okazion te zogu zi 2 1 

 Online 210 lexues | 3 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 210 lexues | 3 njoftime ne pritje
320 Euro

2+1+2wc+ballkon (100 m2) ne bllok (petro nini) zone nga me te preferuarat ne tirane me mundesi parkimi | apartamenti eshte i mobiluar | kondicioner | ... (Premium 31.12.2019)

700 Euro

ne rrugen e kavajes, jepet me qira super apartament 2+1+2 i pershtatshem per zyra! apratamenti ndodhet ne katin e 2 te banimit te nje pallati te ri m... (Premium 23.04.2020)

245 Euro

1+1 (70 M2) Tek Min. E Jashtme (zone E Preferuar) | Mobilim Cilesor

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.69 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apt 1+1 70 m2) i ri (min. e jashtme) zone me mundesi parkimi | mobilim cilesor dhe modern | kondicioner | shtruar me pllake te shtrenjte | ndricim per... (Premium 31.12.2019)

400 Euro

Super 2+1 I Dizenjuar Me Arkitekitek (hilton Garden) | Garazh Personal Parket**

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.18 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Super apt. i ri 2+1 tek blv. gjergj fishta | garazhd personal | 2 ashensore | dizenjuar me arkitekt | strukture e rregullt | 2 tualete | 2 dhoma gjumi... (Premium 09.02.2020)

320 Euro
2+1 (79 m2) tek St. i Trenit (Parkim) Pallat i Ri me Ashensor | Kondicioner | Mobilim Cilesor 2+1 (79 m2) tek Stacioni i Trenit (Mundesi Parkimi) Pallat i Ri me Ashensor | Mo

2+1 (79 M2) Tek St. I Trenit (parkim) Pallat I Ri Me Ashensor | Kondicioner | Mobilim Cile

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.93 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

2+1 (79 m2) tek stacioni i trenit (mundesi parkimi) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner inverter | shtruar me pllake cilesore | ndricim perfekt | dritare dopio xham + grila | izolim akustik | termoizolim | hidroizolim | muret e sa... 18/08/2019 16:26

20,000 Leke
Apartament 1+1 me qera Jepet me qera Apartament 1+1. Ndodhet ne vile private e mobiluar uje drita 24/7.

Apartament 1+1 Me Qera

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
53.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 1+1. ndodhet ne vile private e mobiluar uje drita 24/7. e pershtatshme per 3-4 persona ose cift.... 18/08/2019 16:18

30,000 Leke
Shtepi me qira 1+1 ne Myslym Shyre Jepet me qira apartament 1+1 te Rruga Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet ne katin

Shtepi Me Qira 1+1 Ne Myslym Shyre

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 te rruga myslym shyri. apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati egzistues. ka organizim shume te mire. ambienti eshte i organizuar ne nje sallon ndenjeje te perbashket me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi dh... 18/08/2019 14:58

25,000 Leke Shtepi 1+1 Japim shtepi me qera kati i dyte 1+1 pjeserisht e mobiluar guzhina, salloni Shte

Shtepi 1+1

Sauk | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Japim shtepi me qera kati i dyte 1+1 pjeserisht e mobiluar guzhina, salloni shtepia ka oborr dhe parkim per makinen cmimi i negociueshem per cdo pytje kontaktoni ne numerin e shenuar ... 18/08/2019 14:54

20,000 Leke Shtepi Shtepi me qera
1+1 dhome,kuzhine
E mobiluar 
Per me shum info tel ne nr 06843

Shtepi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
46.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shtepi me qera 1+1 dhome,kuzhine e mobiluar per me shum info tel ne nr 0684370100 ose ne whatsapp ... 18/08/2019 14:54

240 Euro 3+1+2Ballkone, Gjigand (150 m2) ne Selite | Pallat i Ri | Mobilim Cilesor | Kondicioner  Jepet me Qera Apartament Gjigand 3+1+2Ballkone (150 m2) ne Selite (Rr. Isuf Elez

3+1+2ballkone, Gjigand (150 M2) Ne Selite | Pallat I Ri | Mobilim Cilesor | Kondicioner

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (1.62 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament gjigand 3+1+2ballkone (150 m2) ne selite (rr. isuf elezi) pallat i ri me ndertime cilesore | mobilim cilesor | kondicioner | shtruar me pllake cilesore | hapesire e madhe me ndricim perfekt | dritare dopio xham | izolim akust... 18/08/2019 14:47

350 Euro 2+1+2Bllk (110 m2) tek UET-ja | Pallat i Ri me Ashensor | Mobilim Cilesor | Konidicioner  2+1+2Bllk (110 m2) tek UET-ja (Rr. Sali Butka) Mundesi Parkimi ne Zone | Pallat

2+1+2bllk (110 M2) Tek Uet-ja | Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor | Konidicioner

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.93 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

2+1+2bllk (110 m2) tek uet-ja (rr. sali butka) mundesi parkimi ne zone | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | shtruar me pllake cilesore | ndricim perfekt | pamje panoramik | dritare dopio xham | izolim akustik | termoizolim | hi... 18/08/2019 14:45

320 Euro 2+1 (79 m2) tek St. i Trenit (Parkim) Pallat i Ri me Ashensor | Kondicioner | Mobilim Cilesor 2+1 (79 m2) tek Stacioni i Trenit (Mundesi Parkimi) Pallat i Ri me Ashensor | Mo

2+1 (79 M2) Tek St. I Trenit (parkim) Pallat I Ri Me Ashensor | Kondicioner | Mobilim Cile

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.42 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

2+1 (79 m2) tek stacioni i trenit (mundesi parkimi) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner inverter | shtruar me pllake cilesore | ndricim perfekt | dritare dopio xham + grila | izolim akustik | termoizolim | hidroizolim | muret e sa... 18/08/2019 14:40

300 Euro 2+1+Bllk (80 m2) tek Selvia | Pallat i Ri me Ashensor dhe Kamera | Mobilim Cilesor 2+1+Ballkon (80 m2) tek Selvia (Rr. e Dibres) Zone e Preferuar | Pallat i Ri me

2+1+bllk (80 M2) Tek Selvia | Pallat I Ri Me Ashensor Dhe Kamera | Mobilim Cilesor

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

2+1+ballkon (80 m2) tek selvia (rr. e dibres) zone e preferuar | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | shtruar me pllake cilesore | dritare dopio xham + grila | izolim akustik | termoizolim | hidroizolim | muret e sapo lyer | kend i ri dhe komo... 18/08/2019 14:40

350 Euro

Jepet me qera super apt 1 + 1 + ballkon (60 m2) tek kopshti zoologjik - gambero | i investuar | zone perfekte | dizenjuar me arkitekt | pallat i ri me... (Premium 31.12.2019)

30,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Prane Gjimnazit Cajupi(tek Pediatria)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ,totalisht i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket.apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues prane gjim... (Premium 04.09.2019)

900 Euro

Apartament 2+1 Me Qira Prane Ring Center.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Prane ring center jepet me qira super apartamnt 2+1! apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati shume cilesor te 2 viteve te fundit, te mireadmin... (Premium 06.05.2022)

270 Euro 1+1 (70 m2) tek Komuna e Parisit - Mobilim Cilesor | Mundesi Parkimi ne Zone | Kondicioner  Jepet me Qera Apt 1 + 1 (70 m2) tek Komuna e Parisit, Mobilim Cilesor | Mundesi

1+1 (70 M2) Tek Komuna E Parisit - Mobilim Cilesor | Mundesi Parkimi Ne Zone | Kondicioner

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.50 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apt 1 + 1 (70 m2) tek komuna e parisit, mobilim cilesor | mundesi parkimi ne zone | kondicioner | ndricim perfekt | shtruar me pllake cilesore | dritare dopio xham | perde me porosi | kuzhine e kompletuar | kundrabufe e re | kend i ri t... 18/08/2019 14:37

550 Euro Ne Myslym Shyr jepet Apartament 2+1 me qera me parking perfshire! 🏡 Apartament 2+1 me qera.
📍 Vendondodhja- Myslym Shyri.
📐Siperfqja 10

Ne Myslym Shyr Jepet Apartament 2+1 Me Qera Me Parking Perfshire!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

🏡 apartament 2+1 me qera. 📍 vendondodhja- myslym shyri. 📐siperfqja 100 m2 💵 cmimi 550 euro. ne myslym shyr, jepet apartament 2+1 me qera ne nje pallat te ri me ashensor, shkalle me drit, administrim 24h perfshire post parkimi. apartam... 18/08/2019 13:51

250 Euro Jepet me qira 2+1 tek 5 maji e mobiluar totalisht! Tek 5 maji , jepet  me qera 2+1, 100 m2. 
Organizohet ne korridor qe ben shpern

Jepet Me Qira 2+1 Tek 5 Maji E Mobiluar Totalisht!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Tek 5 maji , jepet me qera 2+1, 100 m2. organizohet ne korridor qe ben shperndarjen neper dhoma, sallon dhe kuzhine , dhome gjumi matrimoniale dhe dhome per femije,tualet, ka ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites.eshte kati pare i nje vil... 18/08/2019 13:50

650 Euro Tek Kopshti Botanik.2+1me super panorame. Tek Kopshti Botanik, jepet me qera apartament 2+1me super pamje.
Apartamenti nd

Tek Kopshti Botanik.2+1me Super Panorame.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (4.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
116.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Tek kopshti botanik, jepet me qera apartament 2+1me super pamje. apartamenti ndodhet ne katin e 4 , me ashensor, shkalle me drit, administrim 24h, buze rruge, termoizolim, i mirembajtur. organizohet ne sallon dhe kuzhine me hapsire te bollshme, 2 dh... 18/08/2019 13:50

320 Euro SHITET APARTAMENT TE KOMUNA E PARISIT Apartament 2+1 me qira me vendodhje tek Rruga Ibrahim Kodra, tek Komuna e Parisi

Shitet Apartament Te Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament 2+1 me qira me vendodhje tek rruga ibrahim kodra, tek komuna e parisit. apartamenti eshte i mobiluar dhe ka nje siperfaqje totale 83 m2. ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri i cili disponon ashensor, ne nje zone te qete dhe mjaft... 18/08/2019 13:25

350 Euro Te Brryli, jepet super Apartament me Qira 2+1! Te Brryli,jepet apartament me qira 2+1 i mobiluar me kushte bashkohore dhe ciles

Te Brryli, Jepet Super Apartament Me Qira 2+1!

Brryli | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Te brryli,jepet apartament me qira 2+1 i mobiluar me kushte bashkohore dhe cilesore. apartamenti eshte i organizuar ne sallon, kuzhine ,2 dhoma gjumi,korridor, ballkon dhe 2 tualete.te gjitha dhomat jane te mobiluara dhe jane te pajisura me kondicion... 18/08/2019 12:24

400 Euro te liqeni i thate jepet 2+1 e pa banuar me pare Apartamenti ndodhet te liqeni i thate, nje nje zone qe ofron qetesi dhe ajer te

Te Liqeni I Thate Jepet 2+1 E Pa Banuar Me Pare

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
122.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet te liqeni i thate, nje nje zone qe ofron qetesi dhe ajer te paster, te gjitha fasilitetet si dhe eshte afer daljeve ne rruget kryesore dhe rrethrrotullimeve qe te nxjerrin direk ne unazen e madhe. pallati eshte i ri me punime supe... 18/08/2019 12:19

30,000 Leke Tirane te drejtoria e Higjens. RRUGA BUDI TE LICEU Jepet 1+1 per studente. ka 1 dhome ndhenje me aneks gatimi. 1 dhome gjumi me 1 k

Tirane Te Drejtoria E Higjens. Rruga Budi Te Liceu

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet 1+1 per studente. ka 1 dhome ndhenje me aneks gatimi. 1 dhome gjumi me 1 krevat dopio dhe 1 marinari. 1 tualet. 300mije lek muaji... 18/08/2019 12:18

280 Euro 2+1+2WC+2Bllk (128 m2) tek Mozaiku (Zone Perfekte) Mobilim dhe Pajisje Cilesore | Hapesire e Madhe  Me Qera 2+1+2WC+2Ballkone (128 m2) tek Mozaiku (Rr. Naim Frasheri - Paralel me R

2+1+2wc+2bllk (128 M2) Tek Mozaiku (zone Perfekte) Mobilim Dhe Pajisje Cilesore | Hapesire

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
128.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Me qera 2+1+2wc+2ballkone (128 m2) tek mozaiku (rr. naim frasheri - paralel me rr. e ambasadave) super zone me mundesi parkimi, orientim perfekt dhe e sigurte | apartament me hapesire te madhe dhe planimetri te rregullt | mobilim cilesor dhe te gjith... 18/08/2019 11:36

280 Euro

Me qera 2+1+2wc+2ballkone (128 m2) tek mozaiku (rr. naim frasheri - paralel me rr. e ambasadave) super zone me mundesi parkimi, orientim perfekt dhe e... (Premium 31.12.2019)

320 Euro

2+1 (79 m2) tek stacioni i trenit (mundesi parkimi) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner inverter | shtruar me pllake cilesore | nd... (Premium 31.12.2019)

900 Euro Apartament 2+1 me Qira prane Ring Center. Prane Ring Center Jepet me Qira Super Apartamnt 2+1! Apartamenti ndodhet ne kati

Apartament 2+1 Me Qira Prane Ring Center.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Prane ring center jepet me qira super apartamnt 2+1! apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati shume cilesor te 2 viteve te fundit, te mireadministruar dhe me 2 ashensore, dhe ka nje siperfaqe prej 86m2. eshte i organizuar dhe shfrytezuar ne me... 18/08/2019 11:21

21,000 Leke Apartament 2+1 Jap apartament me
Qera afer spiralit Hygeia 
Apartamenti ndodhet nr kat te dyt

Apartament 2+1

Tjeter zone | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jap apartament me qera afer spiralit hygeia apartamenti ndodhet nr kat te dyt te nje pallati dhe gjithashtu esht i mobiluar me kushte shum te mira per me shum informacione tel me nr e tel faleminderit ... 18/08/2019 10:53

30,000 Leke Apartament 2+1 afer casa italia , 300 mije leke JEPET APARTAMENT ME QERA
➡️2+1
➡️ Vendodhja: tek Hygea , afer Casa Ita

Apartament 2+1 Afer Casa Italia , 300 Mije Leke

Tjeter zone | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament me qera ➡️2+1 ➡️ vendodhja: tek hygea , afer casa italia ➡️kati: 4 me ashensor ➡️siperfaqja: 100 m² ➡️e mobiluar me te gjitha funksionale, ➡️cmimi: 300 mije leke ➡️per cdo informacion na kontakton... 18/08/2019 10:19

10,000 Leke ndarje qeraje Jemi 2 goca dhe kerkojm nje vajze per ndarje qeraje preferohet studente.

Ndarje Qeraje

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jemi 2 goca dhe kerkojm nje vajze per ndarje qeraje preferohet studente.... 18/08/2019 10:19

450 Euro

Apartament 2+1+2 Me Qira Te Uet

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament me qira prane uet, i ndodhur ne kati e 5 te nje pallati te ri te mireadministruar. organizohet ne 1 dhome ndenjie dhe kuzhine, 2 dhoma gjum... (Premium 24.08.2019)

300 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar te rruga e dibres, afer kompleksit halili. informacion mbi apartamentin: • kati 2 banim • siperfaqja e apartamenti... (Premium 24.08.2019)

250 Euro

Apartament 1+1+verande, i madh (76 m2) tek spitali amerikan 2 (rr. e dibres) mundesi parkimi ne zone | pallat i ri, ashensor me cip dhe survejim kamer... (Premium 31.12.2019)

30,000 Leke Jepet hyrje me qera unaza e re tek astiri kati pare banim Jepet hyrje me qera 2+1 kati pare banim e mobiluar 110m mbrapa lokal artistit ne

Jepet Hyrje Me Qera Unaza E Re Tek Astiri Kati Pare Banim

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet hyrje me qera 2+1 kati pare banim e mobiluar 110m mbrapa lokal artistit ne unaze te re pallat shume i rregullt cmimi 300 mije lek... 18/08/2019 09:38

7,000 Leke 21 dhjetori kerkohet nje vajze per ndarje qeraje Kerkojme nje vajze per ndarje qeraje te 21-Dhjetori , qeraja 7000 leke per perso

21 Dhjetori Kerkohet Nje Vajze Per Ndarje Qeraje

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Kerkojme nje vajze per ndarje qeraje te 21-dhjetori , qeraja 7000 leke per person , aktualisht jetojme 3 vajza . apartament i mobiluar kati 4 ... 18/08/2019 09:37

350 Euro Jepet me qera Ap . 2+1 ne kryqezim tek Stacioni trenit Jepet me qera ap. 2+1 
Perbehet nga :
Sallon+ kuzhine
2 dhoma gjumi 
Tualet

Jepet Me Qera Ap . 2+1 Ne Kryqezim Tek Stacioni Trenit

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera ap. 2+1 perbehet nga : sallon+ kuzhine 2 dhoma gjumi tualet ballkon kati 3 , pallat i ri i ndertuar ne 2009 pa ashensor , i mobiluar totalisht ,1 kondisioner ne sallon , i shtruar me parket salloni, kuzhina dhe njera dhome gjum... 18/08/2019 09:32

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim