shpija me qera  13236 Njoftime

 Online 266 lexues | 3 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
340 Euro id:29722 - 2 + 1 i Rikonstruktuar (85 m2) Perball Ish Ekspozites,BLLOK (Zone Perfekte) | Mobilim Cilesor / i Ri

Jepet me qera apt 2 + 1 i rikonstruktuar (85 m2) perball ish ekspozites - lulishtja 1 maj (zone perfekte) | mobilim cilesor dhe i ri | kondicioner | h... (Premium 31.12.2019)

430 Euro id:26565 - 3+1 me Arkitekt * ne QENDER (Pazari i Ri) Mobilim Modern- Ashensor*

3+1 Me Arkitekt * Ne Qender (pazari I Ri) Mobilim Modern- Ashensor*

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.65 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Me qera super apt 3 + 1 i dizenjuar me arkitekt (90 m2) tek pazari i ri (qender) zone nder me te preferuarat | pallat i ri me ashensor | mobilim moder... (Premium 31.12.2019)

300 Euro id:97016 - Apt 2+1 (70 m2) tek Komuna e Parisit (Wisdom) Pallat i Ri me Ashensor |Mobilim Cilesor | Kondicioner

Jepet me qera apt 2 + 1 (70 m2) tek komuna e parisit (wisdom) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | hapesire e bolleshme me planim... (Premium 09.02.2020)

300 Euro Jepet me qera apartament 2+1 Tek Myslym Shyri Okazion Jepet me qera apartament 2+1 Tek Myslym Shyri Okazion

Apartament 2+1 totalish

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Myslym Shyri Okazion

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.04.2019 (17:57): Jepet me qera apartament 2+1 tek myslym shyri okazion apartament 2+1 totalisht i mobiluar dhe mjaft mire i organizuar me ndricim natyral. apartamenti ofron ngrohje ftohje nepermjet kondicionerit inverter . elektroshtepiaket te gjitha te reja ...

70,000 Leke shtepi me qera e pershtatshme per servis, gomisteri, lavazh etj Jepet me qera shtepi e vjeter  ne plepa durres e pershtatshme edhe per serv

Shtepi Me Qera E Pershtatshme Per Servis, Gomisteri, Lavazh Etj

Plepa | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
225.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.04.2019 (17:33): Jepet me qera shtepi e vjeter ne plepa durres e pershtatshme edhe per servis , gomisteri , lavazh etj...

Mobilimi:Bosh

70,000 Leke

25,000 Leke Apartament ne plazh 2+1 Jepet me qera 2+1 
Pallati i Bar Divino ne plazh te Rrota e Kuqe
Eshte e komp

Apartament Ne Plazh 2+1

Plepa | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (17:33): Jepet me qera 2+1 pallati i bar divino ne plazh te rrota e kuqe eshte e kompletuar dhe jepet per familjare por edhe per zyre biznesi cmimi 25000 leke...

125,000 Euro SHITET APARTAMNET 3+1, 200 M2 NE YZBERISHT. Shitet super apartament 200 m2 ne Yzberisht. Apartamenti ndodhet afer KMY dhe ak

Shitet Apartamnet 3+1, 200 M2 Ne Yzberisht.

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
200.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

21.04.2019 (17:22): Shitet super apartament 200 m2 ne yzberisht. apartamenti ndodhet afer kmy dhe aktualisht eshte i organizuar ne tre dhoma gjumi nje sallon te madh nje kuzhine dhe nje tualet, por duke qene se siperfaqja eshte gjigande mund te organizohet ne menyra te ...

Mobilimi:Bosh

125,000 Euro

2,500 Euro Zyre 223 m2 ne Qender te Tiranes me Pamje Fantastike Tek Turdiu Center jepet me qira ambjent 223.2 m2 .Ambjenti eshte openspace i per

Zyre 223 M2 Ne Qender Te Tiranes Me Pamje Fantastike

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.60 Km nga qendra)
4+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

21.04.2019 (17:22): Tek turdiu center jepet me qira ambjent 223.2 m2 .ambjenti eshte openspace i pershtatshem per zyre ,i rrethuar nga vetrata xhami dhe me pamje spektakolare si dhe me lartsi 2.7 m .gjithashtu ambjenti ka akses nga pjesa komerciale si dhe nga hyrja apar...

Mobilimi:Bosh

2,500 Euro

350 Euro Apartament 1+1, Myslym Shyri Apartamenteti ndodhen tek zona e Myslym Shyrit, rruga “Him Kolli” Apartament

Apartament 1+1, Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.04.2019 (17:22): Apartamenteti ndodhen tek zona e myslym shyrit, rruga “him kolli” apartamenti është i pozicionuar në katin e 1 banimtë me sipërfaqe totale 80 m2. apartamenti ka orientim jug-lindje dhe është i pajisur me dokumetacion të rregullt hipotekor...

300 Euro JEPEN ME QIRA APARTAMENTE TEK CONCORD CENTER! Ne nje zone te qete vetem 5 min larg qendres, tek Concord Center jepen me qira d

Jepen Me Qira Apartamente Tek Concord Center!

Tjeter zone | Tirane (1.82 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (17:22): Ne nje zone te qete vetem 5 min larg qendres, tek concord center jepen me qira dy apartamente, te mireorganizuar ne sallon me kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe dy ballkone. apartamentet janen pjese e nje ndertese 4 -kateshe e proj...

300 Euro JEPEN ME QIRA APARTAMENTE TEK CONCORD CENTER! Ne nje zone te qete vetem 5 min larg qendres, tek Concord Center jepen me qira

Jepen Me Qira Apartamente Tek Concord Center!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.82 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.04.2019 (17:22): Ne nje zone te qete vetem 5 min larg qendres, tek concord center jepen me qira apartamente, te mireorganizuar ne sallon me kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe dy ballkone. apartamentet janen pjese e nje ndertese 4 -kateshe e projek...

300 Euro JEPEN ME QIRA APARTAMENTE TEK CONCORD CENTER! Ne nje zone te qete vetem 5 min larg qendres, tek Concord Center jepen me qira d

Jepen Me Qira Apartamente Tek Concord Center!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.82 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.04.2019 (17:22): Ne nje zone te qete vetem 5 min larg qendres, tek concord center jepen me qira dy apartamente, te mireorganizuar ne sallon me kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe dy ballkone. apartamentet janen pjese e nje ndertese 4 -kateshe e proj...

380 Euro id:114037 - Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 Ne NJe Nga Zonat Me Te Preferuara Te Tiranes!

Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 Ne Nje Nga Zonat Me Te Preferuara Te Tiranes!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.26 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira super apartament 1+1 tek stacioni i trenit. apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mire administruar me ashensor, termoizolim dhe iz... (Premium 16.05.2019)

280 Euro id:28548 - 1 + 1 (60 m2) i Pabanuar me Pare** te Xhamlliku (Rr. Hoxha Tahsim) Mobilim Cilesor (Kuzhine Moderne)

Jepet me qera apartament 1 + 1 (60 m2) i pabanuar me pare** te xhamlliku (rr. hoxha tahsim) mobilim cilesor (kuzhine e marre nga jashte) | hapesire e ... (Premium 31.12.2019)

300 Euro id:112814 - Jepet me qera apartament 2+1 Tek Myslym Shyri Okazion

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Myslym Shyri Okazion

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 tek myslym shyri okazion apartament 2+1 totalisht i mobiluar dhe mjaft mire i organizuar me ndricim natyral. aparta... (Premium 04.09.2019)

300 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT TEK CONCORD CENTER! Ne nje zone te qete vetem 5 min larg qendres, tek Concord Center jepet me qira a

Jepet Me Qira Apartament Tek Concord Center!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (3.91 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.04.2019 (17:22): Ne nje zone te qete vetem 5 min larg qendres, tek concord center jepet me qira apartament, te mireorganizuar ne sallon me kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe dy ballkone. apartamenti eshte pjese e nje ndertese 4 -kateshe e projektua...

300 Euro JEPEN ME QERA AMBJENTE PER APARTAMENTE Ne nje zone te qete vetem 5 min larg qendres, tek Concord Center jepen me qira d

Jepen Me Qera Ambjente Per Apartamente

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.82 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.04.2019 (17:22): Ne nje zone te qete vetem 5 min larg qendres, tek concord center jepen me qira dy apartamente, te mireorganizuar ne sallon me kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe dy ballkone. apartamentet janen pjese e nje ndertese 4 -kateshe e proj...

300 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT TEK CONCORD CENTER! Ne nje zone te qete vetem 5 min larg qendres, tek Concord Center jepe me qira ap

Jepet Me Qira Apartament Tek Concord Center!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.82 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (17:22): Ne nje zone te qete vetem 5 min larg qendres, tek concord center jepe me qira apartamenti, te mireorganizuar ne sallon me kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe dy ballkone. apartamenti eshte pjese e nje ndertese 4 -kateshe e projektua...

250 Euro Super ap 1+1 te marteniteti ri Apartament 1+1 ne zonen e marternitetit te ri,e mobiluar ne menyre moderne me te

Super Ap 1+1 Te Marteniteti Ri

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.85 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (17:20): Apartament 1+1 ne zonen e marternitetit te ri,e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,afer kopshtit(princi i lumtur)cmimi 250 euro per me teper me kontaktoni 355682567777...

350 Euro Super ap 1+1 te komuna parisit ( kika 2 ) Apartament 1+1 te komuna e parisit(afer kika2)me siperfaqe 70 m,kati i 3-te bani

Super Ap 1+1 Te Komuna Parisit ( Kika 2 )

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.04.2019 (17:20): Apartament 1+1 te komuna e parisit(afer kika2)me siperfaqe 70 m,kati i 3-te banim,e arreduar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,me gjithcka te re,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 350 euro...

330 Euro Super ap 2+1 Apartament 2+1 ne vasil shanto(rruga irfan tomini)ish stacioni i fundit e tiran

Super Ap 2+1

Vasil Shanto | Tirane (2.11 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.04.2019 (17:20): Apartament 2+1 ne vasil shanto(rruga irfan tomini)ish stacioni i fundit e tiranes se re,e mobiluar me gjithcka,e pershtashme per familjare,dhe mundesi parkimi,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 330 euro...

300 Euro Ap 2+1 ne astir me te gjitha kushtet Apartament 2+1 ne Astir,e mobiluar ne mentre moerne me gjithcka,per me teper ko

Ap 2+1 Ne Astir Me Te Gjitha Kushtet

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.04.2019 (17:20): Apartament 2+1 ne astir,e mobiluar ne mentre moerne me gjithcka,per me teper kontaktoni 355682567777 cmimi 300 euro...

280 Euro Super 2+1 te mine peza Apartamenti 2+1 te Mine Peza,200 m afer qendres e mobiluar me te gjitha kushtet,

Super 2+1 Te Mine Peza

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.91 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.04.2019 (17:19): Apartamenti 2+1 te mine peza,200 m afer qendres e mobiluar me te gjitha kushtet,kati i 3 banim,per me shjm informacion kontaktoni 355682567777 cmimi 280 euro...

400 Euro Super ap 2+1 te komuna credins bank Apartament 2+1 te komuna e parisit,afer Credins Bank,e mobiluar ne menyre modern

Super Ap 2+1 Te Komuna Credins Bank

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.04.2019 (17:19): Apartament 2+1 te komuna e parisit,afer credins bank,e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet ,per me teper informacion kontaktoni ne nr 355682567777 cmimi 400 euro...

320 Euro id:54956 - 2+1 (87 m2) tek Mozaiku (te Ambasadat Rr. Kavaje) Pallat i Ri | Mobilim Cilesor | Kondicioner

Jepet me qera apt 2 + 1 (87 m2) tek mozaiku (rr. kavaje- te ambasadat pallat i ri | mobilim cilesor | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt ... (Premium 31.12.2019)

270 Euro id:55511 - Apt 2 + 1 (91 m2) tek Fusha e Aviacionit (Parku) Pallat i Ri me Ashensor | i Mobiluar

Apt 2 + 1 (91 M2) Tek Fusha E Aviacionit (parku) Pallat I Ri Me Ashensor | I Mobiluar

Tjeter zone | Tirane (1.95 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qera apt 2 + 1 (91 m2) tek fusha e aviacionit (parku) pallat i ri me ashensor | i mobiluar | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt d... (Premium 31.12.2019)

400 Euro Super 2+1 afer shkolles zonja keshillit mire Apartament 2+1 ne rrugen dritan hoxha,afer shkolles Zonja E Keshillit Te Mire,e

Super 2+1 Afer Shkolles Zonja Keshillit Mire

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.04.2019 (17:19): Apartament 2+1 ne rrugen dritan hoxha,afer shkolles zonja e keshillit te mire,e mibiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,jepet per her te pare me qera,per me teper informacion kontaktoni 355682567777 cmimi 400 euro...

400 Euro Super ap 2+1 te kopshti zologjik 2 Apartament 2+1 te kopshti zologjik te gambero,me siperfaqe 100 m,e mobiluar me t

Super Ap 2+1 Te Kopshti Zologjik 2

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.74 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (17:19): Apartament 2+1 te kopshti zologjik te gambero,me siperfaqe 100 m,e mobiluar me te gjitha kushtet,e perfshire ne cmim dhe nje post parkingu cmimi 400 euro,per me teper na kontaktoni 355682567777...

450 Euro Super ap 2+1 te selvia Apartament 2+1 te selvia(5 minuta larg qendres se tiranes)e mobiluar ne menyre m

Super Ap 2+1 Te Selvia

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (17:19): Apartament 2+1 te selvia(5 minuta larg qendres se tiranes)e mobiluar ne menyre moderne me gjithcka te re,e pa banuar me pare,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 450 euro...

650 Euro Super ap 2+1 te kodra diellit jepet me qera duplex super luksoz(rezidenca kodra e diellit 2)me siperfaqe 140 ,

Super Ap 2+1 Te Kodra Diellit

Kodra e Diellit | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (17:19): Jepet me qera duplex super luksoz(rezidenca kodra e diellit 2)me siperfaqe 140 ,2 dhoma gjumi dhe soxhorno ,me te gjitha pajisjet !per me teper me kontaktoni ne kete nr tel 355682567777 cmimi (650 euro)...

280 Euro id:38236 - 2+1 (120 m2) perball Vizion Plus (Don Bosko) Parkim | Mobilim Cilesor | Ndricim Perfekt

2+1 (120 M2) Perball Vizion Plus (don Bosko) Parkim | Mobilim Cilesor | Ndricim Perfekt

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Me qera 2 + 1 (120 m2) ne don bosko (perball vizion plus**) zone e preferuar | parkim i garatuar (3000 leke/muaj | mobilim cilesor | ambient me planim... (Premium 31.12.2019)

550 Euro id:114329 - Liqeni i Thate , Apartament 2+1 me qera me pamje fantastike

Liqeni I Thate , Apartament 2+1 Me Qera Me Pamje Fantastike

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.70 Km nga qendra) Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek hyrja e liqenit te thate , jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar modern dhe me pamje fantastike . apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallat... (Premium 25.04.2019)

300 Euro Ap 1+1 te komuna parisit Apartament 1+1 te komuna e parisit(te kika1)me te gjitha kushtet,per me teper na

Ap 1+1 Te Komuna Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.04.2019 (17:19): Apartament 1+1 te komuna e parisit(te kika1)me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 300 euro...

450 Euro Super ap 2+1 te kompleksi Alba Apartament 2+1 te 21-shi (kompleksi alba)e mobiluar ne menyre moderne me te gji

Super Ap 2+1 Te Kompleksi Alba

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.32 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (17:19): Apartament 2+1 te 21-shi (kompleksi alba)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,e pa banuar me pare,jepet per here te pare me qera,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 450 euro...

1,200 Euro Ap 2+1 super luksoz te kopshti zologjik apartament super lluksoz ne zonen e kopshtit zologjik,2+1 i pa banuar me pare me

Ap 2+1 Super Luksoz Te Kopshti Zologjik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.06 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

21.04.2019 (17:19): Apartament super lluksoz ne zonen e kopshtit zologjik,2+1 i pa banuar me pare me nje siperfaqe 130 m,me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 (afer xhamise)cmimi 1200 euro...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim