pallati usluga  16204 njoftime

 Online 210 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite imobiliare ne lidhje me interesimin tuaj!
1,500 Euro id:89494 - Ambjent Per Qera,Stacioni I Trenit

Ambjent Per Qera,stacioni I Trenit

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.02 Km nga qendra) Future Home - Info
5+1 Dhoma | Kuzhine
300.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Ambjenti ndodhet ne nje nder zonat me te preferuara te tiranes. ai eshte ne katin e 11 te nje pallati me pamje nga rruga dhe nje siperfaqe te bollshme 300 m2. ka punime cilesore dhe eshte i pershtatur ne menyre... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

1,500 Euro

300 Euro id:90800 - Tek Sheshi Willson Jepet Apartament 2+1 Me Qira!

Tek Sheshi Willson Jepet Apartament 2+1 Me Qira!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.96 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne nje zone shume te mire te tiranes perballe shkolles petronin luarasi jepet apartament 2+1 me qira. apartamenti ka nje siperfaqe 94 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues 6 katesh, apartamenti o... Lexo detajet..

260 Euro id:26565 - 1+1 tek Rr. e Kosovareve me Oborr ( PARKIM Perfshire) - 2 Dhoma PARKET

1+1 Tek Rr. E Kosovareve Me Oborr ( Parkim Perfshire) - 2 Dhoma Parket

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.47 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera 1 + 1 tek rr. e kosovareve (stadiumi dinamo) | parkim perfshire **| me oborr dhe hyrje me vete| kati i pare ne pallat me hyrje me vete | i mobiluar | apt i ngrohte | parket cilesor | oborr me gje... Lexo detajet..

320 Euro id:29722 - 2 + 1 ne Don Bosko (Brenda Kompleksit Vizion) | Mobilim Modern | Pallat i Ri | Ashensor | Mundesi Parkimi

2 + 1 Ne Don Bosko (brenda Kompleksit Vizion) | Mobilim Modern | Pallat I Ri | Ashensor | Mundesi Pa

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Jepet me qera apt 2 + 1 ne don bosko (brenda kompleksit vizion) | mobilim modern | pallat i ri | ashensor | mundesi parkimi | planimetri e rregullt | ndricim shume i mire natyral | dritare dopio xham | pajisj... Lexo detajet..

3,000 Euro Vile , Myslym Shyri Vila ndodhet në zonën e Myslym Shyrit mbrapa adidasit . Vila disponon • 4 ka

Vile , Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.94 Km nga qendra)
5+1 Dhoma | Kuzhine
400.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.01.2019 (16:55): Vila ndodhet në zonën e myslym shyrit mbrapa adidasit . vila disponon • 4 kate ku cdo kat disponon nje siperfaqe prej 120 m2 • parking • i pershtatshem per banim ose zyra • për ta vizituar na kontakt... Lexo detajet..

700 Euro Vilë Në Sauk Vila ndodhet në një zonë të qetë dhe të sigurt në Sauk me një super pamj

Vilë Në Sauk

Zone Periferike | Tirane (3.25 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
400.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.01.2019 (16:54): Vila ndodhet në një zonë të qetë dhe të sigurt në sauk me një super pamje fantastike dhe relaksuese nga liqeni. vila është 2 katëshe + garazh, ka një sipërfaqe totale prej 400 m2 ku vila disponon 1... Lexo detajet..

3,500 Euro Vilë , Rruga e Elbasanit Disponojme vile 2 katëshe në një zonë mjaft të preferuar në Tiranë pranë

Vilë , Rruga E Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.23 Km nga qendra)
4+1 Dhoma | Kuzhine
400.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.01.2019 (16:54): Disponojme vile 2 katëshe në një zonë mjaft të preferuar në tiranë pranë ambasadës amerikane. zona ne te cilen ndodhet vila eshte nje nga zonat me te preferuara ne qytet nje zone e qete dhe me ajer te ... Lexo detajet..

300 Euro Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 5, 70 m² 300 Euro (Harry Fulzt) Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Harry Fullzt. Informacion mbi apa

Tirane, Jap Me Qera Apartament 1+1+blk Kati 5, 70 M² 300 Euro (harry Fulzt)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.22 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

18.01.2019 (16:52): Apartamenti është i pozicionuar në zonën e harry fullzt. informacion mbi apartamentin: • kati i 5 banim • sipërfaqa : 70 m2 apartamenti jepet me qera i mobiluar dhe disponon: • salloni ndenjes •dho... Lexo detajet..

300 Euro Apartament 1+1 me qera Rruga e kavajes Jepet me qera 1+1 i mobiluar ne menyre bashkohore 70m2.kati i 7 banim. Apartamen

Apartament 1+1 Me Qera Rruga E Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

18.01.2019 (16:51): Jepet me qera 1+1 i mobiluar ne menyre bashkohore 70m2.kati i 7 banim. apartamenti organizohet me nje sallon ndenje me guzhine te perbashket. 1 dhome gjumi dhe nje sallon 1 tualet 1 ballkon.per nje vizite ne pr... Lexo detajet..

25,000 Leke APARTAMENT 1+1 PER QIRA NE ASTIR Jepet me qira aprtament 1+1 ne zonen e Astirit. Apartamenti ndodhet ne katin e 4

Apartament 1+1 Per Qira Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.04 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

18.01.2019 (16:51): Jepet me qira aprtament 1+1 ne zonen e astirit. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor dhe te sapomobiluar. ka sallonin e perbashket me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje b... Lexo detajet..

50,000 Leke Jepet me qera apartament 2+1 tek Pazari i Ri Jepet me qera apartament 2+1 tek Pazari i Ri. Apartamenti eshte i organizuar ne

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Pazari I Ri

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.85 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

18.01.2019 (16:51): Jepet me qera apartament 2+1 tek pazari i ri. apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,sallon ndenje,ambient gatimi,2tualete,1ballkon. apartamenti jepet me qera pjeserisht i mobiluar. apartamenti jepet p... Lexo detajet..

25,000 Leke APARTAMENT 1+1 PER QIRA TE 21 -DHJETORI Jepet me qira apartament 1+1 ne katin e pare te nje pallati ekzistues ne zonen e

Apartament 1+1 Per Qira Te 21 -dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.01.2019 (16:51): Jepet me qira apartament 1+1 ne katin e pare te nje pallati ekzistues ne zonen e 21-dhjetorit. apartamenti jepet i mobiluar dhe te gjitha elektroshtepiaket jane funksionale. per me shume informacion ose per nje... Lexo detajet..

26,000 Leke SHTEPI PRIVATE 2+1 ME QIRA PRA ISH-STACIONIT TE TRENIT Jepet me qira shtepi private ne zonen e Ish-Stacionit te Trenit. Ka sallonin e p

Shtepi Private 2+1 Me Qira Pra Ish-stacionit Te Trenit

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.68 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.01.2019 (16:51): Jepet me qira shtepi private ne zonen e ish-stacionit te trenit. ka sallonin e perbashket me kuzhinen, dy dhoma gjumi, nje tualet. ka dalje direkte ne bulevardin e ri dhe ndodhet ne nje zone qe ofron gjitha fac... Lexo detajet..

300 Euro 2+1 (90 m2) | Don Bosko - Pallat i Ri | Ashensor | Mobilim Cilesor | Parket | Kondicioner | Parkim

2+1 (90 M2) | Don Bosko - Pallat I Ri | Ashensor | Mobilim C

Don Bosko | Tirane (1.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apt 2+1 ne don bosko | pallat i ri | ashensor | hapesire e bollshme | parkim | mobilim cilesor | pajisie te reja cilesore | parket i ri i shtrenjte | tavane gipsi | kondicioner | pianure | aspirator | dritare d... Lexo detajet..

300 Euro Jepet super apartmanet 1+1 me qera ne Don Bosco (kompleksi vizion+)

Jepet Super Apartmanet 1+1 Me Qera Ne Don Bosco (kompleksi V

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra) Royal Property Albania
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet super apartmanet 1+1 me qera ne don bosco (kompleksi vizion+) apartamenti ndodhet ne nje kompleks mjaft mire te organizuar dhe permban : -tv 32 hd -dhome gatimi sobe+pianure dhe frigorifer -dh... Lexo detajet..

370 Euro  Super Apartament Me Qira Tek Ministria Jashtme (+ GARAZHD)

Super Apartament Me Qira Tek Ministria Jashtme (+ Garazhd)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.99 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament me qira 2+1 i areduar ne menyre moderne (me parket) ne nje nga zonat me te mira te tiranes. apartamenti ndodhet prane ministris se jashtme ne nje kompleks. ambjenti eshte i organizuar ne: ambjent nde... Lexo detajet..

250 Euro APARTAMENT 1+1 PER QIRA TE 21-DHJETORI Jepet me qira apartament 1+1,  me siperfaqe 54m2 ne zonen e 21-Dhjetorit. Aparta

Apartament 1+1 Per Qira Te 21-dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
54.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.01.2019 (16:51): Jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 54m2 ne zonen e 21-dhjetorit. apartamenti ka siperfaqe 54 m2dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. ofrohet teresisht i mobiluar, ka sistem ngrohje... Lexo detajet..

1,000 Euro SUPER APARTAMENT PER QIRA TE LIQENI THATE 3+1 Jepet apartament 3+1 me qira ne zonen e Liqeni te Thate, buze rruge,
Ndodhet ne

Super Apartament Per Qira Te Liqeni Thate 3+1

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.01.2019 (16:51): Jepet apartament 3+1 me qira ne zonen e liqeni te thate, buze rruge, ndodhet ne nje pallat te ri , kati 3. apartamenti eshte shume mire i investuar dhe i pa banuar me pare, mobilimi eshte teper komod dhe i r... Lexo detajet..

50,000 Leke APARTAMENT 3+1 PER QIRA TE BULEVARDI ZOGU I PARE Jepet me qira apartament 3+1 me siperfaqe 100m2 te Bulevardi Zogu i I. Apartamen

Apartament 3+1 Per Qira Te Bulevardi Zogu I Pare

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.70 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.01.2019 (16:51): Jepet me qira apartament 3+1 me siperfaqe 100m2 te bulevardi zogu i i. apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar. preferohet te jepet per zyra dhe eshte i orientuar nga jugu. ka sallonin e perbashket me kuzhinen,... Lexo detajet..

50,000 Leke APARTAMENT 2+1 PER QIRA TE RRUGA FORTUZI Jepet apartament me qira 2+1 , me siperfaqe 100m2 ne rrugen Fortuzi. Apartamenti

Apartament 2+1 Per Qira Te Rruga Fortuzi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.69 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.01.2019 (16:51): Jepet apartament me qira 2+1 , me siperfaqe 100m2 ne rrugen fortuzi. apartamenti eshte i rikonstruktuar, ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues dhe orientohet nga jugu. preferohet te jepet per zyra. k... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

50,000 Leke

300 Euro Jepet me qira Apartament 1+1, i mobiluar per qira prane Shkolles se Baletit. Apartamenti ndodhet ne katin e 2te te nje pallati 5 katesh ( pallat ekzistues) p

Jepet Me Qira Apartament 1+1, I Mobiluar Per Qira Prane Shkolles Se Baletit.

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.07 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.01.2019 (16:51): Apartamenti ndodhet ne katin e 2te te nje pallati 5 katesh ( pallat ekzistues) prane shkolles se baletit. organizohet ne ambient ndenjieje dhe ambient i gatimit, 1 dhome gjumi, 1 korridor, 1 tualet si dhe 2 b... Lexo detajet..

350 Euro APARTAMENT 2+1 PER QIRA TE KOMUNA E PARISIT Jepet me qira Apartament 2+1, me siperfaqe 84m2 tek Komuna Parisit. Ka sallonin

Apartament 2+1 Per Qira Te Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

18.01.2019 (16:51): Jepet me qira apartament 2+1, me siperfaqe 84m2 tek komuna parisit. ka sallonin e perbashket me kuzhinen, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor dhe nd... Lexo detajet..

360 Euro APARTAMENT 2+1 PER QIRA TEK ZOGU ZI Jepet me qira apartament 2+1 ne nje pallat te ri me ashensor ne katin e 5.
Orga

Apartament 2+1 Per Qira Tek Zogu Zi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

18.01.2019 (16:51): Jepet me qira apartament 2+1 ne nje pallat te ri me ashensor ne katin e 5. organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. ofrohet totalisht i mobi... Lexo detajet..

1,200 Euro Penthouse 2+1 per qera tek Touch of Sun Jepet me qira penthouse 2+1+3 tualete me post parkimi tek kompleksi "TOUCH

Penthouse 2+1 Per Qera Tek Touch Of Sun

Sauk | Tirane (3.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
217.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

18.01.2019 (16:51): Jepet me qira penthouse 2+1+3 tualete me post parkimi tek kompleksi "touch of sun". apartamenti ndodhet ne katin e katert ne nje nga godinat e kompleksit, totalisht i mobiluar dhe ka planimetri shume te rregul... Lexo detajet..

500 Euro Vile, Rruga E Elbasanit Vila ndodhet ne zonen e Tregut Elektrik • Vila eshte 3 kate ndertim • Siperf

Vile, Rruga E Elbasanit

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (4.39 Km nga qendra)
4+1 Dhoma | Kuzhine
200.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.01.2019 (16:46): Vila ndodhet ne zonen e tregut elektrik • vila eshte 3 kate ndertim • siperfaqe totale prej 200 m2 • ambjenti eshte teresisht i investuar • punime fantastike • sistem aspirimi dhe kondicionimi • kub... Lexo detajet..

300 Euro 2 + 1 ( Mshyri- Ish Ekspozita) -i Mobiluar | Mundesi Parkimi ne Zone | Kondicioner

2 + 1 ( Mshyri- Ish Ekspozita) -i Mobiluar | Mundesi Parkimi Ne Zone | Kondicioner

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.84 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apt 2 + 1 mbrapa ish- ekspozites - prane me gjykaten e faktit (rr. vangjush furxhi) mbas ish ekspozites ose ne rrugen myslym shyri i mobiluar | pallat ekzistues | mundesi parkimi ne zone | kondici... Lexo detajet..

400 Euro Tek Komuna e Parisit, Jepet me Qera Ap.2+1, me Orientim nga Jugu ! Tek Komuna e Parisit, ne rrugen Dervish Bej Mitrovica, jepet me qira super apart

Tek Komuna E Parisit, Jepet Me Qera Ap.2+1, Me Orientim Nga Jugu !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.58 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

18.01.2019 (16:45): Tek komuna e parisit, ne rrugen dervish bej mitrovica, jepet me qira super apartament 2+1 ne katin e 8 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ... Lexo detajet..

500 Euro Prane 21 Dhjetorit, Jepet Apartament 3+1 me Qira per Banim ose per Zyre! Ne nje zone shume te favorshme, prane 21 Dhjetorit, Jepet Apartament 3+1 me Qira

Prane 21 Dhjetorit, Jepet Apartament 3+1 Me Qira Per Banim Ose Per Zyre!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.19 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
156.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

18.01.2019 (16:41): Ne nje zone shume te favorshme, prane 21 dhjetorit, jepet apartament 3+1 me qira. apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor, dhe ka nje siperfaqe pre 156 m2, te organizuar ne nje ambjent... Lexo detajet..

300 Euro Prane 21 Dhjetorit, Jepet Apartament 2+1 me Qira! Ne nje zone shume te favorshme, prane 21 Dhjetorit Jepet Apartament 2+1 me Qira.

Prane 21 Dhjetorit, Jepet Apartament 2+1 Me Qira!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.19 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

18.01.2019 (16:41): Ne nje zone shume te favorshme, prane 21 dhjetorit jepet apartament 2+1 me qira. apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor, dhe ka nje siperfaqe pre 110 m2. eshte i organizuar ne nje amb... Lexo detajet..

420 Euro Pazari Ri, Jepet Apartament 2+1 Modern Me Qira Se Bashku Me 1 Post Parkimi! Ne zonen e Pazarit te Ri, ne te cilen eshte investuar kohet e fundit dhe eshte k

Pazari Ri, Jepet Apartament 2+1 Modern Me Qira Se Bashku Me 1 Post Parkimi!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.11 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.01.2019 (16:41): Ne zonen e pazarit te ri, ne te cilen eshte investuar kohet e fundit dhe eshte kthyer ne nje nga pikat kyce te kryeqyetit, ne fillim te rruges hoxha tahsim, jepet apartament me qira. apartamenti ndodhet ne nje ... Lexo detajet..

350 Euro Apt.1+1 - I RI - tek Kodra e Diellit 1 - Ndricim i Larte natyral ( Pamje fantastike Ballkoni- me Gjelberim)

Apt.1+1 - I Ri - Tek Kodra E Diellit 1 - Ndricim I Larte Natyral ( Pamje Fantastike Ballko

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apt.1+1 me qera tek kodra e diellit 1 | brenda rezidences| pallat i ri |me orientim perfekt| ndricim natyral| cdo gje brenda e re| kondicioner | mobilim i ri dhe dekoruar me stil | dritare dopio xham + grile ... Lexo detajet..

240 Euro  1+1  prane UET, (Rr. Irfan Tomini) - E RIKONSTRUKTUAR |Kondicioner |K 3 |  Mundesi Parkimi

1+1 Prane Uet, (rr. Irfan Tomini) - E Rikonstruktuar |kondicioner |k 3 | Mundesi Parkim

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.11 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apt 1 + 1 prane uet, (rr. irfan tomini) - pa vajtur te diplomat 2| totalisht e rikonstruktuar | kondicioner *| mundesi parkimi ne zone gjithmone| ** do shtohet kend i ri dhe tv dhe tavoline| dr... Lexo detajet..

320 Euro Bulevardi Zogu I, Stacioni Trenit, jepet me qera apartament 2+1

Bulevardi Zogu I, Stacioni Trenit, Jepet Me Qera Apartament 2+1

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.70 Km nga qendra) Dream Albania Real Estate & Tour
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Property id : 4229094 bulevardi zogu i, stacioni trenit, jepet me qera apartament 2+1, siperfaqe 95 m2, kati 2, i mobiluar ne menyre bashkekohore, mobilim i ri, i pa perdorur me pare, tualet, ballkon, kondic... Lexo detajet..

400 Euro Jepet apartament me qira ne kushte moderne 1+1 tek bulevardi Zogu i 1 Tek rr.Karl Gega prane maternitetit te vjeter jepet me qera apartamenten 1+1 ne

Jepet Apartament Me Qira Ne Kushte Moderne 1+1 Tek Bulevardi Zogu I 1

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.31 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.01.2019 (16:40): Tek rr.karl gega prane maternitetit te vjeter jepet me qera apartamenten 1+1 ne katin e 3te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambjent gatimi ... Lexo detajet..

500 Euro Apartament 2+1 per qira te kika 2 Super apartament per qira te kika 2.Per nje vzizite ne prone me kontaktoni 06740

Apartament 2+1 Per Qira Te Kika 2

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

18.01.2019 (16:38): Super apartament per qira te kika 2.per nje vzizite ne prone me kontaktoni 0674050141!... Lexo detajet..

550 Euro SUPER APARTAMENT 1+1 NE MYSLYM SHYR Super apartament 1+1 me qira tek Myslym Shyri.Ka nje siperfaqe prej 70 m2 i orga

Super Apartament 1+1 Ne Myslym Shyr

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

18.01.2019 (16:38): Super apartament 1+1 me qira tek myslym shyri.ka nje siperfaqe prej 70 m2 i organizuar ne nje sallon te madh dhe gatimi,nje dhome gjumi,nje garderob,nje tualet me dritare dhe jaccuzi.per nje vizite ne prone me ... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim