shtepi 11 me qera ne tiran 

 Online 50 lexues | 39 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
350 Euro

2+1 I Rikonstruktuar, Perball Ish Ekspozites,bllok (zone Perfekte) | Mobilim Cilesor / I Ri

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apt 2 + 1 i rikonstruktuar (85 m2) perball ish ekspozites - lulishtja 1 maj (zone perfekte) | mobilim cilesor dhe i ri | kondicioner | h... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Prane 21 dhjetorit jepet me qira super aparment 1+1. apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri, te mireadministruar. apartamenti eshte inv... (Premium 05.05.2021)

250 Euro

Super vendodhje (blv. zogu i - sigali - qender) apartament 1+1 i mobiluar me te gjitha orendite e nevojeshme | kondicioner dhe pajisje elektroshtepiak... (Premium 31.12.2020)

255 Euro

I pabanuar me pare, tek rruga e barrikadave, apartament 1+1 shume cilesor, me mobilim te kompletuar | kend i ri | kuzhine funksionale | dhome gjumi e ... (Premium 31.12.2020)

46,000 Leke
Jepet me qira 2+1++ vend parkimi kopshti botanik. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati cilesor te ndertuar vitet e fund

Jepet Me Qira 2+1++ Vend Parkimi Kopshti Botanik.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati cilesor te ndertuar vitet e fundit.organizohet nga nje ambient ndenje dhe gatimi ,dy dhoma gjumi,dy tualete dhe 2 ballkone.apartamenti ka mobilim cilesor, eshte i pajisur me kondicioner dhe ne cmim perf... 03/06/2020 22:46... Lexo detajet..

300 Euro
Jepet me qera 1+1 . Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati me ashensor. Apartamenti organiz

Jepet Me Qera 1+1 .

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati me ashensor. apartamenti organizohet nga nje ambient ndenje ,nje dhome gjumi nje tualet dhe nje 1 ballkon... 03/06/2020 22:36... Lexo detajet..

28,000 Leke
Apartament  1+1 ne hyre te Myslym Shyrit. 280 mije leke Jepet me qira apartament 1+1 ne katin e 4-t te nje pallati ekzistues . 
Apartam

Apartament 1+1 Ne Hyre Te Myslym Shyrit. 280 Mije Leke

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 ne katin e 4-t te nje pallati ekzistues . apartamenti ka nje siperfaqe prej 68m2. ndodhet ne myslym shyr, ne nje prej zonave me te kerkuara. cmimi:280 mije leke.... 03/06/2020 22:10... Lexo detajet..

400 Euro Jepet apartament me qera ne bllok siper Piceri Eres. Jepet apartament me qera ne bllok siper Piceri Eres.
Apartamenti eshte i organi

Jepet Apartament Me Qera Ne Bllok Siper Piceri Eres.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament me qera ne bllok siper piceri eres. apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,salle ngrenie,sallon ndenje,1 tualet dhe 1 ballkon. apartamenti eshte totalisht i mobiluar i investuar dhe ne zone te akesueshme per banim. sip:... 03/06/2020 21:55... Lexo detajet..

350 Euro Jepet apartament me qera 2+1 tek Fiori di Bosco. Jepet apartament me qera 2+1 tek Fiori di Bosco.
Apartamenti ndodhet ne komplek

Jepet Apartament Me Qera 2+1 Tek Fiori Di Bosco.

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet apartament me qera 2+1 tek fiori di bosco. apartamenti ndodhet ne kompleksin fiori di bosco,eshte i ndare ne 3 ambjente,2 tualet dhe 2 ballkon. apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar,i investuar me parket. sip:100 m2 kati 5 (me ashensor)... 03/06/2020 21:55... Lexo detajet..

45,000 Leke Qera, Apartament 2+1 "21 Dhjetori", Tiranë. Qera, Apartament 2+1 "21 Dhjetori", Tiranë.

Apartamenti ndodhet n

Qera, Apartament 2+1 "21 Dhjetori", Tiranë.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Qera, apartament 2+1 "21 dhjetori", tiranë. apartamenti ndodhet në rrugën " sulejman pitarka". apartamenti disponon: ambjent gatimi , ambjent ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, apartamenti është totalisht i investuar, i mobiluar, pallat ekzis... 03/06/2020 21:55... Lexo detajet..

300 Euro Qera, Apartament 1+1 Ish fusha aviacionit, Tiranë. Qera, Apartament 1+1 Ish fusha aviacionit, Tiranë.

Apartamenti disponon: Amb

Qera, Apartament 1+1 Ish Fusha Aviacionit, Tiranë.

Zone Periferike | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Qera, apartament 1+1 ish fusha aviacionit, tiranë. apartamenti disponon: ambjent gatimi , ambjent ndenje, 1 dhomë gjumi, 1 tualet, 1 ballkon, apartamenti është totalisht i investuar, i mobiluar, sistem kondicionimi, pallat i ri ,i pozicionuar ... 03/06/2020 21:55... Lexo detajet..

350 Euro Qera, Shtëpi Private 1+1 Komuna e Parisit ,Tiranë. Qera, Shtëpi Private 1+1 Komuna e Parisit ,Tiranë.

Apartamenti ndodhet pran

Qera, Shtëpi Private 1+1 Komuna E Parisit ,tiranë.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Qera, shtëpi private 1+1 komuna e parisit ,tiranë. apartamenti ndodhet pranë stadiumit dinamo. apartamenti disponon: ambjent gatimi, ambjent ndenje, 1 dhomë gjumi, 1 tualet, 1 ballkon, oborr, apartamenti është totalisht i investuar, i mob... 03/06/2020 21:55... Lexo detajet..

300 Euro APARTAMENT 1+1 ME QIRA NE QENDER 📣Ofrohet apartament me qira ne Qender te Tiranes.📣
🏡Apartamenti eshte

Apartament 1+1 Me Qira Ne Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

📣ofrohet apartament me qira ne qender te tiranes.📣 🏡apartamenti eshte i kompletuar me te gjitha gjerat e nevojshme. 👉organizohet me ✅nje korridor qe ben shperndarjen e ✅ dhomave , dhe ✅ambjenti i gatimit i cili eshte i vecua... 03/06/2020 21:40... Lexo detajet..

300 Euro

Okazion!! Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Myslym Shyri(pas Karburantit)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 2+1,i mobiluar dhe i organizuar ne sallon ndenje,ambjent gatimi,2 dhoma gjumi ,banjo. apartamenti ndodhet ne nje pallat te m... (Premium 17.11.2020)

250 Euro

Ne Vasil Shanto (besnik Sykja) Apt 1+1 Shume I Kendshem, Me Mobilim Cilesor Dhe Me Ngjyra Te Kombinu

Vasil Shanto | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ne vasil shanto (besnik sykja) apt 1+1 shume i kendshem, me mobilim cilesor dhe me ngjyra te kombinuara | kondicioner + cdo pajisje elektroshtepiake |... (Premium 31.12.2020)

330 Euro

Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Apartament 1+1 ! -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.62 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

tek myslym shyri, perballe drejtorise se policise, jepet me qira apartament 1+1 me shume drite, ne katin e 5-te te nje pallati te ri te mireadministr... (Premium 06.05.2022)

300 Euro

Jepet Super Ap 1+1 Ne Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

☑️jepet apartament 1+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne myslym shyri i mobiluar shume mire dhe me pozicion strategjik ☑️apart... (Premium 08.06.2020)

400 Euro Super apartament ne Bllok 400€ Jepet me qera super apartament ne bllok afer bar Whisky, ne katin e 4 pallat i m

Super Apartament Ne Bllok 400€

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera super apartament ne bllok afer bar whisky, ne katin e 4 pallat i mireadmknistruar. i restauruar dhe me mobilim te ri. soxhorno, ambient gatimi me vete, dhome gjumi matrimoniale dhe tualet. ... 03/06/2020 21:33... Lexo detajet..

330 Euro Pazari i ri jepet 1+1 mobilim i ri 330€ Pazari i ri jepet me qera apartament 1+1 ne katin e 5 te nje pallati te mireadmi

Pazari I Ri Jepet 1+1 Mobilim I Ri 330€

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Pazari i ri jepet me qera apartament 1+1 ne katin e 5 te nje pallati te mireadministruar. apartament i restauruar totalisht dhe me arredim te ri. sallon ndenje, kuzhine gatimi dhe dhome gjumi matrimoniale, tualet dhe ballkon. hapesire e bollshme, 65... 03/06/2020 21:32... Lexo detajet..

400 Euro 1+1 Komuna e Parisit luks 400€ Jap me qera apartament 1+1 ne katin e 5 pallat i ri me ashensor, mobilim totalis

1+1 Komuna E Parisit Luks 400€

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jap me qera apartament 1+1 ne katin e 5 pallat i ri me ashensor, mobilim totalisht i ri. arredim bashkekohore. soxhorno dhe ambient gatimi, dhome gjumi matimoniale, ballkon dhe tualet. hapesire rreth 70m2.... 03/06/2020 21:32... Lexo detajet..

330 Euro Tek Myslym Shyri, Jepet me Qira Apartament 1+1 ! -  Tek Myslym Shyri, perballe Drejtorise se Policise, jepet me qira apartament 1+1

Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Apartament 1+1 ! -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

tek myslym shyri, perballe drejtorise se policise, jepet me qira apartament 1+1 me shume drite, ne katin e 5-te te nje pallati te ri te mireadministruar. apartamenti organizohet ne: sallon ndenje, kuzhine me vete, nje dhome gjumi matrimoniale dhe nj... 03/06/2020 21:01... Lexo detajet..

250 Euro Super ap 1+1 tek mbikalimi kristalit ( bill klinton )  Apartament 1+1 tek mbikalimi i kristalit(Rruga bill klinton)e mobiluar me te gji

Super Ap 1+1 Tek Mbikalimi Kristalit ( Bill Klinton )

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartament 1+1 tek mbikalimi i kristalit(rruga bill klinton)e mobiluar me te gjitha kushtet per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 250 euro... 03/06/2020 20:36... Lexo detajet..

500 Euro Jepet me qera apartment 1+1 21 Dhjetori  🏡Jepet me qera apartament  1+1 i mobiluar  
Kati 4 pallat i ri me ashensor

Jepet Me Qera Apartment 1+1 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

🏡jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar kati 4 pallat i ri me ashensor 📍adresa 21 dhjetori 💶cmimi 500€ perfshire dhe nji post parking ne cmim per me shum informacion ose vizit te apartamentit kontaktoni ... 03/06/2020 20:20... Lexo detajet..

280 Euro Jepet 2+1 me qera ne Astir! Jepet apartamenti 2+1 e mire mobiluar ne astir. Apartamenti ndodhet ne rruge kry

Jepet 2+1 Me Qera Ne Astir!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet apartamenti 2+1 e mire mobiluar ne astir. apartamenti ndodhet ne rruge kryesore prane stacionit te autobusit. ... 03/06/2020 20:19... Lexo detajet..

500 Euro Jepet me Qera Apartament 3+1+2 në  rrugën Myslym Shyri Jepet me Qera Apartament 3+1+2 tualete,   ne rrugen kryesore Myslym Shyri, ne ka

Jepet Me Qera Apartament 3+1+2 Në Rrugën Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 3+1+2 tualete, ne rrugen kryesore myslym shyri, ne katin e 3 te nje pallati ekzistues. apartamenti ofron hapsire te bollshme, komoditet per familjen tuaj, i organizuar ne nje sallon + kuzhinen e gatimit, 3 dhoma gjum... 03/06/2020 20:16... Lexo detajet..

450 Euro Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re+Garazh Apartamenti ndodhet ne zonen e Unazes se Re,prane 2 Rotondove. Informacion mbi A

Qera,apartament 2+1,unaza E Re+garazh

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e unazes se re,prane 2 rotondove. informacion mbi apartamentin: • siperfaqja e apartamentit : 120m2 • kati 4 • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • 2 tualete(njeri me dritar... 03/06/2020 20:06... Lexo detajet..

350 Euro

Duplex Me Qera 2+1, Qender

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane BEJD GROUP
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira duplex me siperfaqe 100m2.duplexi ndodhet ne rr.urani pano mbrapa 15 katshit ne qender , hyrja ndodhet ne kati e 2 banim pallat i ri me ... (Premium 25.06.2020)

300 Euro

Kompleksi kontakt (nga me te miret ne qytet) - apartament 2+1 ne pallat te ri me ashensor | mobilim cilesor dhe i ri | dysheme me pllake dhe parket | ... (Premium 31.12.2020)

280 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 ne qender - i mobiluar, me kondicioner dhe cdo pajijsje | hapesire e bolleshme ndricim perfekt | pamje e paster dhe pano... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Apartament 2+1 Per Qira Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane BejdGroup1
2+1 Dhoma | Kuzhine
133.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2 me siperfaqe 133 m2 tek komuna e parisit.ndodhet ne katin e 7,pallat i ri me ashensor. apartamenti ofrohet i mobiluar ... (Premium 25.06.2020)

380 Euro Qera, Apartament 2+1, Oxhaku, Tiranë plus15163 Jepet me qera apartament në zonën e Oxhakut në rrugën Xhanfize Keko.
Inform

Qera, Apartament 2+1, Oxhaku, Tiranë Plus15163

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament në zonën e oxhakut në rrugën xhanfize keko. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 96 m2. • kati i 7 banim (jo i fundit). • orientim perëndim. • me hipotek. apartamenti disponon: ambjen... 03/06/2020 19:56... Lexo detajet..

260 Euro Jepet me qira 1+1 Kati 1 260€ Kopshti Zoologjik  Jepet me qira apartament 1+1 
Kati i 1 
Adresa: Kopshti Zoologjik 
Çmimi:260

Jepet Me Qira 1+1 Kati 1 260€ Kopshti Zoologjik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 kati i 1 adresa: kopshti zoologjik Çmimi:260€|muaj i mobiluar me cdo gje te re kontakt:0698838662📲... 03/06/2020 19:56... Lexo detajet..

250 Euro Qera, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë 250 € /Muaj ID: plus16004 Jepet me qera, apartament 2+1 në Fresk, në rrugën Muhamet Deliu.
Informacion

Qera, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë 250 € /muaj Id: Plus16004

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera, apartament 2+1 në fresk, në rrugën muhamet deliu. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 140m2. • kati i 5 banim . • orientim jug-lindje. • me hipotek. apartamenti disponon: ambjent ndenjie, ambjen... 03/06/2020 19:46... Lexo detajet..

163 Euro Qera, Garzoniere, Rruga E Dibrës, Tiranë 163 € /Muaj ID: plus16005 Jepet me qera, garzoniere, në Rrugën e Dibrës.
Informacion mbi apartamentin:

Qera, Garzoniere, Rruga E Dibrës, Tiranë 163 € /muaj Id: Plus16005

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera, garzoniere, në rrugën e dibrës. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 35m2. • kati i 4 banim . • orientim jug. • me hipotek. apartamenti disponon: ambjent ndenjie dhe gatimi, dhomë gjumi, tualet.... 03/06/2020 19:46... Lexo detajet..

32,000 Leke

Jepet apartament me qera buz rruges 5 maji,vendodhje shum e mir,ne nje kompleks te ri ku ka dhe nje shesh pushim,apartamenti eshte totalisht i mobilua... (Premium 10.06.2020)

320 Euro

2+1 Me Qera Ne Don Bosko (vizion Plus)

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartamenti 2+1 totalisht i sapo mobiluar pervec njeres dhome e cila mobilohet sipas kerkeses se qeramarrsit... apartamenti ndodhet ne n... (Premium 11.06.2020)

350 Euro

Apartament 2+1 Me Qira Ne Vasil Shanto.

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

... (Premium 06.06.2020)

250 Euro

Tirane,jepet Me Qira Garsoniere, Mobilim Luksoz 250 € (pas Casa Italias)

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (3.76 Km nga qendra) Oaz Prona
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament me qira pas casa italia. apartamenti ndodhet ne katin e 4-te ne nje ndertim te ri ne rrugen pavaresia,prane karburant bolvoil. sip... (Premium 12.06.2020)

300 Euro

Apartament 1+1 Me Qira Ne Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... (Premium 06.06.2020)

30,000 Leke

Okazion Apartament 2+1 I Ri I Mobiluar 30.000/muaj

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartement plotesisht i mobiluar. 104 m2, 2 dhoma gjumi, sallon 2 tualete, koridor dhe verande me tende. apartamenti eshte i ri dhe plot... (Premium 12.06.2020)

225 Euro

1+1+ballkon (eleonora - kodra e diellit) zone e preferuar | apartament i kompletuar me mobilim cilesor | kondicioner dhe cdo pajisje funksionale | dye... (Premium 31.12.2020)

280 Euro

Apartament Me Qera Te Shkolla E Baletit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet super apartament me qera 1+1 te shkolla e baletit! apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire. ndodhet ne katin e 2, me nje siperfaqe tota... (Premium 13.08.2020)

200 Euro Qera, Apartament 1+1, Rruga E Dibrës, Tiranë 200 € /Muaj ID: plus16006 Jepet me qera, apartament 1+1, në Rrugën e Dibrës.
Informacion mbi apartamen

Qera, Apartament 1+1, Rruga E Dibrës, Tiranë 200 € /muaj Id: Plus16006

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
54.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera, apartament 1+1, në rrugën e dibrës. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 54m2. • kati i 3 banim . • orientim jug. • me hipotek. apartamenti disponon: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi... 03/06/2020 19:46... Lexo detajet..

250 Euro Qera, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji,  ID: plus15678 Jepet me qera, apartament 2+1 (në katin e 2 të një vile) në rrugën 5 Maji.

Qera, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji, Id: Plus15678

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera, apartament 2+1 (në katin e 2 të një vile) në rrugën 5 maji. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 90 m2. • kati i 2 banim. • orientim perëndim. • me hipotek. apartamenti disponon: ambjent ndenj... 03/06/2020 19:46... Lexo detajet..

220 Euro Qera, Apartament 1+1, Rruga E Dibrës, Tiranë 220 € /Muaj ID: plus15932 Jepet me qera, apartament 1+1 në rrugën e Dibrës, pranë Shkollës së Bashku

Qera, Apartament 1+1, Rruga E Dibrës, Tiranë 220 € /muaj Id: Plus15932

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera, apartament 1+1 në rrugën e dibrës, pranë shkollës së bashkuar. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 70m2. • kati i 6 banim. • orientim veri-perëndim. • me hipotek apartamenti disponon: ambjen... 03/06/2020 19:45... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim