartamenti eshte i kompletuar totalisht.... 07/04/2020 22:06... Lexo detajet..

13,000 Leke Apartament 1+1(Prane terminalit, pallati i verdhe) i pamobiluar  Apartament 1+1 prane terminalit tek pallati i verdhe hyrja  eshte e pamobiluar p

Apartament 1+1(prane Terminalit, Pallati I Verdhe) I Pamobiluar

Tjeter zone | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 1+1 prane terminalit tek pallati i verdhe hyrja eshte e pamobiluar por ka kundra bufe. ... 07/04/2020 21:52... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

13,000 Leke

370 Euro

Apartament Luksoz Me Qera!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.15 Km nga qendra) ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera nje apartament i madh me siperfaqe 110 m2, i organizuar nga nje sallon, ambienti i gatimit dhe ambienti i ngrenies, 2 dhoma gjumi, 2 tua... (Premium 14.04.2020)

320 Euro

Jepet me qera vile e ndertuar me shume perkujdesje 3+1+3 tualete (vilat amerikane - rr. e elbasanit) e dizenjuar me arkitekt | oborr | mobilim me poro... (Premium 31.12.2020)

20,000 Leke jepet shtepi me qera don bosko 2+1 pjeserisht e mobiluar shtepi me qera 2+1 pjeserisht e mobiluar

Jepet Shtepi Me Qera Don Bosko 2+1 Pjeserisht E Mobiluar

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shtepi me qera 2+1 pjeserisht e mobiluar... 07/04/2020 21:41... Lexo detajet..

80 Euro Kerkohen 2 vajza per ndarje qeraje  Kerkohen 2 vajza per ndarje qeraje te 1 apartamenti 2+1.qeraja ne total eshte 24

Kerkohen 2 Vajza Per Ndarje Qeraje

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Kerkohen 2 vajza per ndarje qeraje te 1 apartamenti 2+1.qeraja ne total eshte 240 euro(80 euro personi)adr sheshi wilson ngjit me club shqiponjen.cel 0698990229... 07/04/2020 21:36... Lexo detajet..

199 Euro 1+1+Verande (100 m2) - afer Rruges se Elbasanit, ne Pallat te Ri | Panele Diellore | Kondicioner Apartament 1+1 Perballe Rezidences Amerikane - afer Rruges se Elbasanit - ne Pal

1+1+verande (100 M2) - Afer Rruges Se Elbasanit, Ne Pallat Te Ri | Panele Diellore | Kondi

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.35 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament 1+1 perballe rezidences amerikane - afer rruges se elbasanit - ne pallat te ri | ndertime cilesore | hapesire e madhe, perfshire dhe nje verande me pamje | kondicioner, dush me panele diellore, hidrosanitare te reja dhe cdo pajisje elektro... 07/04/2020 21:32... Lexo detajet..

600 Euro Super apartament 3+1+2 mobilohet siper deshires klientit Jepet apartament me qera 3+1+2 140 m2 te 21 dhjetori te mondiali. Apartamenti es

Super Apartament 3+1+2 Mobilohet Siper Deshires Klientit

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet apartament me qera 3+1+2 140 m2 te 21 dhjetori te mondiali. apartamenti eshte i invenstuar plotesisht me parket dhe tualet te ri, mobilohet siper deshires klientit. pallat i ri i 2019 kati i 5. cmimi 600€... 07/04/2020 21:08... Lexo detajet..

320 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 (75 m2) tek stadiumi qemal stafa (rr. elbasanit) zone perfekte | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner ... (Premium 31.12.2020)

500 Euro Apartamente me Qera 1+1 / 2+1 / 3+1 Global Real Estate Jepen apartamente me qera 1+1 / 2+1 / 3+1 me
Topologji te ndryshme, ne zonat me

Apartamente Me Qera 1+1 / 2+1 / 3+1 Global Real Estate

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
99.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepen apartamente me qera 1+1 / 2+1 / 3+1 me topologji te ndryshme, ne zonat me te kerkuara ne treg. kontaktoni per informacione me te detajuara... 07/04/2020 21:08... Lexo detajet..

40,000 Leke Ndarje qeraje 2+1 400 mije leke Kerkohen tre vajza per ndarje qeraje . Shtepia ne kushte bashkekohore dhe ne nje

Ndarje Qeraje 2+1 400 Mije Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Kerkohen tre vajza per ndarje qeraje . shtepia ne kushte bashkekohore dhe ne nje zone me te gjitha facilitetet . ... 07/04/2020 21:06... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet me qira apartament brenda nje vile 4 kateshe Jepet me qira apartament brenda nje vile 4 kateshe.
Apartamenti 1+1  eshte prej

Jepet Me Qira Apartament Brenda Nje Vile 4 Kateshe

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira apartament brenda nje vile 4 kateshe. apartamenti 1+1 eshte prej nje siperfaqe 78 m2 . apartamenti ndodhet afer globe dhe ne katin e trete te nje vile. apartamenti eshte i shtruar me parket.... 07/04/2020 21:05... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim