parku autobuz  

 Online 221 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 221 lexues | 1 njoftime ne pritje
550 Euro

Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Apartament 1+1!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.33 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

- ne zemer te tiranes, tek shallvaret, jepet me qira apartament shume i vecante. apartamenti eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e a... (Premium 23.04.2020)

300 Euro

Jepet me qera apartament 2 + 1 (83 m2) mbi kristal center (rr. bill klinton) zone me mundesi parkimi | parket | pallat i ri | mobilim cilesor | ndrici... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Jepet me qera apartament 3+1+2wc +2ballkone te liqeni i thate( me super pamje), pallat i ri me ashensor , apartamenti i pabanuar me pare*, cdo gje esh... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

apartament 1+1 ne nje super zone ** 21dhjetori - jepet per here te pare me qera | shtruar me parket | druri gjitha dhomat | apartamenti ka panele die... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Jepet me qira apartament 2+1 ne rrugen muhamed gjollesha , prane inxhinierise se ndertimit . apartamenti eshte 88m2 i organizuar ne nje ambient ndenj... (Premium 28.01.2020)

450 Euro
Jepet me Qira Apartament 2+1! Jepet me qira per familjare apartament i mobiluar me kushte te mira. Apartament

Jepet Me Qira Apartament 2+1!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

jepet me qira per familjare apartament i mobiluar me kushte te mira. apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe te kerkuara tek 21 dhjetori. ambienti ndahet ne nje sallon te bollshem, 2 dhoma gjumi( nje dhome femijesh dhe nje dhome ma... 27/01/2020 19:14... Lexo detajet..

350 Euro
2+1 prane vizion plusi super apartament Jepet me qera 2+1 prane vizion plus, apartamenti eshte super imobiluar plotesish

2+1 Prane Vizion Plusi Super Apartament

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera 2+1 prane vizion plus, apartamenti eshte super imobiluar plotesisht ne menyre moderne e bashkohore, me parket , pallat i ri me ashensor kati i 6. cmimi 350€... 27/01/2020 19:14... Lexo detajet..

350 Euro
Super apartament 2+1+2 prane Artistit ne Don Bosko... Jepet me qera 2+1+2 ne zone shume te preferuar. Apartamenti eshte totalisht i in

Super Apartament 2+1+2 Prane Artistit Ne Don Bosko...

Don Bosko | Tirane (2.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera 2+1+2 ne zone shume te preferuar. apartamenti eshte totalisht i investuar, me c'do gje te re dhe cilesore. apartamenti eshte pothuajse i pabanuar. ... 27/01/2020 19:05... Lexo detajet..

350 Euro Super apartament luksoz tek hotel Ferrari.... Jepet me qera 2+1+2 ne zone shume te preferuar. Apartamenti eshte totalisht i in

Super Apartament Luksoz Tek Hotel Ferrari....

Don Bosko | Tirane (1.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
99.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera 2+1+2 ne zone shume te preferuar. apartamenti eshte totalisht i investuar, me c'do gje te re dhe cilesore. apartamenti eshte pothuajse i pabanuar. ... 27/01/2020 19:04... Lexo detajet..

370 Euro Jepet Me Qira Apartament 2+1! Ne Komunen e Parisit, tek Kompleksi Dinamo, ne rrugen Liman Kaba, jepet me Qira

Jepet Me Qira Apartament 2+1!

Kodra e Diellit | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

ne komunen e parisit, tek kompleksi dinamo, ne rrugen liman kaba, jepet me qira apartament 2+1, ne katin e 3 te nje pallati te ri, me ashensor. apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem, bashke me ambjentin e gatimit dhe dalje ne ball... 27/01/2020 18:52... Lexo detajet..

300 Euro APARTAMENT 1+1 ME QERA 21 DHJETORI Jepet me qera Apartament 1+1 me siperfaqe 61 m2, Rruga Frosina Plaku. Apartamen

Apartament 1+1 Me Qera 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
61.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 61 m2, rruga frosina plaku. apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati te ri me ashensor . organizohet ne sallon me kuzhine te perbashket,1 dhoma gjumi, 1 tualete, 2 ballkone ,termoizolim. (kundr... 27/01/2020 18:50... Lexo detajet..

450 Euro Apartament 2+1 me qera ,mobilim bashkekohore Tek Selvia , jepet me qera super apartament 2+1 i mobiluar ne menyre bashkekohor

Apartament 2+1 Me Qera ,mobilim Bashkekohore

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.68 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Tek selvia , jepet me qera super apartament 2+1 i mobiluar ne menyre bashkekohore . apartamenti eshte ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor . mobilimi eshte bashkekohore , i mirembajtur dhe eshte hera pare qe jepet me qera . apartamenti eshte... 27/01/2020 18:46... Lexo detajet..

30,000 Leke Apartament 1+1 me qera tek Rr.Elbasanit Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 48m2 ne katin e 2 te nje pallati te ri

Apartament 1+1 Me Qera Tek Rr.elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
48.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 48m2 ne katin e 2 te nje pallati te ri prane fakultetit te gjuheve te huaja tek rruga e elbasanit.apartamenti organizohet nga 1 dhome gjumi,1 sallon me kuzhine te perbashket,1 tualet,1 ballkon.ambienti ofrohe... 27/01/2020 18:44... Lexo detajet..

800 Euro Jepet me qira super apartament ! Ne Komunen e Parisit, ne nje objekt te ri jepet super aparament me qira i sapo a

Jepet Me Qira Super Apartament !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne komunen e parisit, ne nje objekt te ri jepet super aparament me qira i sapo areduar me arkitekt. apartamenti organizohet ne koridor i cili ben shperndarjen ne ne soxhorno + zonen e gatimit te pajisur me elektroshtepiaket me te fundit, ne dhomat e ... 27/01/2020 18:42... Lexo detajet..

30,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Ali Demi( Perballe Big Marketit)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 2+1,totalisht i mobiluar dhe i organizuar ne menyre mjaft komode,sallon ndenje,2 dhoma gjumi,banjo me dritare,ngrohje/ftohje.... (Premium 04.03.2020)

400 Euro

tek komuna e parisit, jepet me qira super apartament 2+1. apartamenti ndodhet ne katin e peste brenda qendres kristal dhe ka orientim nga jugu cka i ... (Premium 06.05.2022)

370 Euro

2+1+ballkon (95 M2) - Don Bosko, I Pabanuar Me Pare Ne Pallat Te Ri | Arreduar Me Gusto - Parket

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera 2+1+ballkon (95 m2) - don bosko, i pabanuar me pare ne pallat te ri | arreduar me gusto | shtruar me parket super cilesor | kondicioner ... (Premium 31.12.2020)

1,800 Euro

Ambjent mjaft mire i organizuar ne nje nga zonat me te mira te tiranes ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 10 katesh. ambjenti eshte open space me nje... (Premium 15.02.2020)

Mobilimi:Bosh

1,800 Euro

450 Euro Jepet apartament 2+1 me qera ne Bllok Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 ambjent gatimi+ndenje, 1 tual

Jepet Apartament 2+1 Me Qera Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 ambjent gatimi+ndenje, 1 tualet, 1 korridor dhe 2 ballkone. jepet totalisht i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket dhe mobiljet. ngrohja dhe ftohja jane me sistem kondicionimi ne cdo ambjent.... 27/01/2020 18:42... Lexo detajet..

400 Euro Super apartament me qira ne Bllok, 2+1, Super apartament me qira ne Bllok, 2+1, per vetem 400 euro/muaj!
Per me shume i

Super Apartament Me Qira Ne Bllok, 2+1,

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.85 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Super apartament me qira ne bllok, 2+1, per vetem 400 euro/muaj! per me shume info, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/jepet-shtepi-me-qera-ne-bllok/[/urlcode]... 27/01/2020 18:41... Lexo detajet..

35,000 Leke Apartament 1+1 me qera prane St Trenit Apartament i kompletuar ne nje zone qendrore, i pershtatshem per nje familje, ci

Apartament 1+1 Me Qera Prane St Trenit

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.15 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament i kompletuar ne nje zone qendrore, i pershtatshem per nje familje, cift ose nje person... 27/01/2020 18:40... Lexo detajet..

400 Euro APARTAMENT 2+1 ME QIRA, TEK MYSLYM SHYRI Jepet apartament 2+1 me qira, me siperfaqe 119 m2. Ndodhet ne Rrugen Myslym Shy

Apartament 2+1 Me Qira, Tek Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
119.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Jepet apartament 2+1 me qira, me siperfaqe 119 m2. ndodhet ne rrugen myslym shyri prane gjimnazit “arben broci”. organizohet ne nje sallon te madh ndenjeje se bashku me kuzhinen , dy dhoma gjumi , dy tualete dhe dy ballkone. apartamenti eshte ne... 27/01/2020 18:39... Lexo detajet..

50,000 Leke APARTAMENT ME QERA 2+1 TEK SHESHI WILLSON Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 72m2 , apartamenti ndodhet tek Sheshi

Apartament Me Qera 2+1 Tek Sheshi Willson

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.01 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 72m2 , apartamenti ndodhet tek sheshi willson tek rruga perlat rexhepi. hyrja ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues ne gjendje shume te mire , organizohet me sallon kuzhin te perbashket , 2 dhoma gjum... 27/01/2020 18:38... Lexo detajet..

300 Euro APARTAMENT 1+1 ME QIRA TEK KODRA E DIELLIT Jepet me qera Apartament 1+1 me siperfaqe 72m2. Rruga Bill Klinton.Apartamenti

Apartament 1+1 Me Qira Tek Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane (2.17 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 72m2. rruga bill klinton.apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati te ri me ashensor.organizohet ne sallon me kuzhine te perbashket,1 dhoma gjumi,1 tualet,1ballkon. Çmimi 300 euro.... 27/01/2020 18:37... Lexo detajet..

1,500 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT PËR ZYRA, RRUGA E KAVAJËS, TIRANË Jepet me qira apartament 5+1 për zyra tek Rruga e Kavajës, pranë qendrës, Ti

Jepet Me Qira Apartament PËr Zyra, Rruga E KavajËs, TiranË

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
5+1 Dhoma | Kuzhine
270.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Jepet me qira apartament 5+1 për zyra tek rruga e kavajës, pranë qendrës, tiranë. ndodhet në katin e 9 dhe organizohet në 5 dhoma, 1 sallon i madh, 2 banjo, 2 ballkone. ka sipërfaqe totale 270 m², nga të cilat 250 m² janë sipërfaqe e bre... 27/01/2020 18:33... Lexo detajet..

600 Euro Jepet shtepi me qira 2+1+2 ne zonen e Bllokut Apartamenti ndodhet ne zemer te bllokut me pamje fantastike dhe orjentim perfekt

Jepet Shtepi Me Qira 2+1+2 Ne Zonen E Bllokut

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ndodhet ne zemer te bllokut me pamje fantastike dhe orjentim perfekt. i organizuar nga 2 dhoma gjumi ku njera eshte dhome matrimoniale e bollshme me nje verand te madhe, tjetra dhome gjumi normale, salloni bollshem bashke me ambjentin e ... 27/01/2020 18:32... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet me qera apartamentin 2+1 mobiluar ne Astir Apartament me qera 2+1,
i mobiluarkati 
Kati 3,pallati i ri me ashensor,
Vend

Jepet Me Qera Apartamentin 2+1 Mobiluar Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament me qera 2+1, i mobiluarkati kati 3,pallati i ri me ashensor, vendndodhja astir ... 27/01/2020 18:21... Lexo detajet..

390 Euro

Apartament 2+1+ballkon (99 m2) tek kristal center, i pabanuar me pare | pallat i ri me ashensor | parket | mobilim i ri dhe bashkekohor | hapesire e m... (Premium 31.12.2020)

450 Euro

Jepet Me Qera Apartament Luksoz 2+1+2 Ne Bllok Me Ashensor, I Pabanuar Me Pare

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.15 Km nga qendra) ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2 me siperfaqe 130 m2 ne bllok tek petro nini ne katin 4 me ashensor te nje pallati te ri. apartamenti organizohet nga... (Premium 02.02.2020)

400 Euro

Jepet Ap 2+1 Me Garazhd Pran Shkolles Baletit

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.07 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor , pallat i ndertuar vitet e fundit , i mire administruar pas shkolles baletit m... (Premium 24.02.2020)

220 Euro

1+1 Tek Stokholmi (klani- Rest. Fresku) (qetesi & Mundesi Parkimi) - Mobilim I Ri (kend Cilesor) | K

Fresku/Linze | Tirane (3.56 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

1+1 super tek stokholmi midis (klanit, dhe rest. freskut / rr. dalip topi )qetesi dhe mundesi parkimi) - mobilim i ri (kend cilesor) | kondicioner | n... (Premium 31.12.2020)

250 Euro Jepet me qera apartamentin 1+1 mobiluar.Astir tek bar oslo Jepet me qera apartamentin 1+1 i mobiluar tek bar kafe Oslo 
Kati 7 pallat i ri

Jepet Me Qera Apartamentin 1+1 Mobiluar.astir Tek Bar Oslo

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartamentin 1+1 i mobiluar tek bar kafe oslo kati 7 pallat i ri me ashensor cmimi 250€ muaj... 27/01/2020 18:20... Lexo detajet..

1,300 Euro Penthouse me qera Jepet me qera penthouse me siperfaqe 215 m2. Apartamenti ndodhet te liqeni artif

Penthouse Me Qera

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.13 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
215.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera penthouse me siperfaqe 215 m2. apartamenti ndodhet te liqeni artificial i tiranes. eshte i organizuar ne sallon bashke me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. ... 27/01/2020 18:07... Lexo detajet..

40,000 Leke apartament per qira Super apartament 2+1 per qira.
Pe rnje vizite ne prone me kontaktoni!

Apartament Per Qira

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.50 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Super apartament 2+1 per qira. pe rnje vizite ne prone me kontaktoni!... 27/01/2020 18:06... Lexo detajet..

350 Euro Super apartament 2+1 per qira Super apartament 2+1per qira i investuar.
Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati e

Super Apartament 2+1 Per Qira

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Super apartament 2+1per qira i investuar. ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues. per nje vizite ne prone me kontaktoni!... 27/01/2020 18:06... Lexo detajet..

400 Euro

Apartament super cilesor 1+1+verande (150 m2) tek 7 xhuxhat (etc-rr. e elbasanit) zone perfekte | pallat i ri me ashensor | verande e madhe| mobilim d... (Premium 31.12.2020)

1,400 Euro

Apartament Luxi 3+1+post Parkimi Per Qera Prane Shkolles Partizani!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.24 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera aprtament luxi 3+1 prane shkolles partizani ne rrugen 4 deshmoret! ne nje nga ndertimet me cilesore te tiranes apartamenti ndodhet ne ka... (Premium 07.02.2020)

450 Euro

Perballe ambasades amerikane ,jepet me qera apartament 2+1+2 .apartamenti eshte organizuar ne koridor , sallon +kuzhine ,2 dhoma gjumi ,2 ballkone dh... (Premium 08.02.2020)

450 Euro

Apartament 2+1 Me Qera ,mobilim Bashkekohore

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.68 Km nga qendra) Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Tek selvia , jepet me qera super apartament 2+1 i mobiluar ne menyre bashkekohore . apartamenti eshte ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor . ... (Premium 15.02.2020)

300 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 tek 9 kateshet. apartamenti ka nje siperfaqe prej 70 m2 dhe eshte e organizuar ne nje dhome ndenjeje te perbashket me amb... (Premium 28.01.2020)

330 Euro

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Komuna E Parisit Tek Lulishtja

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.54 Km nga qendra) ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen me te kerkuar te komunes se parisit, prane lulishtes, ne pallat te ri me ashensor. apartamenti eshte teresish... (Premium 17.02.2020)

300 Euro

Super Apartament Me Qira 1+1

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.68 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira super apartament i investuar te bulevardi zogu i prane stc te trenit. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te banimit dhe organizohet nga am... (Premium 15.02.2020)

500 Euro

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobil... (Premium 07.08.2020)

250 Euro Jepet Apartament 2+1+2 me qira ne Fresk Jepet Apartament 2+1+2 me qira ne fillim te Freskut ne nje zone mjaft te qete pr

Jepet Apartament 2+1+2 Me Qira Ne Fresk

Fresku/Linze | Tirane (3.52 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet apartament 2+1+2 me qira ne fillim te freskut ne nje zone mjaft te qete prane stacionit te urbanit , marketeve etj. apartamenti eshte i organizuar nga dy dhoma gjumi ,sallon i bollshem ,koridor, tre ballkone si dhe dy tualete. apartamenti jep... 27/01/2020 17:54... Lexo detajet..

1,100 Euro APARTAMENT 2+1 PER QIRA ,AMBASADOR 3 Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 117m2 ne rrugen Dervish Hima, prane S

Apartament 2+1 Per Qira ,ambasador 3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.98 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
18 Kati

Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 117m2 ne rrugen dervish hima, prane stadiumit te ri . ndodhet ne katin e 18 me ashensor. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualet. ofrohet teresisht i mobiluar edhe ne gjendje... 27/01/2020 17:48... Lexo detajet..

300 Euro Apartament 2+1 Qira, Liqeni 🏡 Apartament i mobiluar me kushte bashkekohore me qira, prane Liqenit te Tira

Apartament 2+1 Qira, Liqeni

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

🏡 apartament i mobiluar me kushte bashkekohore me qira, prane liqenit te tiranes, ne rrugen bill klinton. 🏠 organizimi: 1 sallon, 2 dhoma gjumi, tualet 💢 orientimi perendim, i shtruar me parket, kondicioner, tavan gipsi me spote, siste... 27/01/2020 17:48... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim