njoftime falas per shtepi me qera 

 Online 252 lexues | 24 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 252 lexues | 24 njoftime ne pritje
550 Euro

Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Apartament 1+1!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.33 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

- ne zemer te tiranes, tek shallvaret, jepet me qira apartament shume i vecante. apartamenti eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e a... (Premium 23.04.2020)

245 Euro

2+1 tek xhamlliku ( varri bamit) me shume hapesire | me nje verande gjigande me gjelberim| i mobiluar i gjithi | dyshemeja me parket druri | kondicion... (Premium 31.12.2020)

285 Euro

Apartament 2+1+2wc+2bllk, ( Pallat Shigjeta- Delijorgj) Ne rruge Kryesore | Mobilim Cilesor | Kond

Vasil Shanto | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1+2ballkone - te pallati me shigjeta, ne rruge kryesore**akses me tiranen e re ,rrugen e kavajes ,dalje nga tirana | apartament shume i ... (Premium 31.12.2020)

245 Euro

Perballe Fiore Di Bosko - 1+1 I Mobiluar ( Pallat Me Ashensorr Viti 2016) Dhoma E Gjumit E Re ( Tual

Don Bosko | Tirane (2.17 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apt 1+1 ne don bosko ( perballe fiore di bosko) | pallat i ri i vitit 2016 | pajisur me ashensor| shtepi komode| dyer dhe dritare me dopio xham i tem... (Premium 31.12.2020)

350 Euro
JEPET ME QERA 2+1 NE ASTIR Jepet me qera apartament 2+1 +2 tualete ,ne Astir, Tirane. 
Apartament ndodhet

Jepet Me Qera 2+1 Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 +2 tualete ,ne astir, tirane. apartament ndodhet prane arc hotel, ne katin e 5 te nje pallati te ri, te mireadministruar, me ashensor. ka siperfaqe totale 118 m2. eshte totalisht i mobiluar dhe i investuar. organizohe... 18/02/2020 16:51... Lexo detajet..

400 Euro
Super apartament 1+1 te myslym shyri Jepet apartament me qera 1+1 75 m2 ne myslym shyr prane karburantit .apartamenti

Super Apartament 1+1 Te Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Jepet apartament me qera 1+1 75 m2 ne myslym shyr prane karburantit .apartamenti eshte i mobiluar plotesisht ne menyre moderne e bashkohore, super mobilim, pallat i ri me ashensor kati i 10. cmimi 400€... 18/02/2020 16:50... Lexo detajet..

500 Euro
Tek Sheshi Willson Jepet Me Qera Super Apartament 2+1 Tek Sheshi Willson Jepet Apartament Me Qera 2+1
Apartamenti ndodhet ne nje pall

Tek Sheshi Willson Jepet Me Qera Super Apartament 2+1

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Tek sheshi willson jepet apartament me qera 2+1 apartamenti ndodhet ne nje pallat te mire administruar dhe me ashensor apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi 1 sallon + kuzhine te vecuar 1 tualet 2 ballkone per nje vizite ne prone kontakto top i... 18/02/2020 16:43... Lexo detajet..

320 Euro Qera, Apartament 1+1, Myslym Shyri Pro+14751
Apartamenti ndodhet ne Myslym Shyr, mbrapa gjykatës.
 Informacione

Qera, Apartament 1+1, Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Pro+14751 apartamenti ndodhet ne myslym shyr, mbrapa gjykatës. informacione mbi apartamentin : • sipërfaqja 72 m2. • kati 3. organizimi : • ambjent ndenje. • ambjent gatimi i vecuar. • dhomë gjumi. • tualet. • ballko... 18/02/2020 16:39... Lexo detajet..

330 Euro 2+1+3Bllk + 1 Vend Parkimi Garant (21 Dhjetor - Inxhinieria) | Mobilim Cilesor | I Gjithi me Parket  Jepet me Qera 2+1+3Bllk + 1 Vend Parkimi Garant (21 Dhjetor - Inxhinieria) Zone

2+1+3bllk + 1 Vend Parkimi Garant (21 Dhjetor - Inxhinieria) | Mobilim Cilesor | I Gjithi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (3.56 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera 2+1+3bllk + 1 vend parkimi garant (21 dhjetor - inxhinieria) zone e preferuar | mobilim cilesor | i gjithi me parket | kondicioner dhe cdo pajisje funksionale | hapesire e madhe me ndricim perfekt | tualet me hidrosanitare cilesore | te... 18/02/2020 16:34... Lexo detajet..

20,000 Leke Jepet 2+1 me qera te rr. Siri Kodra  Jepet 2+1 me qera, shtepi me verande, cdo dhome eshte e kompletuar me te gjitha

Jepet 2+1 Me Qera Te Rr. Siri Kodra

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

jepet 2+1 me qera, shtepi me verande, cdo dhome eshte e kompletuar me te gjitha kushtet. ndodhet te rruga siri kodra prane hotel meridian. cmimi 20000 leke. ... 18/02/2020 16:29... Lexo detajet..

18,000 Leke Shtepi me qera  Jepet shtepi me Qera 2 + 1 . Rruga shtraus Lezhe kati 5 ne super gjendje . Me ar

Shtepi Me Qera

Qender | Lezhe
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet shtepi me qera 2 + 1 . rruga shtraus lezhe kati 5 ne super gjendje . me arredim pjeserisht . te gjith te kontaktuarit kontaktoni ne nr tel 0674425979... 18/02/2020 16:29... Lexo detajet..

280 Euro jepet me qera Zyre tek Hyrja Myslym Shyrit Jepet me qera ambjent zyre buze rruge  , e ndare ne dy ambjente, i pershtatshem

Jepet Me Qera Zyre Tek Hyrja Myslym Shyrit

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera ambjent zyre buze rruge , e ndare ne dy ambjente, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi,si zyre, qender estetike etj, ... 18/02/2020 16:29... Lexo detajet..

850 Euro Qera, Apartament 3+1, Bllok, Tiranë, PRI13696 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Bllokut. Informacion mbi apartame

Qera, Apartament 3+1, Bllok, Tiranë, Pri13696

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
126.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

... 18/02/2020 16:25... Lexo detajet..

1,800 Euro

Ambjent mjaft mire i organizuar ne nje nga zonat me te mira te tiranes ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 10 katesh. ambjenti eshte open space me nje... (Premium 15.03.2020)

Mobilimi:Bosh

1,800 Euro

400 Euro

Apartament 2+1+2wc i pabanuar me pare (rruga e kosovareve - bllok - liq. artificial) zone perfekte - pallat i ri me ashensor - mobilim ne qese (i pape... (Premium 31.12.2020)

800 Euro

Ne Rrugen Sami Frasheri, Jepet Apartament 3+1 Me Qira!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.62 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne zonen me strategjike ne tirane, prane drejtorise se policise, jepet me qira apartament 3+1 i mobiluar! apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pall... (Premium 06.05.2022)

550 Euro Qera, Apartament 2+1, Rezidenca Kodra e Diellit, Tiranë PRI13949 Apartamenti është i pozicionuar tek Rezidenca Kodra e Diellit. Informacion mbi

Qera, Apartament 2+1, Rezidenca Kodra E Diellit, Tiranë Pri13949

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti është i pozicionuar tek rezidenca kodra e diellit. informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 2 banim • sipërfaqja e apartamentit : 120 m2 . • dokumentacioni: me certifiktë pronësie . organizimi : • salloni i ndenj... 18/02/2020 16:24... Lexo detajet..

1,250 Euro Qera, Apartament 2+1, Blloku, Tiranë, PRI13474 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Bllokut. Informacion mbi apartame

Qera, Apartament 2+1, Blloku, Tiranë, Pri13474

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e bllokut. informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 11 banim • sipërfaqja e apartamentit : 105 m2 • orientim: lindje. • dokumentacioni: me certifiktë pronësie. organizimi : • sall... 18/02/2020 16:24... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

1,250 Euro

500 Euro Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 8, 60 m² 500 Euro (Qender) Apartamenti ndodhet ne Qender te Tiranes. Informacion mbi apartamentin: • Kati

Tirane, Jap Me Qera Apartament 1+1+blk Kati 8, 60 M² 500 Euro (qender)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ndodhet ne qender te tiranes. informacion mbi apartamentin: • kati i 4 • siperfaqa e apartamentit: 60 m2 . apartamenti disponon: • salloni i ndenjes dhe ambjenti gatimit • dhoma e gjumit • tualeti • ballkoni • ekstra qe ofro... 18/02/2020 16:24... Lexo detajet..

200 Euro Jepet  Me qera 2+1+Post Parkimi Te kthesa e Kamzes Jepet me qira apartamenti 2+1 te kthesa e Kamzes, apartamenti jepet bosh dhe ka

Jepet Me Qera 2+1+post Parkimi Te Kthesa E Kamzes

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira apartamenti 2+1 te kthesa e kamzes, apartamenti jepet bosh dhe ka te perfshire ne cmim dhe nje post parkimi. per me teper ju ftoj ne nje vizit ne prone.... 18/02/2020 16:19... Lexo detajet..

600 Euro Jepet super 2+1 te 21 Dhjetori Jepet me qira apartament luksoz te 21 Dhjetori. Apartamenti eshte ne nje nga zon

Jepet Super 2+1 Te 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qira apartament luksoz te 21 dhjetori. apartamenti eshte ne nje nga zonat me te mira te tiranes i organizuar nga nje ambient ndenje dhe gatimi,dy dhoma gjumi dhe tualet. apartamenti eshte 97 m2 ne katin e 5. per me teper ju ftoj ne nje vizit... 18/02/2020 16:19... Lexo detajet..

400 Euro Super 1+1 te Delijorgji Jepet me qira super apartament i mobiliar ne menyre bashkekohore. Apartmenti org

Super 1+1 Te Delijorgji

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qira super apartament i mobiliar ne menyre bashkekohore. apartmenti organizohet nga ambienti i ndenjes dhe i gatimit, nje dhome gjumi, koridori i cili ben shperndarjen ne dhoma dhe nje verand. per me teper ju ftoje ne nje vizite ne prone.... 18/02/2020 16:18... Lexo detajet..

350 Euro Jepet me qira 2+1 te Komuna e Parisit Ulet cmimi nga 400 euro ne 350 euro.
Jepet me qira apartament 2+1 ne nje nga zo

Jepet Me Qira 2+1 Te Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ulet cmimi nga 400 euro ne 350 euro. jepet me qira apartament 2+1 ne nje nga zonat me te frekuentuara ne komunen e parisit. apartamenti ka siperfaqe 85 m2 ndodhet ne katin e 4 te banimit te nje pallati te ri me ashensore. organizohet nga ambienti i ... 18/02/2020 16:18... Lexo detajet..

450 Euro Apartament 1+1 Per Qera Apartament 1+1 Per Qera te 21 Dhjetori. I mobiluar deri ne detaj per nje jetese

Apartament 1+1 Per Qera

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.08 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament 1+1 per qera te 21 dhjetori. i mobiluar deri ne detaj per nje jetese komode dhe i organizuar ne dhome ndenje me kuzhine, nje dhome gjumi e mobiluar me markat me te mira, nje tualet dhe dy ballkone me pamje te lire dhe relaxuese. ne nje zon... 18/02/2020 16:18... Lexo detajet..

1,000 Euro Jepet me qira apartamenti luksoz Jepet me qira apartamenti Luksoz te Kopshti Botanik. Apartamenti 2+1+2 me nje mo

Jepet Me Qira Apartamenti Luksoz

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira apartamenti luksoz te kopshti botanik. apartamenti 2+1+2 me nje mobilim shume komod dhe teper luksoz, te kopeshti botanik. apartamenti ka nje sip. 118 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te banimit, te nje pallati te ri 5 katesh me ashensor, sh... 18/02/2020 16:18... Lexo detajet..

285 Euro

Apartament ne super vendodhje (selvia-unv. aldent) 2+1+2 ballkone - mobilim cilesor, komod dhe estetik | pallat i ri me ashensor | kondicioner dhe paj... (Premium 31.12.2020)

330 Euro

Jepet me qera 2+1+3bllk + 1 vend parkimi garant (21 dhjetor - inxhinieria) zone e preferuar | mobilim cilesor | i gjithi me parket | kondicioner dhe c... (Premium 31.12.2020)

300 Euro

Jap Me Qera Apartaent Modern 2+1+2 Tek Kopeshti Botanik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.15 Km nga qendra) ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jap me qera super apartament tek kopeshti botanik, ne katin e kater me ashensor te nje pallati te ri. apartamenti organizohet nga salloni, ambienti i ... (Premium 04.03.2020)

400 Euro

Jepet Ap 1+1 Bllok

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.07 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor , i perbere nga 1 dhome gjumi , sallon i madh , kuzhine , tualet , ballkon i m... (Premium 24.02.2020)

1,200 Euro Jepet apartament 2+1+2 me qira tek Ambasador 3 ! Apartament 2+1 per qira ne nje nga rezidencat me te mira, Ambasador 3. Ndertimi

Jepet Apartament 2+1+2 Me Qira Tek Ambasador 3 !

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
19 Kati

Apartament 2+1 per qira ne nje nga rezidencat me te mira, ambasador 3. ndertimi ne te cilin ndodhet apartamenti, eshte nga ndertimet e fundit, me cilesine me te larte dhe me nje vendodhje perfekte. pallati eshte i survejuar me kamera 24h. organizohe... 18/02/2020 16:12... Lexo detajet..

700 Euro Qera, Apartament 3+1, Komuna e Parisit, Tiranë Cmimi: 700 € / muaj ID: PRI14823 Apartamenti është i pozicionuar në zonën Komuna e Parisit. Informacion mbi a

Qera, Apartament 3+1, Komuna E Parisit, Tiranë Cmimi: 700 € / Muaj Id: Pri14823

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
190.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën komuna e parisit. informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 8 banim • sipërfaqja e apartamentit : 190 m2 . • dokumentacioni: me certifiktë pronësie . organizimi : • salloni i ndenjes... 18/02/2020 16:12... Lexo detajet..

550 Euro Tirane, jap me qera apartament 3+1+BLK Kati 8, 140 m² 550 Euro (Bulevardi Zhan D’Ark) Apartamenti është i pozicionuar te Bulevardi Zhan D'Ark, te Ministria e J

Tirane, Jap Me Qera Apartament 3+1+blk Kati 8, 140 M² 550 Euro (bulevardi Zhan D’ark)

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

... 18/02/2020 16:12... Lexo detajet..

350 Euro Jepet me qera apartament 2+1 ne Don Bosko(pas Kompleksit Vizion Plus) Ne Don Bosko,prane te gjitha llojeve te sherbimeve dhe faciliteteve,jepet me qer

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Don Bosko(pas Kompleksit Vizion Plus)

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne don bosko,prane te gjitha llojeve te sherbimeve dhe faciliteteve,jepet me qera apartament 2+1 totalisht i mobiluar ne menyre cilesore dhe i organizuar ne sallon ndenje me ambient gatimi,2 dhoma gjumi,banjo,ballkon. cdo ambient eshte me kondicione... 18/02/2020 16:12... Lexo detajet..

400 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri banimi te sapoperfunduar, i cili te ofron te gjitha facilitetet. apartamenti ka nje siperfaqe rreth 85 m2 d... (Premium 24.02.2020)

330 Euro

Jepet me qera nje super apartament 2+1 tek komuna e parisit, fiks tek lulishtja, ne super pallat me ashensor. apartameni organizohet nga salloni, am... (Premium 07.03.2020)

250 Euro

Jepet garsoniere me qira, mbas casa italia. siperfaqja totale prej 58m² eshte e organizuar ne 1 dhome e cila ka te perfshire : 3 krevat tek 1 tav... (Premium 27.02.2020)

330 Euro

2+1+3bllk+verande(brryli- Materniteti) Ne Mes Te Gjelberimit Dhe Qetesi - Parkim 1 Vend

Brryli | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament shume komod 2+1+3bllk+verande ne katin e trete( brryli.- bulevardi zhandark) ne mes te gjelberimit dhe qetesi - ka oborr dhe parkim 1 vend ... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Apartament Me Qera ,mobilim I Ri ,2+1/ Vizion +

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Prane vizion + , jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar . apartamenti jepet per here te pare me qera . ka mobilim bashkekohore dhe te mirembajtur . d... (Premium 14.03.2020)

500 Euro

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobil... (Premium 07.08.2020)

600 Euro

Jepet Me Qira 2+1 Te Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qira super apartament 2+1te kompleksit kika 2. ndertim i ri, i perfunduar para 2 vitesh. ndodhet ne katin e 7 banim ( jo i fundit). ne hyrj... (Premium 04.03.2020)

28,000 Leke

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e brrylit, te ish rozafa. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • siperfaqja e apartamentit : 60 m2. apa... (Premium 22.02.2020)

350 Euro

2+1 Me Qera Ne Don Bosko (vizion Plus)

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartamenti 2+1 totalisht i sapo mobiluar pervec njeres dhome e cila mobilohet sipas kerkeses se qeramarrsit... apartamenti ndodhet ne n... (Premium 28.02.2020)

300 Euro Qera,Apartament 2+1, Liqeni i Thtë, Tiranë, PRI14712 Apartamenti është i pozicionuar tek Liqeni i Thate. Informacion mbi apartament

Qera,apartament 2+1, Liqeni I Thtë, Tiranë, Pri14712

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti është i pozicionuar tek liqeni i thate. informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 2 banim • sipërfaqja e apartamentit : 120 m2 • orientim:jug - lindje • dokumentacioni: me certifiktë pronësie organizimi : • sall... 18/02/2020 16:12... Lexo detajet..

35,000 Leke APARTAMENT 2+1 PER QIRA NE ASTIR Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 140m2 ne Rrugen "Teodor Keko&quo

Apartament 2+1 Per Qira Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 140m2 ne rrugen "teodor keko" ne astir prane bar el sahras. ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. ofrohet... 18/02/2020 16:00... Lexo detajet..

450 Euro Apartament 3+1 me qera Rruga e Kavajes afer Kishes ne Tirane Rruga e Kavajes, prane Kishes Katolike, jepet me qira Apartament 3+1, me siperfa

Apartament 3+1 Me Qera Rruga E Kavajes Afer Kishes Ne Tirane

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Rruga e kavajes, prane kishes katolike, jepet me qira apartament 3+1, me siperfaqe 130 m2, kati i 7 me ashensor. apartamenti organizohet nga soxhorno, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, i mobiluar ne menyre bashkekohore, me kondicioner, orientim me d... 18/02/2020 16:00... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim