shpimeqerapaskuqan1 

 Online 265 lexues | 20 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
350 Euro

2+1+ballkon I Madh - 110 M2 (eleonora - Kodra E Diellit) Ashensor | Mobiluar Me Shije *kondicioner

Kodra e Diellit | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon i madh (eleonora - kodra e diellit) zone e preferuar | pallat i ri me ashensor | mobiluar me shije (dysheke i ri,... (Premium 31.12.2020)

500 Euro

tek kompleksi kika 2 jepet super apartament 2+1 me qira. apartamenti ndodhet ne katin e 8-te teknik dhe te 7-te banimit te nje pallati 8-katesh. orga... (Premium 05.05.2021)

280 Euro

Ne Vasil Shanto - 2+1+bllk, I Kompletuar + Me Parket | Kondicioner Dhe Cdo Pajisje Funksionale

Vasil Shanto | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera ne vasil shanto - 2+1+bllk, i kompletuar + me parket | kondicioner dhe cdo pajisje funksionale | vendodhja eshte shume e preferuar - afe... (Premium 31.12.2020)

265 Euro

2+1+kuzhine Vec, Ne Don Bosko (120 M2) + 1 Post Parkimi Privat - Ashensor Me Cip | I Mobiluar

Don Bosko | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

2+1 ne don bosko (me shume hapesire) + 1 post parkimi privat - pallat i ri me ashensor | i mobiluar | kondicioner | kuzhine me vete | cdo gje funksion... (Premium 31.12.2020)

400 Euro
jepet me qira apartament 1+1 ne vizion plus! Jepet me qira apartament 1+1 ne Vizion Plus! Apartamenti ka nje siperfaqe totale

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Ne Vizion Plus!

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 ne vizion plus! apartamenti ka nje siperfaqe totale 67 m2. ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor.organizohet ne nje dhome gjumi, nje sallon ndenje + kuzhine, nje tualet dhe nje ballkon. apartamenti jep... 03/07/2020 14:20... Lexo detajet..

700 Euro
Ne Kompleksin Kika 2 Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Me Mobilim Luks!! Ne kompleksin KIKA 2 jepet me qira super apartament 2+1+2 me Garderobe me Vehte.

Ne Kompleksin Kika 2 Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Me Mobilim Luks!!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne kompleksin kika 2 jepet me qira super apartament 2+1+2 me garderobe me vehte. apartamenti ndodhet ne katin e 4 me ashensor dhe siguri maksimale dhe ka nje siperfaqe prej 120 m2. organizohet ne 1 soxhorno me hapsire mjafte te madhe me dalje ne ball... 03/07/2020 13:54... Lexo detajet..

600 Euro
Tek Oslo Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Mobilim Bashkohor! Ne nje nga zonate me te kerkuara per banim te Tiranes, 21 Dhjetori jepet me qira

Tek Oslo Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Mobilim Bashkohor!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
99.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne nje nga zonate me te kerkuara per banim te tiranes, 21 dhjetori jepet me qira super apartamet 2+1 me mobilim bashkohor. apartamenti ndodhet ne katine 5 te nje pallati te ri me ashensor dhe ka nje siperfaqe prej 99 m2. organizohet ne 1 soxhormo me... 03/07/2020 13:54... Lexo detajet..

30,000 Leke 2+1 me qira prane pallatit me shigjeta 2+1 me qira tek Bulevardi Bajram Curri prane pallatit me shigjeta , perballe Kom

2+1 Me Qira Prane Pallatit Me Shigjeta

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

2+1 me qira tek bulevardi bajram curri prane pallatit me shigjeta , perballe kompleksit delijorgj. apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar ,organizohet ne dhome ndenje bashke me ambjent gatimi , 2 dhoma gjumi, 2 ballkone dhe 2 tualete . nodhet ne ka... 03/07/2020 13:50... Lexo detajet..

430 Euro ME QIRA 2+1 TEK HIPOTEKA ME QIRA 2+1+2 TUALETE , TEK HIPOTEKA E TIRANES.
Apartamenti ndodhet ne nje zon

Me Qira 2+1 Tek Hipoteka

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

me qira 2+1+2 tualete , tek hipoteka e tiranes. apartamenti ndodhet ne nje zone te frekuentuar te tiranes , dhe per shkak te institucioneve qe jane prane. apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi nje sallon i madh ndenje , guzhina e vecuar si dhe... 03/07/2020 13:42... Lexo detajet..

350 Euro me qira tek Kompleksi Deliorgji me qira 1+1 me vendodhje tek Rruga e Kavajes,Kompleksi Delijorgji, Tirane.
Apar

Me Qira Tek Kompleksi Deliorgji

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Me qira 1+1 me vendodhje tek rruga e kavajes,kompleksi delijorgji, tirane. apartamenti ndodhet ne nje nder komplekset me te mira te zones i cili na mundeson te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode. ka nje organizim shume te mi... 03/07/2020 13:38... Lexo detajet..

26,000 Leke E QIRA 1+1 TEK GLOBE , RRG KAVAJES eshte ne nje zone ku ka levizshmeri te larte aktivitetesh dhe biznesesh te ndrys

E Qira 1+1 Tek Globe , Rrg Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Eshte ne nje zone ku ka levizshmeri te larte aktivitetesh dhe biznesesh te ndryshme. apartamenti organizohet ne 1 sallon +1 dhome gjumi dhe guzhinen e ka ne nje ambient te vecante per te evituar aromat e gatimit , si ka dhe nje ballkon nga perendimi... 03/07/2020 13:38... Lexo detajet..

400 Euro APARTAMENT ME QIRA 2+1 TE KOMUNA E PARISIT! 400 € Apartamenti eshte 2+1, me vendodhje tek Komuna e Parisit, Tirane.
Apartamenti e

Apartament Me Qira 2+1 Te Komuna E Parisit! 400 €

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Apartamenti eshte 2+1, me vendodhje tek komuna e parisit, tirane. apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, nje sallon te bollshem, me kuzhine gatimi dhe kend ngrenie,1 ballkon dhe 1 tualet. ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri te m... 03/07/2020 13:35... Lexo detajet..

400 Euro Apartament - Me Qira - Komuna e Parisit, Kristal Center Jepet me qira apartament 2+1 tek Qendra kristal , Komuna e Parisit !
Apartament

Apartament - Me Qira - Komuna E Parisit, Kristal Center

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 tek qendra kristal , komuna e parisit ! apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri shume mire te administruar. eshte i organizuar ne nje sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete. ambienti brendshe... 03/07/2020 13:34... Lexo detajet..

600 Euro

tek komuna e parisit jepet me qira super apartament 2+1+verande. apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara momentalisht ne tirane, ku mun... (Premium 06.05.2022)

380 Euro

Jepet Super Ap 1+1 Te Garda Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

☑️jepet super apartament 1+1 me qera te garda ne pallat te ri me ashensor i mobiluar shume mire dhe me pozicion perfekt ☑️apartamenti pe... (Premium 08.01.2021)

30,000 Leke

Tek zogu i zi,jepet me qera apartamemt 1+1 i mobiluar dhe i organizuar ne sallon ndenje,ambjent gatimi,dhome gjumi,banjo,ballkon,ngrohje/ftohje. apar... (Premium 17.11.2020)

450 Euro Apartament 2+1 me qira te Komuna e Parisit Jepet me qira apartament 2+1 ne fillim te Komunes se Parisit.
Apartamenti ndodh

Apartament 2+1 Me Qira Te Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 ne fillim te komunes se parisit. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri i pajisur me ashnesor dhe me administrim shume te mire. organizohet nga koridori i cili ben shperndarjen e ambjenteve si, 2 dhomat e... 03/07/2020 13:33... Lexo detajet..

400 Euro Me Qira APARTAMENT 2+1+2 PRANE KODRES SE DIELLIT/Kopshtit Botanik. Jepet me qira apartament 100 m2 prane hyrjes se Kodres se Diellit 1.
Apartament

Me Qira Apartament 2+1+2 Prane Kodres Se Diellit/kopshtit Botanik.

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira apartament 100 m2 prane hyrjes se kodres se diellit 1. apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me elitare te tiranes, e cila karakterizohet nga qetesia, gjelberimi dhe nje pamje mbreselenese e kopeshtit botanik. apartamenti ndodhet ne ka... 03/07/2020 13:33... Lexo detajet..

320 Euro Super apartament me qera 2+1 320€ Jepet me qera super apartament 2+1. 
I mobiluar deri ne detaj me c'do gje

Super Apartament Me Qera 2+1 320€

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera super apartament 2+1. i mobiluar deri ne detaj me c'do gje super cilesore. ajer i kondicionuar ne c'do dhome. ne katin e 3 te nje pallati te ri te mirembajtur. ... 03/07/2020 13:33... Lexo detajet..

300 Euro Vasil Shanto , apartament 2+1 me qera Vasil Shanto jepet me qera apartament 2+1 kompletuar . Organizohet ne sallon+an

Vasil Shanto , Apartament 2+1 Me Qera

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Vasil shanto jepet me qera apartament 2+1 kompletuar . organizohet ne sallon+aneks , 2 dhoma gjumi, ballkon dhe tualet me dritare . per me shume detaje na kontaktoni . ... 03/07/2020 13:28... Lexo detajet..

300 Euro Jepet me qira apartament 2+1,Bllok. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 pallat i ri(pa ashensor),karakterizohet nga or

Jepet Me Qira Apartament 2+1,bllok.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 pallat i ri(pa ashensor),karakterizohet nga organizim shume i mire i ambienteve dhe mobilim bashkekohor qe mundesojne nje jetese tejet komode.drite dhe ndricim natyral.për informacion të mëtejshëm na kontaktoni! ... 03/07/2020 13:27... Lexo detajet..

30,000 Leke 🔴 Jepet me qera apartament 2+1 ne Unaze te Re tek fabrika e birres me pamje nga rruga kryesore. Jepet me qera apartament 2+1 ne Unaze te Re tek fabrika e birres me pamje nga rr

🔴 Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Unaze Te Re Tek Fabrika E Birres Me Pamje Nga Rruga K

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ne unaze te re tek fabrika e birres me pamje nga rruga kryesore. apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe ka pamje te lire me orientim jug-lindje-perendim duke bere qe te kete diell e ndricim gjate gjithe dites. apar... 03/07/2020 13:25... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

30,000 Leke

650 Euro SUPER APARTAMENT ME QIRA 2+1 NE BLLOK! Jepet super apartament 2+1 me qira prane Sky Tower ne Bllok.
Apartamenti eshte

Super Apartament Me Qira 2+1 Ne Bllok!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet super apartament 2+1 me qira prane sky tower ne bllok. apartamenti eshte i mobiluar totalisht, ne menyre moderne dhe i shtruar me parket, me kondicioner ne cdo dhome. organizohet ne soxhorno, kuzhine te vecuar, dy dhoma gjumi matrimoniale, dy... 03/07/2020 13:25... Lexo detajet..

350 Euro Ambient 2+1 me qira tek Selvia per 350€! Apartament 2+1+2 me qira , me vendodhje tek Selvia prane Viles Gold, Tirane.
Ap

Ambient 2+1 Me Qira Tek Selvia Per 350€!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament 2+1+2 me qira , me vendodhje tek selvia prane viles gold, tirane. apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi te bolleshme, dhome ndenje se bashku me ambjentin gatimit dhe 2 tualele, me siperfaqe totale 100 m2. apartamenti eshte i mobiluar ... 03/07/2020 13:25... Lexo detajet..

25,000 Leke Jepet me qira apartament 1+1,Te Spitali Amerikan 2! Jepet me qira apartament 1+1,ndodhet ne pallat te ri me ashensor,ne zone prane t

Jepet Me Qira Apartament 1+1,te Spitali Amerikan 2!

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qira apartament 1+1,ndodhet ne pallat te ri me ashensor,ne zone prane te gjitha sherbimeve te rendesishme per jetesen,dyqane,farmaci,shkolla,qendra spitalore.apartamenti karakterizohet nga organizim shume i mire dhe mobilim bashkekohor te am... 03/07/2020 13:25... Lexo detajet..

300 Euro

Apartament 2+1+ballkon ne bllok (piceri era) zone perfekte | apartament shum i kendshem, me mobilim mjaft cilesor dhe te sistemuar | pallati eshte shu... (Premium 31.12.2020)

320 Euro

2+1 Me Qera Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Rruga myslym shyri prane karburant kastrati jepet me qera apartament 2+1 totalisht i mobiluar super lukzoz. ka 3 kondicionere. mobilim i ri dhe modern... (Premium 26.07.2020)

320 Euro

Ne Vasil Shanto (rr. Muhamet Gjollesha) Apartament 2+1, I Kompletuar + Parket & Kondicioner

Vasil Shanto | Tirane (1.96 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne vasil shanto (rr. muhamet gjollesha - mes 21dhjetorit dhe bllokut) zone perfekte (rr. kryesore) apartament 2+1 i kompletuar, me kondicioner dhe par... (Premium 31.12.2020)

450 Euro Apartament 2+1 me qera, Rruga Elbasanit prane Ambasades Amerikane ( ID 4221807 ) Property ID : 4221807

Rruga Elbasanit prane Ambasades Amerikane, jepet me qer

Apartament 2+1 Me Qera, Rruga Elbasanit Prane Ambasades Amerikane ( Id 4221807 )

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Property id : 4221807 rruga elbasanit prane ambasades amerikane, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri ,te mire administruar me ashensor, kati 6 (jo i fundit), siperfaqe totale 105m², me garazh 25 m² (perdoret edhe si magazine), 2 tualete... 03/07/2020 13:25... Lexo detajet..

900 Euro Jepet me Qera Super Apartament 2+1+2 modern Rezidenca Kodra e Diellit 2,  Jepet me Qera Apartament 2+1+2 tualete ne nje ng

Jepet Me Qera Super Apartament 2+1+2 Modern

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
127.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rezidenca kodra e diellit 2, jepet me qera apartament 2+1+2 tualete ne nje nga rezidencat me te bukura ne tirane, ku ofrohet komoditet maksimal dhe qetesi absolute. apartamenti eshte totalisht i konceptuar dhe arreduar me arkitekt, ku cdo pu... 03/07/2020 13:22... Lexo detajet..

400 Euro Jepet me qira apartament me qira 2+1,te ish-Adidasi! Jepet me qira apartament 2+1 ne zonen e Myslym Shyrit ku ofrohen sherbime publik

Jepet Me Qira Apartament Me Qira 2+1,te Ish-adidasi!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 ne zonen e myslym shyrit ku ofrohen sherbime publike dhe private.apartamenti karakterizohet nga: -organizim shume i mire i ambienteve. -mobilim bashkekohor i kompletuar me te gjitha kushtet. -hapesire te bollshme dhe k... 03/07/2020 13:22... Lexo detajet..

350 Euro Prane universitetit "Aldent" Jepet me qera apartament 1+1 modern. I mobiliar deri ne detaj. 
I kuruar si qel

Prane Universitetit "aldent"

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
57.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 modern. i mobiliar deri ne detaj. i kuruar si qellim per t'iu ofruar jetese sa me komode. ... 03/07/2020 13:22... Lexo detajet..

240 Euro

Apartament 1+1 me strukture shume te rregullt tek stacioni i trenit (fshn - 8 min. qendra) zone perfekte | i kompletuar me mobilim te mirembajtur | ko... (Premium 31.12.2020)

14,000 Leke Shtepi 1+1 Shtepi 1+1

Shtepi 1+1

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shtepi 1+1... 03/07/2020 13:21... Lexo detajet..

350 Euro Tek Qendra Kristal buze rruge, Jepet me qera Ambjent per Zyre ! Jepet me qera Ambient zyre tek qendra kristal ne katin e 2 buze rruge mundesi re

Tek Qendra Kristal Buze Rruge, Jepet Me Qera Ambjent Per Zyre !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera ambient zyre tek qendra kristal ne katin e 2 buze rruge mundesi reklamimi, e pershtatshme per cdo aktivitet biznesi , me hapesire te bollshme dhe komode... 03/07/2020 13:21... Lexo detajet..

450 Euro 💥Super apartament luksoz💥 💥💥💥Apartament luksoz💥💥💥
Apartamenti ndodhet perballe bar &quo

💥super Apartament Luksoz💥

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

💥💥💥apartament luksoz💥💥💥 apartamenti ndodhet perballe bar "artistit" tek oxhak. pozicionuar ne katin e 2-te te nje pallati te ri dhe super cilesore. organizohet ne: -dhome ndenje -ambjent gatimi i veçuar -dhoma gjumi matrimonia... 03/07/2020 13:21... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim