shpi me qera tek spitali durres 

 Online 104 lexues | 9 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 104 lexues | 9 njoftime ne pritje
199 Euro

Apartament 1+1 perballe rezidences amerikane - afer rruges se elbasanit - ne pallat te ri | ndertime cilesore | hapesire e madhe, perfshire dhe nje ve... (Premium 31.12.2020)

550 Euro

Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Apartament 1+1!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.33 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

- ne zemer te tiranes, tek shallvaret, jepet me qira apartament shume i vecante. apartamenti eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e a... (Premium 23.04.2020)

255 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 tek xhamia e tabakeve (rr. ali demi mbas shkolles se baletit ) zone e preferuar | i mobiluar | parket tek dhoma e gjumit ... (Premium 31.12.2020)

195 Euro

Super cmim: apt 1+1 tek eleonora (kodra e diellit) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | muret e sapo lyera | dritare dopio xham... (Premium 31.12.2020)

350 Euro
Apartament 2+1 me qera ne zonen Komuna e Parisit Property ID : 4221756

Komuna e Parisit, prane Kompleksit Dinamo, jepet me qe

Apartament 2+1 Me Qera Ne Zonen Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Property id : 4221756 komuna e parisit, prane kompleksit dinamo, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 100 m², i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, kati 5 me ashensor, kondicioner, tualet, ballkon, orientim me diell. j... 09/04/2020 01:36... Lexo detajet..

15,000 Leke
Ndarje qeraje 2+1 300 mij lek kerkoj 1 goc per ndarje qeraje.shtepi 2+1 te bulevardi ri,stacioni trenit
goca

Ndarje Qeraje 2+1 300 Mij Lek

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Kerkoj 1 goc per ndarje qeraje.shtepi 2+1 te bulevardi ri,stacioni trenit goca do ket dhomen e saj.sallon i madh,ballkon dhe 2 koridore.shtepia ne total kushton 300 mij lek.do ndahen dritat,uji dhe interneti... 09/04/2020 01:34... Lexo detajet..

8,000 Leke
Ndarje qeraje Kerkoj goca per ndarje qeraje

Ndarje Qeraje

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Kerkoj goca per ndarje qeraje... 09/04/2020 01:04... Lexo detajet..

400 Euro Jepet me qera apartamentin papafingo 1+1 : I pa banuar me par:Liqeni I Thate Jepet me qera apartamentin papafingo 1+1 I pa banuar me par + 1 parking 
Aparta

Jepet Me Qera Apartamentin Papafingo 1+1 : I Pa Banuar Me Par:liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
147.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartamentin papafingo 1+1 i pa banuar me par + 1 parking apartament eshte i mobiluar totalisht me te gjitha kushtet dhe ka pamje nga liqeni artificiel i tiranes keti 5 dhe i fundit zona liqeni i thate rruga e ullishtes cmimi ... 09/04/2020 00:52... Lexo detajet..

2,000 Leke shtepi me qera 2+1don bosko pjeserisht e mobiluar shtepi me qera 2+1don bosko pjeserisht e mobiluar

Shtepi Me Qera 2+1don Bosko Pjeserisht E Mobiluar

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shtepi me qera 2+1don bosko pjeserisht e mobiluar... 09/04/2020 00:49... Lexo detajet..

30,000 Leke Apartament me qera 300 mije leke, Rruga e durresit Jepet apartament me qera 1 plus 1 plus tualet, ballkon, kati i 4, pallat ekzistu

Apartament Me Qera 300 Mije Leke, Rruga E Durresit

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament me qera 1 plus 1 plus tualet, ballkon, kati i 4, pallat ekzistues, rruga e durresit, cmimi 300 mije leke... 09/04/2020 00:23... Lexo detajet..

35,000 Leke Apartament me qera , te kopshti zoologjik, 350 mije leke jepet apartament me qera te kopshti zoologjik, te gjitha te reja,85m2,kati i 1,1

Apartament Me Qera , Te Kopshti Zoologjik, 350 Mije Leke

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet apartament me qera te kopshti zoologjik, te gjitha te reja,85m2,kati i 1,1+1,350 mije leke , i diskutueshem, 1 plus 1 plus tualet,te kopshti zoologjik... 09/04/2020 00:23... Lexo detajet..

30,000 Leke Apartament me qera, 300 mije leke , te eruga sabaudin gabrani jepet apartament me qera , tek kompleksi perballe spitalit amerikan 3,1+1, 30.00

Apartament Me Qera, 300 Mije Leke , Te Eruga Sabaudin Gabrani

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament me qera , tek kompleksi perballe spitalit amerikan 3,1+1, 30.000 leke, i diskutueshem,kati i 3,70m2... 09/04/2020 00:23... Lexo detajet..

450 Euro Apartament me qera 450 euro, te rruga e elbasanit, rruga xhavid shyqyri deneri jepet apartament me qera , 3 plus 1 plus 1 banjo, 2 ballkone,120 m2, kati i 1 ba

Apartament Me Qera 450 Euro, Te Rruga E Elbasanit, Rruga Xhavid Shyqyri Deneri

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet apartament me qera , 3 plus 1 plus 1 banjo, 2 ballkone,120 m2, kati i 1 banim,rruga xhavid shyqyri deneri, te drejtoria e higjenes, rruga e elbasanit, cmimi 450 euro, per shitje 175.000 euro, me certifikate pronesie... 09/04/2020 00:23... Lexo detajet..

335 Euro

1+1 (82 M2) Me 5 Yje ⭐(kompl. Panorama - Harry Fultz) I Pabanuar Me Pare * ( Ulet Cmimi Nga 400 Eu

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Super apartament 1+1 (82 m2) tek konplekso panorama - harry fultz - zone perfekte |rr. panorama - pallat i ri me 2 ashensora | mobilim cilesor | parke... (Premium 31.12.2020)

800 Euro

Ne Rrugen Sami Frasheri, Jepet Apartament 3+1 Me Qira!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.62 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne zonen me strategjike ne tirane, prane drejtorise se policise, jepet me qira apartament 3+1 i mobiluar! apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pall... (Premium 06.05.2022)

40,000 Leke Apartament me qera te kopshti zoologjik, 400 mije leke Jepet apartament me qera 1 plus 1 plus tualet, ballkon,rruga eduart mano, kopsht

Apartament Me Qera Te Kopshti Zoologjik, 400 Mije Leke

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament me qera 1 plus 1 plus tualet, ballkon,rruga eduart mano, kopshti zoologjik, 400 mije leke... 09/04/2020 00:23... Lexo detajet..

300 Euro Apartament me qera , 300 euro, te rruga rreshit petrela, stacioni i trenit jepet apartament me qera 2 plus 1 plus 1 banjo,1 ballkon, me siperfaqe 100 m2,ka

Apartament Me Qera , 300 Euro, Te Rruga Rreshit Petrela, Stacioni I Trenit

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament me qera 2 plus 1 plus 1 banjo,1 ballkon, me siperfaqe 100 m2,kati i 3 banim, rruga rreshit petrela, stacioni i trenit, gjysem i mobiluar,cmimi 300 euro, per shitje me 1000 euro m2, me certifikate pronesie... 09/04/2020 00:22... Lexo detajet..

30,000 Leke Apartament me qera 300 mije leke, ne astir jepet apartament me qera 1+1, tek bar fox,    kerkohen 2 muaj garanci dhe 1 m

Apartament Me Qera 300 Mije Leke, Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet apartament me qera 1+1, tek bar fox, kerkohen 2 muaj garanci dhe 1 muaj qe hyn ne shtepi, 30.000 leke, te gjitha te reja, ne astir, i pabanuar me pare... 09/04/2020 00:22... Lexo detajet..

300 Euro Apartament me qera , 300 euro te rruga rreshit petrela, stacioni i trenit jepet apartament me qera 1+1, 300 euro, kati i 7, 70 metra katror,kompleksi uslu

Apartament Me Qera , 300 Euro Te Rruga Rreshit Petrela, Stacioni I Trenit

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet apartament me qera 1+1, 300 euro, kati i 7, 70 metra katror,kompleksi usluga,pallat i ri me ashensor,rruga rreshit petrela,kompleksi usluga,stacioni i trenit... 09/04/2020 00:22... Lexo detajet..

300 Euro Apartament me qera 300 euro, tek bulevardi gjergj fishta jepet apartament me qera 2+1 tek bulevardi gjergj fishta 300 metra nga europiani

Apartament Me Qera 300 Euro, Tek Bulevardi Gjergj Fishta

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet apartament me qera 2+1 tek bulevardi gjergj fishta 300 metra nga europiani, 2 muaj garanci dhe 1 muaj qera, kati i 8, me ashensor,83m2,... 09/04/2020 00:21... Lexo detajet..

300 Euro Apartament me qera, 300 euro, rruga hamdi sina, liqeni i thate jepet apartament me qera, 2+1+2 banjo, 2 ballkone me siperfaqe 105m2,kati i 3 ba

Apartament Me Qera, 300 Euro, Rruga Hamdi Sina, Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament me qera, 2+1+2 banjo, 2 ballkone me siperfaqe 105m2,kati i 3 banim, pallat i ri me ashensor, rruga hamdi sina , liqeni i thate, jepet per 5 muaj ose me pak, cmimi 300 euro... 09/04/2020 00:21... Lexo detajet..

30,000 Leke Apartament me qera 300 mije leke, ne astir jepet apartament 1 plus1 plus tualet , ballkon, sipwrfaqja 83 m2, kati i 3 banim

Apartament Me Qera 300 Mije Leke, Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament 1 plus1 plus tualet , ballkon, sipwrfaqja 83 m2, kati i 3 banim, pallat i ri me ashensor, i investuar dhe i pabanuar me pare, rrethlloturimi i pare ne astir, afer ozone, cmimi 300 mije leke... 09/04/2020 00:21... Lexo detajet..

17,000 Leke Jepet me qera shtepi 1+1 e kompletuar Jepet me qera shtepi 1+1 e kompletuar me te gjitha kushtet . ndodhet ne rrugen s

Jepet Me Qera Shtepi 1+1 E Kompletuar

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera shtepi 1+1 e kompletuar me te gjitha kushtet . ndodhet ne rrugen siri kodra prane hotel meridian . qeraja 170 mije leke . numer kontakti 0697300486... 09/04/2020 00:10... Lexo detajet..

195 Euro Super Cmim: Apt 1+1 tek Eleonora (Kodra e Diellit) Pallat i Ri me Ashensor | Mobilim Cilesor | Kondicioner Super Cmim: Apt 1+1 tek Eleonora (Kodra e Diellit) Pallat i Ri me Ashensor | Mob

Super Cmim: Apt 1+1 Tek Eleonora (kodra E Diellit) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Ciles

Kodra e Diellit | Tirane (2.17 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Super cmim: apt 1+1 tek eleonora (kodra e diellit) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | muret e sapo lyera | dritare dopio xham | hapesire e bolleshme | tualet | te gjitha instalimet funksionale q1756 te dhenat e ndarjes... 09/04/2020 00:09... Lexo detajet..

370 Euro

Apartament Luksoz Me Qera!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.15 Km nga qendra) ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera nje apartament i madh me siperfaqe 110 m2, i organizuar nga nje sallon, ambienti i gatimit dhe ambienti i ngrenies, 2 dhoma gjumi, 2 tua... (Premium 14.04.2020)

320 Euro

Jepet me qera vile e ndertuar me shume perkujdesje 3+1+3 tualete (vilat amerikane - rr. e elbasanit) e dizenjuar me arkitekt | oborr | mobilim me poro... (Premium 31.12.2020)

300 Euro

Gjigand 3+1+2wc (laprake - Bar Alessio) Pallat I Ri, Ashensor | Mobilim Cilesor | Kondicioner

Laprake | Tirane (3.56 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament gjigand 3+1+2wc (laprake - bar alessio) pallat i ri, ashensor | mobilim cilesor | kondicioner q1795 te dhenat e ndarjes: - 3 dhom... (Premium 31.12.2020)

25,000 Leke APARTAMENT 2+1 PER QIRA PRANE SPITALIT AMERIKAN 3 jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 90m2 ne Rrugen Bedri Karapici prane s

Apartament 2+1 Per Qira Prane Spitalit Amerikan 3

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 90m2 ne rrugen bedri karapici prane spitalit amerikan 3 ne nje zone te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 1 te nje pallati egzistues. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet,... 08/04/2020 23:57... Lexo detajet..

6,500 Leke kerkohet vajze per ndarje qeraje kerkohet vajze per ndarje qeraje,te jet e rregullt ,serioze ,shtepia eshte 2+1,d

Kerkohet Vajze Per Ndarje Qeraje

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Kerkohet vajze per ndarje qeraje,te jet e rregullt ,serioze ,shtepia eshte 2+1,dy dhoma gjumi ,kuzhine,dy ballkone ,e kompletuar ,aktualisht jeton vetem nje vajze .cmimi i apartamentit eshte 13.000 leke +uje dhe drita ,vajza duhet te paguaj vetem gjy... 08/04/2020 23:54... Lexo detajet..

7,500 Leke Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje. Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje. Shtepia eshte 1+1 eshte e pajisur me te gjit

Kerkoj Nje Vajze Per Ndarje Qeraje.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje. shtepia eshte 1+1 eshte e pajisur me te gjitha kushtet ndodhet ne katin e pare te nje vile private gjithashtu ka edhe oborr. adresa : rruga siri kodra prane hotel meridian. qeraja eshte 150 mije leke i bie 75 mij... 08/04/2020 23:41... Lexo detajet..

20,000 Leke Ndarje Qeraje Kerkohet 1-2 vajza per ndarje qeraje . Shtepia ndodhet ne fund te rruges 5 maji

Ndarje Qeraje

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Kerkohet 1-2 vajza per ndarje qeraje . shtepia ndodhet ne fund te rruges 5 maji . ndodhet ne katin e 2 shtepi private . e mobiluar . gnendja e mire . ... 08/04/2020 23:26... Lexo detajet..

320 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 (75 m2) tek stadiumi qemal stafa (rr. elbasanit) zone perfekte | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner ... (Premium 31.12.2020)

200 Euro Kerkoj 1 ose 2 vajza per ndarje qeraje Kerkoj 1 ose 2 vajza per ndarje qeraje.Te jene te pastra korrekte ,per me teper

Kerkoj 1 Ose 2 Vajza Per Ndarje Qeraje

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Kerkoj 1 ose 2 vajza per ndarje qeraje.te jene te pastra korrekte ,per me teper kontakt +355692205748,tel wats up.ne zonen e astirit ose dhe ndonje zon tjeter sesht problem.... 08/04/2020 23:19... Lexo detajet..

300 Euro Rr.'' Prokop Mima'' Jepet me qira apartament 1+1,''Kompleksi Dinamo'', i pozici

Rr.'' Prokop Mima''

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qira apartament 1+1,''kompleksi dinamo'', i pozicionuar ne nje zone shume te preferuar . apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor.i mobiluar ne stil modern , komod dhe i rehatshem. per me shume inform... 08/04/2020 23:19... Lexo detajet..

350 Euro Jepet me qira super aprtament 1+1 : Kopeshti Botanik . I pa banuar me pare . Afer kopeshtit botanik,jepet me qira apartament 1+1,i mobiluar totalisht me mobi

Jepet Me Qira Super Aprtament 1+1 : Kopeshti Botanik . I Pa Banuar Me Pare .

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Afer kopeshtit botanik,jepet me qira apartament 1+1,i mobiluar totalisht me mobilje te reja,i pabanuar me pare,sistem ngrohje ftohje,pallat i ri me ashensor . kati 3 . me nje siperfaqe prej 71 m2 cmimi 350 euro ne cmim perfshihet dhe nje vendpark... 08/04/2020 23:15... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim