shtepi 11 rruga todi shkurti 

 Online 103 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 103 lexues | 0 njoftime ne pritje
240 Euro

3+1+2ballkone, Gjigand (150 M2) Ne Selite | Pallat I Ri | Mobilim Cilesor | Kondicioner

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (0.93 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament gjigand 3+1+2ballkone (150 m2) ne selite (rr. isuf elezi) pallat i ri me ndertime cilesore | mobilim cilesor | kondicioner | ... (Premium 31.12.2019)

400 Euro

Rruga robert zvarc, shume prane kristal center, jepet me qira super apartament 2+1+2 tualete me mobilim modern plus post parkimi. apartamenti ndodhet ... (Premium 23.04.2020)

320 Euro

2+1 (79 m2) tek stacioni i trenit (mundesi parkimi) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner inverter | shtruar me pllake cilesore | nd... (Premium 31.12.2019)

230 Euro

1+1+oborr (60m2+50m2 Oborri) Ne 21 Dhjetor (rr. Naim Frasheri) Mobilim Cilesor

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.18 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

1+1+ballkon+oborr (60 m2+50 m2 oborri) ne 21 dhjetor (rr. naim frasheri) zone e preferuar | mobilim cilesor | hapesire e bolleshme me ndricim perfekt ... (Premium 09.02.2020)

15,000 Leke gazoniere gazoniere e kompletuar e pershtatshme per dy persona

Gazoniere

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.07.2019 (08:49): Gazoniere e kompletuar e pershtatshme per dy persona...

700 Euro Apartament 2+1 me qera ne Bllok. Organizohet ne dy dhoma gjumi , sallon + kuzhine , dy tualete , tre ballkone . T

Apartament 2+1 Me Qera Ne Bllok.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.79 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.07.2019 (00:26): Organizohet ne dy dhoma gjumi , sallon + kuzhine , dy tualete , tre ballkone . totalisht e mobiluar , pallati i ri me ashensor . cmimi i qerase eshte 700€/muaj i pa diskutueshem ....

250 Euro Prane Lokal Fresku jepet me qira apartament 2+1 109 m2 250 Euro Prane Lokal Fresku jepet me qira apartament 2+1 105 m2 ne katin e 3 te nje palla

Prane Lokal Fresku Jepet Me Qira Apartament 2+1 109 M2 250 Euro

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

20.07.2019 (23:55): Prane lokal fresku jepet me qira apartament 2+1 105 m2 ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti eshte i organizuar ne sallon te bollshem se bashku me ambjentin e gatimit ,2 dhome gjumi, 2 tualet 2 ballkone.te gjitha dhomat jane te m...

400 Euro Jepet Apartament me Qera 3+1+ballkon 116 m2 Pranë Rrugës Kryesore: Ideal per Zyra Biznesi, Qendër Kursesh etj Jepet apartament me qera 3 dhoma +1 kuzhine + ballkon 
Sipërfaqja 116 m2 pran

Jepet Apartament Me Qera 3+1+ballkon 116 M2 Pranë Rrugës Kryesore: Ideal Per Zyra Biznes

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
116.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

20.07.2019 (23:54): Jepet apartament me qera 3 dhoma +1 kuzhine + ballkon sipërfaqja 116 m2 pranë rrugës kryesore të gjelbëruar, ish hotelit diplomat, fakulteti i inxhinjerisë matematike dhe fizike, universiteti europian, shkolla vasil shanto etj. kati i tretë...

30,000 Leke Apartament 2+1 me qera Jap me Qera apartamentin 2+1 Ne Ish Fushen e aviacionit.

Apartament 2+1 Me Qera

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

20.07.2019 (23:54): Jap me qera apartamentin 2+1 ne ish fushen e aviacionit....

27,000 Leke Shtepi me qera. Jepet shtepi me qera.

Shtepi Me Qera.

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.07.2019 (23:11): Jepet shtepi me qera....

25,000 Leke Jepet me qera apartament i mobiluar! Jepet me qera apartament 1+1, korridor, aneks, ballkon, tualet, komplet e rregul

Jepet Me Qera Apartament I Mobiluar!

Vasil Shanto | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

20.07.2019 (23:11): Jepet me qera apartament 1+1, korridor, aneks, ballkon, tualet, komplet e rregulluar dhe mobiluar, me kondicioner, depozitë uji, kati iii, pallat ekzistues, hera e parë që jepet me qera. qeraja mujore: 25000 lekë të reja e përshtatshme ve...

17,000 Leke Shtepi me qera Kushte shum te mira

Shtepi Me Qera

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.07.2019 (23:11): Kushte shum te mira...

340 Euro JEPET 2+1 ME QERA PRANE BLV ZOGU 1 Jepet me qera 2+1 te kompleksi panorama, apartament i mobiluar ne menyre bashkoh

Jepet 2+1 Me Qera Prane Blv Zogu 1

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

20.07.2019 (23:11): Jepet me qera 2+1 te kompleksi panorama, apartament i mobiluar ne menyre bashkohore, per me shume detaje kontakto tel ose whatsap...

400 Euro

2+1+bllk, I Pabauar Me Pare (110 M2) Vasil Shanto* - Pallat I Ri | Ashensor | Kondicioner | Mobilim

Vasil Shanto | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qera apt i pabanuar me pare 2+1+ballkon (110 m2) (vasil shanto - rr. jusuf vrioni) pallat i ri me ashensor | ndertime dhe mobilim cilesor | k... (Premium 31.12.2019)

350 Euro

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Selvia (mobilim I Ri)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 tek selvia (mobilim i ri) dhoma e ndenjes ofron : - smart tv 4k - k/bufe sobe (gaz korent) - tavoline ngrenie - k... (Premium 04.09.2019)

900 Euro

Apartament 2+1 Me Qira Prane Ring Center.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Prane ring center jepet me qira super apartamnt 2+1! apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati shume cilesor te 2 viteve te fundit, te mireadmin... (Premium 06.05.2022)

240 Euro 3+1+2Ballkone, Gjigand (150 m2) ne Selite | Pallat i Ri | Mobilim Cilesor | Kondicioner Jepet me Qera Apartament Gjigand 3+1+2Ballkone (150 m2) ne Selite (Rr. Isuf Elez

3+1+2ballkone, Gjigand (150 M2) Ne Selite | Pallat I Ri | Mobilim Cilesor | Kondicioner

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (0.93 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

20.07.2019 (21:51): Jepet me qera apartament gjigand 3+1+2ballkone (150 m2) ne selite (rr. isuf elezi) pallat i ri me ndertime cilesore | mobilim cilesor | kondicioner | shtruar me pllake cilesore | hapesire e madhe me ndricim perfekt | dritare dopio xham | izolim akust...

350 Euro Jepet Super Apartament me qira 1+1 tek Pazari ri' Ulet Cmimi nga 400 euro ne 350 euro!
Jepet Me Qira Apartament tek pazari i ri,A

Jepet Super Apartament Me Qira 1+1 Tek Pazari Ri'

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

20.07.2019 (20:29): Ulet cmimi nga 400 euro ne 350 euro! jepet me qira apartament tek pazari i ri,apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne dhe eshte i mirembajtur,apartamenti eshte 70 m2 i organizuar ne sallon ku ben shperndarjen ne ambjente,ka sallon me guzhine ...

650 Euro Tek Kopshti Botanik.2+1me super panorame. Tek Kopshti Botanik, jepet me qera apartament 2+1me super pamje.
Apartamenti nd

Tek Kopshti Botanik.2+1me Super Panorame.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (4.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
116.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

20.07.2019 (20:29): Tek kopshti botanik, jepet me qera apartament 2+1me super pamje. apartamenti ndodhet ne katin e 4 , me ashensor, shkalle me drit, administrim 24h, buze rruge, termoizolim, i mirembajtur. organizohet ne sallon dhe kuzhine me hapsire te bollshme, 2 dh...

400 Euro Jepet Me Qira Super Apartament!! 400 EURO Tek Botaniku, Jepet Me Qira Super Apartament!!
🏠Apartament 1+1, 70m2, i pabanuar me pare.

Jepet Me Qira Super Apartament!! 400 Euro Tek Botaniku,

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

20.07.2019 (20:29): Jepet me qira super apartament!! 🏠apartament 1+1, 70m2, i pabanuar me pare. 📍vendndodhja:kopeshti zologjik! 💶Çmimi:400€/muaj 📲telefono orgetën në : 0697320785 ...

450 Euro Tek Kodra diellit jepet Apartament 2+1 me qira 400 Euro me dy poste parkimi Tek Kodra e diellit Jepet apartament 2+1 me qira super i mobiluar!Eshte i organi

Tek Kodra Diellit Jepet Apartament 2+1 Me Qira 400 Euro Me Dy Poste Parkimi

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

20.07.2019 (20:29): Tek kodra e diellit jepet apartament 2+1 me qira super i mobiluar!eshte i organizuar ne koridor qe ben shperndarjen neper dhoma dhe sallon,apartamenti ka te gjitha paisjet e nevojshme. perfshire ne cmin dhe dy poste parkimi.cmimi 450 euro.mos hezito...

550 Euro Ne Myslym Shyr jepet Apartament 2+1 me qera me parking perfshire! 🏡 Apartament 2+1 me qera.
📍 Vendondodhja- Myslym Shyri.
📐Siperfqja 10

Ne Myslym Shyr Jepet Apartament 2+1 Me Qera Me Parking Perfshire!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

20.07.2019 (20:29): 🏡 apartament 2+1 me qera. 📍 vendondodhja- myslym shyri. 📐siperfqja 100 m2 💵 cmimi 550 euro. ne myslym shyr, jepet apartament 2+1 me qera ne nje pallat te ri me ashensor, shkalle me drit, administrim 24h perfshire post parkimi. apartam...

1,500 Euro Apartament Luksoz 3+1 me Qera - 160 M2 - tek Hotel Hilton ne Bulevard - Tirane, Bulevardi Gjergj Fishta, Pallati Alpas ne te njejten godine ku ndodhet H

Apartament Luksoz 3+1 Me Qera - 160 M2 - Tek Hotel Hilton Ne Bulevard -

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.28 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
160.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

20.07.2019 (20:29): Tirane, bulevardi gjergj fishta, pallati alpas ne te njejten godine ku ndodhet hotel hilton, (afer kompleksit residencial delijorgji), japim me qera apartament cilesor 3+1, 160 m2, me mobilim luksoz dhe te ri. apartamenti ndodhet ne katin e ...

700 Euro Penthouse me qera 162 m2,700 Euro( Kompleksi Quiet Lake,Farke) Apartamenti me qera Penthouse , 2+1 ne nje nder zonat me te sigurta ne Tirane, t

Penthouse Me Qera 162 M2,700 Euro( Kompleksi Quiet Lake,farke)

Sauk | Tirane (5.37 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
162.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

20.07.2019 (20:17): Apartamenti me qera penthouse , 2+1 ne nje nder zonat me te sigurta ne tirane, tek kompleksi rezidencial quiet lake, farke. siperfaqe totale e apartamentit eshte 162 m2, perbehet ambjent gatimi+ sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, dhe nje super ve...

450 Euro Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 110 m² 450 Euro (Bulevardi Zhan D'ark) Jepet apartament me qira i tipit 2+1, ndodhet tek Gjykata e Apelit, (Ura e Tabak

Tirane, Jap Me Qera Apartament 2+1+a+blk Kati 4, 110 M² 450 Euro (bulevardi Zhan D'ark)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.99 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

20.07.2019 (20:17): Jepet apartament me qira i tipit 2+1, ndodhet tek gjykata e apelit, (ura e tabakeve). siperfaqe 110 m2, 2 dhoma, 2 tualete, 2 ballkone, kati 4, i mobiluar totalisht,ashensor. cmimi: 450 euro/muaj. ...

280 Euro

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon (66 m2) tek kompleksi dinamo (kmn. e parisit) zone me mundesi parkimi | pallat i ri me ndertime cilesore dhe ashe... (Premium 31.12.2019)

350 Euro

Jepet me qera super aparatament 2 + 1 (110 m2) tek komuna e parisit (rr. medar shtylla) ne pallat te ri me ashensor + garazh privat | mobilim i ri | k... (Premium 31.12.2019)

330 Euro

Ish Ekspozita , Super Apartament 2+1+2 Me Qera

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (2.70 Km nga qendra) Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Tek lulishtja 1 maji,perball ish ekspozites ,jepet me qera apartament 2+1+2. apartamenti ka hapsira te bollshme dhe eshte i organizuar ne koridor , s... (Premium 12.08.2019)

200 Euro Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 120 m² 200 Euro (Tirana Golden Park) Jepet me qera apartament Siperfaqe 120 m2, Kati 5, 2 dhoma+ soxhorno, 2 banjo, 2

Tirane, Jap Me Qera Apartament 2+1+a+blk Kati 5, 120 M² 200 Euro (tirana Golden Park)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

20.07.2019 (20:17): Jepet me qera apartament siperfaqe 120 m2, kati 5, 2 dhoma+ soxhorno, 2 banjo, 2 ballkone. eshte pozicionuar ne zone te mire, per banim dhe akses te shpejte ne qender, punime shume cilesore. eshte me orientim nga dielli, ashensor, ka vetem kundrabufe...

350 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE RR. DURRESIT, TIRANE Apartamenti ka nje siperfaqe prej 115 m² dhe ndodhet ne katin e 4 me ashensor.

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Prane Rr. Durresit, Tirane

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

20.07.2019 (19:52): Apartamenti ka nje siperfaqe prej 115 m² dhe ndodhet ne katin e 4 me ashensor. ka 3 dhoma,kondicioner, 2 banjo dhe nje ballkon. ndodhet ne zone shume te mire dhe jepet me qira totalisht i mobiluar me kushte shum te mira. cmimi i qirase eshte 350 €...

330 Euro Jepet Ap 2+1 pll i ri Pran Rr Durresit Jepet Apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor ,2 dhoma

Jepet Ap 2+1 Pll I Ri Pran Rr Durresit

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.69 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

20.07.2019 (19:46): Jepet apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor ,2 dhoma gjumi , sallon , kuzhine , me 2 tualete, 1 ballkon dhe 1 verand e bollshme me pamje shume te mire rr durrsit perball ministris se arsimit kontakt : 0696685173 ...

3,700 Leke JEPET ME QERA; Apartament 2+1 /zona; “ 21 Dhjetori” JEPET ME QERA; Apartament 2+1 /zona; “ 21 Dhjetori”📌
Apartamenti ndodhet

Jepet Me Qera; Apartament 2+1 /zona; “ 21 Dhjetori”

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

20.07.2019 (19:02): Jepet me qera; apartament 2+1 /zona; “ 21 dhjetori”📌 apartamenti ndodhet mbrapa hotel mondial, zonë e preferuar dhe me akses të favorshëm orientimi brenda qendrës. 🔹sip.prej 75m², kt iv-të banim. 🔹sallon ndenje, kuzhinë më vet...

700 Euro

Apartament 2+1 Me Qera Ne Bllok.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.79 Km nga qendra) Rent24 Imobiliare
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Organizohet ne dy dhoma gjumi , sallon + kuzhine , dy tualete , tre ballkone . totalisht e mobiluar , pallati i ri me ashensor . cmimi i qerase eshte... (Premium 14.08.2019)

270 Euro

Jepet me qera apt 1 + 1 (70 m2) tek komuna e parisit, mobilim cilesor | mundesi parkimi ne zone | kondicioner | ndricim perfekt | shtruar me pllake ci... (Premium 31.12.2019)

400 Euro

Jepet Ap 1+1 Pran Gardes

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor pran gardes , i perber nga nje dhome gjumi , nje sallon , kuzhine , koridor , n... (Premium 25.07.2019)

20,000 Leke

Garsoniere Dhe 1+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane Bled
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera garsoniere dhe 1+1 e mobiluar ne rruges stavri themeli, mbrapa globe. kati i dyte. e mobiluar me cdo gje te nevojshme. ... (Premium 27.07.2019)

1,500 Euro

Apartament Luksoz 3+1 Me Qera - 160 M2 - Tek Hotel Hilton Ne Bulevard -

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.28 Km nga qendra) Albprona
3+1 Dhoma | Kuzhine
160.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Tirane, bulevardi gjergj fishta, pallati alpas ne te njejten godine ku ndodhet hotel hilton, (afer kompleksit residencial delijorgji), japim me ... (Premium 28.07.2019)

330 Euro

Jepet Ap 2+1 Pll I Ri Pran Rr Durresit

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.69 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor ,2 dhoma gjumi , sallon , kuzhine , me 2 tualete, 1 ballkon dhe 1 verand e boll... (Premium 08.08.2019)

250 Euro

Prane concord center jepet me qera super apartament 1+1 i kompletuar ne cdo detaj . apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje ndertese te 2019 me ashens... (Premium 26.07.2019)

22,000 Leke

Apartament Me Qera 1+1 Tek Bryli

Brryli | Tirane (0.99 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet apartament 1+1 ( i pa mobiluar ) per qera prane maternitetit “koco gliozheni” apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor. org... (Premium 29.07.2019)

13,000 Leke Jepet garzoniere me qera Jepet garsoniere e kompletuar me qera.

Jepet Garzoniere Me Qera

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
18.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

20.07.2019 (18:16): Jepet garsoniere e kompletuar me qera....

280 Euro 2+1+Ballkon (75 m2) - (Selvia - Gjimnazi Partizani) Mundesi Parkimi | PARKET | Mobilim i Ri 2+1+Ballkon (75 m2) ne Gjendje Shume te Mire (Selvia - Gjimnazi Partizani) Munde

2+1+ballkon (75 M2) - (selvia - Gjimnazi Partizani) Mundesi Parkimi | Parket | Mobilim I R

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.84 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

20.07.2019 (17:35): 2+1+ballkon (75 m2) ne gjendje shume te mire (selvia - gjimnazi partizani) mundesi parkimi | mobilim i ri | parket | kondicioner | depozite uji me pompe | ndricim perfekt | dritare dopio xham - izolim akustik | muret e sapo lyer | ballkon me pamje pa...

30,000 Leke shtepi me qera e mobiluar me mobilje moderne

Shtepi Me Qera

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.07.2019 (17:35): E mobiluar me mobilje moderne...

20,000 Leke shtepi private me qera kushte shum te mira

Shtepi Private Me Qera

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.07.2019 (17:35): Kushte shum te mira...

500 Euro Apartament 1+1 tek Rruga e Elbasanit Jepet me qera apartament i cili organizohet ne nje dhome gjumi me garderobe, sal

Apartament 1+1 Tek Rruga E Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

20.07.2019 (17:35): Jepet me qera apartament i cili organizohet ne nje dhome gjumi me garderobe, sallon ndenje, kuzhine dhe nje tualet. apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore. ndodhet ne katin e 2 te nje ndertese cilesore ne rrugen e elbasanit, nje zone mjaf...

270 Euro Apartament 1+1 me qera ne Rrugen e Kavajes Jepet me qera apartament me nje dhome gjumi, sallon ndenje + ambjent gatimi dhe

Apartament 1+1 Me Qera Ne Rrugen E Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

20.07.2019 (17:35): Jepet me qera apartament me nje dhome gjumi, sallon ndenje + ambjent gatimi dhe nje tualet. apartamenti eshte i mobiluar dhe ndodhet ne rrugen e kavajes, te condor center ne katin e 5 te nje pallat te ri me ashensor cmimi 270 euro ne muaj....

270 Euro Apartament me qera ne kopeshti botanik Apartamenti ndoshet ne nje pallat te ri, me mobilim te mire dhe kushte te persht

Apartament Me Qera Ne Kopeshti Botanik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

20.07.2019 (17:35): Apartamenti ndoshet ne nje pallat te ri, me mobilim te mire dhe kushte te pershteshme . pajisjet funkionale ...

80 Euro Ndarje Qeraje, Rr e Elbasanit (Pas Perfect fitness) Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje, apartamenti me siperfaqe 110 MT dodhet tek r

Ndarje Qeraje, Rr E Elbasanit (pas Perfect Fitness)

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

20.07.2019 (17:35): Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje, apartamenti me siperfaqe 110 mt dodhet tek rruga e elbasanit pas ambasades amerikane,pallati i ri me ashenesor, mobilim bashkekohor, kondicioner, 3 ballkone, aktualisht jemi 3 vajza kontaktoni ne numrine e tel ...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim