APARTAMENT ME QIRA 1+1 TE 21 DHJETORI Tirane

Shtepi me Qera Data: 11/09/2019 19:11

APARTMENT FOR RENT 1 + 1 DEC 21

One bedroom apartment for rent with 70m² of surface on 21 December. The apartment is located on the 7th floor of a new building with elevator. It is organized with one bedroom, living room, cooking area and a bathroom. The apartment has air conditioning and is furnished with contemporary furniture.
Price: 330 EUR


Pagesa 330 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 70.00
Kati 7
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa 21 Dhjetori, Tirana, Albania
Lexime 2041

Jepet apartament 1+1 me qira me siperfaqe 70m2 te 21 Dhjetori. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. Eshte I organizuar me nje dhoma gjumi, ambjent ndenje, ambjent gatimi dhe nje banjo. Apartamenti ka kondicioner dhe eshte I mobiluar me mobilje bashkohore.
Cmimi: 330 EUR