pallater cabej

 Online 407 lexues | 18 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
320 Euro

320 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Jepet me qera 2+1+2wc+ballkon tek concord center (rr. 5 maji) - pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | parket | cdo komoditet | dhomat e gjumit te kompletuara | tualetet me hidrosanitare cilesore | te gjitha instalimet funksionale ... 19/09/2020 22:38... Lexo detajet..

330 Euro

330 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet per here te pare me qera apt 1+1 tek gjimnazi partizani (afer qendres) zone perfete | pallat i ri me ashensor dhe adminsitrim perfekt | mobilim i ri + pajisje shume pak te perdorura | kondicioner invester | kuzhine e re | dhome gjumi e kompletu... 19/09/2020 21:50... Lexo detajet..

280 Euro

280 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
12
Kati

Jepet me qera apt 2+1 (70 m2) tek stacioni i trenit (rr. asim vokshi) pallat i ri | 2 ashensora | mobilim cilesor | kondicioner | pamje paronamike e paster | ndricim natyral shume i mire | izolim akustik dhe termik | dritare dopio xham | shtruar me ... 19/09/2020 21:53... Lexo detajet..

300 Euro

300 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
112 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek rruga e dibres(perball kompleks halili)) jepet me qera apartament 2+1+2 perball kompleks halili pallat i ri me ashensor. apartamenti ndodhet ne katin e 8 ka hapsira te bollshme dhome ndenje dhe gatimi 2 dhoma gjum... 18/09/2020 12:45... Lexo detajet..

18,000 Leke
Jepet shtepi me qera Shtepia gjendet ne zonen e yzberishtit  
Lagje shum e qet 
Shtepia eshte pjes

18,000 Leke

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (1.11 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
50 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
1
Kati

Shtepia gjendet ne zonen e yzberishtit lagje shum e qet shtepia eshte pjeserisht e mobiluar 3+1 ,jepet kati i par me qera preferohen familjar ose cifte te reja cmimi pak i dikuteshem... 20/09/2020 10:03... Lexo detajet..

24,000 Leke
Misto Mame,jepet apartament me qira 1+1 ,24000 leke Tek Misto Mame jepet apartament me qira 1+1,mobilim i ri bashkekohor,i pabanuar

24,000 Leke

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.09 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
61 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Tek misto mame jepet apartament me qira 1+1,mobilim i ri bashkekohor,i pabanuar me pare. cmimi 24000 leke 📲0693252524... 20/09/2020 10:01... Lexo detajet..

28,000 Leke
Apartament 2+1 te rruga kavajes Apartament 2+1 te rruga kavajes plotesiishte was mobiluar, pallat i ri me ashens

28,000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
95 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartament 2+1 te rruga kavajes plotesiishte was mobiluar, pallat i ri me ashensor cmimi 280 mij lek... 20/09/2020 09:59... Lexo detajet..

3,300 Leke Jepet apartament 2+1 me qera Delijorgji 330 mije leke Jepet apartament me qera 300m perballe Delijorgji
Ambienti eshte totalisht i i

3,300 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Jepet apartament me qera 300m perballe delijorgji ambienti eshte totalisht i inevstuar , 1 ambient gatimi ,dhome ndenjie ,2 dhoma gjumi ,korridor,ballkon ,tualet ka sistem kondicionimi pallat i ri me ashensor ndodhet ne nje zone qe te ofron t... 20/09/2020 09:58... Lexo detajet..

28,000 Leke Apartament me qera 1+1 Jepet Apartament me qera 1+1 e mobiluar,e pershtatshme per cifte. Cmimi 28000, p

28,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
68 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Jepet apartament me qera 1+1 e mobiluar,e pershtatshme per cifte. cmimi 28000, paradhenie 3 muaj. adresa: astir,rruga loni ligori,kompleksi romaria 100 metra prapa lokalit artist... 20/09/2020 09:58... Lexo detajet..

280 Euro Qera, Apartament 2+1, Rruga " 5 Maji", Tiranë. Qera, Apartament 2+1, Rruga " 5 Maji", Tiranë.
Apartamneti ndodhet p

280 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Qera, apartament 2+1, rruga " 5 maji", tiranë. apartamneti ndodhet pranë concord center. apartamenti disponon: ambjent gatimi , ambjent ndenje, 2 dhoma gjumi, koridor,1 tualet, totalisht i investuar, i mobiluar, apartamenti ndodhet në një zonë... 20/09/2020 09:56... Lexo detajet..

250 Euro Tirane jap me qera Apartament 2+1, Siperfaqe 90 m2, Cmimi 250 Euro, (Ish Fusha Aviacionit) Ish Fusha aviacionit, Afer Shkolles Dhora Leka

OKAZION!
Jepet me qera Apart
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

ish fusha aviacionit, afer shkolles dhora leka okazion! jepet me qera apartament 2+1, pallat i ri pa ashensor, siperfaqe 90 m2 , i mobiluar ne menyre bashkohore, tualet me dritare, ballkon. cmimi 250 euro.... 20/09/2020 09:55... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet me qira apartament 2+1+2 ballkone tek 21 Dhjetori. 300 mije leke Jepet me qira apartament 2+1 + 2 ballkone .
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 8

30,000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
87 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qira apartament 2+1 + 2 ballkone . apartamenti ka nje siperfaqe prej 87 m2, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues. adresa: rruga ylbere bylykbashi, pas rajonit te policise tek 21 dhjetori. cmimi: 300 mije leke.... 20/09/2020 09:54... Lexo detajet..

31,000 Leke Qera, Apartament 1+1 Ish Stacioni i Trenit, Qera, Apartament 1+1 Ish Stacioni i Trenit, Tiranë.
Apartamenti ndodhet në ko

31,000 Leke

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.68 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
45 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Qera, apartament 1+1 ish stacioni i trenit, tiranë. apartamenti ndodhet në kompleksin usluga. apartamenti disponon: ambjent gatimi , ambjent ndenje, 1 dhoma gjumi, 1 ballkon,1 tualet, totalisht i investuar, i mobiluar, sistem kondicionimi, pallat... 20/09/2020 09:54... Lexo detajet..

300 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+2ballkone tek ekonomiku (rr. e elbasanit) me 2 vende parkimi i vetmi apartament ne kte kat | kuzhine totalisht e re | dh... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Te Selvia

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
105.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Tek selvia,jepet me qera apartament 2+1 me 2 banjo,totalisht i mobiluar dhe i organizuar ne sallon ndenje ,2 dhoma gjumi,2 banjo,ngrohje/ftohje apart... (Premium 17.11.2020)

350 Euro

Jepet Super Ap 1+1 Rr Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
75.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

☑️jepet super apartament 1+1 tek rruga e elbasanit perball 7 xhuxhave e mobiluar shume mire me verand, kondicioner per ngrohje/ftohje , me nje or... (Premium 08.01.2021)

170 Euro Ambjent+ kondicioner inverter,i kompletuar me te gjitha. Hyrje me vete,ambjent i kompletuar me te gjitha+ kondicioner inverter,mundesi pe

170 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.09 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
39 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Hyrje me vete,ambjent i kompletuar me te gjitha+ kondicioner inverter,mundesi per wifi.rruga gjon mili 5 min.large bulevardit te ri.... 20/09/2020 09:45... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet apartament me qera 2+1 rruga e dibres Jepet me qira apartament 2+1+1, rr. Dibres Kati (3).

organizohet:
•1 guzhi

30,000 Leke

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qira apartament 2+1+1, rr. dibres kati (3). organizohet: •1 guzhin vecmas •1 sallon ndenje •2 dhoma gjumi •1 ballkon •1 tualet ofrohet: •i mobiluar •ne kushte te mira •pa ashensor •pa kondicioner cmimi: ... 20/09/2020 09:44... Lexo detajet..

220 Euro Apartament 1+1 kati 2te,i kolpletuar me te gjitha+ kondicioner Palkat kati 2te apart. I konpletuar te gjitha+ kondicioner + kondicioner.mundesi

220 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.09 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
50 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Palkat kati 2te apart. i konpletuar te gjitha+ kondicioner + kondicioner.mundesi per wifi.5 min nga hotel meridian dhe bulevardit te ri.... 20/09/2020 09:44... Lexo detajet..

12,000 Leke Jepet me qera kati i pare i nje vile. Jepet me qera kati i pare i nje vile 2 katshe me verande. Eshte komplet e mobilu

12,000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.86 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
28 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet me qera kati i pare i nje vile 2 katshe me verande. eshte komplet e mobiluar edhe me drita/uje 24 ore.... 20/09/2020 09:43... Lexo detajet..

12,000 Leke Gazoniere 45m2 Gazoniere ne gjendje shume te mire pjeserisht e mobiluar e pershtatshme per te b

12,000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.92 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
45 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
1
Kati

Gazoniere ne gjendje shume te mire pjeserisht e mobiluar e pershtatshme per te banuar 3-4 persona ... 20/09/2020 09:42... Lexo detajet..

15,000 Leke Qera, Apartament 1+1 Sauk, Qera, Apartament 1+1 Sauk,Tiranë.
Apartamenti ndodhet pranë te xhamia.
Apart

15,000 Leke

Sauk | Tirane (3.25 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Qera, apartament 1+1 sauk,tiranë. apartamenti ndodhet pranë te xhamia. apartamenti disponon: ambjent gatimi, ambjent ndenje, 1 dhomë gjumi, koridor, 1 tualet, totalisht i investuar, i mobiluar, apartamenti ndodhet në një zonë që ofron të gj... 20/09/2020 09:41... Lexo detajet..

380 Euro Jepet apartament me qera 3+1+2 Jepet apartament me qira 3+1+2 rruga pandi dardha tek kmy laprake.

Me sip. 16

380 Euro

Laprake | Tirane (2.11 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
160 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
10
Kati

Jepet apartament me qira 3+1+2 rruga pandi dardha tek kmy laprake. me sip. 160 m2, kati 10 organizohet: •sallon ndenje •guzhina •3 dhoma gjumi •2 tualete ofrohet: •i mobiluar •ne kushte shume te mira •me ashensor •pa... 20/09/2020 09:38... Lexo detajet..

450 Euro Jepet apartament me qera 2+1 Tek zona e bllokut . Jepet apartament me qera 2+1 tek Rr.Lidhja e prizrenit tek zona e bllokut.

Me

450 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.14 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet apartament me qera 2+1 tek rr.lidhja e prizrenit tek zona e bllokut. me siperfaqe 65 m2. kati 1 organizohet: •sallon shperndares •3 dhoma •1 tualet ofrohet: • i pamobiluar • ne kushte te mira •pa ashensor •pa kond... 20/09/2020 09:38... Lexo detajet..

16,000 Leke Garsoniere me qera Jepet garsoniere me qera e mobiluar , e
Pershtatshme per max 2 persona.
069 76

16,000 Leke

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.73 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
30 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet garsoniere me qera e mobiluar , e pershtatshme per max 2 persona. 069 76 75 768... 20/09/2020 09:37... Lexo detajet..

300 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon tek rr. dritan hoxha (laprake) ne pallat te ri me ashensor | mobilim i ri | kondicioner | parket | cdo elektrosht... (Premium 31.12.2020)

300 Euro

1+1 (blv. zogu i) ne katin e dyte | shume komod | kondicioner | mobiilim cilesor | hapesire me ndricim q1760 te dhenat e ndarjes: - 1 dhoma g... (Premium 31.12.2020)

1,000 Euro

Jepet Me Qera Super Apartamentin 3+1 Me Pamje Nga Liqrni Artificjal I Tiranes

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra)
3+1 Dhoma|Sallon
150.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartamentin 3+1 + 1 parking me pamje nga liqeni artificjal i tiranes kati fundit me ashensor super pamje per me teper kontaktoni ... (Premium 29.09.2020)

600 Euro

Jepet Me Qera Apartamentin 3+1+2 Tualete Bllok Pallat I Ri

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.79 Km nga qendra)
3+1 Dhoma|Sallon
157.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament 3+1 i mobiluar kati 7 jo i fundit pallat i ri me ashensor dhomat e gjumit te reja gjith ambientet me kondiconer adresa:... (Premium 29.09.2020)

300 Euro Jepet apartament me qera 2+1 tek Rr. Elbasanit pas shkolles Asim Vokshi. Jepet apartament me qera 2+1 tek Rr. Elbasanit pas shkolles Asim Vokshi.

Me s

300 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.18 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet apartament me qera 2+1 tek rr. elbasanit pas shkolles asim vokshi. me siperfaqe 75 m2. kati 3 organizohet: •kuzhin+ ambient ngrenie •1 dhome gjumi • 1 dhome ndenje •1 tualet ofrohet: • i mobiluar • ne kushte te mira ... 20/09/2020 09:37... Lexo detajet..

450 Euro Jepet Apartament 2+1 i Mobiluar tek Rezidenza Alba! 🏡 Apartament 2+1 me qera.
📍 Vendondodhja-Rezidenza Alba !!
📐Siperfqja

450 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
108 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

🏡 apartament 2+1 me qera. 📍 vendondodhja-rezidenza alba !! 📐siperfqja 100 m2 💵 cmimi 450 euro. jepet apartament 2+1 me qera ne nje pallat te ri me ashensor, shkalle me drit, administrim 24h. apartamenti organizohet ne sallon dhe kuzhi... 20/09/2020 09:37... Lexo detajet..

350 Euro Rruga elbasanit tek shkolla mesme gjuhet e huaja Jepet me qera apartamenti 2+1 rruga e Dibres perballe kompleksit Halili.

Me

350 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.93 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
73 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

... 20/09/2020 09:37... Lexo detajet..

350 Euro Rruga Dibers perball kompleksit halili Jepet me qera apartamenti 2+1 rruga e Dibres perballe kompleksit Halili.

Me

350 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

jepet me qera apartamenti 2+1 rruga e dibres perballe kompleksit halili. me siperfaqe 100 m2 kati 4 organizohet: •salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku •2 dhoma gjumi •2 tualet ofrohet: • i mobiluar • ne kushte t... 20/09/2020 09:37... Lexo detajet..

300 Euro

Jepet per here te pare me qera apartament 2+1+2ballkone + vend parkimi personal tek vilat amerikane, 1 minut nga luarasi | shtruar me parket | oborr |... (Premium 31.12.2020)

300 Euro

Garsoniere Me Qera ,ne Rrugen Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
35.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera garsoniere ne rrugen myslym shyri . garsonieria ka nje siperfaqe pre 35 m2 ,shum i mire organizuar dhe i pershtatshem per dy persona ... (Premium 02.10.2020)

350 Euro

⚜️apartament 2+1 me qera 🔸apartamenti ofron nje siperfaqe prej 70 m2. 🔸nodhet ne katin e katert te nje vile. 🔸apartamenti eshte ... (Premium 29.09.2020)

27,000 Leke Shtepi me qera 2+1 rruga Todi Shkurti Jepet apartament me qera 2+1, rruga Todi shkurti afer tregut elektrik 

Me sip

27,000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.63 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet apartament me qera 2+1, rruga todi shkurti afer tregut elektrik me siperfaqe 110 m2. kati i (2). pallat i vjeter . organizohet: •salloni •kuzhina • 2 dhoma gjumi •1 tualet ofrohet: • i mobiluar • me kondicio... 20/09/2020 09:37... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet shtepi me qera ne Astir Jepet me qera apartamenti 2+1 rruga Spiro Dine zona Astirit

Me siperfaqe 80

30,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.18 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

jepet me qera apartamenti 2+1 rruga spiro dine zona astirit me siperfaqe 80 m2, shtepi private organizohet: •salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku •2 dhoma gjumi •1 tualet ofrohet: • i mobiluar • ne kushte te mir... 20/09/2020 09:36... Lexo detajet..

350 Euro Jepet apartament me qera 1+1 tek Rr. Frosina Plaku kompleksi kontakt. Jepet apartament me qera 1+1 tek Rr. Frosina Plaku kompleksi kontakt.

Me sipe

350 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
72 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet apartament me qera 1+1 tek rr. frosina plaku kompleksi kontakt. me siperfaqe 72 m2. kati 5 organizohet: • ambjent gatimi •1 dhome gjumi • sallon ndenje • ballkon •1 tualet ofrohet: • i mobiluar • ne kushte te mira... 20/09/2020 09:36... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim