shpi me qera komuna e parisit 

 Online 66 lexues | 27 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
255 Euro

I pabanuar me pare, tek rruga e barrikadave, apartament 1+1 shume cilesor, me mobilim te kompletuar | kend i ri | kuzhine funksionale | dhome gjumi e ... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

2+1 I Rikonstruktuar, Perball Ish Ekspozites,bllok (zone Perfekte) | Mobilim Cilesor / I Ri

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apt 2 + 1 i rikonstruktuar (85 m2) perball ish ekspozites - lulishtja 1 maj (zone perfekte) | mobilim cilesor dhe i ri | kondicioner | h... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Prane 21 dhjetorit jepet me qira super aparment 1+1. apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri, te mireadministruar. apartamenti eshte inv... (Premium 05.05.2021)

250 Euro

Super vendodhje (blv. zogu i - sigali - qender) apartament 1+1 i mobiluar me te gjitha orendite e nevojeshme | kondicioner dhe pajisje elektroshtepiak... (Premium 31.12.2020)

30,000 Leke
OKAZION apartament 2+1 i ri i mobiluar 30.000/muaj Jepet me qera apartement plotesisht i mobiluar. 104 M2, 2 dhoma gjumi, sallon 2

Okazion Apartament 2+1 I Ri I Mobiluar 30.000/muaj

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartement plotesisht i mobiluar. 104 m2, 2 dhoma gjumi, sallon 2 tualete, koridor dhe verande me tende. apartamenti eshte i ri dhe plotesisht i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket dhe kondicioner. ne katin e 7 nga 8 ne nje kompleks... 04/06/2020 23:56... Lexo detajet..

27,000 Leke
Jepet shpi me qera Jepet shpi me qera e mobiluar , eshte 75 mkatror 1+1 ne katin e dyte eshte shpi

Jepet Shpi Me Qera

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet shpi me qera e mobiluar , eshte 75 mkatror 1+1 ne katin e dyte eshte shpi private , ndodhet perballe kompleksit deliorgji!... 04/06/2020 23:27... Lexo detajet..

300 Euro
Qera te kodra e diellit 1 Apartament modern per qira tek Kodra e Diellit, Apartamenti ka nje sip. prej 62

Qera Te Kodra E Diellit 1

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament modern per qira tek kodra e diellit, apartamenti ka nje sip. prej 62 m2. apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje me kuzhine dhe ballkon. dhome matrimoniale me dalje ne ballkon, , dhe nje tualet ne korridor. apartamenti eshte i mobil... 04/06/2020 23:04... Lexo detajet..

300 Euro 1+1 me qera te kodra e diellit 

Apartament modern per qira tek Kodra e Diellit, Apartamenti ka nje sip. prej

1+1 Me Qera Te Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

apartament modern per qira tek kodra e diellit, apartamenti ka nje sip. prej 62 m2. apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje me kuzhine dhe ballkon. dhome matrimoniale me dalje ne ballkon, , dhe nje tualet ne korridor. apartamenti eshte i m... 04/06/2020 23:03... Lexo detajet..

350 Euro 21 Dhjetori jap me qera 1+1 me 350€ Tek 21-shi jap me qera apartament 1+1 ne katin e 5 mobilim luksoz me cdo gje te

21 Dhjetori Jap Me Qera 1+1 Me 350€

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Tek 21-shi jap me qera apartament 1+1 ne katin e 5 mobilim luksoz me cdo gje te re. sallon me hapesire dhe kuzhine gatimi, ka dalje ne ballkon. dhome gjumi matrimoniale, kondicioner ne 2 dhomat. punime shume cilesore dhe apartament me drite. rreth ... 04/06/2020 22:47... Lexo detajet..

25,000 Leke Durres, tek Vollga jepet 2+1 me pamje panoramike 25.000 leke Durres tek Vollga jepet me qera apartament 2+1 ne katin e 4 me pamje panoramike

Durres, Tek Vollga Jepet 2+1 Me Pamje Panoramike 25.000 Leke

Currilat | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Durres tek vollga jepet me qera apartament 2+1 ne katin e 4 me pamje panoramike nga deti. soxhorno dhe kuzhine gatimi, 2 dhoma gjumi, ballkon dhe tualet. apartamenti eshte vetem me kuzhine gatimi dhe elektroshtepiake. hapesire rreth 85m2.... 04/06/2020 22:47... Lexo detajet..

400 Euro 1+1 Komuna e Parisit luks 400€ Jap me qera apartament 1+1 ne katin e 5 pallat i ri me ashensor, mobilim totalis

1+1 Komuna E Parisit Luks 400€

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jap me qera apartament 1+1 ne katin e 5 pallat i ri me ashensor, mobilim totalisht i ri. arredim bashkekohore. soxhorno dhe ambient gatimi, dhome gjumi matimoniale, ballkon dhe tualet. hapesire rreth 70m2.... 04/06/2020 22:26... Lexo detajet..

330 Euro Pazari i ri jepet 1+1 mobilim i ri 330€ Pazari i ri jepet me qera apartament 1+1 ne katin e 5 te nje pallati te mireadmi

Pazari I Ri Jepet 1+1 Mobilim I Ri 330€

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Pazari i ri jepet me qera apartament 1+1 ne katin e 5 te nje pallati te mireadministruar. apartament i restauruar totalisht dhe me arredim te ri. sallon ndenje, kuzhine gatimi dhe dhome gjumi matrimoniale, tualet dhe ballkon. hapesire e bollshme, 65... 04/06/2020 22:26... Lexo detajet..

400 Euro Super apartament ne Bllok 400€ Jepet me qera super apartament ne bllok afer bar Whisky, ne katin e 4 pallat i m

Super Apartament Ne Bllok 400€

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera super apartament ne bllok afer bar whisky, ne katin e 4 pallat i mireadmknistruar. i restauruar dhe me mobilim te ri. soxhorno, ambient gatimi me vete, dhome gjumi matrimoniale dhe tualet. ... 04/06/2020 22:26... Lexo detajet..

300 Euro

Jepet Super Ap 1+1 Ne Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

☑️jepet apartament 1+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne myslym shyri i mobiluar shume mire dhe me pozicion strategjik ☑️apart... (Premium 08.06.2020)

330 Euro

Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Apartament 1+1 ! -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.62 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

tek myslym shyri, perballe drejtorise se policise, jepet me qira apartament 1+1 me shume drite, ne katin e 5-te te nje pallati te ri te mireadministr... (Premium 06.05.2022)

300 Euro

Okazion!! Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Myslym Shyri(pas Karburantit)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 2+1,i mobiluar dhe i organizuar ne sallon ndenje,ambjent gatimi,2 dhoma gjumi ,banjo. apartamenti ndodhet ne nje pallat te m... (Premium 17.11.2020)

225 Euro

Per here te pare me qera 2+1 tek vilat amerikane (afer ekonomikut) i mobiluar, me hapesire te bolleshme dhe strukture shume te mire | kondicioner dhe ... (Premium 31.12.2020)

250 Euro Super ap 1+1 tek mbikalimi kristalit ( bill klinton )  Apartament 1+1 tek mbikalimi i kristalit(Rruga bill klinton)e mobiluar me te gji

Super Ap 1+1 Tek Mbikalimi Kristalit ( Bill Klinton )

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartament 1+1 tek mbikalimi i kristalit(rruga bill klinton)e mobiluar me te gjitha kushtet per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 250 euro... 04/06/2020 22:07... Lexo detajet..

260 Euro jepet me qera 1+1 e mobiluar(prane Bar Oslo) astir apartamenti eshte teper komod dhe i mobiluar shume mire. Ka hapesira te bollshme

Jepet Me Qera 1+1 E Mobiluar(prane Bar Oslo) Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti eshte teper komod dhe i mobiluar shume mire. ka hapesira te bollshme dhe eshte i pajisur me kondicioner. perbehet nga dhoma e ndenjes, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni. vendoset kati 5 me ashensor. eshte totalisht i mobiluar. jepet pe... 04/06/2020 21:05... Lexo detajet..

400 Euro Prane 21 Djetorit, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1! Prane 21 Dhjetorit jepet me qira super aparment 1+1. Apartamenti ndodhet ne kati

Prane 21 Djetorit, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (103.30 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Prane 21 dhjetorit jepet me qira super aparment 1+1. apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri, te mireadministruar. apartamenti eshte investuar totalisht nga fillimi, sistemi elktrik, hidraulik, parket, vetrata dopjo xham, hidrosanitare ... 04/06/2020 20:09... Lexo detajet..

260 Euro Apartament me qira 1+1,Qender. Me vendndodhje ne zonen kyc te Tiranes,prane sherbimeve shume publike dhe privat

Apartament Me Qira 1+1,qender.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Me vendndodhje ne zonen kyc te tiranes,prane sherbimeve shume publike dhe private.i pozicionuar ne pallat te ri,me ashensor.organizuar ne ambient gatimi,sallon ndenje,dhome gjumi, tualet dhe ballkon me pamje nga sheshi.siperfaqe e konsiderueshme me m... 04/06/2020 19:31... Lexo detajet..

23,000 Leke Jepet me qira 1+1 Kati i 3 Laprake prane Telecom 23,000 leke Bosh  Jepet me qira 1+1 Kati i 3 Laprake prane Telecom 23,000 leke Bosh

Jepet Me Qira 1+1 Kati I 3 Laprake Prane Telecom 23,000 Leke Bosh

Laprake | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira 1+1 kati i 3 laprake prane telecom 23,000 leke bosh ... 04/06/2020 19:28... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

23,000 Leke

22,000 Leke Jap Apartament me qera ne Laprake Jepet nje apartament me qera. Ne zonen e Laprakes, pallat 6 katesh. Apartamenti

Jap Apartament Me Qera Ne Laprake

Laprake | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet nje apartament me qera. ne zonen e laprakes, pallat 6 katesh. apartamenti ndodhet ne katin e dyte. 60 m2. 1+1, banjo me ballkon, korridor, banjo dhe ballkon tjeter. i pamobiluar. zona eshte e mire dhe e aksesueshme nga shume autobuse. cmimi 2... 04/06/2020 19:28... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

22,000 Leke

500 Euro  Jepet me qira 2+1 Komuna Parisit, Kompleksi Kika 2   500€|muaj  Apartament për qira 2+1+2 
Kati i 3 ashensor
Adresa: Kompleksi Kika 2 
Çmim

Jepet Me Qira 2+1 Komuna Parisit, Kompleksi Kika 2 500€|muaj

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament për qira 2+1+2 kati i 3 ashensor adresa: kompleksi kika 2 Çmimi:500€|muaj apartamenti është i mobiluar totalisht sistem kondicionimi ne cdo dhome 2dhoma gjumi, sallon+kuzhine, dy tualete ,ballkon ambjenti i survejuar nga ... 04/06/2020 19:28... Lexo detajet..

140 Euro Garzonjer.kati 2te.e kompletuar me te gjitha.prane qendres tregtare concord. Pallat i ri.garzonjer e kompletuar me te gjtha.mundesi per wifi.prane qendres tr

Garzonjer.kati 2te.e Kompletuar Me Te Gjitha.prane Qendres Tregtare Concord.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
23.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Pallat i ri.garzonjer e kompletuar me te gjtha.mundesi per wifi.prane qendres tregtare concord.... 04/06/2020 19:28... Lexo detajet..

35,000 Leke Jepet me qera apartament 1+1 përballe Delijorgjit. 350 mije leke. Jepet me qera apartament 1+1 përballe Kompleksit Delijorgjit.
Apartamenti ka n

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Përballe Delijorgjit. 350 Mije Leke.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 përballe kompleksit delijorgjit. apartamenti ka nje siperfaqe te bollshme prej 83m2, ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri, me ashensor. cmimi: 350 mije leke.... 04/06/2020 19:28... Lexo detajet..

300 Euro

Kompleksi kontakt (nga me te miret ne qytet) - apartament 2+1 ne pallat te ri me ashensor | mobilim cilesor dhe i ri | dysheme me pllake dhe parket | ... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Apartament 2+1 Per Qira Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane BejdGroup1
2+1 Dhoma | Kuzhine
133.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2 me siperfaqe 133 m2 tek komuna e parisit.ndodhet ne katin e 7,pallat i ri me ashensor. apartamenti ofrohet i mobiluar ... (Premium 25.06.2020)

280 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 ne qender - i mobiluar, me kondicioner dhe cdo pajijsje | hapesire e bolleshme ndricim perfekt | pamje e paster dhe pano... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Duplex Me Qera 2+1, Qender

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane BEJD GROUP
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira duplex me siperfaqe 100m2.duplexi ndodhet ne rr.urani pano mbrapa 15 katshit ne qender , hyrja ndodhet ne kati e 2 banim pallat i ri me ... (Premium 25.06.2020)

20,000 Leke Jepet ap me qera 1+1 Fresku 51m2 20000  leke/muaj Jepet 1+1 Fresku e mobiluar 51m2 kati 2 cmimi 20000 leke 1 muaj paradhenie 1 mua

Jepet Ap Me Qera 1+1 Fresku 51m2 20000 Leke/muaj

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
51.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet 1+1 fresku e mobiluar 51m2 kati 2 cmimi 20000 leke 1 muaj paradhenie 1 muaj garanci. tel 0697898295... 04/06/2020 19:28... Lexo detajet..

1,700 Euro Tek Pazari i Ri, Jepet me Qira Super Duplex 3+1 i Investuar!! Ne Rrugen Beqir Luga, prane Pazarit te Ri, shitet Duplex luksoz ne katin e 6-7 t

Tek Pazari I Ri, Jepet Me Qira Super Duplex 3+1 I Investuar!!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
300.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne rrugen beqir luga, prane pazarit te ri, shitet duplex luksoz ne katin e 6-7 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor, kamera me resolution te larte, security 24 ore. kati i pare i duplexit ka nje siperfaqe neto prej 142 m2 oragnizohet ... 04/06/2020 19:28... Lexo detajet..

280 Euro Jepet me qera apartament 1+1 tek Vasil Shanto(pas Shtepise se Ofertave) Jepet me qera apartament 1+1,i mobiluar dhe i organizuar ne menyre mjaft komode

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Vasil Shanto(pas Shtepise Se Ofertave)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 1+1,i mobiluar dhe i organizuar ne menyre mjaft komode ,sallon ndenje te madh ,ambjent gatimi,dhome gjumi,banjo.cdo ambjent eshte me kondicioner (2 ne total). apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te mireadministru... 04/06/2020 19:28... Lexo detajet..

30,000 Leke APARTAMENT 1+1 PER QIRA SELVIA Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 60m2 ne Rrugen e Dibres prane Komplek

Apartament 1+1 Per Qira Selvia

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 60m2 ne rrugen e dibres prane kompleksit halili ne nje zone shume te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 ... 04/06/2020 19:28... Lexo detajet..

350 Euro

Apartament 2+1 Me Qira Ne Vasil Shanto.

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

... (Premium 06.06.2020)

225 Euro

1+1+ballkon (eleonora - kodra e diellit) zone e preferuar | apartament i kompletuar me mobilim cilesor | kondicioner dhe cdo pajisje funksionale | dye... (Premium 31.12.2020)

320 Euro

2+1 Me Qera Ne Don Bosko (vizion Plus)

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartamenti 2+1 totalisht i sapo mobiluar pervec njeres dhome e cila mobilohet sipas kerkeses se qeramarrsit... apartamenti ndodhet ne n... (Premium 11.06.2020)

300 Euro

Apartament 1+1 Me Qira Ne Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... (Premium 06.06.2020)

280 Euro

Apartament Me Qera Te Shkolla E Baletit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet super apartament me qera 1+1 te shkolla e baletit! apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire. ndodhet ne katin e 2, me nje siperfaqe tota... (Premium 13.08.2020)

32,000 Leke

Jepet apartament me qera buz rruges 5 maji,vendodhje shum e mir,ne nje kompleks te ri ku ka dhe nje shesh pushim,apartamenti eshte totalisht i mobilua... (Premium 10.06.2020)

30,000 Leke

Okazion Apartament 2+1 I Ri I Mobiluar 30.000/muaj

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartement plotesisht i mobiluar. 104 m2, 2 dhoma gjumi, sallon 2 tualete, koridor dhe verande me tende. apartamenti eshte i ri dhe plot... (Premium 12.06.2020)

250 Euro

Tirane,jepet Me Qira Garsoniere, Mobilim Luksoz 250 € (pas Casa Italias)

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (3.76 Km nga qendra) Oaz Prona
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament me qira pas casa italia. apartamenti ndodhet ne katin e 4-te ne nje ndertim te ri ne rrugen pavaresia,prane karburant bolvoil. sip... (Premium 12.06.2020)

700 Euro Jepet me qera apartament 2+1 + 2 tualete me qera ne bllok Jepet me qera apartament 2+1 + 2 tualete me qera ne bllok. Apartamenti eshte tot

Jepet Me Qera Apartament 2+1 + 2 Tualete Me Qera Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 + 2 tualete me qera ne bllok. apartamenti eshte totalisht i mobiluar, me te gjithe pajisjet e nevojshme per nje jetese normale. apartamenti ndodhet prane zyrave te lsi. ndodhet buze rruges dhe i aksesueshem per gjithe akt... 04/06/2020 19:12... Lexo detajet..

350 Euro Jepet Apartament 1+1 me qira prane Ambasades Amerikane!! Jepet Me Qira Apartament 1+1 pranë ambasadës Amerikane!!
🏠Apartament 1+1,

Jepet Apartament 1+1 Me Qira Prane Ambasades Amerikane!!

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 pranë ambasadës amerikane!! 🏠apartament 1+1, 65 m2! 💶Çmimi:350 €/muaj 📲telefono orgetën në : 0697320785 #rent#realestateagent#realestate#apartment#orgeta#immobiliare#beatiful#... 04/06/2020 19:10... Lexo detajet..

600 Euro Jepet apartament 3+1 me qira te ish-ekspozita! 🏡 Apartament 3+1 Per qira📍 Vendondodhja-Ish ekspozita
📐Siperfqja 120 m

Jepet Apartament 3+1 Me Qira Te Ish-ekspozita!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.83 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

🏡 apartament 3+1 per qira📍 vendondodhja-ish ekspozita 📐siperfqja 120 m2 💵 cmimi 600 euro, jepet apartament 3+1 me qera ne nje pallat te ri me ashensor, shkalle me drite ,administrim 24h . apartamenti organizohet ne sallon dhe kuzhine me... 04/06/2020 19:10... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim