1+1 I Madh Ne Super Vendodhje - Ali Dem ( Qetesi, Rrethohet Me Gjelberim Ne Gjitha Anet) Me Cdo Gje Tirane

Shtepi me Qera Data: 24/02/2021 16:38 Post Id: 28548


extra info
Pagesa 270 Euro
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 55.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania
Lexime 234809

Apartament 1+1 I Madh Ne Super Vendodhje ( Qetesi, Rrethohet Me Gjelberim Ne Gjitha Anet) Me Orientim Lindje Dhe Me Cdo Pajisje Elektrshtepiake A+++ ( Harxhojne Shume Pak Energji) Me 2 Kondicionere Te Sapo Vene Fare Te Paperdorur

Q2625

Te Dhenat E Ndarjes:

- 1 Sallon
- 1 Dhome Gjumi
- 1 Tualete
- 1 Ballkon


- Sip Totale: 55
- Sip Neto (E Brendshme) :55
- Kati:4
- Katet E Pallatit: 5

Karakteristika:

- Apartamenti Sapo Eshte Lyer, Pastruar Dhe Sistemuar
- Apartamenti Eshte I Bere Si Per Vete ** Jetuar Vetem Pak Nga Pronaret E Shtepise Qe Jane Jashte Shtetit

- Mobilimi Eshte Ne Gjendje Shume Te Mire, Marka Cilesore Dhe Cdo Gje Funksionale
- Cdo Pajisje Elektroshtepiake Eshte A+++ Qe Jane Super Ekonomike Dhe Harxhojne Pak Energji
- Sapo Jane Vendosur 2 Kondicionere Marka" Fujitsu" Inverter Ekonomike, Te Paperdorur Fare *

- Orientimi I Apartamentit Eshte Lindje ( Ka Plot Drite Natyrale )

- Shtepia Nga Gjithe Anet Rrethohet Nga Gjelberimi I Oborreve Te Vilave Dhe Shtepive Private Perrreth

-dyer Dhe Dritare Jane Dopio Xham Dhe Me Rrjete Mbrojtese Dhe Me Grille
- Rifiniturat Jane Te Reja Dhe Shtepia Te Jep Ndjesi Shume Te Mire, Te Ngrohte, Ambient I Rregullte Familjar


- Kuzhina Dhe Soxhorno E Kompletuar Me Pajisje :
Pianur "Schot", Frigorifer Dykatesh "Samsung" , Tv 42 Polesh "Sharp", Lavatrice "Protex Aeg", Fshese Me Korent


-tualet Me Hidrosanitare Cilesore Dhe Me Ajrosje Natyrale
- Apartament Me Uje 24 H( Pa Orare)

- Fasilitet Te Gjitha Afer Me Supermarket, Urban, Spitale, Furre Buke, Oshee, Banka Etj.


Cmimi: 270 Euro

*Paradhenie (Garanci Me Pronarin ): 1.5 Muaj

Tel Ose Whatsapp:

234177

21/02/21