Komunim: Njoftohen te gjithe publikuesit e pronave se tashme mund te publikojne njoftimet e tyre ne PREMIUM sipas zones per 0,5 Euro/dite. Per abonime na kontaktoni per te zene pozicionet me te favorshme.

sht pia me qira kamez  13235 Njoftime

 Online 9 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
340 Euro id:29722 - 2 + 1 i Rikonstruktuar (85 m2) Perball Ish Ekspozites,BLLOK (Zone Perfekte) | Mobilim Cilesor / i Ri

Jepet me qera apt 2 + 1 i rikonstruktuar (85 m2) perball ish ekspozites - lulishtja 1 maj (zone perfekte) | mobilim cilesor dhe i ri | kondicioner | h... (Premium 31.12.2019)

430 Euro id:26565 - 3+1 me Arkitekt * ne QENDER  (Pazari i Ri) Mobilim Modern- Ashensor*

3+1 Me Arkitekt * Ne Qender (pazari I Ri) Mobilim Modern- Ashensor*

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.65 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Me qera super apt 3 + 1 i dizenjuar me arkitekt (90 m2) tek pazari i ri (qender) zone nder me te preferuarat | pallat i ri me ashensor | mobilim moder... (Premium 31.12.2019)

300 Euro id:97016 - Apt 2+1 (70 m2) tek Komuna e Parisit (Wisdom) Pallat i Ri me Ashensor |Mobilim Cilesor | Kondicioner

Jepet me qera apt 2 + 1 (70 m2) tek komuna e parisit (wisdom) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | hapesire e bolleshme me planim... (Premium 09.02.2020)

98,000 Euro Apartament 2+1 Liqeni i Thate, 123 m2, 98000 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë. Informacion m

Apartament 2+1 Liqeni I Thate, 123 M2, 98000

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
123.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.04.2019 (04:03): ...

96,000 Euro APARTAMENT 1+1 PER SHITJE PRANE PAZARIT TE RI Shitet apartament 1+1  me siperfaqe bruto 82m2 dhe siperfaqe te bdrendshme 76m2.

Apartament 1+1 Per Shitje Prane Pazarit Te Ri

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.38 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.04.2019 (04:03): Shitet apartament 1+1 me siperfaqe bruto 82m2 dhe siperfaqe te bdrendshme 76m2. ndodhet ne nje pallat te ri me ashnsor dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. per me shume informacion ose per nje vizite ne prone na kontaktoni! ...

Mobilimi:Bosh

96,000 Euro

87,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Kodra e Diellit, Tiranë Apartamenti ndodhet në zonën e Kodrës së Diellit. Informacion mbi apartament

Shitet, Apartament 2+1, Kodra E Diellit, Tiranë

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.04.2019 (04:03): ...

55,000 Euro Rruga Elbasanit shitet apartament  1+1 Shitet apartament 1+1 ne rrugen e Elbasanit , organizim shume i mire i ambientev

Rruga Elbasanit Shitet Apartament 1+1

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.04.2019 (04:03): Shitet apartament 1+1 ne rrugen e elbasanit , organizim shume i mire i ambienteve, hapsira totalisht te shfrytezueshme , e rikontruktuar dhe e investuar, , orientim jug-perendim, me hipoteke ...

40,000 Leke Apartament me qera, Rruga e Kavajes. Jepet apartament me qera 110 metra. Apartamenti eshte i sapo mobiluar dhe i paji

Apartament Me Qera, Rruga E Kavajes.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.50 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

21.04.2019 (04:03): Jepet apartament me qera 110 metra. apartamenti eshte i sapo mobiluar dhe i pajisur me elektroshtepiake te reja. adresa e sakte eshte rruga e kavajes, perballe delijorgjit....

40,000 Euro Apartament 1+1 me qera te Pazari i RI Jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 75m2 ne katin e 3 te nje pallati te ri

Apartament 1+1 Me Qera Te Pazari I Ri

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.85 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.04.2019 (04:03): Jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 75m2 ne katin e 3 te nje pallati te ri te pazari i ri. cmimi 40000 lek ne muaj cel 0694533843...

25,000 Euro Kerkoj shtepi me qera Kerkoj shtepi me qera 1+1 ne rrugen e Elbasanit  deri ne 25 000 leke...

Kerkoj Shtepi Me Qera

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.23 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.04.2019 (04:03): Kerkoj shtepi me qera 1+1 ne rrugen e elbasanit deri ne 25 000 leke......

2,000 Euro Vile dy kateshe jepet me qera  Vila jepet me qera,ndodhet ne nje pozicion mjaft te favorshem ndodhet vetem 10 k

Vile Dy Kateshe Jepet Me Qera

Zone Periferike | Tirane (6.97 Km nga qendra)
5+1 Dhoma | Kuzhine
395.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (04:03): Vila jepet me qera,ndodhet ne nje pozicion mjaft te favorshem ndodhet vetem 10 km larg qytetit te tiranes. ne te dyja pjeset e dites ajo reflektohet nga dielli. me nje siperfaqe te pergjithshme 1500 metra. ...

2,000 Euro VILE ME QERA http://albaniaone.com/listing/vile-me-qera-31/#prettyPhoto
Kodi Identifikimit t

Vile Me Qera

Sauk | Tirane
5+1 Dhoma | Kuzhine
400.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.04.2019 (04:03): Http://albaniaone.com/listing/vile-me-qera-31/#prettyphoto kodi identifikimit të pronës: 14702 *-vile me qera *-siperfaqja : 400 m2 *-vendndodhja : prane teg *-e mobiluar ne menyre moderne *-vila ka bahce me peme frutore + 2 vendparkime *-...

380 Euro id:114037 - Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 Ne NJe Nga Zonat Me Te Preferuara Te Tiranes!

Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 Ne Nje Nga Zonat Me Te Preferuara Te Tiranes!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.26 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira super apartament 1+1 tek stacioni i trenit. apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mire administruar me ashensor, termoizolim dhe iz... (Premium 16.05.2019)

280 Euro id:28548 - 1 + 1 (60 m2) i Pabanuar me Pare** te Xhamlliku (Rr. Hoxha Tahsim) Mobilim Cilesor (Kuzhine Moderne)

Jepet me qera apartament 1 + 1 (60 m2) i pabanuar me pare** te xhamlliku (rr. hoxha tahsim) mobilim cilesor (kuzhine e marre nga jashte) | hapesire e ... (Premium 31.12.2019)

300 Euro id:112814 - Jepet me qera apartament 2+1 Tek Myslym Shyri Okazion

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Myslym Shyri Okazion

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 tek myslym shyri okazion apartament 2+1 totalisht i mobiluar dhe mjaft mire i organizuar me ndricim natyral. aparta... (Premium 04.09.2019)

1,500 Euro APARTAMENT INTELIGJENT ME QIRA PERBALL 'COIN' Apartament inteligjent, i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1sallon me kuzhine, 1 bal

Apartament Inteligjent Me Qira Perball 'coin'

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.83 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.04.2019 (04:03): Apartament inteligjent, i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1sallon me kuzhine, 1 ballkon dhe 2 tualete. komandimi i dritave, grilave sistemit te ngrohjes/ftohjes, sistemit audio, sistemit televiziv realizohet edhe nepermjet ipadit dhe smartphonit. (ipadi...

1,200 Euro Prane RTSH-se , super apartament me qera  Jepet me qera super apartament prane Stadiumit Qemal Stafa . I ndodhur ne katin

Prane Rtsh-se , Super Apartament Me Qera

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.83 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.04.2019 (04:03): Jepet me qera super apartament prane stadiumit qemal stafa . i ndodhur ne katin e 3 te nje prej ndertesave me elegante dhe me cilesine me te mire te administrimit dhe sigurise , apartamenti eshte gjithashtu teper modern dhe i pajisur imtesish me nive...

1,200 Euro JEPET ME QIRA VILË 2-KATËSHE TEK KOMUNA E PARISIT, TIRANË Jepet me qira vilë 193 m² Komuna e Parisit, Tiranë. Vila është e organizuar

Jepet Me Qira VilË 2-katËshe Tek Komuna E Parisit, TiranË

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.64 Km nga qendra)
5+1 Dhoma | Kuzhine
193.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.04.2019 (04:03): Jepet me qira vilë 193 m² komuna e parisit, tiranë. vila është e organizuar në dy kate : kati i parë ka sallon, kuzhinë , tualet dhe garazh; kati i dytë ka 3 dhoma gjumi, tualet dhe korridor. vila është e mobiluar dhe e pajisur me të gjit...

1,200 Euro KERKOJM SHTEPI ME QERA (Cift) Jemi Cift Kerkojm shtepi me qera 1+1 garsoniere te mobiluar deri ne 15000 lek.

Kerkojm Shtepi Me Qera (cift)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.86 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
23.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (04:03): Jemi cift kerkojm shtepi me qera 1+1 garsoniere te mobiluar deri ne 15000 lek. ...

1,000 Euro Apartament 2+1 Per Qera prane Kopshtit Zoologjik Apartamenti ka siperfaqe  112 m2, organizohet ne nje sallon qe ofron nje pamje f

Apartament 2+1 Per Qera Prane Kopshtit Zoologjik

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.13 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

21.04.2019 (04:03): Apartamenti ka siperfaqe 112 m2, organizohet ne nje sallon qe ofron nje pamje fantastike drejt liqenit te tiranes, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete, koridor dhe nje ballkon qe ofron ajrin e paster, qetesine, dhe relaksin. apartamenti eshte i ri, ...

800 Euro Apartament 2+1 me qera per zyre prane Stadiumit Dinamo . Siperfaqe 101 m2 , bosh . Hyrje e shtruar me parket , sistem kondicionimi multis

Apartament 2+1 Me Qera Per Zyre Prane Stadiumit Dinamo .

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.31 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.04.2019 (04:03): Siperfaqe 101 m2 , bosh . hyrje e shtruar me parket , sistem kondicionimi multisplit . preferohet te jepet per shfrytezim zyre ose per banim per perjudhe te gjate kohore . cmimi i qerase eshte 800€/muaj perfshire parkimin ....

800 Euro Apartament 1+1 me qera ne Myslym Shyri. Apartament 1+1 me qera ne Myslym Shyri.
Ka nje siperfaqe totale prej 140 m2 te

Apartament 1+1 Me Qera Ne Myslym Shyri.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

21.04.2019 (04:03): Apartament 1+1 me qera ne myslym shyri. ka nje siperfaqe totale prej 140 m2 te organizuar ne 60 m2 hapesira e banimit dhe 80 m2 verande. me nje projekt francez ambjenti eshte i organizuar ne: soxhornon, ambjentin e gatimit, ambjenti i ngrenies. dho...

800 Euro Super Apartament 1+1 me qera ! Myslym Shyri Apartament 1+1 me qera ne Myslym Shyri.
Ka nje siperfaqe totale prej 140 m2 te

Super Apartament 1+1 Me Qera ! Myslym Shyri

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.04.2019 (04:03): Apartament 1+1 me qera ne myslym shyri. ka nje siperfaqe totale prej 140 m2 te organizuar ne 60 m2 hapesira e banimit dhe 80 m2 verande. me nje projekt francez ambjenti eshte i organizuar ne: soxhornon, ambjentin e gatimit, ambjenti i ngrenies. dho...

800 Euro Super Apartament 1+1 me qera ! Myslym shyri Apartament 1+1 me qera ne Myslym Shyri.
Ka nje siperfaqe totale prej 140 m2 te

Super Apartament 1+1 Me Qera ! Myslym Shyri

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.04.2019 (04:03): Apartament 1+1 me qera ne myslym shyri. ka nje siperfaqe totale prej 140 m2 te organizuar ne 60 m2 hapesira e banimit dhe 80 m2 verande. me nje projekt francez ambjenti eshte i organizuar ne: soxhornon, ambjentin e gatimit, ambjenti i ngrenies. dho...

320 Euro id:54956 - 2+1 (87 m2) tek Mozaiku (te Ambasadat Rr. Kavaje) Pallat i Ri | Mobilim Cilesor | Kondicioner

Jepet me qera apt 2 + 1 (87 m2) tek mozaiku (rr. kavaje- te ambasadat pallat i ri | mobilim cilesor | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt ... (Premium 31.12.2019)

270 Euro id:55511 - Apt 2 + 1 (91 m2) tek Fusha e Aviacionit (Parku) Pallat i Ri me Ashensor | i Mobiluar

Apt 2 + 1 (91 M2) Tek Fusha E Aviacionit (parku) Pallat I Ri Me Ashensor | I Mobiluar

Tjeter zone | Tirane (1.95 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qera apt 2 + 1 (91 m2) tek fusha e aviacionit (parku) pallat i ri me ashensor | i mobiluar | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt d... (Premium 31.12.2019)

750 Euro Jepet me qera 1+1 Rruga Kavajes,Prane Qendres Cmimi 750 Euro  Jepet me qera 1+1, 1 banjo,ashensor, ambjent gatimi,ngrohje/ftohje, 1 ballkon, W

Jepet Me Qera 1+1 Rruga Kavajes,prane Qendres Cmimi 750 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

21.04.2019 (04:03): Jepet me qera 1+1, 1 banjo,ashensor, ambjent gatimi,ngrohje/ftohje, 1 ballkon, wi-fi,tv.mobilim super luksoz i dizenjuar ne detaje nga arkitekte.adresa:rruga kavajes,prane qendres cmimi 750 euro...

700 Euro JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT 1+1 TEK AMBASADOR III Jepet me qera super apartament 1+1 me siperfaqje 94m2 ne rrugen e Elbasanit tek

Jepet Me Qera Super Apartament 1+1 Tek Ambasador Iii

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.23 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

21.04.2019 (04:03): Jepet me qera super apartament 1+1 me siperfaqje 94m2 ne rrugen e elbasanit tek ambasador 3. organizohet nga salloni, ambienti i gatimit, dhoma e gjumit, tualeti dhe 2 ballkone me pamje te rruges. ambienti ka punime super cilesore dhe ndodhet ne kati...

700 Euro Apartament me qira te Ambasador 3 Jepet me qira apartament 1+1 tek Rezidenca "Ambasadore 3". Apartamenti

Apartament Me Qira Te Ambasador 3

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.23 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

21.04.2019 (04:03): Jepet me qira apartament 1+1 tek rezidenca "ambasadore 3". apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe i arreduar ne menyre bashkekohore, i pershtatshem per nje jetese te rehatshme dhe komode. zona eshte e preferuar dhe lehtesisht e aksesueshme me te ...

700 Euro QERA / Apartament 1+1 Rr. Elbasanit, prane Liceut Artistik Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Elbasanit, prane Liceut Artistik. Ap

Qera / Apartament 1+1 Rr. Elbasanit, Prane Liceut Artistik

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.04.2019 (04:03): Tirane, japim me qera apartament 1+1 ne rr. elbasanit, prane liceut artistik. apartament 1+1+1wc+1blk, me siperfaqe 70 m2, eshte i shtruar me pllake, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 2ac, orientohe...

280 Euro id:38236 - 2+1 (120 m2) perball Vizion Plus (Don Bosko) Parkim | Mobilim Cilesor | Ndricim Perfekt

2+1 (120 M2) Perball Vizion Plus (don Bosko) Parkim | Mobilim Cilesor | Ndricim Perfekt

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Me qera 2 + 1 (120 m2) ne don bosko (perball vizion plus**) zone e preferuar | parkim i garatuar (3000 leke/muaj | mobilim cilesor | ambient me planim... (Premium 31.12.2019)

550 Euro id:114329 - Liqeni i Thate , Apartament 2+1 me qera me pamje fantastike

Liqeni I Thate , Apartament 2+1 Me Qera Me Pamje Fantastike

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.70 Km nga qendra) Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek hyrja e liqenit te thate , jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar modern dhe me pamje fantastike . apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallat... (Premium 25.04.2019)

700 Euro Apartament 1+1 dubleks  me qera ne Myslym Shyri!! Apartament 1+1 dubleks me qera ne Myslym Shyri!!
Ka nje siperfaqe totale prej 1

Apartament 1+1 Dubleks Me Qera Ne Myslym Shyri!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.04.2019 (04:03): Apartament 1+1 dubleks me qera ne myslym shyri!! ka nje siperfaqe totale prej 140 m2 te organizuar ne 60 m2 hapesira e banimit dhe 80 m2 verande. me nje projekt francez ambjenti eshte i organizuar ne: soxhornon, ambjentin e gatimit, ambjenti i ngre...

700 Euro QERA / Apartament 1+1 Blv. Zogu I Pare, prane Raiffeisen Bank Tirane, Japim me Qira Apartament 1+1 ne Blv. Zogu I Pare, prane Raiffeisen Bank.

Qera / Apartament 1+1 Blv. Zogu I Pare, Prane Raiffeisen Bank

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.70 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

21.04.2019 (04:03): Tirane, japim me qira apartament 1+1 ne blv. zogu i pare, prane raiffeisen bank. apartament 1+1++a+1wc+1blk, me siperfaqe 86m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues. apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 2 ac. cmim...

700 Euro Apartament 2+1 për qera Komuna e Parisit Cmimi: 700 €  ID: PRI 1579 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Komunës së Parisit. Informacion

Apartament 2+1 Për Qera Komuna E Parisit Cmimi: 700 € Id: Pri 1579

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
116.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.04.2019 (04:03): ...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim