shtepi 1 1 ne allias 

 Online 294 lexues | 8 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
255 Euro

I pabanuar me pare, tek rruga e barrikadave, apartament 1+1 shume cilesor, me mobilim te kompletuar | kend i ri | kuzhine funksionale | dhome gjumi e ... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Prane 21 dhjetorit jepet me qira super aparment 1+1. apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri, te mireadministruar. apartamenti eshte inv... (Premium 05.05.2021)

350 Euro

2+1 I Rikonstruktuar, Perball Ish Ekspozites,bllok (zone Perfekte) | Mobilim Cilesor / I Ri

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apt 2 + 1 i rikonstruktuar (85 m2) perball ish ekspozites - lulishtja 1 maj (zone perfekte) | mobilim cilesor dhe i ri | kondicioner | h... (Premium 31.12.2020)

250 Euro

Super vendodhje (blv. zogu i - sigali - qender) apartament 1+1 i mobiluar me te gjitha orendite e nevojeshme | kondicioner dhe pajisje elektroshtepiak... (Premium 31.12.2020)

400 Euro
Prane Stacionit te Trenit ,super apartament 2+1 me qera  Perballe me Harry Fultz ,jepet me qera apartament 2+1 i investuar me cilisine me

Prane Stacionit Te Trenit ,super Apartament 2+1 Me Qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Perballe me harry fultz ,jepet me qera apartament 2+1 i investuar me cilisine me te mire .apartamenti eshte i organizuar ne koridor ,sallon+kuzhine , 2 dhoma gjumi ,1 tualet me dritare dhe 1 ballkon .e gjithe shtepia eshte e shtruar me parket , mobil... 04/06/2020 17:14... Lexo detajet..

320 Euro
Ne Komune Te Parisit Jepet Me Qira Super Apartament 1+1! Ne zonen e Komunes se Parisit jepet me qira super apartament 1+1 me mobilim bash

Ne Komune Te Parisit Jepet Me Qira Super Apartament 1+1!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ne zonen e komunes se parisit jepet me qira super apartament 1+1 me mobilim bashkohor. ambienti ka nje siperfaqe prej 70 m2 dhe ndodhet ne katin e 1 banimi te nje vile. apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje me kondicioner te ri dhe kuzhine te per... 04/06/2020 17:14... Lexo detajet..

380 Euro
Kopeshti Zoologjik, 2+1+2  me qera me pamje nga Liqeni  Tek Kopeshti Zoologjik , jepet me qera apartament 2+1+2 . Apartamenti ndodhet ne

Kopeshti Zoologjik, 2+1+2 Me Qera Me Pamje Nga Liqeni

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek kopeshti zoologjik , jepet me qera apartament 2+1+2 . apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri , me ndertim teper cilesor, me mundesi parkimi. apartamenti ka siperfaqje prej 120 m2 i organizuar ne sallon+kuzhine, 2 dhoma gjumi , 2 t... 04/06/2020 17:13... Lexo detajet..

350 Euro 1+1 me qera ne Myslym Shyr Jepet apartament me qera ne zonen e Myslym Shyrit, apartamenti ndodhet ne katin

1+1 Me Qera Ne Myslym Shyr

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet apartament me qera ne zonen e myslym shyrit, apartamenti ndodhet ne katin e 2 pallat egzistues, ka siperfaqe 60 m2 dhe eshte i investuar dhe i mobiluar mobilim teper cilesore me guzhine me vete, apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te prferu... 04/06/2020 17:09... Lexo detajet..

500 Euro Qera, Apartament 2+1,Komuna e Parisit Pro+16017

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Komunës së Parisit

Qera, Apartament 2+1,komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Pro+16017 apartamenti është i pozicionuar në zonën e komunës së parisit. informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 7 banim • sipërfaqja e apartamentit : 103 m2 organizimi : • salloni i ndenjes • ambjen... 04/06/2020 17:07... Lexo detajet..

550 Euro Tirane, jap me qera apartament 3+1+BLK Kati 8, 140 m² 550 Euro (Ish Ekspozita) Jepet me qera apartament 3+1, tek Ish Ekspozita. Apartamenti ndodhet ne katin e

Tirane, Jap Me Qera Apartament 3+1+blk Kati 8, 140 M² 550 Euro (ish Ekspozita)

Vasil Shanto | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qera apartament 3+1, tek ish ekspozita. apartamenti ndodhet ne katin e 8 me siperfaqe 140 m2. organizimi: •ambjent gatimi • sallon ndenje • 3 dhoma gjumi • 2 tualete • 2 ballkone • detaje te tjera: • sistem kondicionimi • pal... 04/06/2020 17:05... Lexo detajet..

35,000 Leke Qera,Apartament 2+1, Rruga Muhamet Gjollesha Apartamenti ndodhet në rrugën Muhamet Gjollesha, pranë Neranxit. Informacione

Qera,apartament 2+1, Rruga Muhamet Gjollesha

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet në rrugën muhamet gjollesha, pranë neranxit. informacione mbi apartamentin : • sipërfaqja 75m2. • kati 2. organizimi : • ambjent ndenje. • ambjent gatimi. • 2 dhoma gjumi. • tualet. • ballkon. detaje të tjera : ... 04/06/2020 17:05... Lexo detajet..

350 Euro Qera, Apartament 1+1, Bllok Jepet me qera apartament ne Bllok prane Piceri Eres.
• Informacion mbi aparta

Qera, Apartament 1+1, Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament ne bllok prane piceri eres. • informacion mbi apartamentin: •siperfaqja 65m2 • kati i 4 •organizmi: • ambient gatimi • sallon ndjenje • dhome gjumi • tualet •detaje te tjera: • i mobiluar • zona ku... 04/06/2020 17:04... Lexo detajet..

370 Euro Qera, Apartametn 2+1, Kompleksi Usluga Apartamenti ndodhet tek Stacioni I Trenit tek Kompleksi Usluga.
• Informacion

Qera, Apartametn 2+1, Kompleksi Usluga

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti ndodhet tek stacioni i trenit tek kompleksi usluga. • informacion mbi apartamentin: siperfaqe 100 m2 • kati 6 banim • organizimi: • sallon ndenje • ambjent gatimi • 2 dhoma gjumi • 2 tualete • ballkoni. detaje te tjera:... 04/06/2020 17:04... Lexo detajet..

300 Euro

Jepet Super Ap 1+1 Ne Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

☑️jepet apartament 1+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne myslym shyri i mobiluar shume mire dhe me pozicion strategjik ☑️apart... (Premium 08.06.2020)

300 Euro

Okazion!! Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Myslym Shyri(pas Karburantit)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 2+1,i mobiluar dhe i organizuar ne sallon ndenje,ambjent gatimi,2 dhoma gjumi ,banjo. apartamenti ndodhet ne nje pallat te m... (Premium 17.11.2020)

330 Euro

Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Apartament 1+1 ! -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.62 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

tek myslym shyri, perballe drejtorise se policise, jepet me qira apartament 1+1 me shume drite, ne katin e 5-te te nje pallati te ri te mireadministr... (Premium 06.05.2022)

225 Euro

Per here te pare me qera 2+1 tek vilat amerikane (afer ekonomikut) i mobiluar, me hapesire te bolleshme dhe strukture shume te mire | kondicioner dhe ... (Premium 31.12.2020)

300 Euro Qera, Apartament 1+1, Ish Ekspozita Pro+14914
Apartamenti ndodhet te Ish Ekspozita. 
Informacion i pergjithshem mb

Qera, Apartament 1+1, Ish Ekspozita

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Pro+14914 apartamenti ndodhet te ish ekspozita. informacion i pergjithshem mbi apartamentin : • siperfaqja : 65 m2. • kati 4 banim. organizimi : • ambjent ndenje. • ambjent gatimi. • dhome gjumi. • tualet. • ballkon. ... 04/06/2020 17:04... Lexo detajet..

350 Euro Qera, Apartament 2+1, Bllok 350 euro , Tirane Pro+15167. cmim i diskutushem
Apartamenti ndodhet ne rrugen Sami Frasheri prane

Qera, Apartament 2+1, Bllok 350 Euro , Tirane

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Pro+15167. cmim i diskutushem apartamenti ndodhet ne rrugen sami frasheri prane juveniljas. informacione mbi apartamentin : • siperfaqja 85m2. • kati 5. organizmi : • ambjent ndenje. • ambjent gatimi. 2 dhoma gjumi. • tualet. • ballko... 04/06/2020 17:04... Lexo detajet..

500 Euro Qera, Apartament 2+1, Pazari i Ri. Apartamenti ndodhet tek Pazari i  Ri .
 Informacion mbi apartamentin: 
• Sip

Qera, Apartament 2+1, Pazari I Ri.

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ndodhet tek pazari i ri . informacion mbi apartamentin: • siperfaqa 100 m2 • kati i 7 banimi • organizimi: • sallon ndenje • ambjent gatimi • 2 dhoma gjumi • tualet • ballkon • detaje te tjera: • i mobiluar ... 04/06/2020 17:00... Lexo detajet..

300 Euro Qera, Apartament 2+1, Myslym Shyr Pro+15789
Apartamenti ndodhet në Myslym Shyr, tek Drejtoria e Policisë.
Info

Qera, Apartament 2+1, Myslym Shyr

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Pro+15789 apartamenti ndodhet në myslym shyr, tek drejtoria e policisë. informacione mbi apartamentin : • sipërfaqja 80m2. • kati 4. organizimi : • ambjent ndenje. • ambjent gatimi i vecuar. • 2 dhoma gjumi. • tualet. detaje te t... 04/06/2020 16:59... Lexo detajet..

400 Euro Qera, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tirane  PRI+ 1424 Zona ku ndodhet apartameti eshte nder me te preferuarat ne qytet. Apartamenti nd

Qera, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tirane Pri+ 1424

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Zona ku ndodhet apartameti eshte nder me te preferuarat ne qytet. apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati me punime shume cilesore,ne zonen e kopshtit zoologjik, ka nje siperfaqe totale prej 100 m2 dhe ka shperndarje fantastike te dhoma... 04/06/2020 16:57... Lexo detajet..

350 Euro Qera,Apartament,Kodra E Diellit, PRI15837 Apartamenti është i pozicionuar në Zonen e Kodres se Diellit.• Informacion

Qera,apartament,kodra E Diellit, Pri15837

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonen e kodres se diellit.• informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri• kati 2 • sipërfaqja e apartamentit: 110m2 • orientim jug• organizimi : • sallonin e ndenjes • ambjentin e gatimit • 2 ... 04/06/2020 16:57... Lexo detajet..

350 Euro Qera,Apartament 2+1,Vasil Shanto,Tirane PRI15466 Apartamenti është i pozicionuar në Zonen e Vasil Shantos • Informacion mbi

Qera,apartament 2+1,vasil Shanto,tirane Pri15466

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonen e vasil shantos • informacion mbi apartamentin: • ndërtim ekzistues• kati 4 • sipërfaqja e apartamentit:60 m2 • orientim lindje perendim•me certifikate pronesie • organizimi : • sallonin e... 04/06/2020 16:56... Lexo detajet..

500 Euro Qera, Apartament 2+1, Komuna E Parisit, Tiranë, ID: PRI15444 Apartamenti është i pozicionuar ne Zonën e Komunës Parisit.
Informacion mbi

Qera, Apartament 2+1, Komuna E Parisit, Tiranë, Id: Pri15444

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti është i pozicionuar ne zonën e komunës parisit. informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 5 banim • sipërfaqja e apartamentit : 120 m2 • orientim: jug-lindje • dokumentacioni: me certifikatë pronësie. orga... 04/06/2020 16:55... Lexo detajet..

1,200 Euro Qera, Apartament 3+1, Kompleksi Dinamo, Tiranë  ID: PRI15129 Apartamenti ndodhet tek Kompleksi Dinamo.
Informacion mbi apartamentin:
•Nd

Qera, Apartament 3+1, Kompleksi Dinamo, Tiranë Id: Pri15129

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
164.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet tek kompleksi dinamo. informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 4 banim • sipërfaqja e apartamentit : 164 m2 • orientim: lindje • dokumentacioni: me certifiktë pronësie organizimi : • salloni i ndenj... 04/06/2020 16:55... Lexo detajet..

300 Euro

Kompleksi kontakt (nga me te miret ne qytet) - apartament 2+1 ne pallat te ri me ashensor | mobilim cilesor dhe i ri | dysheme me pllake dhe parket | ... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Duplex Me Qera 2+1, Qender

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane BEJD GROUP
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira duplex me siperfaqe 100m2.duplexi ndodhet ne rr.urani pano mbrapa 15 katshit ne qender , hyrja ndodhet ne kati e 2 banim pallat i ri me ... (Premium 25.06.2020)

280 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 ne qender - i mobiluar, me kondicioner dhe cdo pajijsje | hapesire e bolleshme ndricim perfekt | pamje e paster dhe pano... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Apartament 2+1 Per Qira Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane BejdGroup1
2+1 Dhoma | Kuzhine
133.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2 me siperfaqe 133 m2 tek komuna e parisit.ndodhet ne katin e 7,pallat i ri me ashensor. apartamenti ofrohet i mobiluar ... (Premium 25.06.2020)

500 Euro Qera, Apartament 3+1, Kompleksi Kolombo , Tiranë ID: PRI15963 PRI15963
Apartamenti ndodhet tek Kompleksi Kolombo.
Informacion mbi apartament

Qera, Apartament 3+1, Kompleksi Kolombo , Tiranë Id: Pri15963

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Pri15963 apartamenti ndodhet tek kompleksi kolombo. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja 142 m2 • kati 2 • ndërtim i ri • me dokumentacion të rregullt hipotekor • organizimi : • ambient ndjenjeje • ambjentin e gatimit • 3... 04/06/2020 16:53... Lexo detajet..

600 Euro Qera, Apartament 2+1, Rruga E Kosovarëve, Tiranë 600 € /Muaj ID: PRI15891 Apartamenti është i pozicionuar tek Rruga e Kosovareve ,pranë Hotel Dinastise

Qera, Apartament 2+1, Rruga E Kosovarëve, Tiranë 600 € /muaj Id: Pri15891

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti është i pozicionuar tek rruga e kosovareve ,pranë hotel dinastise . informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 3 • sipërfaqja e apartamentit : 106m2 organizimi : • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit •... 04/06/2020 16:53... Lexo detajet..

600 Euro Qera, Apartament 2+1, Stadiumi Dinamo, Tiranë 600 € /Muaj, PRI15463 Apartamenti ndodhet në zonën e Stadiumit të Dinamos• Informacion mbi aparta

Qera, Apartament 2+1, Stadiumi Dinamo, Tiranë 600 € /muaj, Pri15463

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e stadiumit të dinamos• informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati 3• sipërfaqja e apartamentit: 80m2 • organizimi: apartamenti disponon: • sallonin e ndenje • ambjentin e gatimit • 2 dhoma g... 04/06/2020 16:51... Lexo detajet..

250 Euro Qera, Apartament 1+1, Komuna E Parisit, Tirane, PRI15544. Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Komunes Parisit.

Informacion mbi a

Qera, Apartament 1+1, Komuna E Parisit, Tirane, Pri15544.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... 04/06/2020 16:51... Lexo detajet..

30,000 Leke

Okazion Apartament 2+1 I Ri I Mobiluar 30.000/muaj

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartement plotesisht i mobiluar. 104 m2, 2 dhoma gjumi, sallon 2 tualete, koridor dhe verande me tende. apartamenti eshte i ri dhe plot... (Premium 12.06.2020)

225 Euro

1+1+ballkon (eleonora - kodra e diellit) zone e preferuar | apartament i kompletuar me mobilim cilesor | kondicioner dhe cdo pajisje funksionale | dye... (Premium 31.12.2020)

280 Euro

Apartament Me Qera Te Shkolla E Baletit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet super apartament me qera 1+1 te shkolla e baletit! apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire. ndodhet ne katin e 2, me nje siperfaqe tota... (Premium 13.08.2020)

250 Euro

Tirane,jepet Me Qira Garsoniere, Mobilim Luksoz 250 € (pas Casa Italias)

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (3.76 Km nga qendra) Oaz Prona
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament me qira pas casa italia. apartamenti ndodhet ne katin e 4-te ne nje ndertim te ri ne rrugen pavaresia,prane karburant bolvoil. sip... (Premium 12.06.2020)

32,000 Leke

Jepet apartament me qera buz rruges 5 maji,vendodhje shum e mir,ne nje kompleks te ri ku ka dhe nje shesh pushim,apartamenti eshte totalisht i mobilua... (Premium 10.06.2020)

300 Euro

Apartament 1+1 Me Qira Ne Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... (Premium 06.06.2020)

320 Euro

2+1 Me Qera Ne Don Bosko (vizion Plus)

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartamenti 2+1 totalisht i sapo mobiluar pervec njeres dhome e cila mobilohet sipas kerkeses se qeramarrsit... apartamenti ndodhet ne n... (Premium 11.06.2020)

350 Euro

Apartament 2+1 Me Qira Ne Vasil Shanto.

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

... (Premium 06.06.2020)

35,000 Leke Apartament me qira 2+1 vila L Jepet me qera apartament me qira i tipologjise 2+1.

Apartamenti eshte 100 M2

Apartament Me Qira 2+1 Vila L

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartament me qira i tipologjise 2+1. apartamenti eshte 100 m2 dhe ndodhet ne katin e 6. eshte i organizuar ne sallon, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. eshte pjeserisht i mobiluar(kuzhina dhe 1 dhomegjumi). e pa banuar me pare. per me ... 04/06/2020 16:50... Lexo detajet..

400 Euro Qera, Apartament 2+1, Pranë Shkollës Saubadin Gabrani ID:PRI15978 Apartamenti ndodhet pranë shkollës Saubadin Gabrani.
Informacion mbi apartame

Qera, Apartament 2+1, Pranë Shkollës Saubadin Gabrani Id:pri15978

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Apartamenti ndodhet pranë shkollës saubadin gabrani. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqe 95 m2 • kati 10 banim • organizimi: • ambient ndenje • ambjent gatimi • 2 dhoma gjumi • 1 tualet me dritare •detaje të tjera: • i ... 04/06/2020 16:50... Lexo detajet..

2,000 Euro Qera, Vilë, Komuna E Parisit, Tiranë 2,000 € /Muaj ID: PRI15886 Vila ndodhet në zonën e Komunës së Parisit.
Informacion mbi Vilën:
• Nd

Qera, Vilë, Komuna E Parisit, Tiranë 2,000 € /muaj Id: Pri15886

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
220.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Vila ndodhet në zonën e komunës së parisit. informacion mbi vilën: • ndërtim 2 katësh • 220 m2 ndërtim • 350 m2 truall • kati i 1 disponon: • salloni dhe ambienti i gatimit. • 1 tualet • garazh me 1 post parkimi. • kati... 04/06/2020 16:49... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim