ndarje qeraje rruga arben broci 

 Online 199 lexues | 14 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 199 lexues | 14 njoftime ne pritje
195 Euro

Super cmim: apt 1+1 tek eleonora (kodra e diellit) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | muret e sapo lyera | dritare dopio xham... (Premium 31.12.2020)

550 Euro

Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Apartament 1+1!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.33 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

- ne zemer te tiranes, tek shallvaret, jepet me qira apartament shume i vecante. apartamenti eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e a... (Premium 23.04.2020)

255 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 tek xhamia e tabakeve (rr. ali demi mbas shkolles se baletit ) zone e preferuar | i mobiluar | parket tek dhoma e gjumit ... (Premium 31.12.2020)

199 Euro

Apartament 1+1 perballe rezidences amerikane - afer rruges se elbasanit - ne pallat te ri | ndertime cilesore | hapesire e madhe, perfshire dhe nje ve... (Premium 31.12.2020)

22,000 Leke
Jeper shtepi me qera afer Vila_L ne zonen e astirit Shtepi eshte e mobiluar dhe te gjitha detyrimet jane te perfshira ne kete cmim .

Jeper Shtepi Me Qera Afer Vila_l Ne Zonen E Astirit

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shtepi eshte e mobiluar dhe te gjitha detyrimet jane te perfshira ne kete cmim .... 09/04/2020 18:50... Lexo detajet..

22,000 Leke
Jepet apartament me qera 1+1 i kompletuar totalisht Jepet me qera apartament 1+1 i kopmletuar te zona e Astirit buze rruge kryesor n

Jepet Apartament Me Qera 1+1 I Kompletuar Totalisht

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 i kopmletuar te zona e astirit buze rruge kryesor ne katin e 3 banimi me dy ashensore pallati,apartamenti eshte i kompletuar totalisht.... 09/04/2020 18:47... Lexo detajet..

220 Euro
jepet garzoniere me qera te 21 dhjetori, 220 euro pallat ekzistues, te drejtoria e tatimeve

Jepet Garzoniere Me Qera Te 21 Dhjetori, 220 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Pallat ekzistues, te drejtoria e tatimeve... 09/04/2020 18:42... Lexo detajet..

16,000 Leke QERA 2+1 RROTA KUQE,PLAZH DURRES🏠 💥16'000 LEK/MUAJ✔ *NJOFTIM I RI
👉QERA 2+1
👉TOTALISHT I MOBILUAR
👉KATI 8 ,ME ASHENSOR (

Qera 2+1 Rrota Kuqe,plazh Durres🏠 💥16'000 Lek/muaj✔

Qender | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

*njoftim i ri 👉qera 2+1 👉totalisht i mobiluar 👉kati 8 ,me ashensor (jo i fundit) 🏠rrota kuqe,plazh durres🏠 💥16'000 lek/muaj✔ 📲 per me shume informacion:0693780684 💥adresa : durres -... 09/04/2020 18:41... Lexo detajet..

17,000 Leke Jepet me qera shtepi 1+1 e kompletuar Jepet me qera shtepi 1+1 e kompletuar me te gjitha kushtet . ndodhet ne rrugen s

Jepet Me Qera Shtepi 1+1 E Kompletuar

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera shtepi 1+1 e kompletuar me te gjitha kushtet . ndodhet ne rrugen siri kodra prane hotel meridian . qeraja 170 mije leke . numer kontakti 0697300486... 09/04/2020 18:41... Lexo detajet..

32,000 Leke Jepet apartament me qera Hyrje e kompletuar me cdo gje te re dhe cilesore, duplex ne kodra e diellit, afe

Jepet Apartament Me Qera

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Hyrje e kompletuar me cdo gje te re dhe cilesore, duplex ne kodra e diellit, afer supermarket aldi. apartamenti ka pozicion shume te mire. ... 09/04/2020 18:35... Lexo detajet..

40,000 Leke Ndarje Qeraje Kerkohett nje vajze per ndarje qeraje. Shtepia ndodhet tek “Sheshi Wilson”,

Ndarje Qeraje

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Kerkohett nje vajze per ndarje qeraje. shtepia ndodhet tek “sheshi wilson”, rruga “sami frasheri”. shtepia eshte 2+1 dhe aktualisht jetojne 3 vajza. cmimi 10.000/person. te interesuarat te kontaktojne ne numrin e meposhtem ose ne whatsapp. ... 09/04/2020 18:33... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet me qira apartament 1+1 : VASIL SHANTO . Jepet me qira apartament 1+1 i mobiluar . Kati 4 pallat ekzistues .
Cmimi 300 m

Jepet Me Qira Apartament 1+1 : Vasil Shanto .

Vasil Shanto | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 i mobiluar . kati 4 pallat ekzistues . cmimi 300 mije leke . ka si kusht 3 muaj parapagese . adresa : stacioni fundit i tiranes te re . vasil shanto . perballe universitetit europian .... 09/04/2020 18:25... Lexo detajet..

6,500 Leke Ndarje qeraje Pagesa	6,500 Leke
Dhoma | Kuzhine	 2+1   
E Mobiluar
Siperfaqa 95.00
Kati

Ndarje Qeraje

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Pagesa 6,500 leke dhoma | kuzhine 2+1 e mobiluar siperfaqa 95.00 kati 4 - don bosko rruga isuf balta, tirana, albania kerkojme 1 vajze per ndarje qera te jene korrekte dhe ne marredhenie pune,qeraja totale 20.000 total lek te reja.s... 09/04/2020 18:23... Lexo detajet..

335 Euro

1+1 (82 M2) Me 5 Yje ⭐(kompl. Panorama - Harry Fultz) I Pabanuar Me Pare * ( Ulet Cmimi Nga 400 Eu

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Super apartament 1+1 (82 m2) tek konplekso panorama - harry fultz - zone perfekte |rr. panorama - pallat i ri me 2 ashensora | mobilim cilesor | parke... (Premium 31.12.2020)

800 Euro

Ne Rrugen Sami Frasheri, Jepet Apartament 3+1 Me Qira!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.62 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne zonen me strategjike ne tirane, prane drejtorise se policise, jepet me qira apartament 3+1 i mobiluar! apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pall... (Premium 06.05.2022)

25,000 Leke APARTAMENT 2+1 PER QIRA PRANE SPITALIT AMERIKAN 3 jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 90m2 ne Rrugen Bedri Karapici prane s

Apartament 2+1 Per Qira Prane Spitalit Amerikan 3

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 90m2 ne rrugen bedri karapici prane spitalit amerikan 3 ne nje zone te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 1 te nje pallati egzistues. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet,... 09/04/2020 18:22... Lexo detajet..

15,000 Leke Ndarje qeraje 2+1 300 mij lek kerkoj 1 goc per ndarje qeraje.shtepi 2+1 te bulevardi ri,stacioni trenit
goca

Ndarje Qeraje 2+1 300 Mij Lek

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Kerkoj 1 goc per ndarje qeraje.shtepi 2+1 te bulevardi ri,stacioni trenit goca do ket dhomen e saj.sallon i madh,ballkon dhe 2 koridore.shtepia ne total kushton 300 mij lek.do ndahen dritat,uji dhe interneti... 09/04/2020 18:20... Lexo detajet..

8,000 Leke Ndarje qeraje Kerkoj goca per ndarje qeraje

Ndarje Qeraje

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Kerkoj goca per ndarje qeraje... 09/04/2020 18:19... Lexo detajet..

32,000 Leke Liqeni Thate jepet apartament 3+1 Jepet apartament 3+1 liqeni Thate bosh vetem krevat dhe kendin dhe kondrabufen d

Liqeni Thate Jepet Apartament 3+1

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament 3+1 liqeni thate bosh vetem krevat dhe kendin dhe kondrabufen disponon .ballkoni eshte me pamje nga liqeni .dhomat jane me drite me hapesire.punimet shume te mira... 09/04/2020 18:12... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

32,000 Leke

300 Euro Super 2+1 ne vasil shanto Jepet me qera apartament 2+1 ne vasil shanto, 65 m2 ,Blv Gjergj Fishta 300 euro.

Super 2+1 Ne Vasil Shanto

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ne vasil shanto, 65 m2 ,blv gjergj fishta 300 euro. nje muaj paradhenie +2 garanci. min kontrata 1 vit per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 300 euro... 09/04/2020 18:03... Lexo detajet..

650 Euro Super dublex 2+1 rezidenca 2 kodra e diellit Duplex TE KODRA E DIELLIT(REZIDENCA 2)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha

Super Dublex 2+1 Rezidenca 2 Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Duplex te kodra e diellit(rezidenca 2)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 650 euro... 09/04/2020 18:03... Lexo detajet..

400 Euro Super 2+1 margarita tutulani ( le bon ) Apartament 2+1 ne rrugen Margarita Tutulani ,(afer le bon)e mobiluar me te gjith

Super 2+1 Margarita Tutulani ( Le Bon )

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 ne rrugen margarita tutulani ,(afer le bon)e mobiluar me te gjitha kushtet per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 400 euro... 09/04/2020 18:03... Lexo detajet..

400 Euro Super 3+1 te rruga kavajes ( perballe me deliorgjin ) Apartament 3+1 te rruga e kavajes(perballe me delijorgjin ,Te Globi)e mobiluar m

Super 3+1 Te Rruga Kavajes ( Perballe Me Deliorgjin )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
116.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Apartament 3+1 te rruga e kavajes(perballe me delijorgjin ,te globi)e mobiluar me te gjitha kushtet,kati i 9-te me ashensor ,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 400 euro... 09/04/2020 18:03... Lexo detajet..

450 Euro Super ap 2+1 te stadiumi dinamo ( shushica ) Apartament 2+1 te stadiumi dinamo (te shushica)i mobiluar me gjithcka,per me tep

Super Ap 2+1 Te Stadiumi Dinamo ( Shushica )

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1 te stadiumi dinamo (te shushica)i mobiluar me gjithcka,per me teper na kontakotoni 355682567777 cmimi 450 euro... 09/04/2020 18:03... Lexo detajet..

320 Euro

Jepet me qera vile e ndertuar me shume perkujdesje 3+1+3 tualete (vilat amerikane - rr. e elbasanit) e dizenjuar me arkitekt | oborr | mobilim me poro... (Premium 31.12.2020)

370 Euro

Apartament Luksoz Me Qera!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.15 Km nga qendra) ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera nje apartament i madh me siperfaqe 110 m2, i organizuar nga nje sallon, ambienti i gatimit dhe ambienti i ngrenies, 2 dhoma gjumi, 2 tua... (Premium 14.04.2020)

300 Euro

Gjigand 3+1+2wc (laprake - Bar Alessio) Pallat I Ri, Ashensor | Mobilim Cilesor | Kondicioner

Laprake | Tirane (3.56 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament gjigand 3+1+2wc (laprake - bar alessio) pallat i ri, ashensor | mobilim cilesor | kondicioner q1795 te dhenat e ndarjes: - 3 dhom... (Premium 31.12.2020)

1,500 Euro Super Ap 2+1 me post parkimi te liqeni ( diga ) Apartament super luks 2+1 me verande Tek KOPSHTI ZOLOGJIK,Rruga:Shyqyri Brari,

Super Ap 2+1 Me Post Parkimi Te Liqeni ( Diga )

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
198.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament super luks 2+1 me verande tek kopshti zologjik,rruga:shyqyri brari,(perballe me pavarotti)e mobiluar kati i 5 dhe i fundit me ashensor e pa banuar me pare , per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 1500 euro duke perfshire dhe post... 09/04/2020 18:03... Lexo detajet..

500 Euro Super 2+1 ne myslym shyr Apartament 2+1 NE ZONEN E MYSLYM SHYRIT , e mobiluar ne menyre moderne me te gji

Super 2+1 Ne Myslym Shyr

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 ne zonen e myslym shyrit , e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 500 euro... 09/04/2020 18:03... Lexo detajet..

700 Euro Dublex 2+1 te rezidenca e kodres se diellit Duplex te KODRA E DIELLIT(REZIDENCA 1)e mobiluar ne menyre moderne,per me teper

Dublex 2+1 Te Rezidenca E Kodres Se Diellit

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Duplex te kodra e diellit(rezidenca 1)e mobiluar ne menyre moderne,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 700 euro te perfshire dhe nje post parkingu... 09/04/2020 18:03... Lexo detajet..

400 Euro Super 3+1 te rezidenca kodra e diellit 2 Apartament 3+1 te kodra e diellit(rezidenca 2 )e mobiluar ne menyre moderne me t

Super 3+1 Te Rezidenca Kodra E Diellit 2

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 3+1 te kodra e diellit(rezidenca 2 )e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 400 euro ... 09/04/2020 18:03... Lexo detajet..

320 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 (75 m2) tek stadiumi qemal stafa (rr. elbasanit) zone perfekte | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner ... (Premium 31.12.2020)

400 Euro Super 2+1 te fusha 21-shi ( komp IBN ) Apartament 2+1 tek fusha e aviacionit(tek kompleksi IBN)e mobiluar ne menyre mod

Super 2+1 Te Fusha 21-shi ( Komp Ibn )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 tek fusha e aviacionit(tek kompleksi ibn)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,e pa banuar me pare,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 400 euro e negociueshme... 09/04/2020 18:03... Lexo detajet..

350 Euro Super 2+1 ne zonen e astirit Apartament 2+1 ne zonen e Astirit(afer artistit)e mobiluar ne menyre moderne me

Super 2+1 Ne Zonen E Astirit

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Apartament 2+1 ne zonen e astirit(afer artistit)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,kati i 9-te banimi me ashensor,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 350 euro... 09/04/2020 18:03... Lexo detajet..

1,000 Euro Ap 2+1 super luksoz te kopshti zologjik apartament super lluksoz ne zonen e kopshtit zologjik,2+1 i pa banuar me pare me

Ap 2+1 Super Luksoz Te Kopshti Zologjik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.06 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament super lluksoz ne zonen e kopshtit zologjik,2+1 i pa banuar me pare me nje siperfaqe 130 m,me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 (afer xhamise)cmimi 1000 euro... 09/04/2020 18:03... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim