sh me qera tiran astir 

 Online 248 lexues | 7 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
350 Euro

Tek uet, jepet me qira apartament dupleks 1+1 me orientim perfekt. apartamenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati me 12 kate dhe organizohet nje sallon... (Premium 05.05.2021)

199 Euro

Super Cmim: 2+1+verande (165m2) (xhamllik- Brryl) Mobilim Cilesor | Parket | Kondicioner & Kaldaja

Brryli | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
165.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

2+1 tek vorri i bomit (brryl) me shume hapesire | i mobiluar i gjithi | dyshemeja me parket druri | kondicioner dhe kaldaja + oxhak ne dhomen e ndenje... (Premium 31.12.2020)

250 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 tek ish amb. jugosllave (rruga e durresit) zone perfekte | pallat i ri me ashensor | mobilim i kompletuar | kondicioner |... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Apartament 2+1 Me Qira Ne Vasil Shanto.

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

... (Premium 06.06.2020)

240 Euro

1+1+ Ballkon Ne Vasil Shanto (rr. Kryesore) Strukture Shume E Rregullt Dhe Mobilim I Kompletuar + Ko

Vasil Shanto | Tirane (2.17 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 ne vasil shanto - zone shume e preferuar | strukture shume e rregullt dhe mobilim i kompletuar | kuzhine me te gjitha ore... (Premium 31.12.2020)

300 Euro
21 Dhjetori,  Jepet me Qera Apartament 1+1 tek Kompleksi Kontakt Pranë 21 Dhjetorit,  tek Kompleksi Kontakt, Jepet me Qera Apartament 1+1 me a

21 Dhjetori, Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Kompleksi Kontakt

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Pranë 21 dhjetorit, tek kompleksi kontakt, jepet me qera apartament 1+1 me arredim komod, ne katin e 6 te nje pallati te ri, i pajisur me 2 ashensor. apartamenti ka siperfaqe te bollshme 75m2, i organizuar ne nje sallon te bollshem, ambjenti... 30/05/2020 14:19... Lexo detajet..

255 Euro
Duplex (21 Dhjetori) i Sapo Perfunduar | Cdo gje e Re | PARKET Jepet Me Qera Duplex I Sapo Perfuduar (21 Dhjetor - Rr. Frosina Plaku) Cdo Gje E

Duplex (21 Dhjetori) I Sapo Perfunduar | Cdo Gje E Re | Parket

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera duplex i sapo perfuduar (21 dhjetor - rr. frosina plaku) cdo gje e re | pallat i 2014 | parket | drita, uje dhe internet te perfshira ne cmim | perfekt per banim | te gjitha instalimet e reja q2000 te dhenat e ndarjes: - 1 dhom... 30/05/2020 14:19... Lexo detajet..

500 Euro
Tek Ish Ekpsozita Shqiperia Sot, buze rruge jepet me qira apartament 2+1+2 tualete. Tek Ish Ekpsozita Shqiperia Sot, buze rruge jepet me qira apartament 2+1+2 tuale

Tek Ish Ekpsozita Shqiperia Sot, Buze Rruge Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Tualete.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Tek ish ekpsozita shqiperia sot, buze rruge jepet me qira apartament 2+1+2 tualete. sip 112 m2. kati 10. pallat i ri. punime shume cilesore. apartament i kompletuar me cdo gje te re. cmimi 500 euro/muaj i pa diskutueshem. #qira #apartament #cilesi #k... 30/05/2020 14:19... Lexo detajet..

25,000 Leke APARTAMENT ME QERA 1+1, MATERNITETI RI Jepet me qera Apartament 1+1 me siperfaqe 66m2.
Ndodhet ne Bulevardin Zhan Dark

Apartament Me Qera 1+1, Materniteti Ri

Brryli | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 66m2. ndodhet ne bulevardin zhan dark perballe materniteti te ri. oganizohet ne sallonin e ndenjes se bashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi dhe nje tualet . ndodhet ne katin e 3 te nje pallati e... 30/05/2020 14:18... Lexo detajet..

25,000 Leke Apartament me qera 1+1 Jepet Apartament me qera 1+1 e mobiluar,e pershtatshme per cifte. Cmimi 25000, p

Apartament Me Qera 1+1

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet apartament me qera 1+1 e mobiluar,e pershtatshme per cifte. cmimi 25000, paradhenie 3 muaj.... 30/05/2020 14:18... Lexo detajet..

550 Euro Jepet apartament 3+2 me qira tek liqeni kolombo Ofrohet apartament 3+2 i konvertuar ne 2 dhoma gjumi nje dhome garderobe 2 tuale

Jepet Apartament 3+2 Me Qira Tek Liqeni Kolombo

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
142.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ofrohet apartament 3+2 i konvertuar ne 2 dhoma gjumi nje dhome garderobe 2 tualete dhe dy ballkone! mobilim shum i mire nje nder komplekset me te mira ne tirane shum afer me parkun e liqenit artificial me liqenin e thate dhe me bllokun... 30/05/2020 14:18... Lexo detajet..

30,000 Leke shtepi me qera jepet me qera 1+1 60 meter katror e konoletuar me te gjitha kushtet, pozicioni i

Shtepi Me Qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera 1+1 60 meter katror e konoletuar me te gjitha kushtet, pozicioni i shtepis esht shum strategjik , shtepia ndodhet 100 metra mbi spitalin amerikan ne rruge kryesore , ne katin e dyte dhe sapo del nga pallati esht stacioni autobuzit dhe e... 30/05/2020 14:18... Lexo detajet..

25,000 Leke shtepi me qera Jepet shtepi me qera tek Brryli ne kat te pare, totalisht e mobiluar me kushte b

Shtepi Me Qera

Brryli | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet shtepi me qera tek brryli ne kat te pare, totalisht e mobiluar me kushte bashkekohore, dhe me hapsire te bollshme per 2-3 persona.... 30/05/2020 14:09... Lexo detajet..

32,000 Leke 2+1+2 tualete astir 2+1+2 tualete ne Astir. Pallati mesaplik-05
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte

2+1+2 Tualete Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

2+1+2 tualete ne astir. pallati mesaplik-05 apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri buze rruge ne unaze. organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete, dy ballkone dhe korridori i cil... 30/05/2020 13:57... Lexo detajet..

330 Euro

Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Apartament 1+1 ! -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.62 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

tek myslym shyri, perballe drejtorise se policise, jepet me qira apartament 1+1 me shume drite, ne katin e 5-te te nje pallati te ri te mireadministr... (Premium 06.05.2022)

400 Euro

Jepet Super Ap 2+1 Te Garda

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ne bllok te garda - zone shume e preferuar | strukture shume e rregullt dhe mobilim i kompletuar | kuzhine me te gjitha ... (Premium 08.06.2020)

250 Euro

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Astir(prane Bar Artistit)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne hyrje te astirit ,pas bar artistit jepet me qera apartament 1+1,i mobiluar dhe i organizuar ne sallon ndenje,ambjent gatimi,dhome gjumi me krevat d... (Premium 17.11.2020)

250 Euro

Ne Vasil Shanto (besnik Sykja) Apt 1+1 Shume I Kendshem, Me Mobilim Cilesor Dhe Me Ngjyra Te Kombinu

Vasil Shanto | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ne vasil shanto (besnik sykja) apt 1+1 shume i kendshem, me mobilim cilesor dhe me ngjyra te kombinuara | kondicioner + cdo pajisje elektroshtepiake |... (Premium 31.12.2020)

140 Euro Ambjent kati 2te.i mire kompletuar.prane qendres tregtare concord. Pallat i ri.ambjent i kompletuar me te gjitha.garzonjer.prane qendres tregtare c

Ambjent Kati 2te.i Mire Kompletuar.prane Qendres Tregtare Concord.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
21.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Pallat i ri.ambjent i kompletuar me te gjitha.garzonjer.prane qendres tregtare concord.... 30/05/2020 13:54... Lexo detajet..

500 Euro Jepet me qera apartament 2+1 / Kodra Diellit 1 Jepet me qera apartament 2+1, Siperfaqe 135m², cmimi 500 euro ,kodra e diellit

Jepet Me Qera Apartament 2+1 / Kodra Diellit 1

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera apartament 2+1, siperfaqe 135m², cmimi 500 euro ,kodra e diellit 1,kati i 1-re banim. per me shume info kontaktoni ne nr 00355682000287... 30/05/2020 13:28... Lexo detajet..

700 Euro Jepet me qera apartament 2+1 / Liqeni i Thate Jepet me qera apartament 2+1 , Siperfaqe 95m²,cmimi 700 euro.
Per me shume inf

Jepet Me Qera Apartament 2+1 / Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 , siperfaqe 95m²,cmimi 700 euro. per me shume info kontaktoni ne nr 00355682000287... 30/05/2020 13:28... Lexo detajet..

1,600 Euro Te ETC, Jepet me qira nje Apartament 4+1. Tek ETC, European Trade Center shume Prane Qendres se Tiranes te Piramida jepet

Te Etc, Jepet Me Qira Nje Apartament 4+1.

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
4+1 Dhoma | Kuzhine
203.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Tek etc, european trade center shume prane qendres se tiranes te piramida jepet me qira nje apartament fantastik. ky apartament luksoz ndodhet në katin e 9 te nje nga ndërtesat më cilësore dhe një nga zonat më të mira të tiranës. sipërfaqja... 30/05/2020 13:25... Lexo detajet..

700 Euro Tek Kopshti Zoologjik Jepet me Qira Super Apartament 2+1! Tek Kopshti Zoologjik Jepet me Qira Super Apartament 2+1! Apartamenti ndodhet ne

Tek Kopshti Zoologjik Jepet Me Qira Super Apartament 2+1!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
170.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tek kopshti zoologjik jepet me qira super apartament 2+1! apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri, te mireadministruar e me ashensor dhe ka siperfaqe 120 m2. eshte i organizuar ne nje koridor i cili ben shperndarjen e ambjenteve, sallon... 30/05/2020 13:21... Lexo detajet..

450 Euro Ne Zemer te Tiranes, tek Shallvaret, Jepet me Qira Apartament shume i vecante. Ne Zemer te Tiranes, tek Shallvaret, Jepet me Qira Apartament shume i vecante. A

Ne Zemer Te Tiranes, Tek Shallvaret, Jepet Me Qira Apartament Shume I Vecante.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.33 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne zemer te tiranes, tek shallvaret, jepet me qira apartament shume i vecante. apartamenti eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e ambienteve, nga njera ane salloni i ndenjes i bollshem, me kuzhine me vete dhe dalje ne nje ballkon te ... 30/05/2020 13:21... Lexo detajet..

600 Euro Tek Garda, jepet me qira apartament 3+1 ne katin e 2-te te nje pallati te ri. - Tek Garda, jepet me qira apartament 3+1 ne katin e 2-te te nje pallati te ri i

Tek Garda, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Ne Katin E 2-te Te Nje Pallati Te Ri.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

- tek garda, jepet me qira apartament 3+1 ne katin e 2-te te nje pallati te ri i mireadministruar i pajisur me ashensor, i arreduar ne menyre mjafte komode. apartamenti eshte i organizuar ne: korridor i cili ben te mundur shperndarjen e ambienteve, s... 30/05/2020 13:20... Lexo detajet..

350 Euro Ne Qender te Tiranes, Jepet Super Apartament 2+1 Qira  Ne Qender te Tiranes ne nje nga zonat me te mira tek Selvia jepet me qira super

Ne Qender Te Tiranes, Jepet Super Apartament 2+1 Qira

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

ne qender te tiranes ne nje nga zonat me te mira tek selvia jepet me qira super apartament 2+1 me dy tualete ne nje pallat te ri me ashensor. apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati 7-katesh dhe ka siperfaqe 92m². organizohet ne nje korri... 30/05/2020 13:20... Lexo detajet..

199 Euro Super Cmim: 2+1+Verande (165m2) (Xhamllik- Brryl) Mobilim Cilesor | PARKET | Kondicioner & Kaldaja 2+1 tek Vorri i Bomit (Brryl) me Shume Hapesire | i Mobiluar i Gjithi | Dyshemej

Super Cmim: 2+1+verande (165m2) (xhamllik- Brryl) Mobilim Cilesor | Parket | Kondicioner &

Brryli | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
165.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

2+1 tek vorri i bomit (brryl) me shume hapesire | i mobiluar i gjithi | dyshemeja me parket druri | kondicioner dhe kaldaja + oxhak ne dhomen e ndenjes | dritare me grila | tualet me hidrosanitare cilesore | te gjitha instalimet funksionale q1728 ... 30/05/2020 13:20... Lexo detajet..

50,000 Leke

Apartament Me Qera 2+1 Per Zyre, 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane BEJD GROUP
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 per zyra, me siperfaqe 81 m2. ndodhet ne kryqezimin e 21 dhjetorit ne katin e dyte te nje pallati egzistues. organizohe... (Premium 25.06.2020)

Mobilimi:Bosh

50,000 Leke

300 Euro

Kompleksi kontakt (nga me te miret ne qytet) - apartament 2+1 ne pallat te ri me ashensor | mobilim cilesor dhe i ri | dysheme me pllake dhe parket | ... (Premium 31.12.2020)

32,000 Leke

2+1+2 Tualete Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

2+1+2 tualete ne astir. pallati mesaplik-05 apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri buze rruge ne unaze. organizohet ne nje sallon ... (Premium 03.06.2020)

280 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 ne qender - i mobiluar, me kondicioner dhe cdo pajijsje | hapesire e bolleshme ndricim perfekt | pamje e paster dhe pano... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Apartament 2+1 Per Qira Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane BejdGroup1
2+1 Dhoma | Kuzhine
133.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2 me siperfaqe 133 m2 tek komuna e parisit.ndodhet ne katin e 7,pallat i ri me ashensor. apartamenti ofrohet i mobiluar ... (Premium 25.06.2020)

1,000 Euro Tek Rruga Petro Nini Luarasi, Jepet Apartament 3+1 me Qira Tek Tregu Elektrik, prane Shkolles se Baletit jepet me qira apartament 3+1 me nj

Tek Rruga Petro Nini Luarasi, Jepet Apartament 3+1 Me Qira

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Tek tregu elektrik, prane shkolles se baletit jepet me qira apartament 3+1 me nje siperfaqe prej 150 m2 ne katin e pare te nje pallati te ri 10-katesh, ideal per zyra ose biznes. apartamenti eshte i organizuar ne: korridor qe ben te mundur shperndarj... 30/05/2020 13:20... Lexo detajet..

800 Euro Te Kompleks Kika 2 Jepet Me Qira Apartament ! Ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, jepet me qira apartament 3+1+2. Ap

Te Kompleks Kika 2 Jepet Me Qira Apartament !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.58 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
156.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes, jepet me qira apartament 3+1+2. apartamenti ka 156 m2 siperfaqe qe i organizohet ne: 1 dhoma matrimoniale, 2 dhoma femijesh, 2 tualete dhe dhome tharjeje.apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 8 ... 30/05/2020 13:19... Lexo detajet..

27,000 Leke jepet me qera 1+1 k pare Jepet me qera 1+1 kati ndertim i vjeter 
i kompletuar dhoma e gjumit ka trekrev

Jepet Me Qera 1+1 K Pare

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
52.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera 1+1 kati ndertim i vjeter i kompletuar dhoma e gjumit ka trekrevat krevate marinar edhe nje tek mungon televizori hyrje e vogel venndodhja mbrapa palmes arte jepet me afte te gjate cmimi 27000 leke i pa diskutushem parapagim 3 ... 30/05/2020 13:19... Lexo detajet..

800 Euro Ne rrugen Sami Frasheri, Jepet Apartament 3+1 me Qira! Ne zonen me strategjike ne Tirane, prane Drejtorise se Policise, Jepet me Qira A

Ne Rrugen Sami Frasheri, Jepet Apartament 3+1 Me Qira!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne zonen me strategjike ne tirane, prane drejtorise se policise, jepet me qira apartament 3+1 i mobiluar! apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri e te mireadministruar, dhe ka siperfaqe neto 110 m2. eshte i organizuar ne nje ambient shu... 30/05/2020 13:19... Lexo detajet..

240 Euro

Q2043 te dhenat e ndarjes: - 2 dhome gjumi - 1 sallon - 1 tualet - 1 kuzhine - 2 ballkon - sip totale: 87 m2 - sip neto (e brendshme) ... (Premium 31.12.2020)

300 Euro

Pranë 21 dhjetorit, tek kompleksi kontakt, jepet me qera apartament 1+1 me arredim komod, ne katin e 6 te nje pallati te ri, i pajisur me 2 ashen... (Premium 05.06.2020)

300 Euro

Apartament 1+1 Me Qira Ne Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... (Premium 06.06.2020)

32,000 Leke

Jepet apartament me qera buz rruges 5 maji,vendodhje shum e mir,ne nje kompleks te ri ku ka dhe nje shesh pushim,apartamenti eshte totalisht i mobilua... (Premium 10.06.2020)

330 Euro Prane Rruges se Kosovareve, Jepet me Qira Apartament 1+1! Tek Kryqezimi i Rruges se Kosovareve me Rrugen Liman Kaba jepet me Qira 1+1 i In

Prane Rruges Se Kosovareve, Jepet Me Qira Apartament 1+1!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Tek kryqezimi i rruges se kosovareve me rrugen liman kaba jepet me qira 1+1 i investuar. apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje ndertese tre kateshe me oborr dhe gjelberim. zona ne te cilen ndodhet apartamente eshte nder zonat me te preferuara mo... 30/05/2020 13:19... Lexo detajet..

35,000 Leke Apartament 2+1+2 me qira Jepet apartament me qera i tipologjise 2+1+2

Apartamenti organizohet nga: sal

Apartament 2+1+2 Me Qira

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
123.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet apartament me qera i tipologjise 2+1+2 apartamenti organizohet nga: sallo ndenje, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. apartamenti eshte 123 m2, kati 7, totali i kateve 9. eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. per me shume info, na kontaktoni... 30/05/2020 13:14... Lexo detajet..

290 Euro Apartament 1+1 me qera te Liqeni i Thate ne Tirane Liqeni i Thate, tek Kompleksi FZ Construction, jepet me qera Apartament 1+1, sip

Apartament 1+1 Me Qera Te Liqeni I Thate Ne Tirane

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Liqeni i thate, tek kompleksi fz construction, jepet me qera apartament 1+1, siperfaqe 72 m2, kati 2 me ashensor. apartamenti eshte i organizuar nga soxhonro, dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekoh... 30/05/2020 13:14... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim