parking parkimi

 Online 196 lexues | 38 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
300 Euro
 Jepet per qera apartament 2+1+Parking tek Kopeshti Botanik mbi Komunen e Parisit
2+1
Dhoma|Sallon
117 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Jepet per qera apartament 2+1+parking tek kopeshti botanik mbi komunen e parisit. hyrje me hapesire te bollshme dhe te rregullt. k/bufe. dritare plastike me dopio xham. 2 tualete, njeri me vaske. 2 ballkone. orientim shume i mire jug-lindje dhe pamje... 17/09/2020 11:18... Lexo detajet..

27,000 Leke
 Jap apartament me qera prane Qytetit Student (kati 1), Tirane, Rruga Pjeter Budi
1+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jap apartament me qera prane qytetit student (kati 1), tirane, rruga pjeter budi, 200metra mbi ambasades amerikane. apartamenti ka 1 dhome + guzhine, banjo te madhe, i mobiluar, + parking (vend parkimi). i pershtatshem per familjar ose 4 persona/stu... 14/09/2020 09:25... Lexo detajet..

400 Euro
 Jepet me qira apartament 2+1 + 2 tualete ne katin e gjashte  dhe i fundit ,te nj
2+1
Dhoma|Sallon
116 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Jepet me qira apartament 2+1 + 2 tualete ne katin e gjashte dhe i fundit ,te nje pallati te ri me ashensor . apartamenti ka siperfaqe 116 m2 i organizuar ne nje koridor i cili ben shperndarjen ne nje sallon ndenje bashke me ambjentin e kuzhines , dy... 22/07/2020 12:40... Lexo detajet..

2,000 Euro
 Jepet Vile Luksoze me qera ne nje nga zonat me te qeta dhe pastra te Tiranes, pr
5+1
Dhoma|Sallon
456 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet vile luksoze me qera ne nje nga zonat me te qeta dhe pastra te tiranes, prane saukut te ri. vila eshte e pozicionuar ne nje zone vilash private, me akses te plote ne rrugen kryesore dhe me pamje te lire nga mali i dajtit. vila eshte 3 kate + pa... 01/06/2020 14:37... Lexo detajet..

5,000 Euro
 Vila ndodhet në një zonë të qetë dhe të preferuar për banim në afërsi t
5+1
Dhoma|Sallon
550 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Vila ndodhet në një zonë të qetë dhe të preferuar për banim në afërsi të teg. vila ka sipërfaqe totale prej 550 m2 dhe 6500 m2 truall. vila ka strukturë dy katëshe, dhe me organizim të shkëlqyer të ambjenteve të brendshme ku përfshi... 21/05/2020 16:55... Lexo detajet..

1,800 Euro
 Villa for rent. A three-storey apartment each floor individual from another. 135

1,800 Euro

|
4+1
Dhoma|Sallon
135 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Villa for rent. a three-storey apartment each floor individual from another. 135 meters.a well built , new apartment. a spacious living room united with the kitchen, two bedrooms, two bathrooms.a parquet floor, garden and parking space.the area is ca... 29/10/2019 20:08... Lexo detajet..

E Mobiluar

400 Euro

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.10 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
130 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

2+1+2wc* totalisht 100% i ri i investuar ( ne qese) afer ekonomikut/ liqenit dhe universiteteve - per disa dite do te mobiliohet e tera mobilimi me shume shije nga bestseller | ka 2 vende parkimi | orientimi ideal: plot drite | ka panel diellor dhe p... 28/10/2020 12:21... Lexo detajet..

E Mobiluar
1+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

1+1+ballkon 94m2 super i madh, tek sheshi willson ( ka vendndodhjen me premium- fiks fiks te sheshi wilson me super pamje) | ka mundesi qe te shfrytezohet tarraca****- perfshire interneti ne cmim +++ dhe shume lehtesira te tjera - i kompletuar, pje... 28/10/2020 12:05... Lexo detajet..

E Mobiluar

350 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.17 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Apartament 1+1 me ballkon dhe verande ++++ oborr , qe leshohet per here te pare me qera (kristali - komuna e parisit) pallat i ri | banesa e shtruar me parket | kondicioner dhe cdo pajisje elektroshtepiake | mobiluar me shume shije dhe cilesi | dhome... 27/10/2020 10:01... Lexo detajet..

E Mobiluar

35,000 Leke

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek xhamlliku.apartamenti eshte i perbere nga 1 dhome gjumi,salle ngrenie ,salle gatimi,banjo ,post parking.ndodhet ne nje zone shumente mire dhe me plot facilitete.per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni n... 28/10/2020 07:07... Lexo detajet..

250 Euro
Jepet apartament me qera 1+1 i mobiluar te Bulevardi i ri rruga Gjon Milli. Jepet apartament me qera 1+1 i mobiliar.

250 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.09 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
50 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet apartament me qera 1+1 i mobiliar.... 28/10/2020 22:44... Lexo detajet..

500 Euro
Jepet apartament me qera 2+1 ne Qender. Jepet apartament 2+1 i mobiluar ne qender te Tiranes. Me nje organizim te mire d

500 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.38 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet apartament 2+1 i mobiluar ne qender te tiranes. me nje organizim te mire dhe mobilim te kompletuar apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te tiranes. cmimi 500€... 28/10/2020 22:44... Lexo detajet..

500 Euro
Jepet me qera 3+1+2 i mobiluar te rruga e Kavajes. Jepet apartament i mobiluar 3+1+2. Apartamenti eshte i mire organizuar dhe me mo

500 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Jepet apartament i mobiluar 3+1+2. apartamenti eshte i mire organizuar dhe me mobilim te kompletuar. i ndodhur ne katin e 8 ne nje zone qe ti mundeson te gjitha facilitetet. cmimi 500€... 28/10/2020 22:43... Lexo detajet..

600 Euro Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thatë, Tiranë. 600 € /Muaj Apartamenti është i pozicionuar në Zonen e Liqenit Thatë.

• Informacion

600 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
114 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonen e liqenit thatë. • informacion mbi apartamentin • ndertim i ri • kati i 4 • sipërfaqja e apartamentit: 114 m2 • organizimi • sallonin e ndenjes • ambjentin e gatimit • 2 dhoma... 28/10/2020 22:31... Lexo detajet..

600 Euro Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thatë, Tiranë. 600 € /Muaj ID: PRI+18114 • Informacion mbi apartamentin
• Ndertim i Ri
• Kati I 4
• Sipërfaqj

600 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
114 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

• informacion mbi apartamentin • ndertim i ri • kati i 4 • sipërfaqja e apartamentit: 114 m2 • organizimi • sallonin e ndenjes • ambjentin e gatimit • 2 dhoma gjumi • 2 tualete cilesime të tjera • plotësisht i mo... 28/10/2020 22:16... Lexo detajet..

500 Euro Qera, Apartament 2+1, Stacioni I Trenit, Tiranë. 500 € /Muaj ID: PRI+18117 Apartamenti është i pozicionuar pranë Stacionit të Trenit tek Ish Hipoteka.

500 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.68 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartamenti është i pozicionuar pranë stacionit të trenit tek ish hipoteka. • informacion mbi apartamentin • ndërtim i ri • kati i 4 • sipërfaqja e apartamentit: 90 m2 • organizimi • sallonin e ndenjes • ambjentin e ga... 28/10/2020 22:16... Lexo detajet..

310 Euro Apartament me qira 2+1 tek 21 Dhjetori per 310 euro ne muaj! Apartament per qira 2+1 totalisht i mobiluar prane hotel Mondial tek 21 Dhjetori

310 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartament per qira 2+1 totalisht i mobiluar prane hotel mondial tek 21 dhjetori. apartamenti ka nje siperfaqe prej 80 m2. organizohet ne nje sallon te madh sebashku me kuzhinen e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualete dhe 1 ballkon. 1 korridor i cili be... 28/10/2020 20:48... Lexo detajet..

400 Euro 2+1 ME QIRA TEK RRUGA E KOSOVAREVE! 2+1 ME QIRA TEK RRUGA E KOSOVAREVE!
ZONE ME AKSES DHE FACILITETE.JEPET TOTALISH

400 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.47 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
111 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

2+1 me qira tek rruga e kosovareve! zone me akses dhe facilitete.jepet totalisht i mobiluar!... 28/10/2020 20:03... Lexo detajet..

400 Euro Jepet me qera apartament 3+1+2 tek ish Ekspozita (prane gjykates) OKAZION Jepet me qera 3+1+2 tek ish ekspozita prane gjykates.
Apartament shum mire i or

400 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.28 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
155 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera 3+1+2 tek ish ekspozita prane gjykates. apartament shum mire i organizuar me hapsira te bollshme dhe mjaft mire i organizuar. ka 3 dhoma gjumi sallon te madh ndenje 2 banjo koridor dhe 2 ballkone. apartamenti ndodhet ne katin e 4 me ... 28/10/2020 19:59... Lexo detajet..

450 Euro

Ultra apartament 3+1+2wc+2ballkone me shume shije ne mobilim bashkekohor tek liqeni - zologjiku | cdo gje e re dhe cilesore | pallat i ri me ashensor ... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Jepet Me Qera Apartament 3+1+2 Tek Ish Ekspozita (prane Gjykates) Okazion

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.28 Km nga qendra)
3+1 Dhoma|Sallon
155.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera 3+1+2 tek ish ekspozita prane gjykates. apartament shum mire i organizuar me hapsira te bollshme dhe mjaft mire i organizuar. ka 3 dho... (Premium 17.11.2020)

400 Euro Jepet me qira apartament 2+1 Komuna e Parisit 400€  Apartament për qira 2+1+2 
Kati 5 pallat i ri ashensor 
Sipërfaqe:110m2 
Ad

400 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
92 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Apartament për qira 2+1+2 kati 5 pallat i ri ashensor sipërfaqe:110m2 adresa: komuna parisit apartamenti organizohet nga: salloni+kuzhina, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone dhe 2 tualete . Çmimi:400€ kontakto:0698838662👩🏼‍💻 a... 28/10/2020 19:39... Lexo detajet..

350 Euro APARTAMENT 2+1 ME QIRA RRUGA E DURRESIT  Jepet apartament me qira 2+1, me siperfaqe 100 m2, ndodhet te Rruga e Durresit.

350 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.77 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet apartament me qira 2+1, me siperfaqe 100 m2, ndodhet te rruga e durresit. organizohet ne sallon ndenje + ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet. ndodhet ne katin e 2 banim, pallat me ashensor. e mobiluar ne gjendje te mire. Çmimi: 350... 28/10/2020 19:16... Lexo detajet..

450 Euro Qera, Apartament 2+1 450 Euro Jepet me qera 2+1, prane rruges se eelbasanit perballe me ambasaden amerikane, e

450 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
96 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera 2+1, prane rruges se eelbasanit perballe me ambasaden amerikane, e mobiluar mire.... 28/10/2020 19:13... Lexo detajet..

1,200 Euro Apartament 2+1 me qira,prane  TEG! Jepet me qira Apartament 2+1, ne kompleksin e vilave, SECRET GRADEN RESIDENCE, p

1,200 Euro

Sauk | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
104 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qira apartament 2+1, ne kompleksin e vilave, secret graden residence, prane teg.apartamenti eshte i mobiluar totalisht, me oxhak, sistem kondicionerash multisplit. apartamenti eshte posedon dhe nje post parkimi.... 28/10/2020 19:12... Lexo detajet..

450 Euro Liqeni - Kopshti Zoologjik - Ultra 3+1+2WC+2Bllk - Arreduar me Shije (Kolltuqe me Porosi) dhe Cilesi Ultra Apartament 3+1+2wc+2ballkone Me Shume Shije Ne Mobilim Bashkekohor Tek Liq

450 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.13 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
145 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Ultra apartament 3+1+2wc+2ballkone me shume shije ne mobilim bashkekohor tek liqeni - zologjiku | cdo gje e re dhe cilesore | pallat i ri me ashensor | kondicioner 18 | kuzhine me vete, me super pamje q2423 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorn... 28/10/2020 19:06... Lexo detajet..

21,000 Leke JEPET ME QIRA APARATAMENT 1+1 NË RR. “FUAT TOPTANI”, MBI VILAT GJERMANE, TIRANË Jepet me qira apartament 1+1 në rrugën “ Fuat Toptani”, Tiranë.
Organizo

21,000 Leke

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.74 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qira apartament 1+1 në rrugën “ fuat toptani”, tiranë. organizohet në sallon+ kuzhinë, 1 dhomë gjumi e bollshme, 1 tualet, ballkon . apartamenti është i investuar dhe gjithashtu me punime shumë cilësore . jepet me qira i mob... 28/10/2020 19:02... Lexo detajet..

21,000 Leke Aparament per qira 1+1 tek rruga Mihal Grameno! Jepet aprtament per qira 1+1 tek rruga "Mihal Grameno", prane depove t

21,000 Leke

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
62 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet aprtament per qira 1+1 tek rruga "mihal grameno", prane depove te ujit per 21,000 all. apartamenti ndodhet ne nje shtepi 1 kateshe me oborr, parkim dhe eshte hyrje me vete. apartamenti eshte 62 m2 dhe eshte organizuar nga nje korridor qe ben li... 28/10/2020 18:38... Lexo detajet..

23,000 Leke Ndarje qeraje  Kerkojme nje vajze korrekte per ndarje qeraje.Aktualisht jemi 2 vajza.Shtepia es

23,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (4.05 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Kerkojme nje vajze korrekte per ndarje qeraje.aktualisht jemi 2 vajza.shtepia eshte 2+1 e mobiluar ne gjendje shume te mire,kati i 3 i nje pallati. ka 2 dhoma gjumi,1 kuzhine, sallonin,1 banjo dhe 1 ballkon.te interesuarat te kontaktojne ne wp.... 28/10/2020 18:38... Lexo detajet..

16,000 Leke Jap shtepi me qera JAP SHTEPI ME QERA NE SAUK ,
 1+1 E RE 
.UJE ,DRITA 24 ORE

16,000 Leke

Sauk | Tirane (3.25 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

Jap shtepi me qera ne sauk , 1+1 e re .uje ,drita 24 ore... 28/10/2020 18:38... Lexo detajet..

420 Euro

Jepet me qera kati iii i nje vile me hapsire 140m2 me strukture 3+1 me kuzhine me vete +1 studio + 1 tualet dhe me 2 ballkone te medha| nje mundesi e ... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon **totalisht i investuar | vendndodhje perfekte midis pazarit te ri dhe selvise| mobilim bashkekohor | pallat ultr... (Premium 31.12.2020)

700 Euro Apartament 2+1 me qera, pranë RTsh +355 69 427 1682
Apartamenti  ndodhet tek Rruga Ismail Qemali pranë RTSH

I

700 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
112 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

+355 69 427 1682 apartamenti  ndodhet tek rruga ismail qemali pranë rtsh informacion i pergjithshem: • siperfaqe 112 m2 • kati 6 banim organizohet nga: • salloni ndenjes • ambjenti gatimit • 2 dhoma gjumi •  2 ... 28/10/2020 18:38... Lexo detajet..

220 Euro Qera, Apartament 2+1, Ali Demi, Tiranë. 220 € /Muaj Apartamenti ndodhet në zonën e Ali Demit, Tiranë.
Informacion mbi apartament

220 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.38 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
170 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
7
Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e ali demit, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 168 m2. • kati i 8. apartamenti disponon: • ambient ndenjie. • ambient gatimi. • 2 dhoma gjumi. • 2 tualet. • vera... 28/10/2020 18:20... Lexo detajet..

500 Euro Jepet Apartament 3+1 me qira tek rruga kavajes i mobiluar!  Apartament 3+1 Per qira 📍 Vendondodhja-Rruga Kavajes
📐Siperfqja 120 m2

500 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
121 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

apartament 3+1 per qira 📍 vendondodhja-rruga kavajes 📐siperfqja 120 m2 💵 cmimi 500 euro, jepet apartament 3+1 ne nje pallat te ri me ashensor, shkalle me drit, administrim 24h . apartamenti organizohet ne sallon dhe kuzhine me hapsire te ... 28/10/2020 17:42... Lexo detajet..

350 Euro Jepet Apartament 2+1 i Mobiluar tek farmacia 10 per familjare!! Jepet Apartament  me qera 2+1 super i mobiluar te Universiteti i Mjekesise. Apar

350 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Jepet apartament me qera 2+1 super i mobiluar te universiteti i mjekesise. apartamenti eshte nje pallat te 2019 te mire administruar. me nje mobilim shume cilesor apartamenti eshte i mire organizuar. cmimi 350€ per nje vizite ne prone kontakto 0... 28/10/2020 17:42... Lexo detajet..

255 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon ne astir (ozoni) pallat i ri me ashensor | mobilim i kompletuar | kondicioner inverter | hapesire e bolleshme me ... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Jepet Apartament 1+1 Midis Myslym Shyrit Dhe Rruges Kavajes

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartamenta 1+1 totalisht i mobiluar mbrapa karburant kastrati tek rr myskyn shyri. ambjenti eshte i ndare ne nje korridor qe te con tek dhoma e... (Premium 04.11.2020)

350 Euro Super ap 1+1+post parkimi tek Green City Ofrohet apartament luksoz 1+1+post parkimi ne kompleksin Green City, prane Fushe

350 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
61 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Ofrohet apartament luksoz 1+1+post parkimi ne kompleksin green city, prane fushes se aviacioni! apartamenti eshte ne katin e dyte banim, i pa banuar me pare. i mobiluar ne menyre moderne, eshte i shtruar i gjithi me parket, hidrosanitare in caso, ndr... 28/10/2020 17:41... Lexo detajet..

380 Euro Jepet apartament me 2+1 me qira i Mobiluar me oxhak funksional!! Tek Ministria jashtme jepet Apartament 2+1 me qira i Mobiluar! Ësht i organizua

380 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
112 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Tek ministria jashtme jepet apartament 2+1 me qira i mobiluar! Ësht i organizuar ne sallon me kuzhinë dy dhoma gjumi , tualet ... 28/10/2020 17:38... Lexo detajet..

400 Euro Jepet Apartament 3+1 me qira tek Prokuroria Tiranes! 🏡 Apartament 3+1 me qera.
📍 Vendondodhja- Prokuroria Tiranes!
📐Siperf

400 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.93 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
116 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

🏡 apartament 3+1 me qera. 📍 vendondodhja- prokuroria tiranes! 📐siperfqja 116m2 💵 cmimi 400 euro, jepet apartament 3+1 me qera ne nje pallat te ri me ashensor ne katin e 5-te, administrim 24h.apartamenti organizohet ne sallon dhe kuzhi... 28/10/2020 17:38... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim