shtepi me pishin velipoje 

 Online 249 lexues | 21 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
280 Euro

Ne Vasil Shanto - 2+1+bllk, I Kompletuar + Me Parket | Kondicioner Dhe Cdo Pajisje Funksionale

Vasil Shanto | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera ne vasil shanto - 2+1+bllk, i kompletuar + me parket | kondicioner dhe cdo pajisje funksionale | vendodhja eshte shume e preferuar - afe... (Premium 31.12.2020)

265 Euro

2+1+kuzhine Vec, Ne Don Bosko (120 M2) + 1 Post Parkimi Privat - Ashensor Me Cip | I Mobiluar

Don Bosko | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

2+1 ne don bosko (me shume hapesire) + 1 post parkimi privat - pallat i ri me ashensor | i mobiluar | kondicioner | kuzhine me vete | cdo gje funksion... (Premium 31.12.2020)

500 Euro

tek kompleksi kika 2 jepet super apartament 2+1 me qira. apartamenti ndodhet ne katin e 8-te teknik dhe te 7-te banimit te nje pallati 8-katesh. orga... (Premium 05.05.2021)

500 Euro
Bllok jepet me qira apartament 2+1! Super apartament me vendndodhje në zemër të Bllokut, me sipërfaqe dhe hapës

Bllok Jepet Me Qira Apartament 2+1!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super apartament me vendndodhje në zemër të bllokut, me sipërfaqe dhe hapësirë të bollshme të arreduar mobiluar me kushte bashkëkohore.... 03/07/2020 15:03... Lexo detajet..

300 Euro
Tregu Elektrik, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme Tregu Elektrik, prane rruges Ali Demi, jepet me qira apartament 2+1 me hapesira

Tregu Elektrik, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Tregu elektrik, prane rruges ali demi, jepet me qira apartament 2+1 me hapesira te bollshme. apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues me 5 kate dhe organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit me vehte, dy dho... 03/07/2020 15:03... Lexo detajet..

320 Euro
Kompleksi Kontakt jepet me qira apartament 1+1  Jepet me qira apartament 1+1 luksoz te kompleki Kontakt, eshte i mobiluar ne men

Kompleksi Kontakt Jepet Me Qira Apartament 1+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 luksoz te kompleki kontakt, eshte i mobiluar ne menyre moderne me te gjitha mobiljet dhe elektro-shtepiaket e reja dhe te gjitha funksionale, apartamenti ndodhet ne nje nga kompelkset me te mire administruar ne tirane ku ... 03/07/2020 15:02... Lexo detajet..

400 Euro Apartament 1+1 me qira te 21 Dhjetori! Jepet apartament 1+1 me qira tek 21 Dhjetori, perballe Oslos ne nje pallat te ri

Apartament 1+1 Me Qira Te 21 Dhjetori!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet apartament 1+1 me qira tek 21 dhjetori, perballe oslos ne nje pallat te ri me ashensor. apartamenti ka hapsira tejet spacioze te shfrytezueshme. ka rifinitura edhe mobilim mjaft te mire dhe modern. objekti ka nje organizim te mire me nje dhome ... 03/07/2020 15:02... Lexo detajet..

500 Euro Jepet me Qira Apartament 3+1 te Kopshti Zoologjik Ne zonat me me gjelberim dhe te qeta te Tiranes, tek Liqeni i Tiranes jepet me q

Jepet Me Qira Apartament 3+1 Te Kopshti Zoologjik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
151.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne zonat me me gjelberim dhe te qeta te tiranes, tek liqeni i tiranes jepet me qira apartament 3+1+2 me nje pamje fantastike nga liqeni i tiranes. siperfaqia e tij eshte 145 m2, e organizuar ne 3 dhoma gjumi te bollshme, 2 tualete me dritare,2 ballko... 03/07/2020 15:02... Lexo detajet..

300 Euro Apartament me Qira Perballe Ringut! Te Zogu i Zi , ne nje nga pikat kyce te Tiranes ne nje pallat i viteve 2008 te m

Apartament Me Qira Perballe Ringut!

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Te zogu i zi , ne nje nga pikat kyce te tiranes ne nje pallat i viteve 2008 te mire admisnistruar me ashensore jepet me qira apartament 1+1 me nje siperfaqe totale 71 m2. apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe hapsira spacioze, tualetin me dri... 03/07/2020 15:01... Lexo detajet..

600 Euro Jepet me qira apartament 2+1+2 tek Rruga Elbasanit buze rruge kryesore Jepet me qira apartament 2+1+2 tek Rruga Elbasanit buze rruge kryesore.✅🔵

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Tek Rruga Elbasanit Buze Rruge Kryesore

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

... 03/07/2020 15:01... Lexo detajet..

550 Euro Jepet apartament fantastik 3+1+2+2 verande tek Pazari i Ri. Jepet apartament fantastik 3+1+2+2 verande tek Pazari i Ri.
Apartamenti ndodhet

Jepet Apartament Fantastik 3+1+2+2 Verande Tek Pazari I Ri.

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet apartament fantastik 3+1+2+2 verande tek pazari i ri. apartamenti ndodhet ne nje zone te qete, lokacion fantastik shume prane qendes se tiranes.✅🔵🔥 ndodhet ne pallat te ri me ashensor. apartamenti ka nje pamje shume te bukur eshte i... 03/07/2020 15:01... Lexo detajet..

320 Euro Ulet Cmimi , Jepet me qira apartament 1+1 mjaft i mire tek pedonalia, prane qendres Toptani. Ulet Cmimi , Jepet me qira apartament 1+1 mjaft i mire tek pedonalia, prane qend

Ulet Cmimi , Jepet Me Qira Apartament 1+1 Mjaft I Mire Tek Pedonalia, Prane Qendres Toptan

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ulet cmimi , jepet me qira apartament 1+1 mjaft i mire tek pedonalia, prane qendres toptani. apartamenti eshte totalisht i arreduar i rinovuar se fundmi. apartamenti mund te quhet edhe 2+1 pasi ka pervec dhomes matrimoniale ka dhe nje aneks pervec ... 03/07/2020 15:01... Lexo detajet..

380 Euro

Jepet Super Ap 1+1 Te Garda Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

☑️jepet super apartament 1+1 me qera te garda ne pallat te ri me ashensor i mobiluar shume mire dhe me pozicion perfekt ☑️apartamenti pe... (Premium 08.01.2021)

600 Euro

tek komuna e parisit jepet me qira super apartament 2+1+verande. apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara momentalisht ne tirane, ku mun... (Premium 06.05.2022)

30,000 Leke

Tek zogu i zi,jepet me qera apartamemt 1+1 i mobiluar dhe i organizuar ne sallon ndenje,ambjent gatimi,dhome gjumi,banjo,ballkon,ngrohje/ftohje. apar... (Premium 17.11.2020)

450 Euro Jepet me qira apartament te Lulishtja. Jepet me qira apartament 3+1,në zonë pranë dyqaneve,shkollës,marketit,farmac

Jepet Me Qira Apartament Te Lulishtja.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qira apartament 3+1,në zonë pranë dyqaneve,shkollës,marketit,farmaci,stacioni i autobuzit.apartamenti është i mirëorganizuar ku përfshin kuzhinë,sallon ndenje,korridor që bën sjpëendarjen në dhomat e tjera,dy tualete,ballkon me ... 03/07/2020 15:00... Lexo detajet..

350 Euro Jepet me qera Ap 2+1 ne Bulevardin Zogu i Pare Jepet me qera apartament 2+1 ne Qender, Bulevardi Zogu i pare  ( Pallat i ri me

Jepet Me Qera Ap 2+1 Ne Bulevardin Zogu I Pare

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ne qender, bulevardi zogu i pare ( pallat i ri me ashensor )si vendodhje. te gjitha pajisjet elektro - shtepiake jane te reja • siperfaqe 83m2 • kati 6 pall i ri ashensor • 2 dhoma gjumi • sallon + ambie... 03/07/2020 14:59... Lexo detajet..

27,000 Leke Jepet Shtepi me Qera Prane Rruges "Niko Avrami" Prane Shkolles "Bajram Curri" ne rrugen "Niko Avrami" , perb

Jepet Shtepi Me Qera Prane Rruges "niko Avrami"

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Prane shkolles "bajram curri" ne rrugen "niko avrami" , perballe shkolles se bashkuar,jepet me qera apartament 1+1 shume mire i mobiluar. ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues (jo te fundit),eshte i restauruar me te gjitha te reja,e shtru... 03/07/2020 14:58... Lexo detajet..

500 Euro Tek Stacioni Trenit, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bollshme! Tek Stacioni Trenit Jepet Me Qira Apartament 3+1+2tualete me siperfaqe 140m2. Ap

Tek Stacioni Trenit, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bollshme!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Tek stacioni trenit jepet me qira apartament 3+1+2tualete me siperfaqe 140m2. apartamenti ndodhet buze rruges kryesore ne katin e 6 te nje pallati 12 katesh me orientim jug-lindje duke te ofruar ndricim natyral gjate gjithe dites. apartamenti eshte i... 03/07/2020 14:56... Lexo detajet..

400 Euro Tek Ish-Parku, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Shume Drite!!  Tek Ish-Parku jepet me qira super apartament 2+1+2 tualete. Apartamenti ndodhet

Tek Ish-parku, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Shume Drite!!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek ish-parku jepet me qira super apartament 2+1+2 tualete. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te teknik dhe te 2-te te banimit te nje pallati 8-katesh. organizohet ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi... 03/07/2020 14:56... Lexo detajet..

300 Euro NE RRUGEN E DIBRES JEPET APARTAMENT ME QIRA I PABANUAR ME PARE 2+1+2 !  Ne rrugen e Dibes perballe spitalit Nene Tereza jepet me qira apartament 2+1+2

Ne Rrugen E Dibres Jepet Apartament Me Qira I Pabanuar Me Pare 2+1+2 !

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

ne rrugen e dibes perballe spitalit nene tereza jepet me qira apartament 2+1+2 tualete i pabanuar me pare. apartamenti ndodhet ne katin 5 te nje pallati 6 katesh ndertim i vitit 2019 shume cilesor me ashensor. apartamenti ka organizim si me poshte: ... 03/07/2020 14:56... Lexo detajet..

1,200 Euro Tek Blloku, Jepet me Qira Super Apartament 3+1 ! Tek Blloku, Rruga Brigada VIII jepet me qira super apartament ne katin e 8-te te

Tek Blloku, Jepet Me Qira Super Apartament 3+1 !

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Tek blloku, rruga brigada viii jepet me qira super apartament ne katin e 8-te te nje pallati te ri 12-katesh, me ashensor, te mireadministruar me kamera sigurie. apartamenti eshte i organizuar ne: sallon ndenje se bashku me kendin e gatimit, ku secil... 03/07/2020 14:56... Lexo detajet..

450 Euro Te Rruga e Durresit, Prane Gjimnazit Qemal Stafa Jepet Me Qira 3+1 i Mobiluar. Rruga e Durresit, Prane Gjimnazit Qemal Stafa Jepet Me Qira Apartament 3+1. Apar

Te Rruga E Durresit, Prane Gjimnazit Qemal Stafa Jepet Me Qira 3+1 I Mobiluar.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Rruga e durresit, prane gjimnazit qemal stafa jepet me qira apartament 3+1. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme. apartamenti ka orientim ju... 03/07/2020 14:55... Lexo detajet..

230 Euro Astir, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme! Astir, jepet me qira apartament 2+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet

Astir, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Astir, jepet me qira apartament 2+1 me hapesira te bollshme. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati me 7 kate dhe organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatitmit, nje dhome gjumi matrimoniale, nje dhome gjumi femijesh, ... 03/07/2020 14:55... Lexo detajet..

320 Euro

Ne Vasil Shanto (rr. Muhamet Gjollesha) Apartament 2+1, I Kompletuar + Parket & Kondicioner

Vasil Shanto | Tirane (1.96 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne vasil shanto (rr. muhamet gjollesha - mes 21dhjetorit dhe bllokut) zone perfekte (rr. kryesore) apartament 2+1 i kompletuar, me kondicioner dhe par... (Premium 31.12.2020)

300 Euro

Apartament 2+1+ballkon ne bllok (piceri era) zone perfekte | apartament shum i kendshem, me mobilim mjaft cilesor dhe te sistemuar | pallati eshte shu... (Premium 31.12.2020)

320 Euro

2+1 Me Qera Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Rruga myslym shyri prane karburant kastrati jepet me qera apartament 2+1 totalisht i mobiluar super lukzoz. ka 3 kondicionere. mobilim i ri dhe modern... (Premium 26.07.2020)

280 Euro Jepet me qera Ap 2+1 ne Qender prane te Xhamia e Tabakeve Jepet Apartament 2+1 me qera te Xhamia e Tabakeve, prane me shkollen e Baletit s

Jepet Me Qera Ap 2+1 Ne Qender Prane Te Xhamia E Tabakeve

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament 2+1 me qera te xhamia e tabakeve, prane me shkollen e baletit si vendodhje. te gjitha pajisjet elektro - shtepiake jane ne gjendje shume te mire • siperfaqe 74m2 • kati 3 pallat ndertes ekzistuese • 2 dhoma gjumi • s... 03/07/2020 14:52... Lexo detajet..

35,000 Leke Jepet me qera apartament 1+1 tek Medreseja (farmacia 10) i pabanuar me parë Jepet me qera apartament 1+1 tek Medreseja (farmacia 10)
Apartamenti eshte tota

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Medreseja (farmacia 10) I Pabanuar Me Parë

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek medreseja (farmacia 10) apartamenti eshte totalisht i mobiluar i pa banuar me pare ndodhet ne 1 pallat te ri me ashensor. mundesi parkimi kundrejt pagese. ofron shum facilitete dhe ndodhet shum prane rruges kryesore... 03/07/2020 14:46... Lexo detajet..

20,000 Leke Jepet Shtepi 2+1 me qera Shtepia perbehet nga:1 sallon i madh,2 dhoma gjumi,2 tualete ,1 ballkon.Kati i 5

Jepet Shtepi 2+1 Me Qera

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shtepia perbehet nga:1 sallon i madh,2 dhoma gjumi,2 tualete ,1 ballkon.kati i 5,ne pallat te mire administruar,ne ashensor.e pa mobiluar(bosh).... 03/07/2020 14:43... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

20,000 Leke

1,000 Euro  ME QIRA TE KOMPEKSI DELIJORGJI  3+1 me qira ne Kompleksin Delijorgji, Rruga e Kavajes.
Ka nje organizim shume

Me Qira Te Kompeksi Delijorgji

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

3+1 me qira ne kompleksin delijorgji, rruga e kavajes. ka nje organizim shume te mire dhe hapsira te bollshme,i ndare ne sallon ndenje bashke, kuzhine e vecuar, 3 dhoma gjumi, ku njera eshte me tualet brenda dhe garderobe, tualet, dhe 2 ballkone. ... 03/07/2020 14:43... Lexo detajet..

240 Euro

Apartament 1+1 me strukture shume te rregullt tek stacioni i trenit (fshn - 8 min. qendra) zone perfekte | i kompletuar me mobilim te mirembajtur | ko... (Premium 31.12.2020)

300 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE SELVIA 300€ Apartament me qira i mobiluar ne pallat me ashensor, te Selvia.

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Te Selvia 300€

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament me qira i mobiluar ne pallat me ashensor, te selvia.... 03/07/2020 14:43... Lexo detajet..

350 Euro APARTAMENT ME QIRA 2+1 TE SELVIA Apartament me qira 2+1 ne pallat te ri i sapo mobiluar.

Apartament Me Qira 2+1 Te Selvia

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament me qira 2+1 ne pallat te ri i sapo mobiluar.... 03/07/2020 14:42... Lexo detajet..

700 Euro Jepet me qira apartament 3+1+2 tek Komuna e Parisit. Jepet me qira apartament 3+1+2 tek Komuna e Parisit.
 Apartamenti ndodhet në n

Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Tek Komuna E Parisit.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
200.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qira apartament 3+1+2 tek komuna e parisit. apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kerkuara te tiranes dhe ka akses te menjehershem ne te gjitha zonat elitare. ka nje siperfaqe prej 200 m2 dhe ndodhet ne katin e viii-të n në një... 03/07/2020 14:42... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim