rruga kavajes pallati 132 image 

 Online 229 lexues | 22 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 229 lexues | 22 njoftime ne pritje
350 Euro

2+1+bllk, Super Cilesor (vizioni-don Bosko) Pallat I Ri Me Ashensor | I Mobiluar | Kondicioner

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qera super apartament 2+1+ballkon (85 m2) tek vizioni (don bosko) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | cdo dhome e kople... (Premium 31.12.2019)

350 Euro

Q1525 te dhenat e ndarjes: - 2 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine - 1 tualet - 1 korridor - 1 ballkon - sip totale:90 - sip bruto: 85... (Premium 09.02.2020)

800 Euro

Qender, Apartament 3+1+2 Me Qira, Mobilim Komod!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Ne qender te tiranes, ne nje zone te zhvilluar ne te gjitha aspektet, jepet me qira apartament 3+1. zona ploteson te gjitha standartet e jetes bashkek... (Premium 23.04.2020)

225 Euro

Jepet me qera 1+1 (80 m2) tek rruga 5 maji (concord center) parkim | mobilim cilesor | kondicioner | veshje kapot | shtruar me pllake cilesore | punim... (Premium 31.12.2019)

350 Euro
Jepet apartament me qera 2+1 Kompleksi Dinamo Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar shume mire, ne menyre bashkohore dhe cil

Jepet Apartament Me Qera 2+1 Kompleksi Dinamo

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.60 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar shume mire, ne menyre bashkohore dhe cilesore, me 2 banjo. 3 ballkone... 15/12/2019 21:48... Lexo detajet..

250 Euro
Jepet me qira apartament 2+1 tek Kopshti Botanik Jepet me qira apartament 2+1 tek Kopshti Botanik afer tek xhamia , pallat i ri

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek Kopshti Botanik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 tek kopshti botanik afer tek xhamia , pallat i ri me ashensor, apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore elektroshtepiake cilesore dhe funksionale. hyrja perfshin dy dhomat e gjumit , dhome ndenje , dhome gatimi... 15/12/2019 21:45... Lexo detajet..

245 Euro
Qera,ID 219215,Ap 1+1,rruga Bardhyl,Cmimi 245 euro. Tek Kryqezimi i rruges Bardhyl me rrugen Hoxha Tahsim,jepet me qera Ap 1+1,ne ka

Qera,id 219215,ap 1+1,rruga Bardhyl,cmimi 245 Euro.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.50 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Tek kryqezimi i rruges bardhyl me rrugen hoxha tahsim,jepet me qera ap 1+1,ne katin e peste ,pa ashensor,me sip prej 55 m2,e mobiluar totalisht,me korridor,tualet,1 ballkon.id 219215,cmimi 245 euro.... 15/12/2019 21:42... Lexo detajet..

32,000 Leke Jepet me qira apartament 1+1 tek Medreseja Me qira jepet apartament 1+1 tek kryqezimi i farmacise 10.Hyrja eshte investuar

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Tek Medreseja

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Me qira jepet apartament 1+1 tek kryqezimi i farmacise 10.hyrja eshte investuar me parket, elektroshtepiake cilesore, mobilim bashkekohore.... 15/12/2019 21:37... Lexo detajet..

20,000 Leke Jepet me qera kati I 2 e mobiluar Jepet me qear kati I 2 
1+1 banjo dhe verant e madhe 
E mobiluar per me shum

Jepet Me Qera Kati I 2 E Mobiluar

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qear kati i 2 1+1 banjo dhe verant e madhe e mobiluar per me shum informacion kontaktoni ne numrin e celularit ... 15/12/2019 21:33... Lexo detajet..

15,000 Leke gazoniere gazoniere e kompletuar dhe arreduar

Gazoniere

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Gazoniere e kompletuar dhe arreduar... 15/12/2019 21:31... Lexo detajet..

200 Euro Aparament 1+1+garazh per qira te NEWS24 200euro Apartament 74 m2 i mobiluar me cdo gje te re. kati 5. Perendim. Ne cmim pefrshih

Aparament 1+1+garazh Per Qira Te News24 200euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartament 74 m2 i mobiluar me cdo gje te re. kati 5. perendim. ne cmim pefrshihet edhe nje garazh. objekti eshte i ri i sapoperfunduar, prane news 24 ne shkoze. fare prane objektit po kalon unaza e madhe e tiranes. ... 15/12/2019 21:29... Lexo detajet..

13,000 Leke Jepet shtepi me qera Jepet hyrje garsonere me qera

Jepet Shtepi Me Qera

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
20.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet hyrje garsonere me qera ... 15/12/2019 21:26... Lexo detajet..

250 Euro Super apartaament ne Myslym Shyr Jepet me qera super apartament ,i perbere nga 1 paradhome dhe 1 dhome gjumi. Apa

Super Apartaament Ne Myslym Shyr

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.57 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera super apartament ,i perbere nga 1 paradhome dhe 1 dhome gjumi. apartamenti eshte i kompletuar dhe ndodhet ne katin e 2,ne nje pallat te ri dhe te mire administruar. ... 15/12/2019 21:26... Lexo detajet..

30,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Prane Spitalit Nene Tereza

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.15 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 2+1,totalisht i mobiluar dhe i organizuar ne menyre mjaft komode,sallon ndenje,2 dhoma gjumi,banjo,ngrohje/ftohje apartament... (Premium 04.03.2020)

480 Euro

Super 2+1+2wc+2ballkone, tek rruga fortuzi | zone e preferuar | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | hapesire e madhe me planimet... (Premium 31.12.2019)

1,500 Euro

te ish kompleksi dinamo, rruga liman kaba jepet me qira apartamenti premium lux 3+1+2, me siperfaqe 170 m2 ,ne nje nder zonat dhe ndertimet me te mir... (Premium 06.05.2022)

250 Euro Apartament 2+1 Liqeni i Thatë, PRI 4091 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë, pranë Rrugë

Apartament 2+1 Liqeni I Thatë, Pri 4091

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e liqenit të thatë, pranë rrugës peti. informacion mbi apartamentin: • kati4 banim • sipërfaqa e apartamentit 125 m2 apartamenti jepet me qera bosh dhe disponon: • salloni ndenjes • 2 dhoma gj... 15/12/2019 21:19... Lexo detajet..

30,000 Leke QERA : APARTAMENT 2+1 ME SIP. 100 M2.NE RRUGA KAVAJES.(PRAPA QENRES TREGTARE GLOBE) Jap.Ap.me QERA. Apartament 2+1 i kompletuar.
Lexoje deri ne fund pastaj Telefo

Qera : Apartament 2+1 Me Sip. 100 M2.ne Rruga Kavajes.(prapa Qenres Tregtare Globe)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.14 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jap.ap.me qera. apartament 2+1 i kompletuar. lexoje deri ne fund pastaj telefono. eshte ne pallat te ri por pa ashensor. eshte ne katin e 6. eshte i kompletuar.jepet per familjar, cifte dhe persona te punesuar. jepet me afat kohor mbi nje vit. ... 15/12/2019 21:15... Lexo detajet..

500 Euro Apartament 2+1+2WC+Bllk (Sheshi Willson - Bllok) ne Pallat te Ri me Ashensor | Mobilim Cilesor | Kondicioner Jepet me Qera Apartament 2+1+2WC+Ballkon (100 m2) tek Sheshi Willson (Bllok) Lok

Apartament 2+1+2wc+bllk (sheshi Willson - Bllok) Ne Pallat Te Ri Me Ashensor | Mobilim Cil

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2wc+ballkon (100 m2) tek sheshi willson (bllok) lokacion perfekt | ashensor | mobilim i ri | kondicioner | hapesire e bolleshme me ndricim perfekt dhe planimetri te rregullt | shtruar me pllake super cilesore | pajisje el... 15/12/2019 21:13... Lexo detajet..

300 Euro Tirane jap me qera Apartament 2+1, Cmimi 300 Euro, ( OKAZION! Komuna Parisit) 
OKAZION! Komuna Parisit, afer ish New Yorkut
jepet me qera Apartament 2+1, pa

Tirane Jap Me Qera Apartament 2+1, Cmimi 300 Euro, ( Okazion! Komuna Parisit)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

okazion! komuna parisit, afer ish new yorkut jepet me qera apartament 2+1, pallat i ri me ashensor, i mobiluar ne menyre bashkohore, 2 tualete, kondicioner, ballkon. cmimi 300 euro, i diskutueshem.... ... 15/12/2019 21:10... Lexo detajet..

30,000 Leke OKAZION apartament 2+1 i ri i mobiluar 30.000/muaj Apartament i ri 2+1+2 Tualete dhe verande. Plotesisht i mobiluar me dy dhoma gju

Okazion Apartament 2+1 I Ri I Mobiluar 30.000/muaj

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.59 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament i ri 2+1+2 tualete dhe verande. plotesisht i mobiluar me dy dhoma gjumi sallon, gatim elektroshtepiake dhe kondicioner. i pershtatshem per familjare. ne kompleks pallatesh me administrim, ashensor, hapesira te perbashketa dhe mundesi parki... 15/12/2019 21:08... Lexo detajet..

25,000 Leke Qera, Apartament 2+1 Yzberisht, Tiranë. Cmimi 25.000 Lek Qera, Apartament 2+1 Yzberisht, Tiranë.
Apartamenti disponon: Ambjent gatimi,

Qera, Apartament 2+1 Yzberisht, Tiranë. Cmimi 25.000 Lek

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Qera, apartament 2+1 yzberisht, tiranë. apartamenti disponon: ambjent gatimi, ambjent ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon, apartamenti është i investuar, i mobiluar, pallat i ri, i pozicionuar në një zonë te aksesueshme dhe e preferuar ... 15/12/2019 21:06... Lexo detajet..

350 Euro 2+1+Bllk (90 m2) Kodra e Diellit - Pallat i Ri me Ashensor | PARKET | Mobilim Cilesor | Kondicioner Q1525

Te dhenat e ndarjes:

- 2 dhoma gjumi
- 1 sallon + 1 kuzhine
- 1 tu

2+1+bllk (90 M2) Kodra E Diellit - Pallat I Ri Me Ashensor | Parket | Mobilim Cilesor | Ko

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Q1525 te dhenat e ndarjes: - 2 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine - 1 tualet - 1 korridor - 1 ballkon - sip totale:90 - sip bruto: 85 - kati:3 - katet e pallatit :10 - viti i ndertimit: 2015 - ashensor: po karakteristika: ... 15/12/2019 21:01... Lexo detajet..

300 Euro Tirane, jepet 2+1 i mobiluar don bosko apartamenti ndodhet ne rrugen don bosko, eshte ne katin 4 pallat i ri me ashenso

Tirane, Jepet 2+1 I Mobiluar Don Bosko

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet ne rrugen don bosko, eshte ne katin 4 pallat i ri me ashensor prane hotel ferrarit. perbehet nga nje dhome ndenje me ambient gatim ngrenie me vete, 2 dhoma gjumi, 2 tualete. eshte totalish i mobiluar. jepet per afat te gjate... 15/12/2019 20:59... Lexo detajet..

230 Euro Ali Dem Jepet Me Qera 1+1 Prane fushes se Ali Demit Jepet me qera apartament 1+1.
 Apartamenti ndodhet ne

Ali Dem Jepet Me Qera 1+1

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
57.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Prane fushes se ali demit jepet me qera apartament 1+1. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistus,organizohet ne:1 dhome gjumi 1 sallon + kuzhine 1 tualet.... 15/12/2019 20:03... Lexo detajet..

245 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga 5 maji (concord center) i mobiluar | hapesire e bolleshme | pllake cilesore | kundrabufe me te gjitha pajisjet ... (Premium 31.12.2019)

35,000 Leke

Jepet me qera super apartament gjigant ne astir me siperfaqe 160 m2 ku perfshihet veranda. apartamenti eshte i organizuar nga salloni, ambienti i ga... (Premium 27.12.2019)

500 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+2wc+ballkon (100 m2) tek sheshi willson (bllok) lokacion perfekt | ashensor | mobilim i ri | kondicioner | hapesire e bol... (Premium 31.12.2019)

300 Euro Jepet me qera apartament sp 90 m2 KUBESI real estate jep me qera apartament sp 90 m2
Adresa: Afer Tregut Elektrik

Jepet Me Qera Apartament Sp 90 M2

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Kubesi real estate jep me qera apartament sp 90 m2 adresa: afer tregut elektrik. tirane. cmimi 300 euro kontakt: kubesairealestate@gmail.com tel: 0682801479... 15/12/2019 19:52... Lexo detajet..

32,000 Leke Jepet me qera 3+1 ,tek Dipllomat 1. Jepet me qera 3+1 mbrapa Dipllomati 1.Apartamenti eshte I mobiluar,ndodhet ne pa

Jepet Me Qera 3+1 ,tek Dipllomat 1.

Vasil Shanto | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera 3+1 mbrapa dipllomati 1.apartamenti eshte i mobiluar,ndodhet ne pallat ekzistues, ne kat 5,ka hapsira te bollshme. cmimi 32.000l... 15/12/2019 19:38... Lexo detajet..

200 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 MBRAPA Casa Italias Apartamenti eshte 1+1/200€ i mobiluar totalisht ndodhet ne kat te 2te me ashen

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Mbrapa Casa Italias

Kamez/Paskuqan | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti eshte 1+1/200€ i mobiluar totalisht ndodhet ne kat te 2te me ashensor.... 15/12/2019 19:38... Lexo detajet..

18,000 Leke Jepet gazioniere me qera e mobiluar Jepet me qera gazoniere e mobiluar

Jepet Gazioniere Me Qera E Mobiluar

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera gazoniere e mobiluar ... 15/12/2019 19:35... Lexo detajet..

350 Euro

Super Apartament 2+1+2 Ne Komune Te Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra) ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Apartament 2+1+2 me qira ne komune te parisit. apartamenti ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri me ashensor. as pallati, as apartamenti nuk k... (Premium 12.01.2020)

550 Euro

Prane ish ekspozites ,jepet me qera super apartament 2+1 i arreduar ne menyre bashkekohore dhe pjesa me e madhe e mobilimit eshte totalisht i ri .apar... (Premium 25.12.2019)

500 Euro

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobil... (Premium 07.08.2020)

350 Euro

Petro Nini ,super Apartament 1+1 Me Qera

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.32 Km nga qendra) Living In Tirana
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne petro nin ,ne pallat te ri shume cilesore ,jepet me qera apartament 1+1 i kompletuar . apartamenti ka mobilim bashkekohor . siperfaqja e brendshme ... (Premium 09.01.2020)

16,000 Leke Jap Gazoniere me qera.E mobiluar me te gjitha kushtet. Uje, drita 24 ore. Garzionere e ngrohte me drejtim jugu, kati i pare i nje vile

Jap Gazoniere Me Qera.e Mobiluar Me Te Gjitha Kushtet.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Uje, drita 24 ore. garzionere e ngrohte me drejtim jugu, kati i pare i nje vile ,mbrapa shkolles sportive vojo kushi. ka 2 rruge, del ne unaze direkt dhe tek pallati sportit asllan rusi.... 15/12/2019 19:32... Lexo detajet..

6,000 Leke Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje

Kerkohet Nje Vajze Per Ndarje Qeraje

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje ... 15/12/2019 19:30... Lexo detajet..

1,200 Euro Jepet me qira apartament 2+1+post parkimi tek Drejtoria Policise ! Jepet me qira apartament 2+1 perballe Drejtorise se policise tek rruga Sami Fras

Jepet Me Qira Apartament 2+1+post Parkimi Tek Drejtoria Policise !

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 perballe drejtorise se policise tek rruga sami frasheri . organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen , dy dhoma gjumi , nje tualet dhe dy ballkone . ne cmim perfshihet edhe nje post parkimi + taksat ! na kontak... 15/12/2019 19:29... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim