ndarje qeraje parukeri  14340 Njoftime

 Online 199 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
400 Euro

Jepet me qera super apartament 2 + 1 + 2 wc i pabanuar me pare (117 m2) tek liqeni (rr. peti) ne pallat te ri me ashensor me cip | mobilim shume ciles... (Premium 31.12.2019)

500 Euro

Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.17 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

jepet me qira super apartament tek shallvaret 2+1+2! apartamenti ka nje siperfaqe prej 115 m2 dhe ka nje strukture mjaft te mire pasi cdo dhome ka nj... (Premium 23.04.2020)

300 Euro

Me qera apartament 1 + 1 (86 m2) perball min. se drejtesis (blv. zogu i) zone e qete dhe e preferuar | hapesire e madhe me ndiricim perfekt | mobilim ... (Premium 31.12.2019)

260 Euro

Apt 2 + 1 (91 M2) Tek Fusha E Aviacionit (parku) Pallat I Ri Me Ashensor | I Mobiluar

Tjeter zone | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qera apt 2 + 1 (91 m2) tek fusha e aviacionit (parku) pallat i ri me ashensor | i mobiluar | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt d... (Premium 09.02.2020)

450 Euro Myslym Shyri, rruga Islam Alla, prane shkolles Konferenca e Pezes, jepet me qera apartament me qera ID E Prones : 4221392
Myslym Shyri, rruga Islam Alla, prane shkolles Konferenca

Myslym Shyri, Rruga Islam Alla, Prane Shkolles Konferenca E Pezes, Jepet Me Qera Apartamen

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

21.05.2019 (23:29): Id e prones : 4221392 myslym shyri, rruga islam alla, prane shkolles konferenca e pezes, jepet me qera apartament me qera 2+1 me siperfaqe 102 m², ne pallat te ri, kati 7 me ashensor, i mobiluar ne menyre bashkokohore, 2 tualete, 2 kondicioner, 2 b...

35,000 Leke Apartament 3+1 me Qera, Tregu Elektrik, 35000 Lek/Muaj! Apartamenti 3+1 ndodhet në katin e nëntë të banimit të një pallati(10 kat

Apartament 3+1 Me Qera, Tregu Elektrik, 35000 Lek/muaj!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.18 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

21.05.2019 (23:00): Apartamenti 3+1 ndodhet në katin e nëntë të banimit të një pallati(10 katësh), në një nga zonat më të mira të tiranës. ambienti është i organizuar në tre dhoma gjumi, sallon ndenjie, korridor dhe dy tualete. apartamenti është to...

33,000 Leke 2+1 e kompletuar 20 metra nga st urbanit ! Apartamenti esht i kompletuar me te gjitha,perfekte per familjare ! vetem 20 me

2+1 E Kompletuar 20 Metra Nga St Urbanit !

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.10 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.05.2019 (23:00): Apartamenti esht i kompletuar me te gjitha,perfekte per familjare ! vetem 20 metra nga stacioni i urbanit tr e re per me shume na kontaktoni !...

400 Euro Apartamente 2+1 me qera ne Don Bosko prane Kishes ne Tirane (ID 4221529) Property ID : 4221529

Don Bosko, afer Kishes, jepet me qera Apartament 2+1 ne

Apartamente 2+1 Me Qera Ne Don Bosko Prane Kishes Ne Tirane (id 4221529)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.05.2019 (23:00): Property id : 4221529 don bosko, afer kishes, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore siperfaqe 110 m², kati 3 me ashensor, 3 kondicioner, tualete, 2 ballkon, orientim me diell, lavastovilie. je...

300 Euro 2+1 i Vecant - (127 m2) ne zonen e Liqenit (Rr. Peti) | PARKET | Mobilim Modern, Cilesor Me Qira Apartament 2+1 i Vecant -127 m2 ne zonen e e Liqenit, ne fillim te rruge

2+1 I Vecant - (127 M2) Ne Zonen E Liqenit (rr. Peti) | Parket | Mobilim Modern, Cilesor

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
127.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.05.2019 (23:00): Me qira apartament 2+1 i vecant -127 m2 ne zonen e e liqenit, ne fillim te rruges peti | me mobilim modern, cilesor | parket | super verande | 2 kondicionera | pallat i ndertuar ne 2009, ashensor | pajisjet e kompletuara | ndricim natyral gjate gjith...

280 Euro Jepet apartament 2+1 i mobiluar . 350 mije leke i diskutueshem . Jepet me qira ap 2+1 i mobiluar kati 2 i nje pallati ekzistues . 
Cmimi 350 mij

Jepet Apartament 2+1 I Mobiluar . 350 Mije Leke I Diskutueshem .

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.05.2019 (23:00): Jepet me qira ap 2+1 i mobiluar kati 2 i nje pallati ekzistues . cmimi 350 mije leke i diskutueshem . adresa ruga kongresi i manastirit , tek spitali i femijeve , prane gjimnazit cajupi . ...

270 Euro Fusha Aviacionit jepet me qira apartament 1+1 Jepet me qira super apartament 1+1 te fusha e Aciacionit . Apartament i pa banua

Fusha Aviacionit Jepet Me Qira Apartament 1+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

21.05.2019 (22:43): Jepet me qira super apartament 1+1 te fusha e aciacionit . apartament i pa banuar me pare ne nje kompleks te ri dhe me punime ekstra cilesore. . i arreduar me arkitekt , me shume eleganc . te gjitha mobiljet dhe elektro-shtepiaket e reja. i pershtats...

300 Euro Myslym Shyri jepet me qira apartament 2+1 Jepet me qira apartament 2+1 ne rrugen Myslym Shyri, i mobiluar ne menyre bashko

Myslym Shyri Jepet Me Qira Apartament 2+1

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.05.2019 (22:43): Jepet me qira apartament 2+1 ne rrugen myslym shyri, i mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha mobiljet dhe elektro-shtepiaket e reja. apartamenti ka ndricim natyral ne cdo moment te dites. ...

30,000 Leke Prane Globit jepet me qira apartament 2+1 Jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha mobilj

Prane Globit Jepet Me Qira Apartament 2+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.05.2019 (22:43): Jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepiake ne gjendje shume te mire. apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me ashensor dhe ndricim natyral ne cdo moment te dites. ...

280 Euro id:28548 - 1+1 Modern (77 m2) pas UET-se | Pallat i Ri me Ashensor | Mobilim Cilesor | Kondicioner

Jepet me qera 1 + 1 modern (77 m3) pas uet-se (rr. sali butka) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | hapesire e bollshme me ndricim perfekt | ko... (Premium 31.12.2019)

30,000 Leke id:115139 - Okazion jepet me qera apartment 1+1 tek Ish Ekspozita(Gjykata e Tiranes)

Okazion Jepet Me Qera Apartment 1+1 Tek Ish Ekspozita(gjykata E Tiranes)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.28 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Ne nje nga zonat me te mira te tiranes,tek ish ekspozita ,ngjitur me gjykaten e tiranes jepet me qera apartament 1+1,i mobiluar me te gjitha elekktro... (Premium 04.09.2019)

650 Euro id:120287 - Ne Qender, jepet me Qira Apartament 3+1+2Tualete.

Ne Qender, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2tualete.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
148.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Ne qender, prane qendres galeria, ne katin e 8 te nje pallati te ri dhe shume cilesor jepet me qira apartament 3+1+2tualete. apartamenti eshte i organ... (Premium 06.05.2022)

300 Euro Komuna Parisit jepet me qira apartament 2+1 Jepet me qira apartament 2+1 te Komuna Parisit , eshte e mobiluar ne menyre bash

Komuna Parisit Jepet Me Qira Apartament 2+1

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.05.2019 (22:43): Jepet me qira apartament 2+1 te komuna parisit , eshte e mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepiake funksionale. apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me ashensor dhe punime shume cilesore si dhe ka ndricim natyr...

35,000 Leke Komuna Parisit jepet me qira apartament 2+1 Jepet me qira apartament 2+1 te Komuna Parisit , apartamenti eshte i mobiluar ne

Komuna Parisit Jepet Me Qira Apartament 2+1

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.05.2019 (22:43): Jepet me qira apartament 2+1 te komuna parisit , apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha paisjet dhe mobiljet elektro-shtepiake te nevojshme, ndodhet ne pallat te ri, m ashensor dhe ndricim natyral ne cdo moment te dites. ...

40,000 Leke Prane 21 jepet me qira apartament 2+1 Jepet me qira apartament 2+1 prane 21 dhjetorit, e mobiluar ne menyre bashkohore

Prane 21 Jepet Me Qira Apartament 2+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

21.05.2019 (22:43): Jepet me qira apartament 2+1 prane 21 dhjetorit, e mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha mobilijet dhe paisjet elektro-shtepiake te nevojshme, apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me ashensor , dhe punime ekstra-cilesore si dhe ndricim natyral n...

400 Euro Prane liqenit artificial jepet me qira apartament 2+1 Jepet me qira super apartament 2+1 prane liqenit artificial, eshte i mobiluar ne

Prane Liqenit Artificial Jepet Me Qira Apartament 2+1

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.05.2019 (22:42): Jepet me qira super apartament 2+1 prane liqenit artificial, eshte i mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepiake ne gjendje shume te mire. apartamenti eshte i investuar me parket dhe me hidrosanitare teper cileso...

550 Euro Selvia jepet me qira apartament 2+1 Jepet me qira super apartament 2+1 te Selvia , i mobiluar ne menyre bashkohore m

Selvia Jepet Me Qira Apartament 2+1

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.05.2019 (22:42): Jepet me qira super apartament 2+1 te selvia , i mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha paisjet dhe mobiljet elektro-shtepiake funksionale . apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me ashensor me sip te pergjithshme 125m2 dhe me dhoma te medha me ha...

400 Euro Kompleksi Panorama jepet me qira apartament 2+1 Jepet me qira super apartament 2+1 te Kompleksi Panorama . I Mobiluar ne menyre

Kompleksi Panorama Jepet Me Qira Apartament 2+1

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.05.2019 (22:42): Jepet me qira super apartament 2+1 te kompleksi panorama . i mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepiake funksionale. me tualet te investuar me hidrosanitare teper cilesore, dhe ballkon me pamje te mrekullueshme....

500 Euro Kompleksi Delijorgji jepet me qira apartament 2+1 Kompleksi Delijorgji eshte nje nga Komplekset me elitare ne Tirane. Me punime ek

Kompleksi Delijorgji Jepet Me Qira Apartament 2+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.05.2019 (22:42): Kompleksi delijorgji eshte nje nga komplekset me elitare ne tirane. me punime ekstra-cilesore dhe me administrim te shkelqyer e bejn jetesen tuaj ne kete kompleks me te rehatshme se kurre. jepet me qira nje apartament 2+1 me organizim perfekt te ambi...

350 Euro Qender jepet me qira apartament 1+1 Apartamenti eshte i arreduar me arkitekt, me ngjyra te ngrohta qe te lene nje im

Qender Jepet Me Qira Apartament 1+1

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.40 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.05.2019 (22:42): Apartamenti eshte i arreduar me arkitekt, me ngjyra te ngrohta qe te lene nje imazh mbreslenes dhe te japin efektin clodhes. totalisht i pajisur me elektroshtepiake te reja dhe moderne per komoditetin tuaj maksimal. apartamenti ndodhet shume prane qe...

320 Euro Prane Petro Ninit jepet me qira apartament 1+1 Jepet me qira super apartament 1+1 prane Petro Ninit . I mobiluar ne menyre bash

Prane Petro Ninit Jepet Me Qira Apartament 1+1

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.15 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.05.2019 (22:41): Jepet me qira super apartament 1+1 prane petro ninit . i mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepiake funksionale. apartamenti ndodhet ne afersi te bllokut, ose zones me te preferuar te qyteti si pasoje e jetes ak...

240 Euro id:54956 - Apt 1+1 (71 m2) ne Myslym Shyr (Super Vendodhje) Mobilim Cilesor | Kondicioner Inverter

Jepet me qera aparatament 1 + 1 (71 m2) ne myslym shyr (bkt-ja) zone shume e preferuar dhe e qete | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt | m... (Premium 31.12.2019)

240 Euro id:55511 - 2 + 1 (77 m2) tek Kristal Center - Mobilim Cilesor | Apt i Kompletuar | Ndricim Perfekt

Jepet me qera kati i dyte i nje vile 2 + 1 (77 m2) tek kristal center - mobilim cilesor | shtruar me pllake cilesore | hapesire e madhe me planimetri ... (Premium 31.12.2019)

300 Euro Liqeni thate jepet me qira apartament 1+1 Jepet me qira super apartament 1+1 ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes, Liqen

Liqeni Thate Jepet Me Qira Apartament 1+1

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.05.2019 (22:41): Jepet me qira super apartament 1+1 ne nje nga zonat me te qeta te tiranes, liqeni i thate. i mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha mobiljet e reja. apartamenti ka organizim shume te mire te ambienteve ne dhoma te medha dhe me drite natyrale. ...

400 Euro Kopshti Botanik jepet me qira apartament 2+1 Jepet me qira super apartament 2+1 te Kopshti zologjik , i mobiluar ne menyre ba

Kopshti Botanik Jepet Me Qira Apartament 2+1

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.06 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.05.2019 (22:41): Jepet me qira super apartament 2+1 te kopshti zologjik , i mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepiake funksionale. apartamenti ndodhet ne pallat te ri, ne nje nga zonat me te perferuara dhe te qeta ne tirane. ...

330 Euro Kinema Agimi jepet me qira apartament 1+1 Jepet me qira apartament 1+1 te Pallatet Agimi, i mobiluar ne menyre bashkohore

Kinema Agimi Jepet Me Qira Apartament 1+1

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.60 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.05.2019 (22:41): Jepet me qira apartament 1+1 te pallatet agimi, i mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepiake te reja. ka organizim shume te mire te ambienteve ne dhoma te medha dhe me shume drite. ...

300 Euro Ish Ekspozita jepet apartament 1+1 me qira Jepet me qira apartament 1+1 te Ish Ekspozita, eshte i mobiluar ne menyre bashko

Ish Ekspozita Jepet Apartament 1+1 Me Qira

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.82 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.05.2019 (22:41): Jepet me qira apartament 1+1 te ish ekspozita, eshte i mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha paisjet dhe mobiljet elektro-shtepiake funksionale . apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me ashensor dhe punime shume cilesore . ...

700 Euro id:119558 - Apartament 2+1 me qera ne Bllok.

Apartament 2+1 Me Qera Ne Bllok.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.79 Km nga qendra) Rent24 Imobiliare
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Organizohet ne dy dhoma gjumi , sallon + kuzhine , dy tualete , tre ballkone . totalisht e mobiluar , pallati i ri me ashensor . cmimi i qerase eshte... (Premium 14.08.2019)

300 Euro id:119125 - Komuna Parisit ,Super apartament 1+1 me qera

Komuna Parisit ,super Apartament 1+1 Me Qera

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.91 Km nga qendra) Living In Tirana
1+1 Dhoma | Kuzhine
57.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne komune e parisit , prane kompleksit kika 1 , jepet me qera apartament 1+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor . apartamenti eshte i organ... (Premium 22.05.2019)

330 Euro id:38236 - Apt 1+1 (70 m2) tek Pazari i Ri**| Pallat i Ri me 2 Ashensor | Mobilim Cilesor dhe i Ri

Jepet me qera apartament 1 + 1 (70 m2) tek pazari i ri (beqir luga) - zone shume e preferuar | pallat i ri me 2 ashensor, survejim kamerash + sistem a... (Premium 31.12.2019)

320 Euro Don Bosko jepet me qira super apartament 1+1 Jepet me qira super apartament 1+1 ne Don Bosko. Eshte i mobiluar ne menyre bash

Don Bosko Jepet Me Qira Super Apartament 1+1

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.05.2019 (22:41): Jepet me qira super apartament 1+1 ne don bosko. eshte i mobiluar ne menyre bashkohore dhe i investuar me parket. te gjitha mobiljet dhe elektro-shtepiaket e reja. dyert dhe dritaret jane teper te sigurta dhe te izoluara hermetikisht . ...

40,000 Leke Prane Delijorgjit jepet me qira apartament 2+1 Jepet me qira super apartament 2+1 prane Ish Keshit. Apartamenti eshte i mobilua

Prane Delijorgjit Jepet Me Qira Apartament 2+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.05.2019 (22:41): Jepet me qira super apartament 2+1 prane ish keshit. apartamenti eshte i mobiluar menyre bashkohore me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepiake funksionale, apartamenti eshte i investuar me parket dhe ndodhet ne pallat te ri, dhe ka ndricim n...

500 Euro Mu ne Mes te Bllokut , Jepet Apartament 1+1 Me Qira 90 m2 ! Ne Bllok Jepet apartament 1+1 me qira ne nje pallat te ri te mireadministruar.

Mu Ne Mes Te Bllokut , Jepet Apartament 1+1 Me Qira 90 M2 !

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

21.05.2019 (21:31): Ne bllok jepet apartament 1+1 me qira ne nje pallat te ri te mireadministruar. apartamenti organizohet ne 1 soxhorno me shume drite natyrale dhe pjesen e gatimit,1 dhome gjumi dhe tualet me hidrosanitare cilesore. apartamenti eshte i bukur dhe esh...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim