shpi gazonjere 100 milek

 Online 209 lexues | 18 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
E Mobiluar
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Jepet me qera tek tregu elektrik - apt 2+1 i rikonstruktuar dhe i ri, ne pallat me ashensor | mobilim super cilesor | kondicioner dhe cdo pajisje elektroshtepiake funksionale | dhomat e gjumit te kompletuara | tualet me hidrosanitare cilesore | te gj... 28/11/2020 09:29... Lexo detajet..

E Mobiluar
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon tek rruga e kosovareve (intermedica) zone perfekte | pallat i ri me ashensor | banesa eshte e mobiluar | kondicioner | hapesire e bolleshme me ndricim shume te mire | orientim perfekt | dhome gjumi e bere me poros... 28/11/2020 20:18... Lexo detajet..

E Mobiluar
2+1
Dhoma|Sallon
109 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Me qera apt 2+1+2ballkone (109 m2) direkt me pamje nga parku i gjelberuar i eleonores ( kodra e diellit) | ka vetem 2 vite si shtepi ( investim i ri) | bere si per vete | kuzhina fantastike, pajisje marka "bosch" | dhomat e gjumit te bollshme te dyja... 28/11/2020 13:51... Lexo detajet..

600 Euro
Jepet me qera super 1+1 ne qender Jepet me qera super apartament me qender te tiranes 70 m2, e super mobiluar me

600 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.63 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
10
Kati

Jepet me qera super apartament me qender te tiranes 70 m2, e super mobiluar me mobiljet e fundit kati 10 me ashensor pallat i ri ... 28/11/2020 20:46... Lexo detajet..

350 Euro
Apartament Modern & I Kompletuar me Qera Tek 21 Dhjetori Jepet me qera apartament 1+1, 60m2 , prane 21 dhjetorit dhe "myslym sh

350 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

Jepet me qera apartament 1+1, 60m2 , prane 21 dhjetorit dhe "myslym shyrit". apartamenti organizohet nja nje sallon me kuzhine, nje korridor, nje dhome gjumi, nje tualet si dhe nje studio me pamje panoramike. apartamenti ofron nje arredim bashkohore... 28/11/2020 20:40... Lexo detajet..

20,000 Leke
jepet garsionere me qera Jepet garsionere me qera e kompletuar sip 40 m e pershtatshme per dy persona je

20,000 Leke

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.15 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
40 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet garsionere me qera e kompletuar sip 40 m e pershtatshme per dy persona jepet vetem per vajza vendodhja prane spitalit te pedriatrise cmimi 20000 lek 0682128577... 28/11/2020 20:22... Lexo detajet..

290 Euro 1+1+Bllk (Rr. e Kosovareve - Intermedica) Vendndodhje Perfekte | Ashensor | i Mobiluar | Kondicioner Jepet me qera apartament 1+1+ballkon tek rruga e kosovareve (intermedica) zone p

290 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.47 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon tek rruga e kosovareve (intermedica) zone perfekte | pallat i ri me ashensor | banesa eshte e mobiluar | kondicioner | hapesire e bolleshme me ndricim shume te mire | orientim perfekt | dhome gjumi e bere me poros... 28/11/2020 20:18... Lexo detajet..

600 Euro Jepet me qera apartament 2+1 tek Liqeni i Thate Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar tek liqeni i thate pallat i ri me ashens

600 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.70 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
111 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar tek liqeni i thate pallat i ri me ashensor cmimi 600 € rruga hamdi sina siperfaqja 111 m2 ... 28/11/2020 20:05... Lexo detajet..

100 Euro Vile 3 Kateshe multifunksionale per Qera ose Shitje. Me akses ne rruge kryesore vila eshte e pershtashme si ambient komercial si psh

100 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (6.21 Km nga qendra)
5+1
Dhoma|Sallon
300 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
3
Kati

Me akses ne rruge kryesore vila eshte e pershtashme si ambient komercial si psh banke, klinike mjekesore ose dentare, poste, call center, dyqan ose shoqata te ndryshme. ofrohet vile 3 kateshe me oborr perpara viles i shtruar dhe i pershtatshem pe... 28/11/2020 20:05... Lexo detajet..

27,000 Leke Shtepi me qera 1+1 Jepet apartament me qera 1+1 ne zonen e astirit. apartameni eshte i kompletuar n

27,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.35 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
56 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Jepet apartament me qera 1+1 ne zonen e astirit. apartameni eshte i kompletuar ne menyre bashkekohore me te gjitha kushtet e nevojshme. hyrja ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mireadministruar, me ashensor. apartamenti ka eficence te lar... 28/11/2020 20:05... Lexo detajet..

2,000 Euro Qera, Vile, Sauk, Tirane, PRI+18717 Vila eshte e pozicionuar ne zonen e saukut.
• informacion mbi vilen:
• nde

2,000 Euro

Sauk | Tirane (3.25 Km nga qendra)
5+1
Dhoma|Sallon
500 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Vila eshte e pozicionuar ne zonen e saukut. • informacion mbi vilen: • ndertim 3 katesh. • 500 m2 ndertim. • 400 m2 truall. • organizimi: • sallon ndenje. • ambinet gatimi. • 8 dhoma gjumi. • 5 tualete. • 4 ballkone. ... 28/11/2020 19:34... Lexo detajet..

300 Euro Qera, Apartament 1+1, Kodra E Diellit, Tirane PRI17949 Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e kodres se diellit, rruga “xhon kene

300 Euro

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e kodres se diellit, rruga “xhon kenedi”. informacion mbi apartamentin • siperfaqja e apartamentit 70m2 •ndertim i ri • kati 3 banim• orientim: jug-lindje • dokumentacioni: me certifikte pro... 28/11/2020 19:29... Lexo detajet..

420 Euro

Jepet me qera kati iii i nje vile me hapsire 140m2 me strukture 3+1 me kuzhine me vete +1 studio + 1 tualet dhe me 2 ballkone te medha| nje mundesi e ... (Premium 31.12.2020)

320 Euro

Jepet Ap 1+1 Ne Bllok Pran Librit Universitar

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

☑️jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne zonen e bllokut pran librit universitar me mundesi parkimi ... (Premium 20.12.2020)

35,000 Leke Apartament super te prokuroria 350 mij lek bashk me parkim Jepet apartament me qera 1+1 80 m2 te prokuroria e krimeve te renda. apartamenti

35,000 Leke

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.68 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet apartament me qera 1+1 80 m2 te prokuroria e krimeve te renda. apartamenti eshte ne pallat te ri me ashensor. este e mobiluar dhe cdo gje pothuajse e re. cmimi 350 mij lek bashk me parkim.... 28/11/2020 19:29... Lexo detajet..

600 Euro Super apartament për qira 2+1+2 Tek Liqeni i Thatë 600 Euro Super apartament për qira 2+1+2 
tek liqeni i thatë 
kati 2 me pamje nga l

600 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.70 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Super apartament për qira 2+1+2 tek liqeni i thatë kati 2 me pamje nga liqeni Çmimi: 600 euro/muaj apartamenti organizohet nga salloni+kuzhinë, 2 dhoma gjumi,2 tualete dhe ballkon. ... 28/11/2020 19:28... Lexo detajet..

250 Euro Shtepi private 3+1 e mobiluar Shtepi e re private 3+1 e mobiluar, siperfaqja 84 m2. gjithashtu ka dhe dy ball

250 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.59 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
84 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
2
Kati

Shtepi e re private 3+1 e mobiluar, siperfaqja 84 m2. gjithashtu ka dhe dy ballkone, njeri 18 m2 dhe tjetri 6 m2 .... 28/11/2020 19:28... Lexo detajet..

20,000 Leke 1+1 me qera fresku Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 1 pl

20,000 Leke

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
95 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 1 plus 1 totalisht i mobiluar . mobilim i ri dhe bashkohor pallat i ri dhe i mireadministruar uji dhe drita 24 ore parkim falas... 28/11/2020 19:28... Lexo detajet..

23,000 Leke Shtepi me qera, ditore ,per periudhe te shkurter,ose afat gjate Japim shtepi me qera ditore ,me qera afatshkurter dhe afatgjate sipas mundesive

23,000 Leke

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Japim shtepi me qera ditore ,me qera afatshkurter dhe afatgjate sipas mundesive qe na ofrohen shtepia eshte 1+1 e kompletuar kati i 3 prane qendres concord... 28/11/2020 19:28... Lexo detajet..

40,000 Leke APARTAMENT 2+1 ME QERA, KOMUNA E PARISIT Jepet apartament me qira 2+1 me siperfaqe 100 m2, ndodhet te komuna e parisit.

40,000 Leke

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet apartament me qira 2+1 me siperfaqe 100 m2, ndodhet te komuna e parisit. organizohet ne sallon ndenje + ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet. ndodhet ne katin e 2 pallat ekzistues. e mobiluar ne gjendje shume te mire dhe me shume hapesir... 28/11/2020 19:28... Lexo detajet..

30,000 Leke APARTAMENT 1+1 ME QERA, RRUGA KOSOVAREVE Jepet apartament me qira 1+1,me siperfaqe 65 m2,ndodhet tek rruga e kosovareve ,

30,000 Leke

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.47 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

Jepet apartament me qira 1+1,me siperfaqe 65 m2,ndodhet tek rruga e kosovareve ,kati i 9 i nje pallati te ri me ashensor . organizohet ne sallon ndenje + kuzhin ,dhome gjumi ,ballkon . cmimi :30,000 all ... 28/11/2020 19:28... Lexo detajet..

23,000 Leke Apartament - Me Qira - Ali Demi, Shqipëri Jepet per qira apartament 2+1 tek rruga Pasho Hysa 
jepet aprtament per qira 2+1 tek rruga "pasho hysa" per 23,0
2+1
Dhoma|Sallon
73 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

jepet aprtament per qira 2+1 tek rruga "pasho hysa" per 23,000 all. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje vile 5 kateshe por me hyrje me vete. apartamenti eshte 78 m2 dhe eshte organizuar nga nje korridor qe ben lidhjen me sallonin e ndenjes ku e... 28/11/2020 19:28... Lexo detajet..

17,000 Leke Jepet 1+1 me qera Jepet shtepi me qera 1+1 e mobiluar me te gjitha paisjet e pershtatshme per 3-4

17,000 Leke

Tjeter zone | Tirane (1.85 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
50 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet shtepi me qera 1+1 e mobiluar me te gjitha paisjet e pershtatshme per 3-4 persona.eshte e organizuar ne nje sallon ne te cilin ndodhet guzhina ,nje dhom gjumi edhe tualeti .eshte shtepi private ka dhe nje oborr te vogel.ndodhet ne fund te rruge... 28/11/2020 19:28... Lexo detajet..

350 Euro

100% i ri i investuar ( ne qese) apartament 2+1+2wc+garderobe+lavanteri ideuar me arkitekt, me oborr, tek ekonomiku (rr, dajti) me 2 post parkime | do... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Cdo gje me perkujdesje dhe shume shije ne apartamentin 2+1+ballkon ne vasil shanto (keshi ri) zone perfekte | ** para 1 viti bere i gjithe mobilimi ... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Jepet Me Qera 1+1 Tek 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra) NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma|Sallon
85.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet shtepi me qera tek 21 dhjetori e mobiluar. ... (Premium 15.12.2020)

350 Euro

Apartament 1+1 Me Qera Tek Stadiumi Dinamo

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.10 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
55.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet apartament me qera 1+1 tek stadiumi dinamo me nje siperfaqe prej 55 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. apartamenti perbehe... (Premium 30.11.2020)

400 Euro APARTAMENT ME QERA 2+ 1 Apartament me qera 2+1në tiranë, rruga lidhja e prizrenit, prane pallatit edil

400 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.14 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

Apartament me qera 2+1në tiranë, rruga lidhja e prizrenit, prane pallatit edil al 📍organizimi : 2+1 📍 kati i 1 jo i fundit, totali i kateve 4, 2 dhoma gjumi 1 banjo, vendparkim, bodrum, depo, kopesht, totalisht e rikostruktuar 📍 qera: 4... 28/11/2020 19:12... Lexo detajet..

400 Euro APARTAMENT ME QERA 2+1 Apartament me qera 2+1 në tirane, brenda qendres kristal
📍organizimi : 2+1

400 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
3
Kati

Apartament me qera 2+1 në tirane, brenda qendres kristal 📍organizimi : 2+1, kati i 3 jo i fundit ne pallat te ri me ashensor, totalisht e mobiluar 📍 qera: 400euro/muaj 📍 adresa - brenda qendres kristal për më shumë informacion ose... 28/11/2020 19:12... Lexo detajet..

35,000 Leke APARTAMENT ME QERA 2+1 Apartament me qera 2+1 në tiranë, rruga don bosko
📍organizimi : 2+1
📍

35,000 Leke

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartament me qera 2+1 në tiranë, rruga don bosko 📍organizimi : 2+1 📍 kati i 3 ne nje vile tre kateshe, totalisht e mobiluar, 2dhoma gjumi, sallon i madh ndenje 📍 qera: 35.000leke/muaj 📍 adresa - rruga don bosko për më shum... 28/11/2020 19:12... Lexo detajet..

450 Euro APARTAMENT ME QERA 2+1 📍 në rrugën qemal stafa tek prokuroria e përgjithshme jepet apartament me

450 Euro

Zone Periferike | Tirane (0.85 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
113 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
10
Kati

📍 në rrugën qemal stafa tek prokuroria e përgjithshme jepet apartament me qera 2+1 📍apartamenti ndodhet në katin e 10, jo të fundit. apartamenti organizohet në formë të rregullt : sallon i madh ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ... 28/11/2020 19:12... Lexo detajet..

300 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon me pamje komplet nga kopshti botanik (super lokacion) pallat i ri me ashensor | banese e mobiluar / kuzhine e re ... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Apartament 1+1 Me Qera Tek Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek myslym shyri. apartamenti ka nje siperfaqe prej 65m2, ku eshte i perbere nga 1 sallon, kuzhina, 1 dhome gjumi dhe 1 t... (Premium 30.11.2020)

400 Euro

Apartamet 2+1 Me Qira Tek Myslym Shyri!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
63.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamet 2+1 me qira tek rr myslym shyri! siperfaqja e apartamentit eshte 62 m2 . apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues, ne nje l... (Premium 30.11.2020)

20,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 1+1, Kati 1, Ne Rr Mihal Grameno.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera apartament 1+1, kati 1, ne rr mihal grameno. apartamenti eshte i pajisur me aneks, sobe, frigorifer, tv, lavatrice, kolltuqe dhe dhome g... (Premium 08.12.2020)

450 Euro APARTAMENT ME QERA 2+1 🏡 apartament me qera 2+1, rruga e elbasanit përball shkollës asim vokshi

450 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

🏡 apartament me qera 2+1, rruga e elbasanit përball shkollës asim vokshi 🏡 💶qera : 450 euro 📌vendndodhja : përball shkollës asim vokshi 📐sipërfaqe: 90m² 🏡 totalisht e mobiluar dhe e restauruar, kati i 3, pallat e r... 28/11/2020 19:12... Lexo detajet..

300 Euro APARTAMENT ME QERA 2+1 🏡 apartament me qera 2+1 tiranë, rruga hoxha tahsim, pranë pazarit të ri

300 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.11 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
89 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

🏡 apartament me qera 2+1 tiranë, rruga hoxha tahsim, pranë pazarit të ri 🏡 💶 qera : 300 euro 📌vendndodhja : rruga hoxha tahsim, pranë pazarit të ri 📐sipërfaqe: 89 m² 🏡apartament me qera 2+1, rruga hoxha tahsim... 28/11/2020 19:11... Lexo detajet..

400 Euro APARTAMENT ME QERA 1+1 🏡 apartament me qera 1+1 tiranë, rruga e kavajës, pranë prokurorise 🏡

400 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
45 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

🏡 apartament me qera 1+1 tiranë, rruga e kavajës, pranë prokurorise 🏡 💶 qera : 400 euro 📌vendndodhja : rruga e kavajës 📐sipërfaqe: 45 m² 🏡apartament me qera 1+1, rruga e kavajës, pranë prokurorisë, apartament... 28/11/2020 19:10... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim