ndarje qeraje ne tirane 

 Online 215 lexues | 18 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
300 Euro

2+1+bllk, Tek Ish Ekspozita (e88) Ashensor - I Mobiluar Me Arkitekt- Parket -

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
80.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon tek ish ekspozita (e88) zone perfekte (akses i menjehershem me myslymin dhe bllokun) pallati eshte i ri dhe me as... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

tek ish-parku jepet me qira super apartament 2+1+2 tualete. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te teknik dhe te 2-te te banimit te nje pallati 8-katesh... (Premium 05.05.2021)

240 Euro

Q2192 te dhenat e ndarjes: - soxhorno+ambjent gatimi - dhoma gjumi 2 - ballkon - koridor - tualet 2 - hipoteke : po - sip total :100m2 ... (Premium 31.12.2020)

300 Euro

Apartament 2+1+ballkon ne bllok (piceri era) zone perfekte | me 1 dhome gjumi + kuzhine me vete+ dhome ndenje me vete| apartament shum i kendshem, me ... (Premium 31.12.2020)

700 Euro
Apartamenent per qera 2+1 RTSH rruga Papa Gjon Pali ll 🏘Jepet me qera super apartament 2+1 i mobiluar
Kati 5-ste pallat me ashensor

700 Euro Apartamenent Per Qera 2+1 Rtsh Rruga Papa Gjon Pali Ll

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

🏘jepet me qera super apartament 2+1 i mobiluar kati 5-ste pallat me ashensor 📍adresa:rtsh rruga :papa gjon pali ii 💰cmimi 700/€ ne muaj per me shum informacion kontaktoni ☎️... 09/07/2020 20:41... Lexo detajet..

350 Euro
Jepet me qera super apartamentin 3+1 pjesrisht mobiluar me cmim okazion: kopshti zologjik Jepet me qera super apartamentin 3+1+2 tualete 
Pjesrisht mobiluar ,me panoram

350 Euro Jepet Me Qera Super Apartamentin 3+1 Pjesrisht Mobiluar Me Cmim Okazion: Kopshti Zologjik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.48 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
147 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera super apartamentin 3+1+2 tualete pjesrisht mobiluar ,me panoram te bukur nga liqeni artificiel i tiranes kati 3 pallat i ri me ashensor adresa:liqeni i thate ,rruga peti siperfaqe 150 m2 super cmimi;350/€ ne muaj per me shu... 09/07/2020 20:40... Lexo detajet..

300 Euro
Jepet me qera apartament 2+1 Liqeni i Thate  🏡Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar 
Kati 2-te pallat i ri me ashensor

300 Euro Jepet Me Qera Apartament 2+1 Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

🏡jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar kati 2-te pallat i ri me ashensor 📍adresa:liqeni i thate rruga :hamdi sina 💰cmimi: 300 € i pa diskutueshem per me shum informacion kontaktoni ☎️... 09/07/2020 20:40... Lexo detajet..

300 Euro Jepet me qera apartment 1+1 perball Vizion + ,Rruga Don Bosko  🔹Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar + nje post parking 
Kati  i pare i

300 Euro Jepet Me Qera Apartment 1+1 Perball Vizion + ,rruga Don Bosko

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
66 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

🔹jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar + nje post parking kati i pare i banes 3 kateshe 📍adresa: perball vizion + ,rruga don bosko cmimi 300/€ ne muaj per me shum informacion kontaktoni ☎️... 09/07/2020 20:40... Lexo detajet..

300 Euro APARTAMENT 2+1 ME QIRA, KINOSTUDIO , ME GARAZH Jepet me qera apartament 2+1+2 me siperfaqe 100 m2 ne katin e 3 brenda kompleksi

300 Euro Apartament 2+1 Me Qira, Kinostudio , Me Garazh

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2 me siperfaqe 100 m2 ne katin e 3 brenda kompleksit te sapo ndertuar rezidenca tower bridge 3, kinostudio. organizohet ne kuzhine, dhome ndenjeje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor, ballkon. ka garazh personal. mobilim ... 09/07/2020 19:03... Lexo detajet..

250 Euro OKAZION. Jepet me qera Ap 1+1 ne Zonen e Komunes se Parisit prane Qendres Kristal Apartament 1+1 me qera ne zonen e Komunes se Parisit, prane Qendres Kristal si v

250 Euro Okazion. Jepet Me Qera Ap 1+1 Ne Zonen E Komunes Se Parisit Prane Qendres Kristal

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.11 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
71 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartament 1+1 me qera ne zonen e komunes se parisit, prane qendres kristal si vendodhje, si vendodhje te gjitha pajisjet elektro - shtepiake jane te reja • siperfaqe 71m2 • kati 2 pallat i ri • 1 dhome gjumi • sallon + ambient gati... 09/07/2020 18:50... Lexo detajet..

30,000 Leke APARTAMENT 2+1 ME QERA, KODRA E DIELLIT Apartament me qera 2+1 me siperfaqe 90m2.
Ndodhet ne rrugen Hapo Rrekali tek El

30,000 Leke Apartament 2+1 Me Qera, Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
91 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartament me qera 2+1 me siperfaqe 90m2. ndodhet ne rrugen hapo rrekali tek eleonora. organizohet ne sallonin e perbashket me kuzhinen, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. ndodhet ne katin e 3 te nje pallati me ashensor dhe ofrohet i mobi... 09/07/2020 18:50... Lexo detajet..

300 Euro Me qera një apartment super i tipologjisë1+1! Për të gjithe ju, një apartament super vjen me qera! Nuk duhet humbur! 

Ap

300 Euro Me Qera Një Apartment Super I Tipologjisë1+1!

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.28 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Për të gjithe ju, një apartament super vjen me qera! nuk duhet humbur! apartmenti është me vendndodhje tek ish restorant durrësi, i mobiluar tërësisht dhe me një stil tepër të bukur! apartmenti është i tipologjisë 1+1 dhe me një ... 09/07/2020 18:50... Lexo detajet..

33,000 Leke Apartament me qera Jepet apartament 1+1 me qera pas ambasades amerikane ne rrugen Ali Visha.
Apart

33,000 Leke Apartament Me Qera

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.27 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Jepet apartament 1+1 me qera pas ambasades amerikane ne rrugen ali visha. apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. eshte totalisht i mobiluar. cmimi 33,000 leke.... 09/07/2020 18:50... Lexo detajet..

300 Euro

Jepet Super Ap 1+1 Ne Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

☑️jepet apartament 1+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne myslym shyri i mobiluar shume mire dhe me pozicion strategjik ☑️apart... (Premium 08.01.2021)

240 Euro

3+1 Te Tregu Elektrik - Hapesire E Madhe E Kompletuar | Mobilim Cilesor | Kondicioner

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.92 Km nga qendra)
3+1 Dhoma|Sallon
105.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

3+1 te tregu elektrik - hapesire e bolleshme, me 2 dhoma gjumi + 1 dhome ndenje | mobilim i kompletuar | kondicioner | ndricim perfekt | dritare dopio... (Premium 31.12.2020)

35,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Prane Kryqezimit Te Farmacise 10

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek medreseja (farmacia 10) apartamenti eshte totalisht i mobiluar i pa banuar me pare ndodhet ne 1 pallat te ri me ashe... (Premium 17.11.2020)

600 Euro

tek komuna e parisit jepet me qira super apartament 2+1+verande. apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara momentalisht ne tirane, ku mun... (Premium 06.05.2022)

240 Euro 1+1 tek Shkolla e Baletit (5min. Rr. e Elbasanit) Mobilim Cilesor | 2 Kondicioner dhe Cdo gje Funksi Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Shkolla E Baletit (5 Min. Nga Rr. Elbasanit) Zo

240 Euro 1+1 Tek Shkolla E Baletit (5min. Rr. E Elbasanit) Mobilim Cilesor | 2 Kondicioner Dhe Cdo

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek shkolla e baletit (5 min. nga rr. elbasanit) zone shume e mire | i mobiluar | 2 kondicioner | kuzhine me te gjitha pajisjet | dhome gjumi e kompletuar | tualet me hidrosanitare cilesore | te gjitha instalimet funksion... 09/07/2020 18:50... Lexo detajet..

450 Euro Super apartament 2+1 per qira te Hipoteka! Super apartament i mobiluar me qira te Hipoteka!
Apartamenti ndodhet ne nje pal

450 Euro Super Apartament 2+1 Per Qira Te Hipoteka!

Don Bosko | Tirane (1.73 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
96 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Super apartament i mobiluar me qira te hipoteka! apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor ne katin e 4 teknik. apartamenti ka nje siperfaqe neto prej 96 m2 dhe eshte i mireinvestuar , me sistem aspirimi ,parket dhe cdo punim eshte kryer ... 09/07/2020 18:50... Lexo detajet..

300 Euro Apartament 1+1 me qira tek Liqeni i Thate 1+1 i miremobiluar tek Liqeni i Thate per 300 euro. Apartamenti ndodhet ne nje k

300 Euro Apartament 1+1 Me Qira Tek Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

1+1 i miremobiluar tek liqeni i thate per 300 euro. apartamenti ndodhet ne nje kompleks pallatesh dhe eshte i mireorganizuar. ... 09/07/2020 18:50... Lexo detajet..

35,000 Leke Jap apartament me qera 2+1 te Liqeni i Thate. Jepet me qira apartament 2+1 te Liqeni i Thate.
Apartamenti ndodhet ne katin e

35,000 Leke Jap Apartament Me Qera 2+1 Te Liqeni I Thate.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qira apartament 2+1 te liqeni i thate. apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri. ofrohet totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore... 09/07/2020 18:50... Lexo detajet..

25,000 Leke Jap shtepi me qera 2+1 Shtepi banimi, kat i pare, me oborr jashte dhe vend per parkim mjeti.
Shtepia e

25,000 Leke Jap Shtepi Me Qera 2+1

Kodra e Diellit | Tirane (2.77 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Shtepi banimi, kat i pare, me oborr jashte dhe vend per parkim mjeti. shtepia eshte 2 dhoma gjumi , kuzhine , dhome ndenje dhe tualet. jepet me qera per studente dhe per familjare. 1 muaj parapagim.... 09/07/2020 18:50... Lexo detajet..

310 Euro Jepet me qira apartament 2+1 ,i mobiluar. Rruga e Dibres Jepet me qira apartament 2+1 ne katin e shtate  ne pallat te ri me ashesor. Apar

310 Euro Jepet Me Qira Apartament 2+1 ,i Mobiluar. Rruga E Dibres

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
87 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Jepet me qira apartament 2+1 ne katin e shtate ne pallat te ri me ashesor. apartamenti ka siperfaqe 87 m2 i organizuar ne nje sallon ndenjeje bashke me ambjentin e kuzhines, dy dhoma gjumi . apartamenti eshte totalisht i mobiluar, ne gjendje te mi... 09/07/2020 18:50... Lexo detajet..

25,000 Leke Apartament me qira 1+1,rruge kavaje 📌Tek Rruge e Kavajes,jepet apartament me qera 1+1,mobiluar totalisht me te gj

25,000 Leke Apartament Me Qira 1+1,rruge Kavaje

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
59 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

📌tek rruge e kavajes,jepet apartament me qera 1+1,mobiluar totalisht me te gjitha kushtet. cmimi 25000 📲0693252524... 09/07/2020 18:50... Lexo detajet..

18,000 Leke Jap me qera Apartament 2+1 e mobiluar tek Kompleksi FAVINA  Apartament 2+1 e mobiluar ne zone te mire tek drejtoria arsimore pallat i ri me

18,000 Leke Jap Me Qera Apartament 2+1 E Mobiluar Tek Kompleksi Favina

Qender | Korce (0.89 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartament 2+1 e mobiluar ne zone te mire tek drejtoria arsimore pallat i ri me ashensor kati i 3 tek kompleksi favina ne korce.... 09/07/2020 18:50... Lexo detajet..

350 Euro Jepet me qer Ap 2+1 Qender Te Blv Zogu I prane me St Trenit Apartament 2+1 ne Bulevardin Zogu i pare ( prane Stacionit te Trenit ) si vendod

350 Euro Jepet Me Qer Ap 2+1 Qender Te Blv Zogu I Prane Me St Trenit

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.70 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
107 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartament 2+1 ne bulevardin zogu i pare ( prane stacionit te trenit ) si vendodhje te gjitha pajisjet elektro - shtepiake jane ne gjendje shume te mire • siperfaqe 107m2 • kati 2 pallat i ri • 2 dhoma gjumi • sallon + ambient gatim... 09/07/2020 18:50... Lexo detajet..

320 Euro

2+1 Me Qera Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Rruga myslym shyri prane karburant kastrati jepet me qera apartament 2+1 totalisht i mobiluar super lukzoz. ka 3 kondicionere. mobilim i ri dhe modern... (Premium 26.07.2020)

265 Euro

Jepet me qera apt 1+1 (blv. i ri - rr. jordan misja) mobilim i ri ne qese, me porosi - pallat i ri me ashensor - administrim perfekt | kondicioner dhe... (Premium 31.12.2020)

330 Euro

Jepet me qera apt gjigand 2+1+2wc+2ballkone (105 m2) tek tregu elektrik (rr. petro n. luarasi) zone e preferuar | pallat i ri, ashensor | mobilim cile... (Premium 31.12.2020)

400 Euro Jepet me qera Ap 2+1 i ri Zogu i Zi prane te Rreth - Rrotullimi Jepet Apartament 2+1 me qera te Rreth - Rrotullimi i Zogut te zi, prane Qatar Ce

400 Euro Jepet Me Qera Ap 2+1 I Ri Zogu I Zi Prane Te Rreth - Rrotullimi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
119 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet apartament 2+1 me qera te rreth - rrotullimi i zogut te zi, prane qatar center si vendodhje te gjitha pajisjet elektro - shtepiake jane te reja dhe e hera e pare qe jepet me qera • siperfaqe 119m2 • kati 5 pall ri ashensor • 2 dho... 09/07/2020 18:50... Lexo detajet..

280 Euro Apartament me qira 1+1 tek Komuna e Parisit Jepet apartament me qira me vendodhje ne komune te parisit!
Eshte bosh dhe esht

280 Euro Apartament Me Qira 1+1 Tek Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
66 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Jepet apartament me qira me vendodhje ne komune te parisit! eshte bosh dhe eshte fiks per klinike dentare ose zyra avokati, noteri, arkitekt etj. nuk perfshihen 15% ... 09/07/2020 18:41... Lexo detajet..

400 Euro Apartament me qira 2+1 tek Myslym Shyr Apartament me qira ne Myslym Shyr. 
Organizohet ne 3 ambjente.Eshte i pershtats

400 Euro Apartament Me Qira 2+1 Tek Myslym Shyr

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.79 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Apartament me qira ne myslym shyr. organizohet ne 3 ambjente.eshte i pershtatshem per jetese si dhe per nje sere aktivitetesh!... 09/07/2020 18:40... Lexo detajet..

300 Euro JAP ME QIRA APARTAMENT 2+1 PERBALL KOMPLEKSIT DELIORGJI Jepet me qira super apartament 2+1 perball kompleksit Deliorgji.
Apartamenti es

300 Euro Jap Me Qira Apartament 2+1 Perball Kompleksit Deliorgji

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (2.48 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
97 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Jepet me qira super apartament 2+1 perball kompleksit deliorgji. apartamenti eshte i mobiluar dhe i mireadministruar.... 09/07/2020 18:40... Lexo detajet..

240 Euro

Apartament 1+1 tek rruga e durresit (kafe flora) - shume i mirembajtur, me mobilim te kompletuar | kondicione dhe cdo pajisje funksionale | kuzhine | ... (Premium 31.12.2020)

31,000 Leke

2+1+2 Tualete Astir Pran Par Oslo

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.10 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
115.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

2+1+2 tualete ne astir. apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri buze rruge ne unaze. organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ... (Premium 13.07.2020)

24,000 Leke

1+1 Tek Ish Hotel Roland

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (0.88 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
66.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti per momentin nuk disponon ashensor pasi esht pallat i sapoperfunduar.esht i kompletuar me te gjitha elektroshtepiaket dhe hidrosanitaret t... (Premium 14.07.2020)

25,000 Leke

Shtepi Me Qera

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.76 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
80.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet shtepi private 2+1 e mobiluar,vendparkim kontaktoni vetem ne whatsapp ... (Premium 18.07.2020)

32,000 Leke Apartament 1+1 me Qira prane Condor Center Jepet apartament 1+1 me qira, prane Condor Center te Rruga e Kavajes.
Organizoh

32,000 Leke Apartament 1+1 Me Qira Prane Condor Center

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
66 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Jepet apartament 1+1 me qira, prane condor center te rruga e kavajes. organizohet ne 1 dhome gjumi , 1 tualete , korridor , dhome ndenje + ambjent gatim bashke, ballkon. apartamenti jepet totalisht i mobiluar.... 09/07/2020 18:40... Lexo detajet..

32,000 Leke Apartament 1+1 me Qira prane Hilton Garden Inn Jepet apartament 1+1 me qira, prane Hilton perballe kompleksit Delijorgji.
Apar

32,000 Leke Apartament 1+1 Me Qira Prane Hilton Garden Inn

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.28 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
71 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Jepet apartament 1+1 me qira, prane hilton perballe kompleksit delijorgji. apartamenti jepet totalisht i mobiluar. per me shume informacion me kontaktoni... 09/07/2020 18:39... Lexo detajet..

500 Euro JEPET ME QERA I MOBILUAR SUPER LUKS TE KOMPLEKSI FIORI DI BOSKO+POST PARKIMI Apartamenti ndodhet ne Kompleksin “Fiori Di Bosco”. Informacion mbi apartame
2+1
Dhoma|Sallon
105 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartamenti ndodhet ne kompleksin “fiori di bosco”. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • sipërfaqja e apartamentit: 105. apartamenti është i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe disponon: • salloni ndenjes • kuzhina • 2 dhoma gjum... 09/07/2020 18:38... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim