ne czone ndodhet shkolla bashkuar tirane  13236 Njoftime

 Online 195 lexues | 5 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
340 Euro id:29722 - 2 + 1 i Rikonstruktuar (85 m2) Perball Ish Ekspozites,BLLOK (Zone Perfekte) | Mobilim Cilesor / i Ri

Jepet me qera apt 2 + 1 i rikonstruktuar (85 m2) perball ish ekspozites - lulishtja 1 maj (zone perfekte) | mobilim cilesor dhe i ri | kondicioner | h... (Premium 31.12.2019)

430 Euro id:26565 - 3+1 me Arkitekt * ne QENDER (Pazari i Ri) Mobilim Modern- Ashensor*

3+1 Me Arkitekt * Ne Qender (pazari I Ri) Mobilim Modern- Ashensor*

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.65 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Me qera super apt 3 + 1 i dizenjuar me arkitekt (90 m2) tek pazari i ri (qender) zone nder me te preferuarat | pallat i ri me ashensor | mobilim moder... (Premium 31.12.2019)

300 Euro id:97016 - Apt 2+1 (70 m2) tek Komuna e Parisit (Wisdom) Pallat i Ri me Ashensor |Mobilim Cilesor | Kondicioner

Jepet me qera apt 2 + 1 (70 m2) tek komuna e parisit (wisdom) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | hapesire e bolleshme me planim... (Premium 09.02.2020)

25,000 Leke Apartament fantastik te Astiri Jepet me qera 1+1+ballkon+tualet. Apartament fantastik, I shtruar me parket, dri

Apartament Fantastik Te Astiri

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.10 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.04.2019 (18:47): Jepet me qera 1+1+ballkon+tualet. apartament fantastik, i shtruar me parket, dritare dhe vetrata e ballkonit dopjo xham, totalisht i mobiluar. apartamenti eshte ne katin e katert te banimit ne pallat te ri me ashensor after stacionit te autobusit. qe...

350 Euro Jepet me qira Apartament 2+1+2 tualete Jepet me qira Apartament 2+1 +2 tualet 
Kati 4 pa ashensor 
I mire mobiluar,so

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Tualete

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.04.2019 (18:47): Jepet me qira apartament 2+1 +2 tualet kati 4 pa ashensor i mire mobiluar,sonxhorno,guzhin,sallon,ballkon adresa komplesi dinamo rruga sulejman delvina cmimi:350/€ per me teper kontaktoni nr 0693587581...

290 Euro Jepet me qira Apartament 1+1 I mobiluar Jepet me qira Apartament 1+1 I mobiluar 75 m2 
Kati 3 pallat ekzistues 
Rruga:

Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.91 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.04.2019 (18:47): Jepet me qira apartament 1+1 i mobiluar 75 m2 kati 3 pallat ekzistues rruga:mine peza tek prokuroria 200 meter nga sheshi skenderbej cmimi:350/leke muaj per me teper kontaktoni nr 0693587581 ...

550 Euro APARTAMENT 2+1 PER QIRA TE LIQENI I THATE Jepet per qira nje apartament 2+1, me siperfaqe 98 m2, te Liqeni i Thate. Ndodhe

Apartament 2+1 Per Qira Te Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.04.2019 (18:44): Jepet per qira nje apartament 2+1, me siperfaqe 98 m2, te liqeni i thate. ndodhet ne katin e 4, te nje pallati te ri me ashensor. organizohet ne sallon me kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. per me shume informacion ose per ...

500 Euro Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 8, 75 m² 500 Euro (Rruga e Kavajes) Jepet me qera apartament 2+1 tek "Rruga e Kavajës". Apartamenti ndodh

Tirane, Jap Me Qera Apartament 2+1+blk Kati 8, 75 M² 500 Euro (rruga E Kavajes)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

21.04.2019 (18:44): Jepet me qera apartament 2+1 tek "rruga e kavajës". apartamenti ndodhet në katin e 8 banim të një pallati të ri. apartamenti ka sipërfaqe totale prej 75 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet...

450 Euro Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 2, 110 m² 450 Euro (Rruga Siri Kodra) Jepet me qera vilë 2+1 tek rruga "Siri Kodra". Vila ka strukturë 3 k

Tirane, Jap Me Qera Apartament 2+1+blk Kati 2, 110 M² 450 Euro (rruga Siri Kodra)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.85 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (18:44): Jepet me qera vilë 2+1 tek rruga "siri kodra". vila ka strukturë 3 katëshe. banesa ka sipërfaqe totale 110 m2, është e organizuar në 2 dhoma 1 tualet dhe 2 ballkone. apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. ka mundësi parkim...

400 Euro Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 8, 65 m² 400 Euro (Rruga e Kavajes) Jepet me qera apartament 1+1 tek "Rruga e Kavajës". Apartamenti ndodh

Tirane, Jap Me Qera Apartament 1+1+blk Kati 8, 65 M² 400 Euro (rruga E Kavajes)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

21.04.2019 (18:44): Jepet me qera apartament 1+1 tek "rruga e kavajës". apartamenti ndodhet në katin e 8 banim të një pallati të ri. apartamenti ka sipërfaqe totale prej 65 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, dhomë gjumi, 1 tualet ...

380 Euro SUPER POZICION! Apartament 2+1 me QIRA ne Rr.“Myslym Shyri,te MaxOptika, 380 €/muaj Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara në Tiranë, në Rrugë

Super Pozicion! Apartament 2+1 Me Qira Ne Rr.“myslym Shyri,te Maxoptika, 380 €/muaj

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.04.2019 (18:44): Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara në tiranë, në rrugën “myslym shyri“, mbrapa dyqanit max optika. apartamenti është i organizuar nga një korridor shpërndarës që të jep akses në ambjentin e ditës i cili gërsh...

340 Euro QERA / Apartament 2+1 Rr. Asim Vokshi, prane Harry Fultz Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Asim Vokshi, prane Harry Fultz. Apar

Qera / Apartament 2+1 Rr. Asim Vokshi, Prane Harry Fultz

Tjeter zone | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

21.04.2019 (18:44): Tirane, japim me qera apartament 2+1 ne rr. asim vokshi, prane harry fultz. apartament 2+1+1wc+1blk, me siperfaqe 90m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 1 ac. cmimi 340 euro/...

380 Euro id:114037 - Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 Ne NJe Nga Zonat Me Te Preferuara Te Tiranes!

Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 Ne Nje Nga Zonat Me Te Preferuara Te Tiranes!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.26 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira super apartament 1+1 tek stacioni i trenit. apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mire administruar me ashensor, termoizolim dhe iz... (Premium 16.05.2019)

280 Euro id:28548 - 1 + 1 (60 m2) i Pabanuar me Pare** te Xhamlliku (Rr. Hoxha Tahsim) Mobilim Cilesor (Kuzhine Moderne)

Jepet me qera apartament 1 + 1 (60 m2) i pabanuar me pare** te xhamlliku (rr. hoxha tahsim) mobilim cilesor (kuzhine e marre nga jashte) | hapesire e ... (Premium 31.12.2019)

300 Euro id:112814 - Jepet me qera apartament 2+1 Tek Myslym Shyri Okazion

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Myslym Shyri Okazion

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 tek myslym shyri okazion apartament 2+1 totalisht i mobiluar dhe mjaft mire i organizuar me ndricim natyral. aparta... (Premium 04.09.2019)

280 Euro jepet me qera 1+1 te fusha e aviacionit Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 5, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, ambjent

Jepet Me Qera 1+1 Te Fusha E Aviacionit

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

21.04.2019 (18:44): Jepet me qera 1+1, 70 m2, kati 5, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar. per me shum info kontaktoni 0697873301 ...

270 Euro 1+1 (68 m2) tek Selvia (Zone e Preferuar) Apt i Mobiluar | Kondicioner | Ndricim Perfekt Jepet me Qera Apt 1 + 1 (68 m2) tek Selvia (Rr. Gjon Buzuku) Zone e Preferuar dh

1+1 (68 M2) Tek Selvia (zone E Preferuar) Apt I Mobiluar | Kondicioner | Ndricim Perfekt

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.17 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.04.2019 (18:44): Jepet me qera apt 1 + 1 (68 m2) tek selvia (rr. gjon buzuku) zone e preferuar dhe me mundesi parkimi | i mobiluar dhe me cdo pajisje funksionale | kondicioner | ndricimi natyral gjate gjithe dites | shtruar me pllake cilesore | kuzhina dhe dhoma e gj...

21,000 Leke JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 RR. NJAZI MEKA, TIRANË Ndodhet mbrapa Fakultetit të Mjekësisë në katin e tretë të një vile ekzis

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Rr. Njazi Meka, TiranË

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.50 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.04.2019 (18:42): Ndodhet mbrapa fakultetit të mjekësisë në katin e tretë të një vile ekzistuese. apartamenti është totalisht i mobiluar dhe me ballkon me fushëpamje te qartë. ndodhet në një lagje të qetë me ajër të pastër. për më shumë informacio...

16,000 Leke Japim 1+1 me qera. Jepet me qera 1+1 tek varri I bamit prane venues.

Japim 1+1 Me Qera.

Tjeter zone | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.04.2019 (18:42): Jepet me qera 1+1 tek varri i bamit prane venues....

18,000 Leke Apartament 1+1 me qera Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile me porte dhe oborr me vete. Esht

Apartament 1+1 Me Qera

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
53.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (18:19): Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile me porte dhe oborr me vete. eshte e pershtatshme per 3 persona....

2,000 Euro Jepet me Qira Tre Katet e Nje Vile ne Zonen Farke e Vogel, Me nje Super Verande me Pamje nga Tirana Ne Zonen e Farkes se Vogel Jepet vile 3 kateshe me qira. Vila eshte e rrethuar m

Jepet Me Qira Tre Katet E Nje Vile Ne Zonen Farke E Vogel, Me Nje Super Verande Me Pamje N

Sauk | Tirane (3.17 Km nga qendra)
5+1 Dhoma | Kuzhine
300.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.04.2019 (18:11): Ne zonen e farkes se vogel jepet vile 3 kateshe me qira. vila eshte e rrethuar me nje ambjent te qete me kopesht, ofrohet mundesi parkimi . ne katin 0 eshte garazhi i cili mund te perdoret per 3 poste parkimi, si magazine ose si ambient per te kryer ...

700 Euro ZYRA/APARTAMENT PER QIRA NE BLLOK! Zyra per qira ne Bllok. Ambjenti eshte i organizuar ne 3 hapsira pune, dy tualet

Zyra/apartament Per Qira Ne Bllok!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

21.04.2019 (18:11): Zyra per qira ne bllok. ambjenti eshte i organizuar ne 3 hapsira pune, dy tualete dhe dy ballkone. apartamenti ndodhet ne katin e 9-te , te nje pallati shume te mire te administruar , siper piu + 39. mobilimi hiqet sipas kerkesave te klientit. cmimi ...

570 Euro Myslym Shyri, Jepet Apartament 3+1+2 per Qira me pamje fantastike nga Qendra! Prane Vodafone ne Myslym Shyri jepet super Apartament 3+1+2 me hapsire te bollsh

Myslym Shyri, Jepet Apartament 3+1+2 Per Qira Me Pamje Fantastike Nga Qendra!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.47 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
170.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

21.04.2019 (18:11): Prane vodafone ne myslym shyri jepet super apartament 3+1+2 me hapsire te bollshme dhe me verande qe ofron pamje fantastike. apartamenti ndodhet ne zonen me te preferuar ne myslym shyri per banim. apartamenti organizohet ne nje sallje pritje te arred...

450 Euro APARTAMENT PER ZYRA 2+1 NE M.SHYR. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje ndertimi te ri dhe te mireadministru

Apartament Per Zyra 2+1 Ne M.shyr.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.69 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

21.04.2019 (18:11): Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje ndertimi te ri dhe te mireadministruar tek rruga him kolli. apartamenti organizohet ne nje sallon shume te madh dhe tre dhoma te tjera pune, dy tualete dhe ballkon. apartamenti ka nje planimetri shume te ...

320 Euro id:54956 - 2+1 (87 m2) tek Mozaiku (te Ambasadat Rr. Kavaje) Pallat i Ri | Mobilim Cilesor | Kondicioner

Jepet me qera apt 2 + 1 (87 m2) tek mozaiku (rr. kavaje- te ambasadat pallat i ri | mobilim cilesor | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt ... (Premium 31.12.2019)

270 Euro id:55511 - Apt 2 + 1 (91 m2) tek Fusha e Aviacionit (Parku) Pallat i Ri me Ashensor | i Mobiluar

Apt 2 + 1 (91 M2) Tek Fusha E Aviacionit (parku) Pallat I Ri Me Ashensor | I Mobiluar

Tjeter zone | Tirane (1.95 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qera apt 2 + 1 (91 m2) tek fusha e aviacionit (parku) pallat i ri me ashensor | i mobiluar | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt d... (Premium 31.12.2019)

400 Euro Zyre per qira te Ministria Jashtme Zyre per qira prane Ministrise se Jashtme, ne katin e pare teknik te nje pallati

Zyre Per Qira Te Ministria Jashtme

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.99 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
122.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.04.2019 (18:11): Zyre per qira prane ministrise se jashtme, ne katin e pare teknik te nje pallati buze rruge kryesore. zyra organizohet ne kater ambiente te medha pune, dy tualete dhe nje ballkon te madhe. ka mundesi shume te mire reklamimi, favorizuese per cfaredo l...

330 Euro Jepet me qira apartamenti 2+1 tek rruga Myslym Shyri Jepet me qira apartament ne zonen e Myslim Shyrit. Apartamenti ndodhet ne katin

Jepet Me Qira Apartamenti 2+1 Tek Rruga Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (18:11): Jepet me qira apartament ne zonen e myslim shyrit. apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. organizohet ne tre ambiente pune,kuzhine, dy tualete dhe dy ballkone.jepet per zyra ose per banim. ...

300 Euro Jepet me qera apartament 2+1 Tek Myslym Shyri Okazion Jepet me qera apartament 2+1 Tek Myslym Shyri Okazion

Apartament 2+1 totalish

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Myslym Shyri Okazion

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.04.2019 (17:57): Jepet me qera apartament 2+1 tek myslym shyri okazion apartament 2+1 totalisht i mobiluar dhe mjaft mire i organizuar me ndricim natyral. apartamenti ofron ngrohje ftohje nepermjet kondicionerit inverter . elektroshtepiaket te gjitha te reja ...

70,000 Leke shtepi me qera e pershtatshme per servis, gomisteri, lavazh etj Jepet me qera shtepi e vjeter  ne plepa durres e pershtatshme edhe per serv

Shtepi Me Qera E Pershtatshme Per Servis, Gomisteri, Lavazh Etj

Plepa | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
225.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.04.2019 (17:33): Jepet me qera shtepi e vjeter ne plepa durres e pershtatshme edhe per servis , gomisteri , lavazh etj...

Mobilimi:Bosh

70,000 Leke

280 Euro id:38236 - 2+1 (120 m2) perball Vizion Plus (Don Bosko) Parkim | Mobilim Cilesor | Ndricim Perfekt

2+1 (120 M2) Perball Vizion Plus (don Bosko) Parkim | Mobilim Cilesor | Ndricim Perfekt

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Me qera 2 + 1 (120 m2) ne don bosko (perball vizion plus**) zone e preferuar | parkim i garatuar (3000 leke/muaj | mobilim cilesor | ambient me planim... (Premium 31.12.2019)

550 Euro id:114329 - Liqeni i Thate , Apartament 2+1 me qera me pamje fantastike

Liqeni I Thate , Apartament 2+1 Me Qera Me Pamje Fantastike

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.70 Km nga qendra) Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek hyrja e liqenit te thate , jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar modern dhe me pamje fantastike . apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallat... (Premium 25.04.2019)

25,000 Leke Apartament ne plazh 2+1 Jepet me qera 2+1 
Pallati i Bar Divino ne plazh te Rrota e Kuqe
Eshte e komp

Apartament Ne Plazh 2+1

Plepa | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (17:33): Jepet me qera 2+1 pallati i bar divino ne plazh te rrota e kuqe eshte e kompletuar dhe jepet per familjare por edhe per zyre biznesi cmimi 25000 leke...

125,000 Euro SHITET APARTAMNET 3+1, 200 M2 NE YZBERISHT. Shitet super apartament 200 m2 ne Yzberisht. Apartamenti ndodhet afer KMY dhe ak

Shitet Apartamnet 3+1, 200 M2 Ne Yzberisht.

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
200.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

21.04.2019 (17:22): Shitet super apartament 200 m2 ne yzberisht. apartamenti ndodhet afer kmy dhe aktualisht eshte i organizuar ne tre dhoma gjumi nje sallon te madh nje kuzhine dhe nje tualet, por duke qene se siperfaqja eshte gjigande mund te organizohet ne menyra te ...

Mobilimi:Bosh

125,000 Euro

2,500 Euro Zyre 223 m2 ne Qender te Tiranes me Pamje Fantastike Tek Turdiu Center jepet me qira ambjent 223.2 m2 .Ambjenti eshte openspace i per

Zyre 223 M2 Ne Qender Te Tiranes Me Pamje Fantastike

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.60 Km nga qendra)
4+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

21.04.2019 (17:22): Tek turdiu center jepet me qira ambjent 223.2 m2 .ambjenti eshte openspace i pershtatshem per zyre ,i rrethuar nga vetrata xhami dhe me pamje spektakolare si dhe me lartsi 2.7 m .gjithashtu ambjenti ka akses nga pjesa komerciale si dhe nga hyrja apar...

Mobilimi:Bosh

2,500 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim